Najlepsze hashtagi na Twitterze w 2023 roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze hashtagi na Twitterze w 2023 roku

Wiodąca sieć reklam push, która dba o Twój zwrot z inwestycji! Zareklamuj dowolną ofertę i uzyskaj wysokie wyniki w ponad 185 GEO! CPC zaczyna się od 0,001 USD

Dołącz do Push House już teraz!

Najlepsze hashtagi na Twitterze

Twitter to serwis społecznościowy, który został uruchomiony w 2006 roku i jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych obecnie dostępnych platform społecznościowych. Ta platforma może być używana do otrzymywania wiadomości, śledzenia znanych osobistości lub pozostawania w kontakcie ze starymi przyjaciółmi z liceum, ale jej popularność może być zastraszająca. Twitter rozwijał się wykładniczo w ciągu ostatnich 10= lat. Jego celem jest ostateczne szybkie rozpowszechnianie informacji, podczas gdy informacje te nie zawsze są poważne.

Twitter odnotował gwałtowny wzrost podczas konferencji South by Southwest Interactive Conference 2007, podczas której wysłano ponad 60 000 tweetów. Następnie zespół Twittera wykorzystał konferencję, aby rozpocząć powiększanie bazy użytkowników.

Początkowo Twitter był platformą opartą na SMS-ach, więc limit 140 znaków był początkowo po prostu koniecznością, którą narzucili operatorzy komórkowi, a nie sam Twitter. Jednak gdy Twitter stał się platformą internetową, utrzymywał limit po prostu dlatego, że był zgodny z marką Twittera.

Twitter to platforma, której celem jest tworzenie łatwych do przeglądania treści dla naszego nowoczesnego, obciążonego technologią i pozbawionego uwagi współczesnego świata. Pod wieloma względami Twitter ma zarówno nieograniczone znaczenie, jak i niezmierzony potencjał. Może z łatwością połączyć Cię z kimś w Tajlandii tak szybko, jak może przedstawić Cię komuś z najbliższego sąsiada. Użytkownicy mogą wypełnić swoje kanały profesjonalistami z branży, wiadomościami, celebrytami, komikami, magikami, muzykami i przyjaciółmi.

Na tej platformie istnieje wiele sztuczek i sposobów, dzięki którym możesz zwiększyć uwagę innych użytkowników na swoje posty, jednym z najczęstszych sposobów jest użycie #Hashtag. Jeśli użytkownik nie używa hashtagów, Twoje treści również pogrążą się w morzu tweetów. Z drugiej strony, jeśli używasz zbyt wielu hashtagów, Twoja wiadomość lub jakikolwiek post straci swoją pierwotną wartość.

Co to jest hashtag na Twitterze?

Hashtagi początkowo powstały na Twitterze w 2007 roku, ale obecnie są szeroko stosowane na innych platformach społecznościowych, takich jak Instagram, LinkedIn, Facebook i Tiktok, aby przyciągnąć uwagę innych użytkowników do ich postów. Hashtagi są wygodnym sposobem grupowania i kategoryzowania tweetów i pomagają ludziom śledzić tematy, którymi są zainteresowani, a hashtag pomaga innym użytkownikom dowiedzieć się o popularnych hashtagach.

Każdy, kto szuka określonego tematu, może natychmiast znaleźć odpowiednie tweety, zamiast przewijać swój kanał na Twitterze. Oznacza to, że użytkownicy powinni używać hashtagów, aby pomóc im odkrywać Twoje treści i angażować się w nie.

Niedawno przeanalizowaliśmy miliony tweetów i odkryliśmy, że niektóre hashtagi na Twitterze korelują ze wzrostem ogólnego zaangażowania użytkowników o 1065%.

Hashtagi dla popularnych wyszukiwań, takie jak #Tuesdaymotivation, zwiększają liczbę wyświetleń na tweeta. Więcej wyświetleń prowadzi do większej liczby polubień, odpowiedzi i retweetów. Hashtagi zapewniają wgląd w treści, które naturalnie dobrze się sprawdzają. Może to dotyczyć #fotografii, #śmiesznych i #zwierzaków.

Aby pomóc zwiększyć zaangażowanie potencjalnych klientów na Twitterze, serwer opracował listę najlepszych hashtagów, aby zwiększyć polubienia, retweety i odpowiedzi. Ale lista według serwera musi zostać zaktualizowana, ponieważ hashtagi zmieniają się w pewnym okresie, gdy zmieniają się trendy, a hashtagi zmieniają się zgodnie z powszechnym i popularnym trendem.

🔥 Zalecana:  Podpisuje, że chłopak cię lubi w klasie w 2023 roku

Plusy i minusy hashtagów na Twitterze

Plusy Nazywane również hashtagami DO’S Of Twitter:

Użyj jednego lub więcej hashtagów w dowolnym miejscu w swoim tweecie. Twitter zaleca używanie nie więcej niż dwóch hashtagów na tweet, ale możesz użyć ich tyle, ile chcesz.

Używaj popularnych hashtagów, aby przeglądać popularne tematy. Możesz wpisać je w pasku wyszukiwania lub kliknąć słowo kluczowe oznaczone haszem pod popularnym postem.

Utwórz strategię hashtagów, aby zapewnić spójność. Hashtagi pomogą marce Twojego klienta połączyć się z popularnymi tematami na Twitterze i docelowymi odbiorcami.

Wymyślaj posty z łatwymi do zapamiętania markowymi hashtagami. Będziesz chciał, aby Twoi obserwatorzy używali unikalnych hashtagów, które utworzyłeś, więc ułatwienie ich przeliterowania i zapamiętania to dwa warunki wstępne, które użytkownicy muszą zaznaczyć.

Użyj dobrej mieszanki trafnych i popularnych hashtagów. Zacznij eksperymentować, łącząc jeden niszowy hashtag z jednym popularnym hashtagiem.

Wady Nazywane również hashtagami „NIE WOLNO” na Twitterze:

Nigdy nie próbuj używać hashtagów w reklamie, jeśli chcesz przyciągnąć ruch do swojej witryny. Twitter odkrył, że reklamy bez hashtagu.

Unikaj tagowania z nadmiernym haszowaniem. Użycie jak największej liczby tych słów kluczowych może być kuszące, ale spowoduje to dezorientację algorytmu. Pamiętaj, że tweety powinny przekazywać tylko jeden pomysł.

Nie próbuj robić najdziwniejszych. Hashtagi powinny naturalnie pasować do reszty posta. Jeśli więc hasło i nazwa Twojej marki nie mają sensu w tym konkretnym poście, unikaj ich używania

Nie używaj spacji w hashtagach. W przypadku „#mediów społecznościowych” tematem referencyjnym będzie „społeczność”, w przeciwieństwie do „#media społecznościowe”, które odnosi się do słowa „media społecznościowe”.

Nie używaj znaków interpunkcyjnych w hashtagu. To zmieni całe odniesienie.

Jak znaleźć popularne i popularne hashtagi na Twitterze?

Nie ma sensu ani sensu używać hashtagów, jeśli nikt ich nie szuka. aby pomóc Ci znaleźć popularne i popularne hashtagi dla Twoich tweetów, a następnie skorzystaj z poniższych narzędzi.

Świergot:

Pierwszym miejscem, w którym można sprawdzić popularne hashtagi, jest sam Twitter. Aby sprawdzić, co użytkownik musi zobaczyć na lewym pasku bocznym pod Twoim profilem, znajdziesz spersonalizowaną listę 10 najlepszych trendów, które są obecnie w obiegu. Nawet ty przekonasz się, że niektóre trendy to tematy, a nie hashtagi. Trendy są dostosowane do Ciebie na podstawie Twojej lokalizacji i osób, które obserwujesz.

Jeśli nie podoba ci się to, co widzisz, możesz po prostu kliknąć „zmień”, aby wybrać inną lokalizację. Aplikacja mobilna Twitter zaczyna się od 5 najpopularniejszych trendów, ale jeśli użytkownik chce zobaczyć więcej, kliknij „pokaż więcej”, aby wyświetlić listę 20 popularnych hashtagów.

Hashtaguj:

To genialne narzędzie do znajdowania zarówno trendów, jak i popularnych hashtagów. Pozwala odkryć najlepsze hashtagi, aby dotrzeć do dobrej publiczności, daje niestandardowe sugestie i pomaga znaleźć influencerów i konkurentów.

Wpisz hashtag, którego chcesz użyć. Na przykład zostańmy przy #worldcup, a wtedy zobaczysz wyniki dla:

🔥 Zalecana:  Dlaczego praca 8 godzin dziennie to za dużo

Popularność=79,5%
Ostatnia popularność=83,8%
Trend miesięczny=+31%
Trend tygodniowy=-3%

Tak więc hashtag informuje Cię również o najbardziej wpływowych osobach powiązanych z Twoim hashtagiem. Inne przydatne informacje obejmują najpopularniejsze kraje i języki korzystające z hashtagu, które pomagają w przekazywaniu danych geograficznych. Dodatkowo istnieje spadek tweetów z migawką bieżących tweetów za pomocą hashtagu.

Mapa trendów:

Mapy trendów pokazują najnowsze trendy na Twitterze w dowolnym miejscu na świecie. Kliknij słowo lub hashtag na mapie, a otrzymasz wyniki dla tej lokalizacji. Na przykład kliknięcie słowa „uratowany” w Kanadzie powoduje wyświetlenie popularnych wyników Calgary dotyczących bohaterskiej akcji ratunkowej w jaskini w Tajlandii. Przenieś aplikację do Wielkiej Brytanii i kliknij #worldcup, aby zobaczyć wszystkie najnowsze tweety na temat mistrzostw świata w piłce nożnej odbywających się w Rosji. Korzystając z mapy trendów, możesz zobaczyć, jak różne lokalizacje reagują i omówić popularne tematy. Uzbrojony w te dane, możesz tworzyć wiadomości, które z większym prawdopodobieństwem zostaną odkryte przez docelowych odbiorców.

Rytuał Tag:

Ritetag to kolejne doskonałe narzędzie do sprawdzania zarówno popularnych, jak i popularnych hashtagów. Na przykład po wprowadzeniu terminu „media społecznościowe” Ritetag utworzy dwie listy. Aby uzyskać natychmiastowe wyniki zyskujące popularność, użyj zielonych hashtagów, aby zostać zauważonym już teraz.

Jeśli lubisz wizualizacje, dostępna jest mapa słów z powiązaniami i statystykami dotyczącymi wybranego hashtagu. Korzystając z Ritetag, uzyskasz pełny obraz dla każdego hashtagu. Znalezienie popularnych i popularnych hashtagów to jedno, ale to nie znaczy, że musisz ich używać.

Narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi:

Użytkownicy mogą korzystać z narzędzi do zarządzania mediami społecznościowymi, takich jak Sendible, aby znaleźć odpowiednie hashtagi dla swoich tweetów. Funkcja odsłuchu w mediach społecznościowych Sendible pozwala lepiej zrozumieć branżę klienta poprzez monitorowanie hashtagów, odpowiednich słów kluczowych i konkurencji na Twitterze. W ten sposób będziesz o krok przed konkurencją, ponieważ szybko dostrzeżesz trendy.
Użytkownicy mogą również skorzystać z rozsądnego inteligentnego pola redagowania, aby znaleźć odpowiednie hashtagi. Wszystko, co musisz zrobić, to zacząć wpisywać hashtag, a otrzymasz menu rozwijane, aby wybrać idealną bazę na podstawie głośności.

Lista popularnych hashtagów na Twitterze:

Ostatnie badania wykazały, że tweety zawierające hashtagi są o 33% częściej retweetowane niż tweety bez hashtagów. Według badań przeprowadzonych przez Hubspot, najczęściej używane i popularne hashtagi są bardzo ogólne i mogą być używane przez większość marek. Poniżej znajdują się popularne hashtagi.

#konkurs
#influencer
#tbt
#influencermarketing
#podróżewtorek
#wcw
#piątkowe uczucie
#wegańskie
#fintech
#błogosławiony
#cele
#nauka
#wegańskie

świętowanie świąt na Twitterze to świetny sposób na zwiększenie świadomości marki i nawiązanie kontaktu z docelowymi odbiorcami. Święta takie jak Walentynki, Dzień Niepodległości, Święto Dziękczynienia, Halloween i Boże Narodzenie są związane z przyczynami. Serwer jest pewien, że użytkownicy znajdą idealny hashtag do promowania marki swojego klienta przy jednoczesnym wzmocnieniu ich relacji ze społecznością Twittera.

Modowe hashtagi na Twitterze:

Jeśli użytkownik chce tweetować o branży modowej, w tym o trendach w nowym stylu i ulubionej ikonie stylu, zacznij śledzić poniższe hashtagi, ponieważ znajdziesz w nich nowe konwersacje związane z modą.

#moda
#sukienka
#biżuteria
#uroda
#Model
#strój
#makijaż
#kosmetyki
#pomadka
#rzęsy
#przepych
#luksus
#skóra

🔥 Zalecana:  Najlepsze koncerty i aplikacje z dostawą jedzenia w Kanadzie (2023)

Hashtagi dotyczące zdrowia na Twitterze:

Udostępniamy najlepsze hashtagi na Twitterze związane ze zdrowym stylem życia i tematyką fitness. Zacznij śledzić te hashtagi, aby zmotywować się do ćwiczeń, aby utrzymać aktywne postanowienie dotyczące stylu życia.

#zdrowie
#pasować
#ćwiczyć
#motywacja
#dieta
#ćwiczenia
#styl życia
#siłownia
#kardio
#wytrzymałość
#pushpullgrind
#przewód
#gymlife

Hashtag sportowy dla wiadomości i aktualizacji związanych z grami:

Jeśli użytkownik jest miłośnikiem sportu i nigdy nie przestaje kibicować swojej ulubionej drużynie, chcesz być na bieżąco z wszystkimi wiadomościami ze swoich ulubionych sportów. A oto ogólne, ale popularne hashtagi sportowe roku. Nawet Ty możesz znaleźć więcej popularnych hashtagów związanych ze sportem.

#piłka nożna
#zespół
#fifa
#Mistrzostwa Świata
#olimpiada
#supermiska
#pole
#Koszykówka
#stadion
#kopnięcie
#przyziemienie

Popularne hashtagi podróżnicze na Twitterze:

Jeśli użytkownik szuka kolejnego celu podróży lub sprawdza, jakie miejsca są popularne, ta lista jest dla Ciebie, przedstawiając najpopularniejsze hashtagi związane z podróżami i wakacjami, które warto zacząć obserwować.

#podróż
#wycieczka
#turystyka
#prowadzić
#ulica
#wakacje
#jeździć
#wakacje
#Natura
#Autostrada

Hashtagi związane z jedzeniem na Twitterze:

Jeśli jesteś smakoszem i zawsze dążysz do dobrego jedzenia, musisz śledzić odpowiednie tematy i hashtagi związane z jedzeniem na Twitterze. Nawet jako restauracja lub prywatny szef kuchni możesz używać tego haszyszu, aby być na bieżąco z trendami kulinarnymi i docierać do docelowych odbiorców.

#żywność
#foodpics
#kawiarnia
#głodny
#smaczny
#pyszny
#kawoholicy
#czekolada
#jedzenie
#desery
#jedzenie

Tematy wydarzeń powiązane z hashtagami na Twitterze:

Takie hashtagi związane z wydarzeniami służą głównie do informowania nas o bieżących wydarzeniach lub festiwalach na całym świecie. Ponadto dzięki tym hashtagom wszystkie popularne posty są o jedno kliknięcie od obchodów Nowego Roku do urodzin ulubionej gwiazdy.

#urodziny
#szczęśliwy
#świętować
#Boże Narodzenie
#Święty
#Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
#Wesołych Świąt
#wesołych świąt
#impreza
#postanowienie noworoczne
#zima2021

Ostatnie słowa

Ostatecznym celem używania hashtagów było stworzenie grupy i społeczności wokół tego samego tematu. Dzięki temu dość łatwo jest być na bieżąco z najnowszymi trendami lub wiadomościami z branży selektywnej. Jednak wraz z pojawiającymi się trendami w mediach społecznościowych, takie hashtagi stają się skutecznym narzędziem dotarcia do większej liczby odbiorców i przyciągnięcia masowej uwagi za pomocą odpowiednich hashtagów.

Chociaż takie popularne hashtagi na Twitterze mogą być popularne tylko przez ograniczony czas, mogą poszerzyć Twój profil i stworzyć oddaną społeczność, która wspiera Cię na dłuższą metę.