Najlepsze śmieszne komentarze na Instagramie w 2023 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze śmieszne komentarze na Instagramie w 2023 roku

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

Śmieszne komentarze na Instagramie

Instagram to najpopularniejsza platforma mediów społecznościowych, z której korzystają miliardy użytkowników na całym świecie do wielu celów, najczęściej do udostępniania zdjęć i filmów znajomym i rodzinie. Właścicielem tej platformy jest amerykańska firma META. Możesz odkrywać nowych znajomych i prowadzić czat grupowy z wieloma numerami znajomych. Użytkownicy mogą przesyłać zdjęcia i filmy na tę platformę, aby udostępniać je swoim obserwatorom.

Ta aplikacja umożliwia osobie powyżej 13 roku życia założenie konta poprzez zarejestrowanie adresu e-mail i wybranie nazwy użytkownika, która będzie widoczna dla innych użytkowników na Instagramie. Użytkownicy mogą również przesyłać multimedia, które można dalej edytować za pomocą filtrów i używać hashtagów do nominowania konkretnych rzeczy związanych z postem.

Posiada również funkcję przesyłania wiadomości, w której możemy udostępniać zdjęcia i filmy na osobistym czacie z naszymi przyjaciółmi i rodziną, która jest widoczna tylko dla określonej osoby. Instagram jest podobny do swojego głównego konkurenta Snapchata i Facebooka. Który pokazuje historie w swoim kanale przez 24 godziny swoim obserwatorom.

Jeśli nie jesteś częścią tej platformy mediów społecznościowych, musisz dać jej szansę, ponieważ Instagram jest obecnie najpopularniejszy również do zastosowań ekonomicznych. Większość ludzi używa go, aby rozpocząć początkową fazę swojej działalności, promując swoje produkty i towary za pośrednictwem blogerów i influencerów, podarowując im swoje produkty w ramach umowy promowania go i otrzymywania zapłaty za produkt.

Możesz także śledzić postacie polityczne, ich aktualizacje, a strony polityczne są również dostępne zalane zaktualizowanymi wiadomościami z kraju, dzięki czemu dzięki tej platformie można być w kontakcie z aktualnymi warunkami politycznymi kraju.

Od momentu powstania aplikacji przechodziła różne zmiany w jej funkcjach, od zdjęć tylko w formie kwadratu po wprowadzenie rolek i historii. Ale jedyną rzeczą, która stała mocno od pierwszego dnia, jest sekcja komentarzy.

Czym są komentarze na Instagramie?

Ogólnie jest to reakcja, którą można poczuć po obejrzeniu zdjęcia znajomego, celebryty lub dowolnego produktu i umieszczają swoją odpowiedź słownie pod postem, więc nazywa się to komentarzem. W przeciwieństwie do bezpośrednich wiadomości, które trafiają do skrzynki odbiorczej, Instagram upublicznia swoje komentarze, więc pamiętaj, komentując post, że wszyscy tutaj mogą przeczytać Twoje komentarze. Można nawet po prostu polubić post bez komentowania. Komentarz nazywany jest bardziej aktywną formą zaangażowania użytkowników i zwiększa również autentyczność każdego markowego produktu.

🔥 Zalecana:  Czy Jio straci monopol telekomunikacyjny po zaprzestaniu 12 planów ładowania?

Pozostawienie komentarza do posta na Instagramie jest proste, wystarczy zalogować się na swoje konto, znaleźć zdjęcie lub film, który chcesz skomentować, dotknij zdjęcia, aby otworzyć, kliknij przycisk komentarza i wprowadź komentarz do tego zdjęcia w prosty sposób. Ale aby skomentować wideo IGTV, trudno jest otworzyć wideo, dotknij ekranu, aby zobaczyć cały pasek menu, kliknij przycisk komentarza i zostaw tam komentarz.
Istnieje kilka sposobów dla blogerów, influencerów, marek, celebrytów, aby zwiększyć liczbę komentarzy pod swoimi postami, zachęcając swoich obserwujących do tego, że muszą zrobić kilka kroków.

Publikowanie w godzinach szczytu korzystania z Instagrama, sprawdzając Insight i Sprout, użytkownicy mogą stwierdzić, że kiedy większość odbiorców będzie online, będzie to godzina szczytu, aby opublikować zdjęcie i uzyskać tysiące komentarzy.

Po pierwsze, przeprowadź rundę ankiet, aby sprawdzić, czy dana grupa odbiorców interesuje się jakim rodzajem treści, abyś mógł przesłać określone treści i uzyskać jak najwięcej komentarzy i polubień.

Podpis pod postem odgrywa również istotną rolę w zwiększaniu liczby komentarzy, na przykład jeśli umieścisz jakiekolwiek pytanie w podpisie, otrzymasz odpowiedź od większości obserwujących, a to zwiększy liczbę komentarzy.

Odpowiadając na komentarze, obserwujący zaczynają otrzymywać odpowiedzi, a następnie komentują swoje uczucia do konkretnego postu, aw zamian otrzymasz mnóstwo komentarzy, aby kupić jedną odpowiedź.

Jak edytować lub usunąć komentarz?

Komentarz do posta bezpośrednio wpływa na reputację osoby lub marki, jeśli jakakolwiek celebrytka otrzyma jakikolwiek zły lub obraźliwy komentarz pod swoim postem, wpłynie to również na jej pracę i obserwujących, tymczasem jeśli jakakolwiek marka otrzyma negatywny komentarz na temat dowolnego produktu, to tak bezpośrednio wpływają na wskaźnik sprzedaży i reputację marki, więc w tym przypadku ta platforma ma możliwość edytowania i usuwania komentarzy swoich obserwujących.

Aby po prostu usunąć komentarz, musisz go przytrzymać, a przesuwając palcem po lewej stronie, zobaczysz kosz i po prostu możesz przejrzeć komentarz w koszu.

Aby edytować komentarz, dotknij trzech kropek obok swojego postu i dotknij opcji edycji, a następnie możesz edytować wiadomość i przekształcić ją w pozytywną.

Jeśli chcesz ukryć komentarz, po prostu otwórz swój profil i kliknij ikonę koła zębatego na slajdzie ustawień, dotknij komentarzy tam zobaczysz przełącznik „ukryj nieodpowiednie komentarze”, musisz włączyć przełącznik, aby umożliwić aplikacji automatycznie ukryć obraźliwe komentarze w poście.

🔥 Zalecana:  Najlepsze rzeczy do zastawienia - zastawy za 500 $, 300 $, 200 $ i 1000 $!

Funkcja komentowania nagle zniknęła:

W aplikacji odbywa się wiele aktualizacji, więc w 2022 roku wielu użytkowników skarży się, że mają trudności z pozostawieniem komentarzy pod dowolnym postem, ponieważ funkcja nie jest widoczna na ich ekranach. Nawet osoba, która umieściła post na swoim profilu, nagle stanie przed problemem, że nagle zniknęły tysiące komentarzy pod postami.
Chociaż wygląda to na usterkę, a nie celowe ukrywanie komentarzy, ponieważ tego typu błąd został również zgłoszony w 2022 r., Ale nadal ich firma nie wymieniła żadnego powodu, dla którego wszystkie te rzeczy wydarzyły się w sekcji komentarzy w 2022 r.

Komentarze biznesowe i na Instagramie:

Jeden z biznesmenów może odnieść korzyści z komentarzy na Instagramie, umieszczając zdjęcia i filmy swoich produktów, ludzie dadzą im wiele komentarzy i zwiększą zainteresowanie obserwujących ich marką, aw zamian ci obserwujący staną się ich klientami.

Różne marki wykorzystują tę platformę jako jednokierunkowy kanał komunikacji do ogłaszania ofert sprzedaży i udostępniania materiałów marketingowych. Zaangażowanie obserwujących za pomocą komentarzy to świetny sposób na dodanie autentyczności do swojego Instagrama, a jednocześnie nawiązanie kontaktu z odbiorcami.

Marki mogą promować swój produkt za pośrednictwem blogerów, przekazując im pakiety PR w umowie, w zamian bloger wystawi pozytywną opinię na temat produktu w Twoich relacjach, w ten sposób umieści link do produktu w swoich relacjach, a obserwatorzy, którzy go obejrzą ich historie otworzą link, a jeśli kupią produkt, zarówno marka, jak i bloger odniosą korzyści.

Zaangażowani obserwatorzy na Instagramie mogą być świetnym fundamentem dla Twoich odbiorców.

Rodzaje komentarzy:

Instagram pokazuje różnorodność komentarzy w polu komentarzy, ale powszechnie przyjmuje się, że rodzaj komentarza zależy od rodzaju treści dostępnej w poście. Jeśli użytkownik opublikował zabawny film, pojawią się zabawne i radosne komentarze, ale jeśli zostanie przesłane zdjęcie lub wideo narcyza, post będzie zawierał wiele gniewnych i pytających komentarzy. Poniżej wymieniono kilka rodzajów komentarzy:

  1. Pozytywne komentarze
  2. Negatywne komentarze
  3. Zabawne komentarze
  4. Komentarze oparte na sugestiach
  5. Komentarze związane z kryzysem

Najlepsze śmieszne komentarze na Instagramie:

Ludzie używają Instagrama na wiele kreatywnych sposobów i dobrze się bawią na tej platformie, używając hashtagów wyszukiwania na Instagramie, aby wypatrywać zabawnych komentarzy pod postem. Czasami ludzie robią też zabawne komentarze.
Gorętszy niż gorący zimny sos.

🔥 Zalecana:  Najlepsze firmy agritech w Indiach korzystające z technologii w 2022 r

Dlaczego jest pikantny
Róża za pozę
Szczerze spodziewałem się więcej
Przepraszam, że oddycham tym samym powietrzem co ty
Gdybyś był ziemniakiem, byłbyś słodkim ziemniakiem.
Jesteś główną przyczyną globalnego ocieplenia.
Po prostu spaliło mnie na ekranie
Wysyłasz swoje zdjęcia do NASA, bo jesteś gwiazdą.

Negatywne komentarze:

Najczęściej ludzie zostawiają negatywne komentarze w mediach społecznościowych, gdy klienci są niezadowoleni i nie są zadowoleni z zakupionego produktu, wtedy zostawiają negatywne komentarze, które niszczą reputację konkretnej marki.

Reklamacje są najczęstszym negatywnym komentarzem. Skargi można umieszczać w prywatnej skrzynce wiadomości, ale jeśli umieści się je w komentarzach, będzie to publiczne i wielu innych również się dowie.

Trollowanie to kolejny negatywny komentarz na Instagramie, na przykład ktoś skomentował „ludzie, którzy jedzą czekoladę, są głupi”, a jeśli osoba zablokuje takie osoby, przyjdą z innego konta i wstawią również inne negatywne komentarze.

Niektóre osoby umieszczają również złośliwe komentarze, więc obraźliwe komentarze muszą zostać usunięte, a osoby dopuszczające się nadużyć muszą zostać zablokowane na Instagramie.

Implikacje prawne i karne w komentarzach sprawiają, że inny użytkownik musi zachować ostrożność na tej platformie.

Pozytywne komentarze:

Na Instagramie znajdziesz również najlepsze komentarze, które wywrą pozytywne wrażenie również na innych użytkownikach:

Jesteś ósmym cudem
Potrzebuję oprawić to zdjęcie
Ten post zdecydowanie zasługuje na królową Yass
Znajdź swoje plemię, kochaj je mocno
To piękno nie ma granic
Przyjaciele, którzy zabijają razem, pozostają razem.
Rock kochanie
Wreszcie zdjęcie warte miliard
Najlepszy czas to najlepszy czas.

Więcej zabawnych komentarzy do postów znajomych:

Czasami możesz wyrazić uczucia, używając emoji w poście, aby rozśmieszyć znajomego podczas czytania komentarzy. Obecnie jest też kilka GIF-ów, których można użyć w sekcji komentarzy, aby wyrazić zabawne uczucia dla znajomych.

Miałem elegancką koszulę, ale sprzedałem ją, bo jej nienawidziłem loll
Więc dobrze za co
Świeże fale powietrza
Pewnie schudłeś
Jesteś bardzo odważny, że to publikujesz.