Najlepsze aplikacje zdrowotne i fitness na Androida

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze aplikacje zdrowotne i fitness na Androida

Aplikacje do śledzenia zdrowia i kondycji rozwijają się i stały się przełomem w rozwoju technologii medycznych. Robimy wszystko za pomocą technologii, a teraz dostępne są aplikacje na Androida, które śledzą Twoje zdrowie i aktywność fizyczną.

Śledzenie stanu zdrowia i kondycji jest łatwiejsze dzięki aplikacji. Od czujnika na urządzeniu do noszenia, który monitoruje nasze ciało, po technologię, która przyspiesza branżę fitness i zdrowia.

Oto najlepsze aplikacje zdrowotne i fitness na Androida.

Najlepsze aplikacje zdrowotne i fitness

  1. MójFitnessPal
  2. Suma życia
  3. Praca
  4. Gruszka
  5. Mój Trener Dasi
  6. Runtastyczny
  7. Strawa
  8. jedzenie

MójFitnessPal

Jest to jedna z najpopularniejszych i najlepszych zdrowotnych aplikacji na Androida, która pomaga śledzić spożycie żywności. Pomaga również zrównoważyć liczenie kalorii. Aplikacja ma dużą bazę danych produktów spożywczych, a dzięki ponad 5 milionom produktów spożywczych pomoże Ci to śledzić.

Możesz pobrać aplikację MyFitnessPal ze sklepu Google Play. Korzystanie z darmowej wersji pomaga jedynie w liczeniu kalorii. Możesz odwiedź ich stronę aby dowiedzieć się więcej o koledze MyFitnessPal.

POBIERZ MYFITNESSPAL

Suma życia

Jedna z niesamowitych aplikacji zdrowotnych, która łączy ćwiczenia i dietę, oferuje podstawowe wytyczne, których musisz przestrzegać. Żądanie sumy życiowej dotyczące wzrostu, płci, wagi i celu fitness podczas konfigurowania.

Aplikacja daje specjalne rekomendacje na podstawie dostarczonych informacji, oferuje śledzenie jedzenia i ćwiczeń dla bezpłatnego użytkownika oraz inne specjalne funkcje. Reszta jego funkcji wymaga planu subskrypcji, jest to jedna z najlepszych aplikacji zdrowotnych i fitness na Androida, odwiedź ich stronę uczyć się więcej.

POBIERZ SUMA ŻYCIA

Praca

Sworkit, to znaczy po prostu pracuj, ta aplikacja oferuje wideo z ćwiczeniami, które jest demonstrowane przez osobistego trenera, aplikacja obejmuje również ponad 200 ćwiczeń, a także ma spersonalizowaną aplikację przeznaczoną dla dzieci.

🔥 Zalecana:  32 dolary za godzinę to ile kosztuje rok? Najlepsze wskazówki, jak zmaksymalizować roczny dochód

Obejmował trening interwałowy z losowymi ćwiczeniami, aby zmaksymalizować efektywność każdego treningu i zapobiec przyzwyczajeniu organizmu do określonej rutyny, odwiedź ich stronę aby dowiedzieć się więcej o aplikacji Sworkit.

POBIERZ PRACĘ

Gruszka

Pear zapewnia wiele interaktywnych materiałów audio od różnych trenerów o różnych poziomach sprawności. Zawiera również szybkość, z jaką organizm może zużywać tlen. Możesz określić tę liczbę, szybko łącząc urządzenie z czujnikiem tętna i przeprowadzając szybki test.

Ta aplikacja jest jak osobisty trener na wyciągnięcie ręki, możesz pobrać aplikację z Google Play lub odwiedź ich stronę uczyć się więcej.

POBIERZ GRUSZKĘ

Mój Trener Dasi

Aplikacja MyTrainer jest najbardziej podobna do Lifesum, która prosi o wzrost, płeć, wagę i cel fitness, a następnie aplikacja zaleca dla Ciebie konkretną dietę i ćwiczenia. Oferuje również specjalne funkcje, które możesz włączyć i które pomogą Ci zbudować.

POBIERZ TRENER

Runtastic Monitor aktywności i biegania

Jest to jedna z najpopularniejszych procedur aplikacji zdrowotnych, która pomaga śledzić statystyki, śledzić ćwiczenia i wiele więcej. Aplikacja zawiera również narzędzie do śledzenia pokazów. Oferuje określone funkcje dla bezpłatnego użytkownika, a dla płatnego użytkownika MyTrainer umożliwia integrację z MyFitnessPal, co czyni go bardziej skutecznym jako aplikacja zdrowotna, możesz dowiedzieć się więcej od ich strona internetowa.

POBIERZ RUNTASTIC

Strawa

To jest aplikacja go dla biegaczy, Strava nie przypomina żadnej innej aplikacji, jest używana głównie przez sportowców, którzy pomagają podkreślić analizę wydajności. I móc porównać różne treningi na przestrzeni czasu i zobaczyć, jakie są Twoje postępy.

Kolejną niesamowitą cechą, którą sportowcy uwielbiają w aplikacji Strava, jest to, że ma funkcję tabeli liderów, która pomaga układać się w stosy i widzieć innych sportowców, którzy ukończyli podobny trening. Możesz dowiedzieć się więcej od nich strona internetowa.

POBIERZ STRAVĘ

🔥 Zalecana:  Ring Doorbell Pro nie łączy się z Wi-Fi? Najlepsze poprawki

jedzenie

Fooducate sprawia, że ​​zdrowe zakupy stają się dziecinnie proste, umożliwiając zeskanowanie kodów kreskowych ponad 250 000 produktów spożywczych, niezależnie od tego, czy jest to dla Ciebie dobre, czy nie, możesz także zobaczyć listę wysoko ocenianych produktów na podstawie liczby kalorii, błonnika, zawartości cukru, witamin, minerałów, i dużo więcej.

Śledzi również jedzenie i ćwiczenia, a także inne, istnieje również dobry system zaleceń żywieniowych. Niektóre części aplikacji są bezpłatne. Musisz przejść na plan pro, aby uzyskać wszystkie dobre funkcje, możesz dowiedzieć się więcej od nich strona internetowa.

POBIERZ FOODUCATE

Te aplikacje to jedne z najlepszych sposobów śledzenia stanu zdrowia i kondycji, a także wiele innych aplikacji do śledzenia zdrowia i kondycji, takich jak Fitbit, Google Fit, 7-minutowy trening i wiele innych.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie