Najlepsze głośniki Bluetooth do telewizorów i kina domowego

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze głośniki Bluetooth do telewizorów i kina domowego

Jeśli zamierzasz kupić głośniki Bluetooth do telewizorów i zestawów kina domowego, chcesz mieć te najlepsze. Nie chcesz jakiegoś przereklamowanego śmiecia, który rani twoje uszy od okropnego dźwięku – oczywiście, że nie. Chcesz tego, co najlepsze — najlepszej jakości dźwięku i wrażeń dźwiękowych. Muzyka wydobywająca się z głośników powinna poprawiać nastrój, a podczas oglądania filmów chcesz mieć wrażenie, że dźwięk Cię otacza i przenosi bezpośrednio do filmu – nawet bez okularów 3D.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Gdzie można znaleźć takie głośniki? Gdzie można znaleźć najlepsze głośniki Bluetooth do telewizorów i zestawów kina domowego bez konieczności wielomiesięcznego studiowania miliona opcji w celu dokonania właściwego wyboru? Cóż, odpowiedź jest w tym artykule.

W tym artykule porozmawiamy o najlepszych głośnikach Bluetooth do telewizorów i kina domowego. Będziemy udzielać naszych rzetelnych recenzji, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru. Mamy nadzieję, że pokochasz swój wybór i chętnie usłyszysz o nim w komentarzach!

Najlepsze głośniki Bluetooth do telewizorów i kina domowego

Sony HT-G700: 3.1-kanałowy soundbar Dolby Atmos/DTS:X…

TCL Alto 6+ 2.1-kanałowy soundbar Dolby Audio z…

Soundbar Yamaha Audio SR-B20A z wbudowanym…

Bose TV Speaker — Soundbar do telewizora z Bluetooth…

Soundbar do telewizora, PHEANOO 2.1 CH Soundbar z…

Sony HT-G700: 3.1-kanałowy soundbar Dolby Atmos/DTS:X…

TCL Alto 6+ 2.1-kanałowy soundbar Dolby Audio z…

Soundbar Yamaha Audio SR-B20A z wbudowanym…

Bose TV Speaker — Soundbar do telewizora z Bluetooth…

Soundbar do telewizora, PHEANOO 2.1 CH Soundbar z…

Sony HT-G700 – Najlepsze głośniki Bluetooth do telewizorów i kina domowego

Nasz pierwszy głośnik Bluetooth do telewizorów i zestawów kina domowego to soundbar Sony HT-G700. Ten głośnik sprawdza wszystkie pola, których większość ludzi potrzebuje w głośniku, jest estetyczny, łatwy w instalacji, łatwy w użyciu, obsługuje łączność Bluetooth lub HDMI i oczywiście zapewnia doskonałą jakość dźwięku.

Listwa dźwiękowa jest dostarczana z pilotem do sterowania i bezprzewodowym subwooferem, który można ustawić obok telewizora lub w dowolnym miejscu, podczas gdy listwę dźwiękową można umieścić nad lub pod telewizorem. Ten głośnik ma również włączoną funkcję EARC, dzięki czemu możesz cieszyć się dźwiękiem Dolby Atmos i obsługuje przekazywanie 4K HDR. Czystość dźwięku z listwy dźwiękowej i super bas z subwoofera pozwolą Ci w pełni cieszyć się filmami i muzyką.

🔥 Zalecana:  Najlepsze sposoby noszenia telefonów komórkowych przez mężczyzn

Aby w pełni cieszyć się efektem Dolby Atmos, zaleca się umieszczenie subwoofera z dala od soundbara, który może znajdować się za lub obok sofy, i korzystanie wyłącznie z HDMI. Podłącz go prawidłowo do złącza TV ARC HDMI do HDMI OUT na listwie dźwiękowej. Upewnij się również, że Twoje urządzenia wejściowe i zawartość audio lub wideo obsługują technologię Dolby Atmos. Pilot może być trochę trudny w użyciu. Jest wyposażony w różne tryby audio do wyboru, ale zalecamy użycie „Dolby Speaker Virtualizer” lub DTS Virtual: X”, aby uzyskać najwyższą jakość dźwięku.

TCL Alto 6+ – najlepszy soundbar do telewizorów Samsung Smart TV

Następny na naszej liście jest soundbar TCL Alto 6+. Podobnie jak Sony HT-G700, ten soundbar jest również wyposażony w pilota i bezprzewodowy subwoofer, który można umieścić w dowolnym miejscu. Obsługuje Dolby Digital i ma trzy tryby połączenia – Bluetooth, HDMI i optyczny. Jest również łatwy w instalacji, łatwy w użyciu, tworzy bogaty dźwięk wypełniający pomieszczenie i głęboki bas z subwoofera. Do wyboru były także tryby dźwięku – muzyka, filmy i wiadomości. Listwa dźwiękowa jest bardzo przyjazna dla użytkownika i zapewnia wyraźne dialogi oraz doskonały stosunek jakości do ceny.

Soundbar działa najlepiej z telewizorem Roku, więc jeśli go masz, zdecydowanie powinieneś dostać ten soundbar, a jeśli masz telewizor TLC, konfiguracja jest milion razy łatwiejsza. W przypadku tego głośnika mogą wystąpić pewne problemy z synchronizacją ruchu warg, ale zwykle można to naprawić, używając złącza HDMI ARC lub odłączając wszystkie kable, wyłączając wszystko, a następnie ponownie włączając i ponownie łącząc.

YAMAHA SR-B20A – Najlepsze głośniki Bluetooth do telewizora i telefonu

Trzecim na naszej liście najlepszych głośników Bluetooth do telewizorów i kina domowego jest Yamaha SR-B20A. Ten soundbar wygląda świetnie (jeszcze większy po zamontowaniu) iw przeciwieństwie do poprzednich głośników nie jest dostarczany z zewnętrznym bezprzewodowym subwooferem, jego subwoofer jest wbudowany. Z tyłu listwy znajduje się złącze podrzędne na wypadek, gdybyś chciał dodać subwoofer. Jest to standardowy soundbar, który zapewnia głębokie basy, wyraźne dialogi i prostą konfigurację, tak jak każdy inny soundbar. Zapewnia DTS Virtual, 4K HDMI pass through i trzy tryby połączenia – Bluetooth, optyczny i HDMI. Jest również dostarczany z pilotem lub aplikacją na telefon do sterowania listwą dźwiękową i wbudowanym subwooferem.

🔥 Zalecana:  23 najlepsze witryny, takie jak Craigslist, do kupowania i sprzedawania rzeczy

Listwa dźwiękowa oferuje cztery różne tryby dźwięku — stereo, standardowy, film i gra. Możesz poświęcić trochę czasu na przetestowanie tych trybów i wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Przycisk „Clear Voice” na pilocie sprawi, że głosy w filmach będą jeszcze wyraźniejsze, zapewniając najlepsze wrażenia.

Wadą tego głośnika jest to, że nie widać reakcji na przyciski naciskane na pilocie. Na przykład, jeśli naciśniesz przycisk głośności, nie zobaczysz poziomu głośności. Utrudniłoby to rozwiązywanie problemów.

Przeczytaj także: Czy telewizory Smart TV mają Bluetooth do słuchawek i głośników?

Bose TV ‎838309-1100 — najlepsze głośniki Bluetooth do komputera

Soundbar Bose to definicja prostoty. Jest to mały, prosty soundbar, który koncentruje się na wyraźniejszym głosie i wymowie oraz zapewnia realistyczny dźwięk, który zapewnia lepsze wrażenia dźwiękowe. Podobnie jak inne głośniki, ma również trzy tryby łączności – Bluetooth, optyczny i HDMI. Głośnik jest dostarczany z kablem optycznym, ale nie z kablem HDMI. Jest mały i można go łatwo ustawić przed telewizorem, jest również wyposażony w pilota do sterowania. „Tryb Dialogu” w tym głośniku poprawia wyraźne dialogi i sprawia, że ​​oglądanie filmów jest jeszcze lepsze.

Jeśli szukasz głośnika, który koncentruje się głównie na wyraźniejszych dialogach, to jest to głośnik dla Ciebie. Doskonale wzmacnia dźwięk telewizora i może nawet uchodzić za zwykły głośnik Bluetooth. Jednym minusem są diody LED na głośniku, może być konieczne przeczytanie instrukcji, aby zrozumieć, co one oznaczają. Kolejną wadą jest to, że nie działa z aplikacją Bose.

Czytaj także: Najgłośniejsze wodoodporne głośniki Bluetooth

PHEANOO Sound Bar – najlepsze głośniki telewizyjne Bluetooth do sypialni

Nasz ostatni głośnik Bluetooth do telewizorów i zestawów kina domowego to soundbar Pheanoo. Ten głośnik jest dostarczany z zewnętrznym bezprzewodowym subwooferem, pilotem, który zapewnia różne funkcje, kablem HDMI, kablem audio RCA, wspornikiem do montażu na ścianie i zestawem śrub. Zapewnia bardzo wyraźne dialogi w „trybie Dialogu”, zapewniając lepsze wrażenia z oglądania telewizji i ultra-basy z subwoofera. Głośnik jest łatwy w instalacji i można go podłączyć przez Bluetooth, złącze optyczne, AUX lub HDMI ARC ze wszystkimi dołączonymi kablami. Jest również estetyczny i kompaktowy, aby idealnie pasował do Twojej przestrzeni.

🔥 Zalecana:  Widzisz zielone linie na monitorze? Najlepsze poprawki

Na tym głośniku możesz używać różnych trybów audio, w tym wiadomości, filmów i dźwięku. Wadą korzystania z tego urządzenia jest to, że przy naprawdę dużych głośnościach można zauważyć pewne zniekształcenia. W celu uzyskania lepszego połączenia może być również konieczne zakupienie innego kabla optycznego.

Wniosek

Po przejrzeniu tej listy najlepszych głośników Bluetooth do telewizorów i zestawów kina domowego mamy nadzieję, że udało Ci się wybrać głośnik, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Daj nam znać w komentarzach!

Ostatnia aktualizacja 2023-07-13 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.