Najlepsze mikrofony bezprzewodowe do aparatów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze mikrofony bezprzewodowe do aparatów

Większość aparatów ma wbudowane mikrofony, ale te mikrofony są zwykle niskiej jakości. Na przykład czynniki zewnętrzne, takie jak hałas w tle powodowany przez wiatr, ruch uliczny lub zmieniające się warunki pogodowe, mogą z łatwością wpłynąć na jakość dźwięku wytwarzanego za pomocą tych mikrofonów.

Najlepszym rozwiązaniem będzie zwykle posiadanie dedykowanego mikrofonu bezprzewodowego do nagrywania, ponieważ są one bardziej niezawodne i często są mniej podatne na czynniki zewnętrzne.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Jak myślisz, w jaki sposób blogerzy i filmowcy zapewniają wysokiej jakości produkcję audio bez konieczności zmagania się z mikrofonami? Używają jednych z najlepszych mikrofonów bezprzewodowych do kamer. Mikrofony bezprzewodowe są przenośne, tanie, wydajne i wystarczy je przypiąć do ubrania, aby przesyłały sygnał bezprzewodowo do aparatu.

Najlepsze mikrofony bezprzewodowe do aparatów

Rode Wireless GO II Dwukanałowa bezprzewodowa…

Cyfrowy bezprzewodowy system USB Samson XPD2 Lavalier…

Movo WMX-20-DUO 48-kanałowy bezprzewodowy mikrofon krawatowy UHF…

Sennheiser Pro Audio EW 112P G4 – A…

Sokani Tiny Twin 2X nadajnik i odbiornik…

Rode Wireless GO II Dwukanałowa bezprzewodowa…

Cyfrowy bezprzewodowy system USB Samson XPD2 Lavalier…

Movo WMX-20-DUO 48-kanałowy bezprzewodowy mikrofon krawatowy UHF…

Sennheiser Pro Audio EW 112P G4 – A…

Sokani Tiny Twin 2X nadajnik i odbiornik…

Rode Wireless GO II — najlepszy mikrofon bezprzewodowy do aparatu Canon

Zalety

 • Imponująca żywotność baterii
 • Może jednocześnie nagrywać dwie osoby
 • Może nagrywać na pojedyncze lub oddzielne kanały

Cons

 • Imponująca żywotność baterii
 • Może jednocześnie nagrywać dwie osoby
 • Może nagrywać na pojedyncze lub oddzielne kanały

Pakiet zawiera nadajnik z zaczepami do paska, mikrofony, które można łatwo przypiąć do koszuli, odbiorniki, które można podłączyć do aparatu, niezbędne przewody i baterie litowo-polimerowe. Jest idealny dla reporterów, vlogerów, podcasterów i osób zajmujących się tą dziedziną nauki lub pracy. Nie wymaga uciążliwego połączenia i jest łatwy w użyciu.

🔥 Zalecana:  3 możliwe powody, dla których przypadkowa osoba wysłała mi pieniądze w aplikacji Cash

Jeśli chodzi o wydajność, nadajniki zawierają przetworniki, które rejestrują zakres częstotliwości około 200 metrów w otwartym polu, z wyjątkiem ścian i drzwi, które mogą blokować sygnały. Port USB-C znajduje się po prawej stronie nadajnika do podłączenia kabli ładujących. Ten bezprzewodowy mikrofon do kamer został przetestowany w warunkach terenowych w obszarach o dużym natężeniu częstotliwości radiowych pod kątem przerw i zakłóceń i przeszedł pomyślnie dopasowanie.

Samson XPD2 – Najlepszy bezprzewodowy mikrofon krawatowy do aparatu

Zalety

 • Niesamowite 20 godzin pracy na baterii
 • Łatwy w obsłudze
 • Kompatybilny zarówno z aparatem, jak i urządzeniami inteligentnymi

Jako twórca treści wizualnych na pewno potrzebujesz jednego z tych najlepszych mikrofonów bezprzewodowych do kamer. Samson XPD2 ma unikalną konstrukcję mikrofonu, która może łatwo łączyć się z systemami bezprzewodowymi XPD. Pakiet zawiera mikrofony, nadajnik do paska i odbiornik. Wymaga jedynie prostej konfiguracji (parowanie jednym dotknięciem) z czystym wokalem wolnym od zakłóceń.

Może pracować w zasięgu 100 metrów w terenie otwartym. Odbiornik jest wbudowany w pamięć USB, co różni się od tradycyjnych odbiorników. Dzięki temu podłączenie do portu USB komputera jest bardzo łatwe. Jest kompatybilny z aparatami, telefonami z systemem Android, urządzeniami Apple, a także komputerami. W zestawie znajdują się również baterie. Jest wart swojej ceny.

Przeczytaj także: Jak odtwarzać muzykę przez mikrofon w grach

Movo WMX-20 – Najlepszy mikrofon bezprzewodowy do kamery wideo

Zalety

 • Niesamowity zasięg pracy 100 metrów
 • Przenośny i lekki
 • Wysoka jakość dźwięku za stosunkowo niską cenę

Ekonomiczna alternatywa dla twórców treści, którzy nalegają na zakup najlepszych mikrofonów bezprzewodowych do aparatów. Posiada dwukanałowy odbiornik, który może wykrywać sygnały z odległości około 330 stóp od nadajników bodypack. Jeśli Twoja praca koncentruje się na nagraniach na żywo, zapewnia możliwość monitorowania dźwięku w czasie rzeczywistym przez słuchawki.

🔥 Zalecana:  Proste jest najlepsze a proste jest najlepsze (poprawne sformułowanie)

Nadajnik jest wyposażony w zaczepy do paska ułatwiające obsługę z oddzielnymi mikrofonami i gniazdami liniowymi. Nadajnik posiada przycisk wyciszania, który zapewnia lepszą kontrolę nad sygnałami audio. W zestawie znajduje się również kabel TRS 3,5 mm, za pomocą którego można podłączyć nadajnik do aparatu. Posiada również 3-pinowy kabel XLR do podłączenia do kamery lub innego rejestratora audio. Warto również wspomnieć, że przy pełnym naładowaniu bateria będzie działać nieprzerwanie przez około 6 godzin.

Przeczytaj także: Najlepsze zestawy głośnomówiące Bluetooth do połączeń konferencyjnych

Sennheiser Pro Audio EW 112P G4 – Najlepszy mikrofon bezprzewodowy do nagrywania wideo

Zalety

 • Szybka konfiguracja i łatwy w użyciu
 • Niesamowita jakość dźwięku
 • 8 godzin pracy na pełnym naładowaniu

Nic nie przebije niezawodności i spójności przy zakupie produktów takich jak te najlepsze mikrofony bezprzewodowe do aparatów. Dzięki funkcji, takiej jak automatyczne „skanowanie i wybór” najlepszych częstotliwości, został zaprojektowany tak, aby był spójny przez wiele godzin nagrywania. Trwały zamiar producenta dodatkowo ujawnia 8 godzin pracy na baterii i zasięg działania 100 metrów.

Ma 4 różne zestawy, z których możesz wybierać w zależności od bieżących potrzeb. Te 4 zestawy to 112P, 122P, 135P i 100 ENG. Każdy zestaw zawiera specjalny rodzaj mikrofonu. Możesz też połączyć dwa zestawy, aby uzyskać szeroki zakres tworzenia nagranych treści. Jedno jest pewne: ten mikrofon bezprzewodowy gwarantuje najwyższą możliwą elastyczność, jaką można sobie wyobrazić.

Czytaj także: Najlepsze monitory komputerowe z głośnikami, mikrofonem i kamerą

Nadajnik Sokani Tiny Twin 2X – najlepszy profesjonalny mikrofon bezprzewodowy do aparatu

Zalety

 • Przenośny i łatwy w użyciu
 • Solidna konstrukcja a zarazem lekka
 • Wysokiej jakości mikrofony

Cons

 • Skłonny do białego szumu w tle

Uzupełnieniem tej listy naszych najlepszych mikrofonów bezprzewodowych do kamer jest niesamowity produkt firmy Sokani. Jest wyposażony w technologię UHF, która ma większy zasięg nawet przez obiekty stałe. Jest łatwy w konfiguracji, łatwy w użyciu i pozwala monitorować jakość dźwięku nawet podczas pracy.

🔥 Zalecana:  2023: Najlepsze Generatywne Narzędzia AI do Generowania i Kodowania Kodu

Mikrofon jest bardzo smukły i waży zaledwie 70 g. Nawet nie poczujesz, że nosisz mikrofon. Odbiornik posiada również wbudowany mikrofon. Jest kompatybilny z aparatami i smartfonami.

Przeczytaj także: Gdzie jest mikrofon w MacBooku Air

Ostatnia aktualizacja 28.06.2023 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.