Najlepsze aplikacje do edycji zdjęć na Androida

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsze aplikacje do edycji zdjęć na Androida

Dzisiaj, ze względu na dostęp ludzi do smartfonów, popularne stało się korzystanie z aplikacji do edycji zdjęć. Używają tych aplikacji do upiększania zdjęć lub dodawania efektów specjalnych.

Użytkownicy, którzy są aktywni w mediach społecznościowych i udostępniają tam swoje zdjęcia, lubią je edytować przed publikacją, aby wyglądały atrakcyjniej.

Domyślne aplikacje galerii w smartfonach zapewniają ludziom możliwość edycji zdjęć. Ale te funkcje nie są bardzo zaawansowane, a niektórzy wolą używać lepszych i bardziej zaawansowanych aplikacji do edycji swoich zdjęć.

Nawiasem mówiąc, jeśli szukasz również najlepszej aplikacji do edycji zdjęć na Androida, zostań z nami.

Możesz nie mieć wystarczająco dużo czasu, aby sprawdzić i wypróbować wszystkie dostępne aplikacje. W tym artykule porozmawiamy o najlepszych aplikacjach do edycji zdjęć na Androida, dzięki którym możesz poprawić wygląd swoich zdjęć i zaimponować znajomym.

YouCam doskonały

Ta aplikacja jest dostępna zarówno na telefony z systemem iOS, jak i Android. Ta aplikacja jest jednym z najlepszych edytorów zdjęć, za pomocą których możesz upiększać swoje zdjęcia za pomocą animacji, efektów i kolaży. Jedną z najlepszych funkcji YouCam Perfect jest „AL Object Removal”, której można użyć do zmiany tła lub usunięcia dodatkowych obiektów na zdjęciu. Za pomocą tej aplikacji możesz wprowadzać dowolne zmiany w swojej twarzy i ciele. Na przykład możesz zmienić kształt swojego ciała, sprawić, że twoja twarz będzie grubsza lub szczuplejsza lub usunąć plamy skórne i trądzik. Ogólnie rzecz biorąc, Youcam Perfect może być bardzo skuteczny i atrakcyjny jako aplikacja do edycji zdjęć.

Fotoreżyser

PhotoDirector to profesjonalna aplikacja do edycji zdjęć opracowana dla fotografów. Praca z tą aplikacją jest łatwa i ma przyjazny dla użytkownika interfejs. Jeśli jesteś profesjonalnym fotografem lub osobą niedoświadczoną, możesz użyć go do przekształcenia swoich zdjęć w atrakcyjne obrazy.

🔥 Zalecana:  10 najważniejszych zapytań SQL, które powinien znać analityk danych — W stronę sztucznej inteligencji

Wśród opcji tej aplikacji możemy wymienić możliwość zmiany tła, usunięcia obiektów na obrazie, stworzenia kolażu oraz stopniowania kolorów. Zmieniając funkcję tła, możesz przenosić swoje ciało z jednego miejsca do drugiego. Biorąc pod uwagę, że ta aplikacja jest połączona z bibliotekami Shutterstock i iStock, możesz użyć ich zdjęć oraz zdjęć sugerowanych przez PhotoDirector jako tła. Jedną z funkcji PhotoDirector jest możliwość tworzenia awatarów użytkowników, co odbywa się za pomocą wykrywania obrazu AL.

PixLr

Ta aplikacja to potężny edytor zdjęć opublikowany przez firmę AutoDesk. Możesz użyć dostępnych efektów, filtrów i okładek, aby zmienić i upiększyć swoje zdjęcia. Możesz rozwiązać problem czerwonych oczu lub wybielić zęby na zrobionych sobie zdjęciach. Po pobraniu tej aplikacji pojawią się reklamy. Oczywiście jego darmowa wersja nie zapewnia wszystkich zaawansowanych efektów i narzędzi, aw razie potrzeby należy przejść na subskrypcję premium.

PicsArt

PicsArt to jedno z najlepszych dostępnych narzędzi do edycji zdjęć i filmów. Istnieje wiele filtrów i naklejek, których można użyć do robienia pięknych zdjęć. Jedną z pozytywnych cech tego programu jest jego przyjazny dla użytkownika interfejs i prostota pracy z nim, która pomaga początkującym edytować swoje zdjęcia i filmy bez konieczności uczenia się, jak z nim pracować. Możesz nawet zastosować efekty przed zrobieniem zdjęcia. Jednym z atrakcyjnych efektów PicsArt jest „ruch”, którego można używać do animowania obrazów.

Adobe Photoshop Express

Jeśli szukasz zaawansowanej aplikacji do edycji zdjęć, Adobe Photoshop Express jest jedną z najlepszych. Możesz użyć tej aplikacji do zmiany rozmiaru zdjęć, tworzenia kolaży i stosowania do nich pięknych efektów. Ta aplikacja oferuje wiele funkcji, takich jak kadrowanie, obracanie, usuwanie efektu czerwonych oczu, obracanie, jasność i odcień.