Najlepsze uniwersalne aplikacje do zdalnego sterowania dla telewizorów innych niż Smart i Smart TV

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze uniwersalne aplikacje do zdalnego sterowania dla telewizorów innych niż Smart i Smart TV

Oto lista najlepszych uniwersalnych aplikacji zdalnych dla telewizorów innych niż inteligentne i inteligentne. Przejrzę ich funkcje i powiem ci, jakie systemy operacyjne obsługują i czy są bezpłatne, czy płatne.

Prawdziwą zaletą tych aplikacji jest to, że można ich używać do sterowania wieloma markami telewizorów i różnymi urządzeniami elektronicznymi (takimi jak kino domowe, klimatyzator, DVD itp.). Nie przedłużając, oto one!

  1. Uniwersalny pilot do telewizora firmy Vsray Technology
  2. Uniwersalny pilot do telewizora firmy CodeMatics Media Solutions
  3. Pilot TV Master Smart TV
  4. Pilot do telewizora Uniwersalny pilot
  5. Pilot do wszystkich telewizorów
  6. Pilot zdalnego sterowania MyRem do telewizora
  7. Uniwersalny pilot do telewizora firmy Kraftwerk 9
  8. Uniwersalny pilot do telewizora firmy Desidari
  9. Uniwersalny pilot do telewizora firmy CodeMatics

1. Uniwersalny pilot do telewizora firmy Vsray Technology

Pierwszym wyborem na mojej liście najlepszych uniwersalnych aplikacji do zdalnego sterowania dla telewizorów innych niż Smart i Smart TV jest ten pilot firmy Vsray Technology.

Jest to bezpłatna aplikacja dla użytkowników Androida. Uniwersalny kontroler TV jest kompatybilny z telewizorami smart i non-smart od Samsung, LG, Hisense, Toshiba, Sony, Vizio, Insignia, Philips, Sharp, MI TV, Roku, do JVC. Aplikacja jest również kompatybilna z ponad 220 000 modeli kina domowego.

Przy rozmiarze do pobrania wynoszącym 9,93 megabajtów jest to bardzo lekki plik. To pilot do telewizora na podczerwień, który działa również z Wi-Fi. Niektóre z kluczowych funkcji uniwersalnego pilota obejmują sterowanie zasilaniem, regulację głośności i listy kanałów.

2. Uniwersalny pilot do telewizora firmy CodeMatics Media Solutions

Pobrana ponad 100 milionów razy w sklepie Google Play aplikacja opracowana przez CodeMatics jest jedną z najpopularniejszych uniwersalnych aplikacji zdalnych dla telewizorów innych niż smart i smart.

W przeciwieństwie do pierwszej aplikacji do zdalnego sterowania, którą sprawdziliśmy, CodeMatics nie udostępnia listy marek telewizorów, z którymi pilot jest kompatybilny.

🔥 Zalecana:  Najlepsze karty kredytowe RBC No Fee w Kanadzie na rok 2023

Jednak aplikacja ma rozmiar danych do pobrania wynoszący zaledwie 7,77 MB i jest całkowicie bezpłatna. Możesz więc go wypróbować, aby sprawdzić, czy będzie kompatybilny z Twoim telewizorem. Po prostu upewnij się, że telewizor i smartfon, na którym masz zainstalowaną aplikację, są podłączone do tej samej sieci Wi-Fi.

Według użytkowników jest to przyjazna dla użytkownika aplikacja, która działa dokładnie tak, jak opisano. Jednak kilku użytkowników wspomniało, że było zbyt wiele reklam, podczas gdy inni powiedzieli, że byliby wdzięczni, gdyby programista dostarczył instrukcje.

3. Pilot TV Master Smart TV

Oto kolejna aplikacja, która może zamienić smartfona w uniwersalnego pilota do inteligentnych telewizorów. Oprócz oceny użytkowników 4,5 i imponujących recenzji użytkowników, w pilocie podobał mi się elegancki i piękny interfejs graficzny, dzięki któremu ekran smartfona wygląda jak prawdziwy pilot sprzętowy.

Łatwy w konfiguracji, wszystko czego potrzebujesz to stabilny internet. Nie musisz łączyć ich bezprzewodowo z WIFI. Wszystko czego potrzebujesz to smartfon lub tablet z obsługą podczerwieni. Uniwersalny pilot do telewizora działa ze wszystkimi markami telewizorów – a może prawie wszystkimi, w tym Samsung, LG, Sony i Panasonic.

4. Pilot do telewizora Uniwersalny pilot zdalnego sterowania

Ta aplikacja jest wciąż stosunkowo nowa i wciąż jest w pierwszej wersji. Niezależnie od tego, najlepszą rzeczą w pilocie jest to, że jest ultralekki i działa zgodnie z opisem dewelopera.

Obecnie ma ocenę 4,8/5 z ponad 25 000 recenzji, co dowodzi, że prawie wszyscy użytkownicy byli pod wrażeniem jego funkcjonalności i wydajności.

