Najlepsze hashtagi na YouTube w 2023 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze hashtagi na YouTube w 2023 roku

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

Najlepsze hashtagi na YouTube

YouTube to jedna z najpopularniejszych i najczęściej używanych platform mediów społecznościowych służących do udostępniania filmów. YouTube to bezpłatna witryna do udostępniania wideo, która ułatwia oglądanie filmów online. Możesz nawet tworzyć i przesyłać własne filmy, aby udostępniać je innym.

YouTube udostępnia ponad 100 milionów filmów dziennie, a liczba filmów przesyłanych do serwisu nie wykazuje oznak spowolnienia. Ogromny wzrost ruchu w YouTube stworzył własny zestaw problemów. Liczba użytkowników YouTube rośnie z dnia na dzień ze względu na jakość filmów.

Serwer YouTube stara się przesyłać filmy w najlepszej jakości zgodnie z zainteresowaniami użytkownika, na YouTube jest dostępny każdy rodzaj tematu, pomimo barier językowych w różnych krajach, serwer zapewnia opcję ustawienia języka zgodnie z zainteresowaniami, więc za każdym razem, gdy użytkownik spróbuje aby przeszukać dowolny film, który serwer oferuje najlepszą jakość wideo dla swoich użytkowników na całym świecie.

Firma stale musiała kupować coraz więcej sprzętu komputerowego i więcej łączy szerokopasmowych z Internetem. Oprócz tego YouTube był zmuszony przeznaczyć więcej środków finansowych, ponieważ wiele firm medialnych odkryło, że niektóre z filmów przesłanych do YouTube zawierały materiały chronione prawem autorskim.

Istnieje ogromna liczba filmów, które użytkownicy mogą znaleźć na tej platformie. Średnio co minutę do YouTube przesyłanych jest 100 godzin filmów, więc na tej platformie zawsze jest coś nowego do obejrzenia.

Innym powodem popularności tego kanału są treści generowane przez użytkowników. Zamiast filmów z głównych sieci telewizyjnych i studiów filmowych, użytkownicy mogą znaleźć niesamowite i kreatywne filmy stworzone przez innych ludzi. Możesz przyczynić się do rozwoju społeczności YouTube, tworząc własne treści i nagrywając filmy dobrej jakości na swój kanał.

Hashtagi są powszechnie kojarzone z mediami społecznościowymi, a do tego YouTube jest świetną platformą do pokazania swojego talentu, a nawet użytkownik może za to zarabiać. To zrozumiałe, że zostanie YouTuberem jest naprawdę trudną drogą, ponieważ wyczerpuje cię psychicznie i fizycznie.

Kiedy więc użytkownik próbuje ulepszyć kanał YouTube, najpierw musi sprawdzić brakujące punkty, ponieważ jest dość konsekwentny w udostępnianiu treści i publikowaniu nowych filmów. Ten hashtag działa jako najlepsze narzędzie do przyciągania innych użytkowników do Twoich treści poprzez stosowanie unikalnych i popularnych hashtagów w podpisach filmów na YouTube.

Czym są hashtagi na Youtube?

Hashtag YouTube to łatwy sposób na znalezienie filmów na temat, o którym chcesz dowiedzieć się więcej. Hashtagi to po prostu klikalne słowa lub frazy, które mają symbol krzyżyka (#) przed słowem bez spacji. Klikając hashtag, możesz odkryć powiązane filmy YouTube z tym samym hashtagiem. Korzystanie z hashtagu uchroni Cię przed przeglądaniem stron z niepowiązanymi filmami lub filmami, które nie są wystarczająco szczegółowe dla Twojego tematu.

🔥 Zalecana:  Znakomita recenzja: czy to najlepsze narzędzie do pisania AI, którego możesz użyć?

Hashtagi dla YouTube działają podobnie do różnych innych platform mediów społecznościowych. Gdy dana osoba kliknie hashtag, przeniesie ją do różnych innych filmów powiązanych z hashtagiem. Można to wziąć pod uwagę jako znacznik metadanych, z którego ludzie mogą skorzystać za pomocą ikony.

Te rzekome hashtagi są często używane w prawie wszystkich usługach mikroblogowania, a także w usługach udostępniania zdjęć. Użytkownicy platformy mogą wykorzystywać te hashtagi, a także publikować treści, które służą jako odniesienie do treści wśród wielu innych klientów w ramach określonego tematu lub tematu.

Jak działają hashtagi na YouTube?

Aby utworzyć hashtagi dla filmów na YouTube, wystarczy zidentyfikować słowo kluczowe lub frazę i dodać znak krzyżyka przed określonym słowem. Umieszczając ten symbol przed słowem, słowo natychmiast stanie się klikalne. To powiedziawszy, zwykłe opisowe hashtagi lub powtarzające się zdania są niedozwolone.

Hashtagi znacznie ułatwiają użytkownikom znajdowanie odpowiednich treści wideo. Alternatywnie, zamiast klikać hashtag, aby zostać przekierowanym do bardziej podobnych treści wideo, mogą po prostu wpisać hashtag w pasku wyszukiwania od samego początku. Ostatecznie pomaga samej platformie zrozumieć kontekst i treść Twojego filmu.

