Najlepsze monitory firmy Dell z głośnikami

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze monitory firmy Dell z głośnikami

Witamy w naszej kolekcji najlepszych monitorów firmy Dell z głośnikami. Wraz ze wzrostem wymagań związanych z grami lub pracą monitory z wbudowanymi głośnikami i kamerami stają się niezbędne, ponieważ pomagają zaoszczędzić pieniądze na zakupie dodatkowych głośników lub kamer internetowych.

W tym artykule wybrałem kilka imponujących monitorów z głośnikami i zintegrowanymi kamerami.

Nasze dwa najlepsze typy:

Skupiłem się na monitorach o minimalnej wielkości 24 i 27 cali, ponieważ zauważyłem znaczną różnicę przy korzystaniu z mniejszych.

Ponieważ używam głównie monitorów szerokoekranowych, zawsze wolę taki, który nie jest zbyt mały na każdą okazję.

Najlepsze monitory firmy Dell z głośnikami

Dell 24, monitor HD do wideokonferencji — C2422HE…

Dell P2418HZM 24-calowy wideokonferencja Full HD LED…

Dell S2422HZ 24-calowy FHD 1920 x 1080 75Hz…

Dell 24, monitor HD do wideokonferencji — C2422HE…

Dell P2418HZM 24-calowy wideokonferencja Full HD LED…

Dell S2422hz — najlepsze monitory komputerowe firmy Dell z wbudowanymi głośnikami

Ten monitor konferencyjny jest jednym z najlepszych monitorów komputerowych firmy Dell z kamerą, mikrofonem i głośnikami. Eleganckie srebrne wykończenie i cienkie ramki sprawiają, że jest atrakcyjny i dobrze pasuje do każdego miejsca pracy lub konfiguracji.

Jest to 24-calowy monitor oferujący wyświetlacz FHD, częstotliwość odświeżania 75 Hz, czas reakcji 4 ms w trybie ekstremalnym, wysuwaną kamerę IR 5 MP, dwa głośniki 5 W i dwa mikrofony z redukcją szumów. To doskonały wybór do pracy biurowej/zdalnej, użytku osobistego, konferencji itp.

Ku uldze wielu użytkowników, aparat w tym urządzeniu można schować, dopóki go nie potrzebujesz – podobnie jak inne monitory w tej recenzji. Posiada również różne opcje wejść, w tym HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB 3.2 Gen 1 i koncentrator USB-A.

Ponadto obsługuje Windows Hello do rozpoznawania twarzy i zmniejsza zmęczenie oczu dzięki ekranowi przeciwodblaskowemu, technologii bez migotania i filtrowi światła niebieskiego. Należy pamiętać, że wejście USB typu C obsługuje wyświetlanie i zasilanie do 65 W.

🔥 Zalecana:  Co sprawia, że ​​twórczość Stephena Kinga jest tak dobra? (Wyjaśnione)

Ten monitor firmy Dell jest wyposażony w podstawę, która umożliwia elastyczne regulacje, takie jak regulacja nachylenia, obrotu, obrotu i wysokości. Można go również zamontować za pomocą uchwytu ściennego VESA. Ma kilka trybów profili kolorów, które mogą poprawić wrażenia podczas oglądania.

W zależności od zastosowania aparat w tym urządzeniu może nie być wystarczająco dobry. Jednak używanie aparatu w dobrze oświetlonym pomieszczeniu i dokonywanie niezbędnych aktualizacji na monitorze może znacznie poprawić jakość aparatu.

Jeśli planujesz używać tego monitora do celów rozrywkowych, zalecamy zakup głośników zewnętrznych, ponieważ wbudowane głośniki tego urządzenia nie emitują basów. W rezultacie wystarczą do spotkań i telekonferencji, ale nie do rozrywki.

