Najlepsze rzeczy do wymiany za gotówkę online lub osobiście

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze rzeczy do wymiany za gotówkę online lub osobiście

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Możesz być zaskoczony, jak łatwo jest znaleźć rzeczy, które można obrócić za gotówkę lub kupić i sprzedać z zyskiem. To była moja ulubiona metoda zbierania pieniędzy co roku w okolicach wakacji. Chodziłem po domu, pokój po pokoju, zbierając rzeczy, których nie chciałem lub nie potrzebowałem, które mogłem przerzucić i sprzedać, żeby zarobić pieniądze.

Dzięki temu zarabiałem od 300 do 500 dolarów w każdym sezonie świątecznym. Przerzucałem moje przedmioty w lokalnych i internetowych sklepach konsygnacyjnych lub na eBayu. Jeśli skupisz się na wypatrywaniu ukrytych skarbów wokół siebie, znajdziesz mnóstwo rzeczy, które możesz przerzucić z zyskiem.

Wiele osób nawet zarabia na życie, obracając rzeczy za gotówkę. I Ty też możesz!

Jeśli chodzi o wybór, co kupić i przerzucić, miej na uwadze wartość. Kluczem jest znalezienie niedowartościowanych przedmiotów, które można kupić po niskich kosztach, a następnie odsprzedać.

Na przykład możesz znaleźć stary zestaw sztućców w sklepie z antykami za 5 USD, odwrócić się i sprzedać go w serwisie eBay jako zabytkowy zestaw za 50 USD, uzyskując 45 USD (bez opłat).

Dokładnie tak działa przerzucanie pieniędzy.

Możesz odwracać rzeczy we wszystkich punktach cenowych w prawie każdej kategorii produktów, w tym w towarach cyfrowych, takich jak domeny i strony internetowe.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Powiązany: Zarób 100 000 $ na pchlim targu dzięki tej prostej strategii

Co to jest przerzucanie?

Flipping to akt kupowania towarów i odsprzedaży ich w celu osiągnięcia zysku.

Flipping istnieje już w wielu branżach, takich jak lombardy, sklepy z używaną elektroniką, sklepy konsygnacyjne, pchle targi, sklepy z artykułami używanymi oraz na stronach takich jak ThredUp, Swap, eBay i inne.

Powiązany: Jak zarabiać na testowaniu elektroniki

21 najlepszych rzeczy do kupienia i wymiany za gotówkę

Być może jesteś gotowy, aby zanurzyć się w przerzucanie, ale zastanawiasz się, co powinieneś zacząć kupować i sprzedawać za gotówkę. Oto niektóre z najbardziej lukratywnych rzeczy do kupienia, aby szybko zarobić dodatkowe pieniądze.

1. Zestawy książek

Miłośnicy książek pamiętają, że zestawy książek mogą zyskać na wartości i mogą być dobrym rynkiem do pracy. Pojedyncze używane książki są również dobre do przewracania, ale generalnie nie zarobisz dużo pieniędzy na jednej książce. Jeśli możesz przerzucać dużą liczbę książek co miesiąc, dochód w pełnym wymiarze godzin jest zdecydowanie w zasięgu ręki.

Zestawy książek zwykle zarabiają dużo więcej, ponieważ znalezienie pełnej serii może być trudne, zwłaszcza jeśli jest starsza. Przykładem może być seria o Harrym Potterze. Znalezienie pełnego zestawu książek może być trudne, więc miej oczy szeroko otwarte na książki, które należą do serii, zbierając każdą z nich, aż będziesz mieć pełny zestaw. Następnie odsprzedaj!

Jednym ze sposobów na znalezienie lukratywnych okazji do przerzucania książek jest użycie ZenArbitrage. Jest to kompletny system ze szkoleniem, który pomaga prawdziwym ludziom wymieniać książki na gotówkę. Niektórzy członkowie zgłaszają zarobki przekraczające 20 000 USD w ciągu jednego miesiąca. Chociaż przerzucanie książek w takiej objętości wymagałoby dużo czasu i poświęcenia, możesz przynajmniej spodziewać się, że zaczniesz zarabiać od kilkuset do tysiąca dolarów miesięcznie, a następnie potencjalnie skalować swoje dochody, gdy nauczysz się systemu.

Wypróbuj za darmo i sprawdź, czy ZenArbitrage jest dla Ciebie odpowiedni.

2. Urządzenia mobilne

Urządzenia mobilne, takie jak smartfony i tablety, to ukryte klejnoty, o których wielu ludzi nie pomyślało. Są to inteligentne produkty, które można odwrócić, ponieważ nie tylko większość ludzi je ma, ale także będą musiały być często wymieniane, ponieważ technologia wciąż ewoluuje.

Upewnij się, że urządzenia mobilne, które obracasz, działają poprawnie i sprawdź, czy nie zostały umieszczone na czarnej liście przed zakupem. Korzystaj z zasobów takich jak Szef wykupugdzie możesz uzyskać natychmiastową wycenę gotówki.

🔥 Zalecana:  Snapchat ciągle się zawiesza? Oto jak naprawić w 2023 r

Powiązany: Recenzja Mint Mobile

3. Laptopy / komputery

Podobnie jak urządzenia mobilne, laptopy i komputery stale ewoluują i są niezbędne w wielu gospodarstwach domowych na całym świecie. Ponownie przetestuj każdy komputer, który chcesz kupić, aby upewnić się, że działa. I przeprowadź badania rynku, aby upewnić się, że uzyskasz dobry zwrot przed dokonaniem inwestycji.

4. Buty

Odsprzedaż sneakersów rozwija się w ostatnich latach jak szalona. Zaopatrując się w buty w sklepach z używaną odzieżą, wyprzedażach garażowych i witrynach takich jak Poshmark, miłośnicy sneakersów zarabiają dużo pieniędzy, obracając obuwie. Możesz to zrobić, przerzucając buty dziecięce, męskie buty wyjściowe i inne rodzaje obuwia.

5. Meble

Meble mają dużą rotację w wielu domach. Ułatwia to znalezienie tanich kanap, stolików, zestawów do jadalni, drewnianych skrzyń i innych rzeczy, które warto sprzedać z zyskiem.

Powiązany: Zarabiaj na montażu mebli

6. Wystrój domu

Wystrój domu to idealny wybór do przewracania, ponieważ wraz ze zmieniającymi się trendami i porami roku potrzeba na to zawsze będzie istnieć.

7. Rowery

Przerzucanie rowerów może być jedną z bardziej lukratywnych okazji, na jakie trafisz. Może to być szczególnie skuteczne w obszarach, w których jazda na rowerze jest popularna.

Pozyskuj motocykle z wyprzedaży garażowej, Facebook Marketplace i innych lokalizacji, a następnie oczyszczaj je i odsprzedawaj. Unikaj rowerów z wygiętymi lub uszkodzonymi ramami, których naprawa byłaby kosztowna.

8. Zabawki

Jeśli nie masz pewności, jak obracać zabawki dla zysku, przeczytaj historię o tym, jak to zrobić ten sprzedawca zarabia 1000 $ miesięcznie na obracaniu zabawek.

Zabawki o wysokiej wartości są stosunkowo łatwe do zdobycia po niskiej cenie i późniejszej odsprzedaży. Gdy dzieci dorastają, rodzice chcą wyrzucić lub przekazać swoje zabawki, z których już wyrosły, i tak naprawdę nie dbają o to, czy za nie zapłacą.

Możesz zdobyć te darmowe zabawki, które możesz sprzedać z czystym zyskiem. Jest to gorąca sprzedaż kategorii do rozważenia.

Powiązany: Jak zarabiać na budowaniu zestawów LEGO

9. Ubrania

Przerzucanie ubrań może zapewnić ci wysoką marżę zysku. Szukaj używanych ubrań na pchlich targach, w sklepach z używanymi rzeczami i innych miejscach, a następnie odsprzedawaj je osobiście lub online. To jest najlepsza kategoria, która sprzedaje się dla mnie, kiedy co roku wykonuję swoją świąteczną krzątaninę.

Ubrania dla dzieci mogą być prawdziwą kopalnią złota, podobnie jak akcesoria, takie jak szaliki, torebki itp. W Poshmark i Mercari jest teraz mnóstwo płetw na pełny etat. Zeszłej zimy w cztery dni przerzuciłam damską kurtkę Guess na Mercari!

Powiązany: 13 miejsc, w których można sprzedawać ubrania online i lokalnie za duże pieniądze

10. Konsole do gier

Konsole do gier, takie jak Xbox, Playstation i inne, są świetnymi pretendentami do przerzucenia. To świetna opcja dla kupujących, którzy szukają okazji na najnowsze gry.

Starsze konsole są również idealne dla kolekcjonerów lub osób z zamiłowaniem do nostalgii. Pomyśl o czasie, w którym NES Classic wyprzedał się na kilka miesięcy wkrótce po premierze, dzięki nostalgicznym graczom, którzy nie mogli się oprzeć wspomnieniu gier z dzieciństwa. Mój mąż był w stanie zdobyć jeden z nich w lokalnym Walmarcie i odsprzedać go za 100% marży, ze względu na w większości nieistniejącą wówczas podaż.

Powiązany: Zarabiaj, aby grać w gry

11. Pamiątki sportowe

Obejmuje to karty sportowe, koszulki i powiązane towary. Niektóre przedmioty po pewnym czasie odzyskują popularność, co czyni je doskonałymi pretendentami do odwrócenia.

12. Nazwy marek

Produkty markowe i markowe obejmują wszystko, od powolnych kuchenek po buty i akcesoria, takie jak torebki. Towary markowe są droższe niż produkty niemarkowe i przynoszą większy zysk.

Delikatnie używane rzeczy, zwłaszcza w sezonie, mogą sprzedawać się szczególnie dobrze.

Sprawdź, czy ubrania nie mają uszkodzeń, takich jak zepsute zamki błyskawiczne lub brakujące guziki. W przypadku artykułów gospodarstwa domowego upewnij się, że są funkcjonalne i zawierają wszystkie odpowiednie akcesoria. Chociaż markowe przedmioty mogą czasami nadal sprzedawać się, jeśli są uszkodzone, otrzymasz znacznie więcej pieniędzy i sprzedasz szybciej, jeśli wszystkie części są rozliczone i są w dobrym stanie.

Powiązany: Jak obrócić pieniądze

13. Vintage

Zdecydowanie istnieje rynek na zabytkowe elementy; więc jeśli masz starą bluzkę sprzed 10 lat lub zabytkowy zestaw sztućców, być może uda ci się uzyskać świetną cenę za te przedmioty.

Vintage może być czasem trudny. Sprzedaż tych artykułów może zależeć od aktualnego popytu, pory roku i innych czynników. Spróbuj sprzedawać w witrynach takich jak eBay, aby uzyskać lukratywny zwrot ze swoich rzeczy.

14. Elektronarzędzia

Elektronarzędzia to doskonały wybór do przerzucania. Możesz łatwo znaleźć starą wiertarkę w dobrym stanie za 20 USD i odsprzedać ją za 100 USD! Po prostu upewnij się, że działa płynnie i nie ma wad, zanim zainwestujesz.

🔥 Zalecana:  Lewy lub prawy AirPod wciąż się rozłącza? Przyczyny i najlepsze rozwiązania

Powiązany: Najlepsze Side Hustles dla mężczyzn

15. Narzędzia do pielęgnacji trawnika

Zawsze będzie istniało zapotrzebowanie na narzędzia do pielęgnacji trawników, takie jak kosiarki, żywopłoty i maszynki do strzyżenia, ponieważ ludzie zawsze będą musieli dbać o swoje trawniki.

Zaopatrz się w te przedmioty osobiście, ponieważ mogą być nieporęczne i ciężkie. Kupowanie przez Internet wiązałoby się z dużymi kosztami wysyłki. Udaj się do lombardu lub wyprzedaży garażowej i skorzystaj z lokalnych zasobów, takich jak Craigslist, Nextdoor lub Facebook Marketplace, aby znaleźć oferty na sprzęt do pielęgnacji trawników.

16. Przedmioty kolekcjonerskie

Przedmioty kolekcjonerskie zawsze były silnym pretendentem do przewracania. Zainwestuj w przedmiot kolekcjonerski, a następnie odwróć go wkrótce potem – a nawet lata później! Może to obejmować lalki Barbie, czapeczki dla dzieci, karty baseballowe, komiksy i wiele innych.

Powiązany: Jak zarobić dodatkowe 1000 $ miesięcznie

17. AGD

Sprzedaż używanych urządzeń może być bardzo intratna. Urządzenia są drogie, a ludzie często szukają używanych lub używanych części, aby uzyskać tańsze ceny na te niezbędne przedmioty.

Lokalne opcje, takie jak Facebook Marketplace i Craigslist, to dobry wybór dla urządzeń. Możesz wybrać, czy kupujący odbierze przedmiot, a jeśli masz ciężarówkę lub przyczepę, możesz zaoferować dostawę – co może pomóc w jeszcze szybszej sprzedaży!

18. Sprzęt fotograficzny

Sprzęt fotograficzny jest drogi. Istnieją nawet strony internetowe, które oferują konsumentom możliwość wypożyczenia tych przedmiotów, co świadczy o tym, jak drogie mogą być te rzeczy. Jeśli możesz zdobyć sprzęt, taki jak obiektywy do aparatów, torby na aparaty, statywy i inne akcesoria, możesz szybko odwrócić te przedmioty.

Powiązany: Zarabiaj, aby robić zdjęcia

19. Pamiątki zespołu

Może to również należeć do kategorii przedmiotów kolekcjonerskich, ale jeśli masz jakieś pamiątki związane z zespołem lub koncertem, takie jak koszulki, kubki do kawy i związane z nimi fanfary, możesz zarobić niezły grosz.

Kiedy zespół kończy trasę koncertową lub się rozpada, jego sprzęt dla fanów może stać się cenny. Nadal znajdą się zagorzali fani, którzy będą chcieli zdobyć te kolekcjonerskie przedmioty. Jeśli masz sprzęt dla fanów lub możesz go znaleźć, będzie tam niezły rynek do przerzucania.

20. Wyposażenie dla niemowląt

Kiedy wiele rodzin ma nowe dziecko, często inwestują w sprzęt, taki jak wózki, łóżeczka, huśtawki dla dzieci i inne artykuły dla dzieci. Gdy dziecko zestarzeje się z używania tych przedmiotów, rodzice zaczną się ich pozbywać.

Z drugiej strony, wielu nowych rodziców szuka przecenionych mebli i wyposażenia dla dzieci, więc takie produkty mogą być świetną niszą do przerzucania.

Powiązany: Jak zostać opiekunką do dzieci

21. Części samochodowe

To świetna nisza do pracy, jeśli dobrze znasz części samochodowe. Możesz pozyskiwać części samochodowe tanio lub bezpłatnie z miejsc takich jak złomowiska i wyprzedaże garażowe, a następnie odsprzedawać je z niezłym zyskiem.

Powiązany: Cash App odwraca się, aby uzyskać więcej pieniędzy

9 miejsc, w których można przerzucić rzeczy za gotówkę

Jeśli chodzi o obracanie dla zysku, gdzie zdecydujesz się sprzedać swoje przedmioty, może odegrać ważną rolę w sukcesie tego biznesu. Pomyśl o tym: spędzasz cały swój czas na pozyskiwaniu idealnych artykułów z dużymi marżami zysku, ale potem utkniesz, ponieważ nie wiesz, gdzie je sprzedać.

Dobrą wiadomością jest to, że możesz zarabiać na przerzucaniu przedmiotów w wielu różnych miejscach, zarówno online, jak i offline.

Przerzucanie przedmiotów online jest pożądane dla osób, które chcą bezproblemowej, łatwej transakcji, w której nie będą musiały rozmawiać z kupującym twarzą w twarz (chociaż może mieć miejsce komunikacja online). A sprzedaż offline jest idealna do szybkiej sprzedaży, gdzie możesz otrzymać zapłatę na miejscu. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli nie masz nic przeciwko krótkiemu dojazdowi, aby spotkać się z kupującymi w Twojej lokalnej społeczności, którym możesz osobiście dostarczyć towary.

Sprawdź te dziewięć miejsc, w których możesz odwrócić swoje rzeczy:

1. Shopify

Shopify to platforma e-commerce, która umożliwia otwarcie własnego sklepu internetowego. To świetna opcja, której możesz użyć do wystawienia towarów, które będziesz odwracać. Będziesz mieć własne centrum online do udostępniania rzeczy, które możesz następnie sprzedawać publicznie.

Rozpocznij dodatkową pracę w Shopify, wybierając nazwę sklepu, a następnie dokończ konfigurowanie witryny, dodając produkty, przesyłając zdjęcia produktów i pisząc ich opisy, ceny, szczegóły wysyłki i nie tylko. Po uruchomieniu sklepu Shopify możesz od razu rozpocząć publiczną sprzedaż online.

2. eBay

eBay to internetowy rynek, na którym możesz kupować i sprzedawać niemal wszystko. Rozpoczęcie korzystania z tej platformy jest łatwe. Jak wspomniałem wcześniej, to była droga, którą wybrałem, aby przerzucić moje niepotrzebne rzeczy w każdym sezonie wakacyjnym za dodatkowe pieniądze.

🔥 Zalecana:  Zmieniające zasady gry narzędzie wyszukiwania oparte na sztucznej inteligencji — w stronę sztucznej inteligencji

Serwis eBay często oferuje również promocje na aukcje, więc często można znaleźć oferty, które umożliwiają wystawienie od 50 do ponad 200 przedmiotów całkowicie za darmo, bez opłaty za wystawienie z góry. Pamiętaj, że eBay pobiera opłatę za sukces, gdy dokonujesz sprzedaży, a także opłaty za koszyk PayPal.

Jest to łatwy sposób na szybkie wystawienie swoich rzeczy w Internecie i zaprezentowanie ich ogromnej publiczności serwisu eBay.

3. Rynek Facebooka

Facebook Marketplace jest jak eBay, ale dla Twojej lokalnej społeczności. To świetnie, ponieważ zaoszczędzisz pieniądze na kosztach wysyłki, które poniósłbyś za pośrednictwem takich miejsc jak Shopify, eBay i Amazon.

Wielu sprzedawców korzystało z Facebook Marketplace jako zasobu, który pomaga im odwracać towary.

Powiązany: Jak zarabiać na Amazon FBA

4. Craiglista

Craigslist to internetowa strona z ogłoszeniami, której nie należy ignorować. To doskonałe miejsce zarówno do pozyskiwania towarów, jak i znajdowania nabywców. Ludzie codziennie przeglądają Craigslist, aby znaleźć świetne oferty i ekskluzywne przedmioty, których nie mogą znaleźć w sklepach.

5. OfertaW górę

OfferUp to miejsce, w którym możesz kupować i sprzedawać swoje rzeczy lokalnie. Publikowanie przedmiotów na sprzedaż w takiej witrynie ma zalety, takie jak szybkie płatności i brak opłat za wysyłkę.

OfferUp jest prosty. Zarejestruj się, nawiąż kontakt z kupującymi i uzgodnij sprzedaż swoich rzeczy.

Ta strona ma nawet sekcja wolna, gdzie możesz zdobyć darmowe przedmioty, które możesz następnie obrócić dla czystego zysku.

6. Odpuść

LetGo działa podobnie do OfferUp. Koncentruje się na pomaganiu kupującym i sprzedającym w łączeniu się w celu prowadzenia działalności lokalnie w Stanach Zjednoczonych. Dzięki obu platformom będziesz zadowolony z faktu, że możesz sprzedawać różnorodne produkty.

7. Zamień

Swap to internetowy sklep wysyłkowy i używany, który oferuje niedrogie ubrania i towary, w tym odzież damską, męską, niemowlęcą, dziecięcą i ciążową. Inne kategorie obejmują:

 • Zabawki
 • Artykuły sportowe
 • Wystrój domu
 • Książki

Możesz odwiedzić witrynę dział sprzedaży aby przejrzeć wszystkie wymagania dotyczące sprzedaży Swap.

Jeśli masz towary, które należą do jednej z powyższych kategorii, jest to doskonały sposób na szybkie pozbycie się swoich rzeczy i przejście do pozyskiwania większej liczby przedmiotów!

8. ThredUp

ThredUp to największy internetowy sklep konsygnacyjny. Skorzystaj z tej witryny, która jest podobna do Wymiany, jako wygodnego źródła do przeglądania swoich rzeczy.

Od odzieży damskiej i młodzieżowej po akcesoria, torebki, odzież ciążową i buty, ThredUp ma mnóstwo kategorii, z których możesz skorzystać, aby zmienić ubrania. Ma nawet kategorie projektantów i premium.

Istnieje jedna zasadnicza różnica między ThredUp i Swap: ThredUp dotyczy tylko odzieży i nie akceptuje innych rzeczy, takich jak zabawki i książki.

9. Mercary

Mercari nazywa się The Selling App i nie bez powodu. Ta aplikacja pomaga kupować i sprzedawać rzeczy za pomocą telefonu komórkowego.

Aby sprzedawać na Mercari, po prostu zrób zdjęcie lub dwa swojego przedmiotu i opublikuj je bezpośrednio na rynku Mercari. Łatwo jest sprzedawać, wysyłać swoje rzeczy i zarabiać. Nie ma opłaty za wystawienie z góry, ale Mercari pobiera 10% zniżki, gdy sprzedajesz przedmiot.

Wszystko to odbywa się całkowicie online, więc nie musisz spotykać się z potencjalnymi nabywcami.

Powiązany: Jak założyć firmę zajmującą się przerzucaniem gruntów

Poznaj najlepsze przedmioty do odwrócenia dla zysku

Jak widać, istnieje wiele różnych przedmiotów, które można kupić i obrócić za gotówkę. Najlepsze jest to, że te przedmioty są wszędzie wokół ciebie. Skarby mogą czasem znajdować się tuż pod twoim nosem. Nawet jeśli tak nie jest, istnieje mnóstwo łatwych miejsc, z których można pozyskiwać produkty do kupienia, które można obracać z zyskiem.

Co zamieniłbyś za gotówkę?

Niezależnie od tego, czy interesujesz się flipowaniem w celu uzyskania dochodu w pełnym wymiarze godzin, czy szukasz pobocznego zajęcia, w branży flippingów są ogromne możliwości.