Najlepsze lampowe wzmacniacze słuchawkowe

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze lampowe wzmacniacze słuchawkowe

Jeśli chcesz uzyskać lepsze wrażenia dźwiękowe ze słuchawek, prawdopodobnie rozważasz zakup wzmacniacza.

Chcesz mojej rady? Kup wzmacniacz lampowy.

Dlaczego? Są po prostu inne.

Brzmią inaczej, wyglądają inaczej – może nawet trochę onieśmielająco. Mogą nie być szczególnie lepsze niż konwencjonalne solidne wzmacniacze, ale różnica polega na tym, do czego dążymy. Wzmacniacz lampowy robi zasadniczo to samo, co solidny wzmacniacz, z wyjątkiem lamp próżniowych. Najlepsze lampowe wzmacniacze słuchawkowe znane są z brzmienia bardziej naturalnego lub płynnego – według naszych audiofilskich testerów.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Jeśli jesteś audiofilem, to zapewne wiesz, o czym mówię. Kolejną wspaniałą rzeczą we wzmacniaczach lampowych jest to, że możesz wymieniać lampy, aby zmienić ich brzmienie. Możesz poeksperymentować ze wzmacniaczem lampowym, więc dlaczego go nie kupić?

Przekonany? Świetnie!

Jakie lampowe wzmacniacze słuchawkowe wybrać? To zależy od ciebie, ale trochę to zawęziłem. W tym artykule dokonam przeglądu pięciu najlepszych lampowych wzmacniaczy słuchawkowych do wyboru. Po prostu wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i daj nam znać w komentarzach!

Najlepsze lampowe wzmacniacze słuchawkowe

Little Dot MK2 MKII 6J1 X 2 6N6 X 2 Tuba Standard…

Douk Audio P1 Lampowy przedwzmacniacz Bluetooth,…

Dared MP-5BT Wzmacniacz lampowy HiFi,…

Hybrydowy stereofoniczny wzmacniacz lampowy Dayton Audio HTA20BT…

Nobsound 6P1 6.8W x 2 lampowy wzmacniacz mocy;…

Little Dot MK2 MKII 6J1 X 2 6N6 X 2 Tuba Standard…

Douk Audio P1 Lampowy przedwzmacniacz Bluetooth,…

Dared MP-5BT Wzmacniacz lampowy HiFi,…

Hybrydowy stereofoniczny wzmacniacz lampowy Dayton Audio HTA20BT…

Nobsound 6P1 6.8W x 2 lampowy wzmacniacz mocy;…

Little Dot MKII – najlepszy lampowy wzmacniacz słuchawkowy

Pierwszym z najlepszych lampowych wzmacniaczy słuchawkowych, które będę recenzował, jest Little Dot MKII. Ten wzmacniacz lampowy jest dowodem na to, że najdroższe niekoniecznie jest najlepsze. Jest niedrogi, prosty i łatwy w użyciu. Dla tych, którzy są nowicjuszami w używaniu wzmacniaczy lampowych, zdecydowanie powinniście zacząć od tego.

🔥 Zalecana:  Menedżer okien pulpitu Wysoka karta graficzna? Przyczyny i najlepsze rozwiązania

Little Dot MKII jest wyposażony w dwie lampy mocy, dwie lampy przedwzmacniacza, gniazdo audio i niebieską diodę LED zasilania. Gwarantuje niesamowitą jakość dźwięku i brak zniekształceń. Jest również absurdalnie głośny, ładnie zbudowany i zapewnia prawdziwy lampowy dźwięk za uczciwą cenę. Daj temu wzmacniaczowi solidne wypalenie lampowe, a uzyskasz z niego jeszcze lepszy dźwięk.

Najczęstszym problemem związanym z tym wzmacniaczem lampowym jest ciche brzęczenie lub brzęczenie w słuchawkach, co można szybko naprawić, używając zewnętrznego przetwornika cyfrowo-analogowego między wzmacniaczem a komputerem. Poza tym wzmacniacz Little Dot działa jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, zarówno z lampą, jak i bez niej.

Przeczytaj także: Czy telewizory Smart TV mają Bluetooth do słuchawek i głośników?

P1 Bluetooth 5.0 – Najlepszy przenośny wzmacniacz słuchawkowy

Drugim z naszych najlepszych lampowych wzmacniaczy słuchawkowych jest P1. P1 to potrójne zagrożenie, może być używany jako wzmacniacz słuchawkowy, przedwzmacniacz lampowy lub USB DAC. Zapewnia bogatą jakość dźwięku, świetną dynamikę i czysty dźwięk lampowy. Jest kompatybilny z kilkoma urządzeniami audio i dowolnym systemem operacyjnym. P1 jest wyposażony w przełącznik obejściowy, który pozwala WYŁĄCZYĆ lub WŁĄCZYĆ regulację barwy dźwięku oraz pokrętła regulacji tonów wysokich i niskich.

Wygląda również świetnie i jest wyposażony w przełącznik do zmiany lub wyłączenia świateł LED. Jedną z wad korzystania z P1 jest syczący dźwięk, który można uzyskać podczas parowania go z niektórymi urządzeniami. Modernizacja lamp może poprawić jakość dźwięku, więc nie zaszkodzi trochę poeksperymentować z rolowaniem lamp.

Możesz również napotkać pewne problemy z wydajnością Bluetooth, zwykle spowodowane przez konkurencyjne hosty i można je łatwo naprawić przez „ urządzenie w ustawieniach Bluetooth.

Przeczytaj także: Lekarstwo na ból ucha spowodowany słuchawkami, zestawami słuchawkowymi i wkładkami dousznymi

Dared MP-5BT – najlepszy budżetowy wzmacniacz słuchawkowy

Dared MP-SBT jest trzecim na naszej liście najlepszych lampowych wzmacniaczy słuchawkowych. Ten wzmacniacz to dobrze wyglądający wzmacniacz hybrydowy z wysokiej jakości komponentami, które zbliżają dźwięk do perfekcji. Błyszcząca obudowa tego urządzenia jest głównym magnesem na odciski palców i dlatego jest dostarczana z parą białych rękawiczek.

🔥 Zalecana:  Wiele strumieni dochodów: 23 najlepsze sposoby zarabiania pieniędzy

Nie tylko świetnie wygląda, ale także świetnie brzmi, działa świetnie i jest znany z wywoływania „gazów w uszach”. Jest kompatybilny z wejściem Bluetooth, USB i AUX. Jest również wyposażony w wyjście głośnikowe, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm i wyjście wstępne. Twoją pierwszą reakcją po rozpakowaniu i spaleniu tego cudeńka byłoby „WOW!”

Dayton Audio HTA20BT – Najlepsze high-endowe wzmacniacze słuchawkowe

Dayton Audio HTA20BT to kolejny dobrze wyglądający wzmacniacz hybrydowy, który trafił na moją listę najlepszych lampowych wzmacniaczy słuchawkowych. Lampy nieco odbiegają od typowego wyglądu, a niebieskie diody LED czynią je jeszcze lepszymi. Wzmacniacz jest wyposażony w wejścia Bluetooth, AUX (1 i 2) oraz USB. Jest również wyposażony w wyjścia subwoofera, które można wykorzystać do dodania aktywnego subwoofera.

To urządzenie jest wystarczająco głośne, aby wypełnić duży pokój. Zapewnia niesamowitą jakość dźwięku i jest niesamowicie imponujący w tej cenie. Aby uzyskać ten niesamowity dźwięk, polecam pozwolić mu palić się przez około 24 godziny. Możesz uzyskać chropowaty dźwięk, rozwiązaniem tego problemu jest zwiększenie głośności we wzmacniaczu i zmniejszenie głośności w jednostce źródłowej. Jedną rzeczą, którą dodałbym do tego wzmacniacza, aby był doskonały, jest regulacja barwy dźwięku.

Przeczytaj także: Jak zresetować bezprzewodowe słuchawki i wkładki douszne Skullcandy

Nobsound 6P1 – najlepszy lampowy wzmacniacz słuchawkowy poniżej 500 USD

Ostatnim z moich najlepszych lampowych wzmacniaczy słuchawkowych jest Nobsound 6P1. Jedną z charakterystycznych cech tego wzmacniacza jest przełącznik z przodu, który umożliwia przełączanie między głośnikiem a słuchawkami. Ma klasyczny wygląd, który czyni go dość atrakcyjnym. To urządzenie jest łatwe w konfiguracji i zapewnia niesamowitą jakość dźwięku.

Cierpliwość jest kluczem do tego urządzenia. Najlepiej brzmi, gdy pozwolisz mu się palić przez kilka dni. Nie będzie żadnych zniekształceń ani syczących dźwięków, a światła LED sprawiają, że wygląda jeszcze bardziej klasycznie. Możesz także ulepszyć lampy, aby uzyskać jeszcze lepszy dźwięk. Pamiętaj, aby zwiększyć głośność zgodnie z potrzebami i cieszyć się surrealistycznymi wrażeniami z tego wzmacniacza.

🔥 Zalecana:  Jak oglądać reklamy za pieniądze — ponad 10 najlepszych opcji na rok 2023

Czytaj także: Najgłośniejsze wodoodporne głośniki Bluetooth

WNIOSEK

Jedną z rzeczy, która przyciągnęłaby cię do wzmacniacza lampowego, jest jego wygląd. Wszystkie mają ten klasyczny i atrakcyjny wygląd, który sprawi, że po prostu będziesz się gapić na cud. Dźwięk też jest niepokonany – jak mówiłem wcześniej – po prostu coś w nim jest. Nie wahaj się i skorzystaj z jednego z najlepszych lampowych wzmacniaczy słuchawkowych wymienionych w tym artykule. Uczucia i satysfakcja gwarantowana!

Przeczytaj także: Najlepsze wzmacniacze dźwięku dla laptopów z systemem Windows 10

Ostatnia aktualizacja 2023-07-13 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.