Najlepsze monitory HP z kamerą internetową

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze monitory HP z kamerą internetową

Monitory HP z kamerą internetową upraszczają życie tym, którzy często uczestniczą w rozmowach wideo, ale chcą uniknąć bałaganu na biurku lub wielu urządzeń.

Podczas gdy większość ludzi nadal preferuje dedykowane kamery internetowe, aby uzyskać ostry obraz wideo podczas spotkań, coraz więcej wysokiej klasy monitorów zorientowanych na produktywność jest projektowanych z myślą o wideokonferencjach.

Używanie monitorów HP z kamerą internetową pomaga zmniejszyć bałagan związany z większymi, samodzielnymi kamerami internetowymi. Użytkownicy laptopów mogą korzystać z większego ekranu i lepszej jakości obrazu podczas rozmów wideo.

Jednak dla kupujących monitory dodanie kamery internetowej wprowadza więcej czynników do rozważenia w i tak już złożonym świecie specyfikacji wyświetlaczy komputerów PC.

Aby pomóc Ci poruszać się po opcjach, oferujemy wskazówki dotyczące wyboru najlepszego monitora ze zintegrowaną kamerą internetową oraz rekomendacje dotyczące fantastycznych wyborów dla różnych użytkowników komputerów.

Najlepsze monitory HP z kamerą internetową

Monitor LCD HP E24d G4 23,8″ Full HD LED – 16:9 -…

HP E24mv G4 23,8-calowy monitor LCD Full HD 16:9 IPS,…

HP EliteDisplay E273m 27-calowy podświetlany diodami LED…

HP E34m G4 34-calowy monitor LCD WQHD z zakrzywionym ekranem…

Monitor LCD HP E24d G4 23,8″ Full HD LED – 16:9 -…

HP E24mv G4 23,8-calowy monitor LCD Full HD 16:9 IPS,…

HP EliteDisplay E273m 27-calowy podświetlany diodami LED…

HP E34m G4 34-calowy monitor LCD WQHD z zakrzywionym ekranem…

HP E24D G4 – Najlepszy monitor HP z kamerą internetową i głośnikami

Ten bestialski wyświetlacz jest jednym z najlepiej połączonych ekranów z wbudowaną kamerą internetową, która naprawdę przykuła moją uwagę. Zapewnia ogromną wartość dzięki szerokiej gamie opcji łączności — port Ethernet RJ-45, DisplayPort, port USB-C i 4 porty USB 3.1 — wszystko pod jednym dachem.

Zafascynował mnie wyświetlacz HP E24d, ponieważ ułatwia podłączanie ulubionych akcesoriów. Najlepsza część? Zasila wszystko za pomocą jednego poręcznego kabla z niezawodnym portem USB-C! Nigdy więcej bałaganu z wieloma kablami lub adapterami.

Oprócz tego, że jest niezwykle przyjazny dla użytkownika, ten monitor ma duży, wysokiej jakości ekran IPS o wymiarach 21,24 x 12,73 x 1,91 cala i rozdzielczość Full High Definition (FHD) — idealną do krystalicznie czystego obrazu.

🔥 Zalecana:  Najlepsze komputery do gier z chłodzeniem wodnym [5 Liquid-Cooled Options]

To, co szczególnie imponuje mi w tym ekranie, to funkcja wirtualnego przełącznika KVM, która pozwala mi podłączyć dwa komputery do jednego monitora – genialne! Dzięki możliwości podłączenia przez USB-C lub HDMI/DisplayPort przełączanie między komputerami stacjonarnymi i laptopami nigdy nie było łatwiejsze.

Jeśli chodzi o możliwości wideokonferencji – to dziecko nie zawodzi! Jest wyposażony w zintegrowany mikrofon oraz wsparcie dla Okno Witaj aplikacja do rozpoznawania twarzy; logowanie do komputera nigdy nie było tak płynne!

Wreszcie, tym, co odróżnia ten monitor od innych na rynku, jest to, jak szybko można uzyskać dostęp do preferowanej aplikacji do wideokonferencji – tutaj nie trzeba czekać wieki!

Podsumowując… Jeśli szukasz wygody, niezawodności i łączności, już dziś możesz wybrać zaawansowany monitor ze stacją dokującą HP E24d G4 FHD!”

Kluczowe cechy:

 • Wyświetlacz IPS 21,24 x 12,73 x 1,91 cala
 • Rozdzielczość 1920 x 1080 FHD
 • Jasność 250 cd/m²
 • 1 port RJ-45, 1 port DisplayPort 1.2, 1 port USB typu C, 4 porty USB 3.1
 • Funkcje przeciwodblaskowe i kontroli kolorów i obrazu na ekranie
 • Integracja aplikacji do rozpoznawania twarzy Windows Hello

HP E24mv G4 – Najlepszy monitor HP z wbudowaną kamerą internetową

Naszym pierwszym wyborem jest monitor konferencyjny HP E24MV G4. Ten oszałamiający monitor oferuje znacznie więcej niż tylko solidną konstrukcję. Jest to jeden z najlepszych monitorów do spotkań Zoom i ogólnie do wideokonferencji.

Jest to 23,8-calowy monitor komputerowy FHD IPS z ekranem antyrefleksyjnym, cienkimi ramkami z trzech stron, wbudowaną kamerą internetową z regulacją wysuwania/pochylenia, podwójnym mikrofonem z redukcją echa i głośnikami stereo o mocy 5 W.

Oferuje częstotliwość odświeżania 60 Hz, kontrast 1000:1, czas reakcji 5 ms i jasność 250 cd/m2.

Oprócz funkcji przeciwodblaskowej/antyrefleksyjnej, wykorzystuje również technologię niskiego poziomu niebieskiego światła, aby uniknąć lub zmniejszyć zmęczenie oczu po długotrwałym użytkowaniu.

Jego ergonomiczna konstrukcja umożliwia regulację nachylenia, obrotu, obrotu i wysokości. Umożliwia również obrót monitora o 90 stopni w trybie portretowym dla większej wygody.

Aby zapewnić łączność, ten monitor HP oferuje wejścia VGA, HDMI, USB-A, USB-B, USB-C i DisplayPort dla różnych urządzeń. Jest również wyposażony w obsługę Windows Hello, blokadę bezpieczeństwa i wyświetlanie na ekranie.

🔥 Zalecana:  25 najlepszych influencerów fitness na Instagramie

Zdalni pracownicy sprawdzający ten monitor uznaliby za interesujące wiedzieć, że ma on certyfikat Zoom, a nie tylko to, że był to pierwszy monitor, który uzyskał ten certyfikat.

Za pomocą Powiększenie na tym monitorze zapewnia bogatą jakość wideo i żywą jakość obrazu przez kamerę internetową. Podstawa monitora oferuje opcje zarządzania kablami i jest wystarczająco wygodna dla większości użytkowników, ale można też wybrać uchwyt ścienny VESA.

Oprócz przycisku zasilania ten monitor komputerowy oferuje również osiem fizycznych przycisków służących do różnych funkcji, w tym do włączania/wyłączania głośników i mikrofonu, regulacji głośności głośników i sterowania OSD.

Niestety, niektóre z tych przycisków nie są oznaczone, więc zdarzają się pomyłki. Wreszcie wejście USB-C obsługuje DisplayPort i dostarczanie mocy do 65 W.

HP Elitedisplay E273m – 27-calowy monitor HP z kamerą internetową i głośnikami

Ten HP ELITEDISPLAY to nasz drugi wybór wśród najlepszych monitorów komputerowych z kamerą, mikrofonem i głośnikami. Jest to idealne połączenie czerni i szarości, nadające klasycznego, minimalistycznego klimatu każdej konfiguracji.