Dell 24 C2422he — najlepszy monitor firmy Dell z listwą głośnikową

Podobnie jak pierwszy monitor z certyfikatem Zoom, o którym mowa powyżej, oprócz tego, że jest jednym z najlepszych monitorów komputerowych z kamerą, mikrofonem i głośnikami, ten model firmy Dell jest także pierwszym na świecie monitorem komputerowym z certyfikatem Microsoft Teams. Jest to 23,8-calowy monitor komputerowy FHD z wystarczającą liczbą funkcji, aby wywołać miłość od pierwszego wejrzenia.

Posiada dedykowane przyciski LED Microsoft Teams do odbierania połączeń/powiadomień, sterowania głośnością, wyciszania mikrofonu i wielu innych.

Ponadto jest wyposażony w rozdzielczość FHD 1920 x 1080, dwa głośniki 5 W, wysuwaną kamerę IR 5 MP i mikrofon z redukcją szumów, które zapewniają bogatą jakość obrazu, wystarczający dźwięk, ostry obraz i żywą komunikację.

Oferuje również opcje połączeń HDMI, DisplayPort, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 i RJ45.

Port USB-C obsługuje dźwięk, przesyłanie danych i zasilanie do 90 W (nawet gdy monitor jest wyłączony). Kamera w tym urządzeniu oferuje funkcję rozpoznawania twarzy Windows Hello w celu zwiększenia bezpieczeństwa, a gdy nie jest używana, można ją bezpiecznie ukryć.

Niektóre inne funkcje obejmują częstotliwość odświeżania 60 Hz, czas reakcji 8 ms (GTG normal) / 5 ms (GTG szybko), kąt widzenia 178 stopni, pochylenie/wysokość/obrót/obrót o 180 stopni, zgodność ze standardem VESA, przycisk nawigacyjny/joystick po prawej stronie, niski poziom niebieskiego światła i ekran przeciwodblaskowy.

🔥 Zalecana:  Najlepsze monitory HP z kamerą internetową

Chociaż wbudowane głośniki nie są zbyt dobre, są wystarczająco dobre do muzyki w tle i połączeń. Jeśli więc często korzystasz z aplikacji Microsoft Teams lub Skype, ten monitor jest dla Ciebie. Jeśli jednak jesteś graczem lub projektantem i polegasz na ciężkiej grafice, powinieneś wybrać coś innego.

Dell 24″ P2418HZ — najlepszy monitor firmy Dell z wbudowanymi głośnikami i kamerą

Ten elegancki 24-calowy wyświetlacz został stworzony specjalnie do wideokonferencji i zawiera mnóstwo funkcji ułatwiających wirtualne spotkania.

Po pierwsze, porozmawiajmy o optyce. P2418HZ jest wyposażony w 2-megapikselową kamerę Full HD z osłoną zapewniającą prywatność, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nikt nie podgląda podczas tych drażliwych dyskusji.

Do tego zintegrowany mikrofon z redukcją szumów i dwa wbudowane głośniki — idealne do krystalicznie czystego dźwięku.

Ale poczekaj, jest więcej! Ten monitor ma ultracienkie ramki po bokach i nieco grubsze na górze i na dole.

Oferuje również regulację wysokości, możliwość pochylania (dzięki czemu można dostosować kąt), opcje obracania (w orientacji poziomej lub pionowej) oraz obracanie (dzięki czemu można łatwo udostępniać ekran). Więc tak… jest całkiem ergonomiczny.

A jeśli chcesz jeszcze bardziej dostosować konfigurację? Jesteś objęty obsługą montażową VESA oraz portami HDMI, portami VGA, dwoma portami USB 3.0 ORAZ gniazdami combo wyjścia słuchawkowego/mikrofonu wbudowanymi z boku tego monstrualnego monitora.

Biorąc wszystko pod uwagę, jego cena jest zdecydowanie tego warta! Jeśli szukasz najwyższej klasy narzędzia do wideokonferencji, które świetnie sprawdzi się również jako monitor do codziennego użytku, nie szukaj dalej niż dziecko Dell P2418HZ!”

Ostatnia aktualizacja 28.05.2023 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.