Aplikację można jednak zainstalować i używać tylko na smartfonach z wbudowanym nadajnikiem podczerwieni. Oprogramowanie może być również używane do sterowania innymi urządzeniami elektronicznymi, takimi jak klimatyzacja, soundbar, kino domowe i wiele innych.

5. Pilot do wszystkich telewizorów — najlepsza aplikacja do zdalnego sterowania telewizorem na Androida

Ta aplikacja jest całkowicie darmowa i dostępna dla użytkowników Androida. Jest kompatybilny ze wszystkimi markami inteligentnych telewizorów dostępnych na rynku.

🔥 Zalecana:  Badacze Google Open-Source TensorFlow GNN (TF-GNN): skalowalna biblioteka Pythona dla Graph Neural Networks w TensorFlow

Wystarczy zsynchronizować go z telewizorem. Odbywa się to za pomocą prostej metody, która polega na wybraniu modelu telewizora z listy, która pojawia się w rozwijanym menu aplikacji.

Niektóre ze specjalnych funkcji aplikacji to funkcje Background Changer, Eraser i Booth Photo Editor. Jest to również wszechstronny system zdalny, który oprócz inteligentnych telewizorów może sterować dekoderami, klimatyzatorem, systemami kamer, projektorami, odtwarzaczami DVD i nie tylko.

6. Pilot MyRem do telewizora – aplikacja do zdalnego sterowania Smart TV

Opracowany przez SoomApps dla użytkowników Androida, pilot zdalnego sterowania MyRem jest również jedną z najlepszych uniwersalnych aplikacji zdalnych dla telewizorów innych niż inteligentne i inteligentne, które można znaleźć w Sklepie Play. Jego interfejs jest prosty i minimalistyczny. Dzięki aplikacji możesz regulować głośność, zmieniać kanał i uzyskać dostęp do wejść telewizora.

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji po pobraniu, wybierz markę swojego telewizora i połącz się. Jeśli Twoje urządzenie nie będzie działać z aplikacją (na przykład jeśli nie ma nadajnika podczerwieni), na stronie pobierania pojawi się komunikat „Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją”.

7. Universal TV Remote firmy Kraftwerk 9 – Bezpłatna uniwersalna aplikacja do zdalnego sterowania na iPhone’a

Fani Apple zbierają się tutaj! Uniwersalny pilot do telewizora firmy Kraftwerk jest przeznaczony do użytku na iPhonie, iPadzie, Macu i iPodzie touch.

Na komputerze Mac aplikacja wymaga, aby urządzenie miało system macOS 11.0 lub nowszy, a na iPhonie, iPadzie i iPodzie Touch odpowiednio system iOS 13.0, iPadOS 13.0 i iOS 13.0 lub nowszy. Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne, ale aby uzyskać dostęp do kluczowych funkcji, potrzebujesz rocznej subskrypcji w wysokości 19,99 USD.

Aby korzystać ze smartfona po instalacji, potrzebujesz pilota sprzętowego. A kiedy aplikacja jest połączona z telewizorem, nie potrzebujesz już sprzętowego pilota.

🔥 Zalecana:  Najważniejsze wskazówki dla firm SaaS uruchamiających swoje platformy medialne

Pamiętaj, że chociaż pilot działa z wieloma inteligentnymi telewizorami, nie jest kompatybilny ze wszystkimi markami telewizorów.

8. Uniwersalny pilot do telewizora firmy Desidari

Zaprojektowany również dla użytkowników komputerów Mac i iPad, uniwersalny pilot TV 4+ został opracowany dla telewizorów Samsung, LG, Sony i Philips. Opracowana przez Desidari Holding Ltd aplikacja ma rozmiar 93,77 MB i jest kompatybilna z urządzeniami iOS i Mac z systemami operacyjnymi iOS 12.1 i macOS 11.1 lub nowszymi.

Bez wątpienia, jedna z najlepszych uniwersalnych aplikacji zdalnych dla telewizorów innych niż smart i smart TV oraz urządzeń Apple, ta aplikacja działa z Wi-Fi i jest dość łatwa w użyciu. Oprogramowanie jest bezpłatne, ale istnieją zakupy w aplikacji, aby uzyskać dostęp do kluczowych funkcji.

9. Uniwersalny pilot do telewizora firmy CodeMatics

Wcześniej przedstawiłem uniwersalną aplikację do zdalnego sterowania telewizorem CodeMatics dla użytkowników Androida. A teraz jest to wersja przeznaczona dla użytkowników iPadOS. Oprogramowanie zostało opracowane dla setek marek telewizorów, takich jak Sony, Samsung, Fire, LG i Roku.

Pilot zdalnego sterowania jest kompatybilny z telewizorami z systemem Android i wieloma innymi inteligentnymi urządzeniami. Niektóre z najważniejszych funkcji dostępnych w aplikacji obejmują sterowanie zasilaniem, sterowanie wyciszeniem/głośnością, listy kanałów, odtwarzanie/zatrzymywanie/do tyłu/szybkie przewijanie do przodu i wiele innych.