Ten 27-calowy monitor FHD IPS HP ma podświetlenie LED, głośniki Bang & Olufsen 2 x 2 W, wysuwaną kamerę internetową 720p i wbudowane głośniki.

Oferuje doskonałą jakość obrazu/wideo ze współczynnikiem kontrastu 1000:1, rozdzielczością FHD 1920 x 1080, technologią bez migotania, częstotliwością odświeżania 60 Hz, jasnością 250 cd/m2 i czasem reakcji 5 ms.

Oferuje również szereg opcji połączeń (HDMI, USB 3.0, USB Type-C, VGA i DisplayPort) oraz funkcje specjalne (przełączanie w płaszczyźnie, niski poziom niebieskiego światła, HDCP, ekran przeciwodblaskowy, zarządzanie kablami, blokada bezpieczeństwa i 3 dwustronne cienkie ramki).

Ponadto podstawa monitora oferuje elastyczne opcje regulacji, takie jak nachylenie, obrót, obrót i regulacja wysokości.

Podobnie jak monitor omówiony powyżej, jest również kompatybilny z uchwytem ściennym VESA, umożliwiając obrót o 90 stopni i tryb portretowy po obu stronach.

To urządzenie ma również fizyczne przyciski do różnych regulacji – chociaż może to być trudne, ponieważ są stosunkowo małe i nieoznaczone.

Ważne jest, aby pamiętać, że aby kamera działała, konieczne będzie podłączenie przewodu USB z komputera do monitora.

Wejście USB-C może być używane zarówno do zasilania, jak i wyświetlania w celu uzyskania schludnej konfiguracji. Ten monitor ma wbudowane głośniki, które mogą nie być wystarczająco dobre dla niektórych użytkowników. Zalecamy ominięcie tego.

🔥 Zalecana:  Najlepsze zabezpieczone karty kredytowe TD i alternatywy w 2023 r

WYŚWIETLACZ HP ELITE S340C

Ten monitor emanuje jakością pod każdym względem, począwszy od zintegrowanej kamery internetowej HD 720p z dwoma mikrofonami i diodą LED.

Jakość ekranu jest równie imponująca, oferując natywną rozdzielczość 3440 x 1440 Wide Quad High Definition (WQHD).

Rozdzielczość WQHD jest w przybliżeniu cztery razy większa niż rozdzielczość standardowej rozdzielczości HD 720p, co pozwala na umieszczenie tej samej liczby pikseli co cztery wyświetlacze HD na wyświetlaczu QHD o podobnej wielkości.

Jednak nie chodzi tylko o elegancką oprawę wizualną. Zintegrowana kamera internetowa HD 720p jest Certyfikat Skype dla firm®co oznacza, że ​​jest wyposażony w klawisze skrótów do obsługi konferencji, mikrofon, dwa głośniki i fachowo dostrojony system audio firmy Bang & Olufsen.

Ponadto kamera internetowa obsługuje integrację aplikacji do rozpoznawania twarzy Windows Hello, umożliwiając logowanie do podłączonego komputera bez hasła.

HP EliteDisplay S340c jest idealny dla tych, dla których wideokonferencje są istotną częścią ich pracy. Bezproblemowa integracja wyświetlacza z wbudowaną kamerą internetową umożliwia płynną obsługę prezentacji i arkuszy kalkulacyjnych podczas rozmów wideo.

Kluczowe funkcje obejmują:

 • Wyświetlacz VA 31,88 x 4,03 x 15,56 cala z podświetleniem LED
 • Rozdzielczość 3440 x 1440 WQHD
 • Zintegrowana kamera internetowa HD 720p z dwoma mikrofonami i diodą LED
 • 1 DisplayPort 1.2 (z obsługą HDCP); 1 port HDMI 2.0 (z obsługą HDCP)
 • Zakres pochylenia i obrotu wyświetlacza od -5 stopni do +20 stopni
 • Integracja aplikacji do rozpoznawania twarzy Windows Hello

Ostatnia aktualizacja 28.05.2023 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.