Najlepsze aplikacje GIF, które pozwalają konwertować filmy do formatu GIF

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze aplikacje GIF, które pozwalają konwertować filmy do formatu GIF

GIF stał się jednym z najpopularniejszych sposobów wyrażania twarzy przez ludzi w Internecie. GIF-y powtarzają się, to jak krótki film bez dźwięku, po prostu porusza się wielokrotnie. Niektóre z nich można nawet znaleźć w mediach społecznościowych, takich jak Facebook.

Możesz łatwo użyć najlepszej aplikacji GIF, GIF Maker, do konwersji wideo na GIF, wybierając czas i sekcję określonej linii, którą chcesz przekonwertować.

Aplikacje GIF Maker na Androida i iOS umożliwiają tworzenie GIF-ów dla mediów społecznościowych lub Twojego zabawnego projektu. Reprezentuje to, jak naprawdę chcesz połączyć się z osobą za pomocą swojego dzieła.

Chociaż możesz teraz zobaczyć wiele GIF-ów w mediach społecznościowych i na klawiaturze. Dzięki prywatnym aplikacjom do przesyłania wiadomości, takim jak WhatsApp, korzystanie z GIF-ów jest łatwe.

Niemniej jednak tworzenie GIF-ów jest dobre, a jeśli chcesz szybko przekonwertować wideo na GIF-y, oto jak możesz to zrobić za pomocą najlepszych aplikacji Gif na Androida i iPhone’a. Każda aplikacja ma własny zestaw funkcji.

przez GIPHY

1. Rejestrator ekranu AZ

AZ Screen Recorder jest rozwijany przez Hekorat, jak sama nazwa wskazuje, jest to aplikacja do nagrywania ekranu dla systemu Android, która umożliwia nagrywanie ekranu w celu uzyskania samouczków i rozgrywki. Poza tym zawiera również sekcję twórcy GIF, która pozwala tworzyć dowolne GIF-y po nagraniu lub filmach wybranych z twoich multimediów.

Po zakończeniu nagrywania ekranu możesz utworzyć prosty interwał GIF o długości 20 sekund; konwertując filmy z rejestratora na pliki GIF, możesz przycinać i edytować za pomocą prostego kreatora GIF.

Możesz dodać efekty specjalne, tekst i filtry przed udostępnieniem ich w mediach społecznościowych lub aplikacjach do przesyłania wiadomości. AZ jest dostępny za darmo na Androida, możesz go pobrać ze sklepu Google Play.

🔥 Zalecana:  10 najlepszych partnerstw strategicznych AI, które dały początek niesamowitym produktom

POBIERZ ZE SKLEPU PLAY

2. Kreator GIF-ów

GIF Maker umożliwia tworzenie GIF-ów poprzez konwersję filmów i zdjęć. GIF Maker jest dostępny tylko dla użytkowników iOS. Możesz także edytować istniejące pliki GIF lub utworzyć nowy plik GIF od podstaw, nagrywając siebie lub coś, co chcesz przekształcić w pliki GIF. GIF Maker zawiera wiele funkcji i pomaga dostosować GIF-a, dodając tekst, filtry i nie tylko.

Ze wszystkimi funkcjami, które ma GIF Maker, nie możesz ich wszystkich używać, jeśli używasz bezpłatnej wersji aplikacji po 30 dniach. Aplikacja jest dostępna za darmo tylko przez 40 dni. Aby uzyskać dostęp do interesujących funkcji dostępnych w aplikacji, będziesz musiał zapłacić premium — 9,99 USD miesięcznie. GIF Maker jest dostępny w Apple App Store.

POBIERZ ZE SKLEPU APP

3. Daj mi GIF! Kamera

Aparaty GIF Me to aplikacja aparatu stworzona do tworzenia GIF-ów. Jest to jeden z najłatwiejszych w obsłudze kreatorów GIF dzięki swojej prostej konstrukcji. GIF Me przechwytuje do 14 sekund wideo i konwertuje je na GIF, a następnie możesz edytować, przycinać i dodawać tekst.

Aplikacja obsługuje poklatkowe, filtry, efekty specjalne i poklatkowe, a także pomaga konwertować wideo z multimediów na pliki GIF, aplikacja dodaje znak wodny do Twojego GIF-a (darmowy użytkownik). Możesz otrzymać premię za 1,99 USD.

Aplikacja oferuje kilka ogromnych funkcji, które pozwolą Ci łatwo stworzyć dowolny projekt GIF, jaki masz na myśli. Jeśli chcesz stworzyć swojego GIF-a — możesz nagrać siebie i stworzyć GIF-a od podstaw.

Gif Me Camera pozwala edytować inne istniejące pliki GIF, konwertować filmy na pliki GIF i konwertować obrazy na pliki GIF. Gif Me Camera jest dostępny na Androida w Play Store i iOS w Apple App Store.

🔥 Zalecana:  Legenda NBA Magic Johnson wprowadzi na rynek kolekcję NFT

przez GIPHY

4. Gifi

Giphy’s jest pełen GIF-ów stworzonych specjalnie dla Ciebie. Witryna, która ma również internetowy kreator GIF jest również dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS. Jeśli nie masz dość GIF-a już prezentowanego na stronie, możesz stworzyć swojego GIF-a z filmów.

Możesz nagrać wideo lub zaimportować je ze swoich multimediów. Następnie możesz rozpocząć dostosowywanie i dodawanie do niego filtrów. Aplikacja umożliwia zmianę kolorów oraz dodawanie animowanych naklejek i tekstu. Możesz także przycinać i przycinać filmy, aby utworzyć plik GIF. Gdy skończysz, możesz przesłać go do Giphy lub zapisać na swoim urządzeniu. Giphy jest dostępny zarówno na Androida, jak i iOS.

5. GIFX

GIFX pozwala tworzyć GIF-y z różnych treści, ze zdjęć, wideo, istniejącego GIF-a lub nowo nagranego wideo. Na początek musisz zainstalować aplikację z App Store i zacząć tworzyć GIF-y. Możesz dodać inne podstawowe funkcje, takie jak tekst, naklejki, przycinanie lub edytowanie filmów i nie tylko.

Korzystanie z GIFX pomoże Ci stworzyć coś więcej niż tylko ruchome obrazy, nastrój i atmosferę, która jest związana z GIF to proces twórczy, który chce opisać to, co reprezentujesz. GIFX jest dostępny w Apple App Store za darmo, możesz także skorzystać z opcji premium, jeśli chcesz uzyskać dostęp do większej liczby funkcji.

POBIERZ ZE SKLEPU APP

6. Kreator i edytor GIF

GIF Maker and Editor umożliwia tworzenie niesamowitych GIF-ów, jako jeden z najpopularniejszych twórców aplikacji GIF, możesz tworzyć GIF-y ze zdjęcia, wideo lub nagranego wideo. Jest wyposażony w wiele funkcji, które umożliwiają przycinanie, wycinanie filmów w mediach w celu tworzenia plików GIF.

Możesz dodawać naklejki, tekst lub edytować istniejące pliki GIF. Podobnie jak każdy inny kreator GIF na tych listach, aplikacja robi prawdopodobnie to samo.

🔥 Zalecana:  9 najlepszych narzędzi marketingowych YouTube na rok 2023 (Najlepsze wybory)

Aplikacja jest dostępna do pobrania w sklepie Google Play. Aplikacja zawiera reklamy, a użytkownicy mogą zapłacić 2,99 USD za wersję bez reklam.

POBIERZ ZE SKLEPU PLAY

przez GIPHY

Dzięki najlepszej aplikacji GIF możesz zacząć tworzyć spersonalizowany GIF, konwertować filmy na GIF. Nie musisz cały czas szukać, aby zacząć tworzyć ten wygląd, który odzwierciedla wyraz twarzy. Jeśli nie chcesz tworzyć od zera, zawsze możesz skorzystać z wideo. Wskazówka: Użyj AZ, aby nagrać krótką scenę i zamienić wideo na GIF.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie