Najlepsze boty muzyczne Discord – Groovy, Rhythm, Hydra, FredBoat

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze boty muzyczne Discord – Groovy, Rhythm, Hydra, FredBoat

Szukasz najlepszych botów muzycznych do swojego serwera Discord? Tutaj otrzymujesz certyfikowane rekomendacje najlepszych i, co zaskakujące, darmowych botów muzycznych Discord, aby poprawić wrażenia muzyczne na serwerze Discord.

Chociaż zostały stworzone z myślą o graczach do łączenia się z kilku serwerów na całym świecie, serwery Discord stały się w ostatnich latach bardziej kojarzone z muzyką. Fakt ten został potwierdzony przez pojawienie się Rythm, Groovy i innych popularnych botów muzycznych Discord. Dzięki poleceniom botów (robotów) użytkownicy mogą łatwo dostosować swoje serwery Discord do swoich specyficznych wymagań muzycznych.

Jednak wybór najlepszych botów muzycznych Discord może być nieco trudny, ponieważ istnieje kilka innych botów, z których wszystkie są kompatybilne z serwerem Discord. Zadanie staje się jeszcze trudniejsze dla nowych użytkowników, którzy mogą nie mieć wystarczającego doświadczenia. Zebraliśmy listę najlepszych botów Discord Music i kilka wskazówek, jak zacząć z nimi pracować.

Najlepsze boty muzyczne Discord

  • Groovy discord bot – najlepszy bot muzyczny Discord
  • Rytmowy bot niezgody
  • Bot niezgody Hydry
  • Bot niezgody FredBoat
  • Chipowy bot niezgody
  • Musical tune discord bot
  • Jockie music discord bot – Discord z wieloma botami muzycznymi

Groovy Discord Bot – Najlepszy bot muzyczny Discord

Mówiąc o dobrej rekomendacji, Groovy to powszechnie znana nazwa w przestrzeni muzycznego bota Discord. Jest to obecnie najpopularniejszy i najbardziej lubiany bot muzyczny. Chcesz wiedzieć, dlaczego wielu woli Groovy? Według większości użytkowników jest to najbardziej niezawodny bot muzyczny i nie jest podatny na typowe problemy, z którymi borykają się inne boty muzyczne Discord.

Może odtwarzać muzykę z Spotify, Deezer, YouTube, Apple Music, SoundCloud, Tidal i innych platform streamingowych. Jeśli miejsce na serwerze jest wystarczająco duże, Groovy umożliwia przypisanie członkom roli DJ-a, roli, która pozwoli im moderować utwory w kolejce. Funkcja, która nie tylko oszczędza cenny czas, ale także wysiłek.

🔥 Zalecana:  Jak zarabiać na sprzedaży e-booków (ponad 600 USD miesięcznie)

Polecenia są proste. Konfiguracja muzycznego bota jest łatwa i szybka. Ze względu na to wszystko zasługuje na swoje miejsce na naszej liście najlepszych botów muzycznych Discord.

Rytm Discord Bot

Jeśli szukasz najlepszych muzycznych botów Discord, takich, które przywiązują dużą wagę do kanału głosowego, Rytm jest twoim najpewniejszym wyborem. Od niesamowitych i ekscytujących funkcji po łatwość obsługi — instalując ją na swoim serwerze Discord, uzyskasz wygodę, jakiej pragniesz.

Rythm obsługuje między innymi następujące platformy do strumieniowego przesyłania muzyki: Twitch, SoundCloud, YouTube, Spotify. Po pomyślnym zainstalowaniu na serwerze możesz utworzyć swoją listę odtwarzania (zwaną kolejką) i odtwarzać je jedna po drugiej.

Wśród różnorodnych poleceń bota jest jedno, które pozwala wyszukiwać utwory, dodawać je do bieżącej kolejki muzycznej i odtwarzać je w dowolnym momencie.

Przeczytaj także: Groovy Discord Bot – co to jest i jak go używać

Bot Hydry Discord

Bot Hydra Discord tworzy tę listę najlepszych botów muzycznych Discord, ponieważ obsługuje najszerszy zakres muzyki przesyłanie strumieniowe platformy. Obsługiwane platformy to między innymi Spotify, Deezer, Bandcamp, YouTube, Spotify, Twitch.

Bot muzyczny ma proste polecenia, które są łatwe do zapamiętania. Oprócz odtwarzania muzyki możesz także słuchać dowolnych nagranych plików audio z lokalnych stacji radiowych, a także z dowolnej strony internetowej. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać adres URL w przeglądarce internetowej i grać.

Ma unikalny kanał żądania utworu, który ułatwia tworzenie kolejek za pośrednictwem żądania utworu. Zgodnie z oczekiwaniami, większość muzyki polecenia bota są podobne do poleceń innych popularnych botów.

FredBoat Discord Bot

Ze względu na swoją przewagę jako najłatwiejszego w obsłudze bota muzycznego, FredBoat zasługuje na miejsce na tej liście. Został zaprojektowany, aby zapewnić klientom pewne funkcje, które mogą nie być dostępne w innych botach muzycznych. Na przykład użytkownicy mogą nie tylko dostosowywać swoje Discord Music Boty, ale jednym kliknięciem odtwarzać muzykę bezpośrednio z internetowych platform streamingowych.

🔥 Zalecana:  Strona internetowa a blog: jaka jest różnica? 8 rzeczy, które musisz wiedzieć (i wybrać, co jest dla Ciebie odpowiednie) w 2023 r

Chociaż zawiera proste i łatwe do zapamiętania polecenia, można je również dostosować w celu ułatwienia użytkowania. Do poleceń można dodawać przedrostki lub przyrostki. Jest łatwy w konfiguracji i obsłudze. Obsługuje również wiele witryn do strumieniowego przesyłania muzyki online.

Możesz z łatwością odtwarzać, przewijać, przewijać do przodu, czyścić lub wyszukiwać ulubione utwory muzyczne. Biorąc pod uwagę najlepsze boty muzyczne Discord, dołącz FredBoat jeśli łatwość obsługi jest Twoim głównym celem.

Przeczytaj także: Rythm Discord Bot – co to jest i jak go używać

Bot muzyczny Chip Discord

Przede wszystkim jakość każdej muzyki przesyłanej strumieniowo przez Chip Discord music Bot pozostaje taka sama, gwarantując wysoką jakość muzyki. Ma darmową wersję, a także wersję premium dla użytkowników.

Dzięki dostępności 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nigdy nie będzie nudno przez całą dobę, ponieważ nigdy nie przegapisz żadnego rytmu. Nawet bez żadnych opłat możesz kontrolować ponad 70 procent jego zaawansowanych funkcji, takich jak edycja poleceń, ustawienia korektora dźwięku i wyszukiwanie muzyki.

Dzięki niesamowitej funkcji efektów dźwiękowych możesz łatwo przełączać się między różnymi trybami audio w zależności od tego, co najlepiej Ci odpowiada. Żeton pozostaje jednym z najlepszych botów muzycznych Discord, które poprawiają wrażenia muzyczne.

Musical Tune Discord Music Bot

Od YouTube po Spotify, Melodia muzyczna Bot Discord obsługuje strumieniowe przesyłanie muzyki online z różnych platform. Wybrany przez ponad 3 miliony użytkowników na całym świecie, nie jest nowy w grze.

Jedną z rzeczy, które lubimy, jest obsługa klienta, która zapewnia bezpłatne konsultacje 24/7. Możesz go skonfigurować bez żadnych uprawnień administracyjnych na swoim komputerze. Jest łatwy w użyciu, ponieważ nie musisz dołączać do żadnego serwera, aby bot działał tak, jak powinien.

Deweloperzy upewniają się również, że jest wyposażony w jedne z najpiękniejszych filtrów głosowych, takich jak 8d, Bassboost, nightcores i tak dalej, które można znaleźć na stronie poleceń ich witryny.

🔥 Zalecana:  9 najlepszych narzędzi marketingowych YouTube na rok 2023 (Najlepsze wybory)

Przeczytaj także: Jak odtwarzać muzykę przez mikrofon w grach, na Discordzie

Jockie Discord Music Bot – Discord z wieloma botami muzycznymi

Uzupełnieniem tej listy najlepszych botów muzycznych Discord jest bot muzyczny Jockie. Jednym z problemów, z którymi borykają się prawie wszystkie boty muzyczne z tej listy, jest to, że nie są one opracowane do obsługi wielu botów muzycznych w tym samym czasie.

Jednakże Jockie bot muzyczny może mieć do 4 botów na serwerze i do 2 dodatków z członkami premium, przy czym wszyscy odtwarzają muzykę z różnych kanałów. Czy to nie niesamowite?

Przeczytaj także: Jak naprawić Discord Screen Share Brak dźwięku