Najlepsze aplikacje podróżnicze, których nie możesz przegapić podczas podróży

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze aplikacje podróżnicze, których nie możesz przegapić podczas podróży

Wyjeżdżając na wakacje do innej części świata prawdopodobnie będziesz potrzebować tłumacza Google lub zatrudnić kogoś do tłumaczenia. Tak czy inaczej, obaj mogą tłumaczyć dla Ciebie.

Inna waluta w innym kraju, jeśli nie chcesz być oszukany jak Roland, prawdopodobnie potrzebujesz waluty XE — chyba że nie traktujesz poważnie swoich pieniędzy i prawdopodobnie masz ich więcej niż wystarczająco.

Szukamy najlepszych aplikacji podróżniczych, które przeniosą Twoje podróże na zupełnie nowy poziom. Aplikacja podróżnicza to prawie każdy tag, który naprawdę poprawi Twoje wakacje.

1. Waluta XE

Podróżując do kraju, w którym obowiązuje inna waluta niż Twoja, i chcesz poznać najlepszy kurs wymiany dla tej waluty, potrzebujesz waluty XE.

XE Currency to aplikacja do przeliczania walut, która pomaga w przeliczeniu. Wybierz walutę i wprowadź kwotę, a równowartość we wszystkich innych walutach pojawi się na jednym ekranie.

Będziesz musiał pobrać kursy walut, gdy po raz pierwszy wybierzesz nową walutę, aby aplikacja nie wymagała połączenia z Internetem, gdy chcesz dokonać przeliczenia.

Pobrane z Sklep Play | Sklep z aplikacjami

2. Trypos

Triposo udostępnia informacje źródłowe z Wikitravel i kilku innych witryn, Triposo zamienia te informacje źródłowe w przydatny przewodnik offline.

Otrzymasz rekomendacje dotyczące aktywności, hoteli, restauracji i nie tylko, wraz z mapami i wskazówkami.

Pobrane z Sklep Play | Sklep z aplikacjami

4. Mapa Wi-Fi

WifiMap pomaga sprawdzić dostępne sieci Wi-Fi, skanując bazę danych zawierającą ponad 100 000 000 hotspotów i informując o lokalizacji najbliższego połączenia z hotspotem.

Darmowa wersja pokazuje wszystkie sieci w promieniu nieco ponad mili od bieżącej lub wyszukiwanej lokalizacji, a wersja płatna umożliwia wcześniejsze pobranie map Wi-Fi całego miasta do użycia w trybie offline.

🔥 Zalecana:  Wszystko, co widzisz, nie jest prawdą - w kierunku sztucznej inteligencji

Pobrane z Sklep Play | Sklep z aplikacjami

4. Tłumacz Google

Jeśli podróżujesz do kraju, w którym nie mówi się w Twoim języku, założę się, że aplikacja Google do tłumaczenia okaże się bardzo przydatna.

Wystarczy wpisać słowa i wybrać inny język do przetłumaczenia. Możesz także wypowiedzieć frazę i poprosić o jej przetłumaczenie. Do użytku offline możesz pobrać pełny pakiet, aby udostępnić tłumaczenie offline. przetłumaczony

Pobrane z Sklep Play | Sklep z aplikacjami

5. Snapseed

Snapseed to aplikacja do edycji zdjęć firmy Google, jedno z najlepszych dostępnych programów mobilnych do edycji. Opanowanie jej zajmuje trochę czasu, a kiedy już to zrobisz. Spraw, by Twoje wakacje były niezapomniane i edytuj zdjęcia.

Pobrane z Sklep Play | Sklep z aplikacjami

6. Zbiornik

Jeśli szukasz najtańszej możliwej ceny biletu lotniczego, musisz pobrać Hoppera, firma twierdzi, że może zaoszczędzić do 40 procent na następnym locie, analizując i śledząc miliardy lotów.

Możesz sprawdzić najtańszą datę lotu, a Hopper informuje Cię, kiedy kupić bilety za pomocą powiadomień push. Hopper mówi, że możesz zarezerwować lot w 60 sekund lub mniej.

Pobrane z Sklep Play | Sklep z aplikacjami

7. Kieszeń

Kiedy nie możesz czytać online, Pocket służy do czytania w trybie offline. Pocket to jedna z najlepszych aplikacji do czytania w trybie offline, która pozwala zapisywać artykuły i świadome informacje, a następnie rozpocząć czytanie w podróży, kierując się do celu.

Pobrane z Sklep Play | Sklep z aplikacjami

8. Mapy Google

Mapy Google to jedna z najlepszych i najbardziej przydatnych aplikacji do nawigacji mobilnej, ponieważ określa układ. Istnieje wiele aplikacji do nawigacji, ale Mapy Google są dopiero w grze.

Mapy Google wymagały połączenia internetowego, aby znaleźć nowe lokalizacje, możesz nawet uzyskać wskazówki dojazdu i transportu publicznego, a także bezpośrednio do lokalizacji docelowej.

Pobrane z Sklep Play | Sklep z aplikacjami

🔥 Zalecana:  Ring Doorbell Pro nie łączy się z Wi-Fi? Najlepsze poprawki

9. Usiądź lub przykucnij

Kiedy szukasz najbliższej publicznej toalety i nie wiesz, jak ją znaleźć, w tym miejscu wkracza sit lub squat, aby pomóc znaleźć najbliższą publiczną toaletę, a to jest bardzo ważne podczas podróży.

Aplikacja skanuje bazę danych zawierającą ponad 100 000 toalet, które zostały ocenione przez użytkowników jako „siedź” (dobrze) lub „przykucnij” (źle), aby pokazać je bliskim.

Pobrane z Sklep Play | Sklep z aplikacjami

10. TripAdvisor

TripAdvisor to jedna z najlepszych aplikacji dla podróżnika, która pomaga użytkownikom oceniać obiekty noclegowe i atrakcje. Posiada również fora, które dostarczają wielu informacji o miejscach na całym świecie.

Pobrane z Sklep Play | Sklep z aplikacjami

Więc jeśli dotrwałeś do końca, możesz wybrać jedną i zacząć przygotowywać się do podróży. Możesz także potrzebować pomocy z gadżetami technicznymi.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie