Najlepsze narzędzia przeglądarek Facebooka do wykorzystania w 2022 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze narzędzia przeglądarek Facebooka do wykorzystania w 2022 roku

Dziś Facebook jest jedną z największych platform mediów społecznościowych na świecie, która zapewnia marketerom liczne możliwości promowania marek i produktów. Co więcej, Facebook świetnie nadaje się do badania grupy docelowej.

Użytkownicy publikują publicznie informacje o sobie, a Facebook może nawet dostarczyć cennych danych demograficznych, gdy uruchamiasz kampanie reklamowe na Facebooku. Jednym z najcenniejszych narzędzi, z których możesz skorzystać, jest przeglądarka Facebooka. Oto najlepsze narzędzia przeglądarek Facebooka do wykorzystania w 2022 roku.

Co to jest przeglądarka Facebooka?

Jeśli nie masz własnego konta na Facebooku, masz trzy opcje przeglądania profili innych osób. Po pierwsze, możesz skorzystać z wyszukiwarek, takich jak Google, i przejść bezpośrednio do stron profilu. Po drugie, możesz korzystać z katalogu Facebook, jeśli uzyskujesz dostęp do platformy z komputera stacjonarnego lub laptopa. Po trzecie, możesz używać hashtagów sparowanych z wyszukiwarkami.

Innym problemem jest to, że nawet jeśli masz konto, nadal możesz nie mieć dostępu do niektórych profili. Dotyczy to profili, które są prywatne. W większości przypadków tylko znajomi danego konta mogą go przeglądać. Co więc robisz, jeśli chcesz wyświetlić profil prywatny? Wtedy przeglądarka na Facebooku będzie dla Ciebie najbardziej przydatna.

Widz Facebooka jest dokładnie tym, na co wygląda. Jest to aplikacja, która pomaga przeglądać prywatne konta na Facebooku. Jest rzeczą oczywistą, że Facebook nie jest zbyt zadowolony z ludzi korzystających z takich aplikacji, więc będziesz musiał zachować ostrożność, jeśli zdecydujesz się z niej korzystać. Niemniej jednak korzystanie z przeglądarki Facebooka może pomóc Ci przeglądać dowolny profil, który Cię interesuje. Poniżej znajduje się ośmiu najpopularniejszych przeglądarek Facebooka w tej chwili.

#1 uMobix

uMobix jest jedną z najbardziej znanych przeglądarek Facebooka dostępnych obecnie na rynku. Chociaż aplikacja reklamuje się przede wszystkim jako asystent dla rodziców, którzy chcą przeglądać profile swoich dzieci na Facebooku, może być używana do profesjonalnych potrzeb z takim samym powodzeniem. uMobix jest dostępny zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS, ale co więcej, jest również kompatybilny z innymi platformami społecznościowymi i aplikacjami poza Facebookiem, w tym:

  • Facebook, Instagram, TikTok, Snapchat
  • WhatsApp, Messenger, Viber, Telegram
  • Google Chrome, Skype, Kik i inne
🔥 Zalecana:  Jak usunąć grupę na Facebooku?

Oprócz funkcji przeglądarki Facebooka, uMobix umożliwia również korzystanie z różnych funkcji, takich jak:

  • Historia połączeń
  • Wiadomości SMS
  • Aplikacje społecznościowe
  • Śledzenie lokalizacji GPS

Możesz nie potrzebować tych funkcji, ale w pewnym momencie mogą się przydać, więc nadal warto wypróbować uMobix, nawet jako przeglądarka Facebooka.

#2 mSzpieg

Innym popularnym użytkownikiem Facebooka jest mSzpieg. Podobnie jak uMobix, ta aplikacja jest sprzedawana jako asystent dla rodziców i ma bardzo podobne funkcje do uMobix. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu mSpy jest obecnie używany przez 1,5 miliona osób na całym świecie w 180 obsługiwanych krajach. Te liczby tylko dowodzą, jak dobra jest ta aplikacja i jak bardzo jest uwielbiana za jakość oferowanych funkcji.

mSpy jest dostępny zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Jest kompatybilny z wieloma aplikacjami, w tym Facebook, Instagram, Snapchat, Skype itp. Zarówno uMobix, jak i mSpy oferują szeroką gamę funkcji, których prawdopodobnie będziesz potrzebować, ale posiadanie takiej aplikacji nigdy nie jest złym pomysłem, nawet jeśli nie planujesz używać tych funkcji. Potraktuj tę funkcjonalność jako miły bonus.

# 3 kolega z obrazka

Jeśli szukasz aplikacji, której jedynym celem jest pomoc w przeglądaniu prywatnych kont na Facebooku, to PictureMate jest dla Ciebie. Ta przeglądarka Facebooka pozwala uzyskać dostęp do ukrytych zdjęć na platformie mediów społecznościowych. Nie musisz być znajomym profilu, który chcesz wyświetlić. Co więcej, nie musisz nawet płacić za korzystanie z aplikacji – jest ona całkowicie bezpłatna. Masz również możliwość przeglądania zdjęć, które nie zostały przesłane przez użytkownika (tzn. oznaczone zdjęcia).

W przeciwieństwie do poprzednich dwóch aplikacji, PictureMate jest w rzeczywistości rozszerzeniem Google Chrome. Oznacza to, że będziesz mógł go używać tylko z Chrome i będziesz musiał go aktywować po instalacji. Najlepsze jest to, że PictureMate jest dość prosty w użyciu, więc nie ma żadnej krzywej uczenia się. Po zainstalowaniu szybko dowiesz się, jak z niego korzystać.

🔥 Zalecana:  Niech to zatonie, mówi mistrz komedii Elon Musk!

#4 CocoSpy

CocoSpy jest pozycjonowany jako narzędzie dla rodziców do sprawdzania działań ich dzieci, a także jako narzędzie dla pracodawców do sprawdzania działań swoich pracowników. To powiedziawszy, może być również wykorzystywane do celów marketingowych i badawczych jako przeglądarka Facebooka, aby uzyskać dostęp do prywatnych profili na platformie mediów społecznościowych.

Na przykład, jeśli zatrudnisz profesjonalnego pisarza z witryny z recenzjami na zamówienie Ocenione przez studentów i poprosić ich o zbadanie określonego tematu, mogą nie mieć dostępu do wartościowych profili na Facebooku. Wtedy mogą korzystać z CocoSpy. Aplikacja może być używana zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i iOS i oferuje szeroki zakres funkcji.

#5 okoZy

Jeszcze innym przydatnym narzędziem przeglądarki Facebooka jest okoZy. Ta aplikacja monitorująca jest również sprzedawana rodzicom, ale może być potężnym i cennym narzędziem w rękach marketerów. Aplikacja działa zarówno z systemem Android, jak i iOS i może być używana do różnych celów. Wśród jego licznych funkcji są keylogger, lokalizacje GPS, blokowanie aplikacji i stron internetowych, śledzenie słów kluczowych, geofencing i wiele innych.

Oczywiście eyeZy ma również funkcje szczególnie przydatne dla marketerów. WhatsApp, Telegram, Snapchat, Instagram, Facebook – wszystko to można monitorować za pomocą eyeZy. To, co szczególnie wyróżnia eyeZy, to przyjazny dla użytkownika i nowoczesny interfejs, który sprawia, że ​​korzystanie z aplikacji jest szczególnie przyjemne. Podczas rejestracji będziesz musiał wybrać pomiędzy kilkoma planami członkostwa – i możesz od razu zacząć korzystać z aplikacji.

#6 FlexiSPY

Jeśli nie jesteś zadowolony z żadnej z powyższych aplikacji, możesz wypróbować narzędzie przeglądarki Facebooka FlexiSPY. Ta aplikacja może być używana na różnych typach urządzeń, w tym na smartfonach, tabletach, komputerach PC i laptopach. Zasadniczo oznacza to również, że możesz monitorować zarówno urządzenia mobilne, jak i stacjonarne, co poszerza zakres zastosowania FlexiSPY. Biorąc to pod uwagę, ta funkcja monitorowania jest prawdopodobnie bardziej przydatna dla rodziców.

🔥 Zalecana:  Komentarze nie ładują się na YouTube? Najlepsze poprawki, gdy komentarze nie są wyświetlane

Z drugiej strony FlexiSPY nadal działa całkiem dobrze jak stara dobra przeglądarka Facebooka. Możesz korzystać z aplikacji za darmo przez 24 godziny, zanim zdecydujesz, czy chcesz dalej z niej korzystać. Funkcje, z których możesz korzystać, obejmują monitorowanie mediów społecznościowych, przeglądanie multimediów, alerty i wiele innych. Co ciekawe, otrzymujesz również dostęp do obsługi klienta 24/7, więc wszelkie problemy, które możesz mieć, zostaną natychmiast rozwiązane przez przedstawicieli FlexiSPY.

#7 Spyera

Nie mniej ważny, Spyera to jeszcze jedna aplikacja do przeglądania Facebooka, którą warto wypróbować. Podobnie jak FlexiSPY, Spyera może być używana zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych, dzięki czemu jest kompatybilna z systemami Android, iOS, Windows i macOS. Istnieje kilka płatnych planów do wyboru, więc nie musisz się martwić, że zapłacisz za dużo. Chociaż Spyera jest świetna zarówno dla rodziców, jak i pracodawców, jest również przydatna dla marketerów.

Nie ma wiele do dodania na temat Spyera, ponieważ jego funkcje są w większości takie same jak w wyżej wymienionych aplikacjach. Możesz go używać do wszystkich swoich badań w aplikacjach, takich jak Facebook, Instagram i inne. Będzie to cenny dodatek do twojego zestawu narzędzi, który ogromnie pomoże w twoich badaniach.

Wniosek

Podsumowując, istnieje całkiem sporo świetnych przeglądarek na Facebooku, których możesz użyć do swoich potrzeb. Skorzystaj z jednej z aplikacji wymienionych w tym artykule, aby uzyskać dostęp do prywatnych kont na Facebooku, dzięki czemu będziesz mógł przeglądać dowolne informacje, które Cię interesują.

Biografia autora

Frank Hamilton pracował jako pisarz w firmie zajmującej się pisaniem recenzji Najlepsze recenzje pisarskie przez kilka lat. Jest kreatywnym autorem i redaktorem na różne tematy. Uwielbia też podróże i fotografię, zwłaszcza zimą.