Tak więc hashtagi stają się w pewnym stopniu darmowym narzędziem marketingowym, które może pomóc algorytmowi YouTube w polecaniu Twojego filmu innym użytkownikom. Z tego powodu twórcy treści wideo w YouTube powinni uczynić z tego kluczową część swojej strategii marketingowej w YouTube.

Użytkownicy mogą dodawać hashtagi do tytułu, opisu lub w obu kolumnach. Kiedy będziesz dodawać hashtagi do tytułu, możesz na przykład użyć tego samego markowego hashtagu i dodać go na początku wszystkich swoich filmów. Następnie pamiętaj, aby pod tym hashtagiem umieścić zwięzły, odpowiedni opis, który posłuży jako tytuł Twojego filmu.

Zasady, o których należy pamiętać podczas dodawania hashtagów:

Jeśli planujesz dodawać hashtagi do swoich filmów na YouTube, musisz pamiętać o kilku zasadach. Oto główne kwestie, których użytkownicy muszą przestrzegać.

Użytkownicy mogą dodawać hashtagi w tytule lub na dole opisu filmu.

Wszystkie hashtagi muszą być zgodne z wytycznymi dla społeczności YouTube. Jeśli hashtag nie spełnia tych wytycznych, nie pojawi się w filmie.

Użytkownikowi surowo zabrania się udostępniania miejsca w hashtagach. Tak więc wyrażenie, które normalnie powinno być zapisane jako dwa lub więcej oddzielnych słów, zostanie połączone razem, gdy zostanie użyte jako hashtag do utworzenia jednego słowa.

Użytkownicy powinni unikać używania zbyt wielu hashtagów w jednym filmie. Strona pomocy YouTube umożliwia dodanie aż 60 hashtagów. Nie oznacza to jednak, że powinieneś uwzględnić tak wiele. Nadmiernie tagując swoje filmy, ryzykujesz, że Twoje hashtagi staną się mniej trafne. Ponadto YouTube może zignorować hashtagi lub całkowicie usunąć Twój film z wyników wyszukiwania.

Nie możesz dodawać niepowiązanych hashtagów. Jeśli nie ma bezpośredniego związku między hashtagiem a Twoim filmem, YouTube może usunąć Twój film.

🔥 Zalecana:  10 sposobów zarabiania na kodowaniu w wolnym czasie (lub w pełnym wymiarze godzin!)

Hashtagi, które nękają, poniżają, zastraszają lub grożą grupie pojedynczych użytkowników, spowodują usunięcie Twojego filmu. Jednocześnie wszelkie jawne, prowokujące seksualnie, wulgarne lub obraźliwe hashtagi mogą również prowadzić do usunięcia lub ograniczenia wiekowego.

Narzędzia, które pomogą Ci znaleźć słowa kluczowe:

Rozszerzenie Keywords Everywhere do Chrome:

Gdy umieścisz słowo hashtag w pasku wyszukiwania, otrzymasz całą listę słów kluczowych związanych z tym hashtagiem. Od ich użytkowników można dowiedzieć się o popularnych hashtagach.

Rozszerzenie Vid IQ Chrome:

Vid IQ to rozszerzenie mocy. Dzięki temu użytkownicy mogą wyszukiwać wynik lub ocenę każdego hashtagu lub słowa kluczowego. W ten sposób może pomóc w rozwoju Twojego kanału, umieszczając wysoko oceniane słowa kluczowe pod filmem.

Rozszerzenie TubeBuddy Chrome:

Jest to bardzo przydatne narzędzie dla użytkownika, jeśli chcesz szybko rozwinąć swój kanał. Daje wiele szczegółów i analiz dla hashtagów lepszych niż oryginalne analizy YouTube. A użytkownik może łatwo znaleźć idealne słowo kluczowe i je skopiować. Dlatego kanał rośnie szybciej.

Funkcja automatycznego sugerowania YouTube:

Gdy użytkownik wpisze hashtag, platforma automatycznie wygeneruje wiele hashtagów, które zyskują popularność w YouTube. Nawet Ty możesz sprawdzić funkcję automatycznego sugerowania, wpisując swój temat w pasku wyszukiwania, aby zobaczyć, jakie są popularne hashtagi dla tego tematu. Serwer ma tysiące wbudowanych hashtagów, które są regularnie aktualizowane, aby uzyskać najpopularniejsze i zyskujące popularność.

Użyj narzędzia innej firmy:

Jeśli szukasz czegoś potężniejszego i bardziej wydajnego niż funkcja automatycznego sugerowania YouTube, użytkownik może skorzystać z narzędzia innej firmy. Istnieje wiele narzędzi do wyszukiwania hashtagów, które mogą pomóc w odkryciu najbardziej unikalnych i skutecznych słów.

Najpopularniejsze hashtagi używane w YouTube:

Aby pomóc Ci pominąć nieistotne hashtagi, serwer próbował posortować najpopularniejsze hashtagi YouTube według branży. Poniżej znajdują się niektóre z najpopularniejszych branż i możliwe hashtagi, których możesz użyć, które są obecnie popularne.

Piękno i moda:

Podobnie jak inne platformy, YouTube jest również ogromnym źródłem treści związanych z urodą i modą. Niezależnie od tego, czy interesują Cię poradniki, samouczki, a może nawet zakupy, oto niektóre z najpopularniejszych hashtagów, których możesz użyć.

#fashionistka
#styl życia
#wskazówki pielęgnacyjne
#uroda
#moda
#instrukcja wykonania makijażu
#pamiętniki mody
#makijażwideo
#Tydzień Mody
#Uzależniony od mody

Zdrowie i fitness:

Coraz więcej osób zwraca się po pomoc do YouTube, a nie do siłowni. Od kulturystyki po jogę i proste wskazówki dotyczące prowadzenia zdrowszego stylu życia, jest wielu wpływowych YouTuberów fitness, którzy odnieśli wielki sukces dzięki platformie. Jeśli użytkownik chce wykorzystać tę niszę, poniższe hashtagi pomogą Ci przechylić szalę na swoją korzyść.

#zdrowie
#zdatność
#trener zdrowia
#fitnesspodróż
#fitnessgfreak
#zdrowy tryb życia
#fitness sylwetkowy

Jedzenie i picie:

To normalne, że treści o jedzeniu zawsze znajdują się na liście trendów. Niezależnie od tego, czy użytkownik po raz pierwszy próbuje niezwykłego jedzenia, recenzuje restauracje, czy dzieli się samouczkami kulinarnymi, użytkownik może stworzyć mnóstwo różnych filmów o jedzeniu i napojach. Aby uzupełnić swój film, możesz urozmaicić swój opis kilkoma popularnymi hashtagami.

🔥 Zalecana:  Czy na komputerze brakuje trybu gry systemu Windows 10, nawet jeśli komputer go obsługuje? Poprawki robocze

#żywność
#napoje
#smakosze
#dobre jedzenie
#czystejedzenie
#foodporn
#restauracja
#koktajl
#napoje
#fitnessjedzenie

Edukacja:

Treści edukacyjne, zwłaszcza filmy skierowane do dzieci, to ogromna nisza. Faktem jest, że kilku najpopularniejszych twórców treści w YouTube kieruje swoje reklamy bezpośrednio do dzieci, a do tego niekoniecznie trzeba być osobą wpływającą na dzieci, taką jak Ryan Kaji, aby założyć własne kanały YouTube dla dzieci. Aby ułatwić znalezienie Twojego kanału, oto kilka hashtagów, których możesz użyć.

#peppa
#loolookids
#kołysanki
#kidsongs
#Edukacja
#uczenie się
#Gry
#dzieci
#littleangelnurseryrymy

Rozrywka:

Jeśli mniej zależy Ci na edukowaniu swoich widzów, ale po prostu chcesz udostępniać zabawne treści, użytkownicy mogą spróbować zastosować kilka z poniższych hashtagów.

#vlog
#memy
#muzyka
#śmieszny
#Nowa Muzyka
#spotify
#rozrywka
#podcast
#soundcloud

Hazard:

Chociaż twitch może być największą platformą do strumieniowego przesyłania gier online, wielu użytkowników zwraca się również do YouTube w poszukiwaniu treści związanych z grami. Aby pomóc Ci wyprzedzić grę, oto niektóre z najpopularniejszych hashtagów dla filmów w tej niszy.

#hazard
#Fortnite
#xbox
#playstation
#na żywo

Styl życia:

Styl życia to jedna z najważniejszych domen, w których osoby mające wpływ na YouTube mogą znacząco wpłynąć na decyzje konsumentów. Jest to dość szeroka klasyfikacja i może obejmować również inne kategorie, takie jak żywność. W każdym razie, jeśli tworzysz treści, których celem jest poprawa ogólnej jakości życia widza, poniżej znajdziesz kilka hashtagów, które mogą być istotne.

#motywacja
#fotografia
#podróż
#luksus
#wystrój domu
#wiedza
#Miłość
#sztuka
#życie
#fotografia podróżnicza

Hashtagi oferują użytkownikowi szereg korzyści. Nie tylko pomoże Ci skategoryzować Twoje filmy, ale także stopniowo zwiększy oglądalność. Jeśli użytkownik nie chce używać żadnego z wymienionych powyżej hashtagów, może wybrać funkcję automatycznego sugerowania YouTube i narzędzie innej firmy, aby wygenerować idealny i odpowiedni hashtag dla filmu.

Niezależnie od wybranej opcji nigdy nie nadużywaj ich ani nie dodawaj nieistotnych tylko ze względu na używanie hashtagów. Wreszcie, użytkownicy mogą łatwo przeprowadzić audyt kanału i poznać więcej strategii, które pomogą ulepszyć ich podróż do YouTube.