Najlepsza tania mechaniczna klawiatura do gier poniżej 100 USD [5 Budget Options]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsza tania mechaniczna klawiatura do gier poniżej 100 USD [5 Budget Options]

Znalezienie wysokiej jakości klawiatury do gier może być jedną z najtrudniejszych rzeczy, gdy szukasz wysokiej jakości akcesoriów do gier do swojego zestawu do gier. Dobre klawiatury do gier to rzadkość. W rzeczywistości niektóre klawiatury do gier są tak złe, że powodują opóźnienia w grach.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Nie musisz rozbijać banku, aby uzyskać najwyższej jakości klawiaturę do gier. Przetestowałem więc kilka wysokiej jakości klawiatur do gier i udostępniam je, aby pomóc Ci wybrać dobrą tanią mechaniczną klawiaturę do gier poniżej 100 USD. Te klawiatury do gier z pewnością oferują prawdziwy stosunek jakości do ceny, jednocześnie poprawiając ogólną wydajność w grze.

5 najlepszych tanich mechanicznych klawiatur do gier poniżej 100 USD

SteelSeries Apex M750 RGB Mechaniczny…

Klawiatura do gier Razer Ornata Chroma: Hybrydowa…

Mechaniczna klawiatura do gier Logitech G Pro, 16,8…

HyperX USB Alloy FPS Pro — bezkluczykowa mechaniczna…

Mechaniczna klawiatura do gier Redragon K552 87 klawiszy…

SteelSeries Apex M750 RGB Mechaniczny…

Klawiatura do gier Razer Ornata Chroma: Hybrydowa…

Mechaniczna klawiatura do gier Logitech G Pro, 16,8…

HyperX USB Alloy FPS Pro — bezkluczykowa mechaniczna…

Mechaniczna klawiatura do gier Redragon K552 87 klawiszy…

Recenzja SteelSeries Apex M750 RGB – najlepsza tania mechaniczna klawiatura do gier poniżej 100 USD

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości monitora do gier w cenie poniżej 100 USD, wybierz mechaniczną klawiaturę do gier SteelSeries Apex M750 RGB.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz podczas korzystania z klawiatury, jest to, jak cicha jest, mając całkiem dobrą równowagę między dotykowym sprzężeniem zwrotnym a oporem. Chociaż główna konstrukcja klawiatury do gier jest plastikowa, docenisz jej solidność i solidność.

Wszystkie klawisze wydają się spójne, nie zauważyłem żadnych przycisków, które są twardsze lub luźniejsze niż inne. Jeśli szukasz świetnej klawiatury do gier, która nie będzie uciążliwa, zwłaszcza jeśli masz wokół siebie ludzi, którzy nie lubią hałasu klawiatury lub po prostu chcesz strumieniować bez hałasu, to mechaniczna klawiatura do gier SteelSeries Apex M750 RGB wykona pracę.

Podświetlenie klawiatury do gier jest również przydatne, jeśli jesteś typem, który gra w ciemności. Zauważyłem jednak, że niektóre nasadki klawiszy są grubsze niż inne, więc można zauważyć różne poziomy jasności na klawiszach.

Klawiatura jest również wyposażona w powiadomienia świetlne Discord w czasie rzeczywistym w grze, stop aluminium serii 500 oraz opcję ustawienia różnych świateł dla różnych wydarzeń w grze, takich jak niski poziom amunicji, zdrowie, zabójstwa i inne.

🔥 Zalecana:  Plusy i minusy Verizon – kompleksowa recenzja

Klawiatura ma również wsparcie dla ergonomii, dzięki czemu możesz ustawić tablicę pod kątem, który najlepiej podtrzyma Twój nadgarstek. Nóżki klawiatury są również wyposażone w gumę, która pomaga w chwytaniu. Klawiatura nie zsuwa się z biurka.

Recenzja Razer Ornata Chroma Hybrid – najlepsza ekonomiczna kompaktowa klawiatura do gier

Najlepsza ekonomiczna kompaktowa klawiatura do gier to hybrydowa mechaniczna klawiatura do gier Razer Ornata Chroma. Klawiatura do gier jest wyposażona w odłączany przewód, podpórkę pod nadgarstek, programowalną funkcję makro i konfigurowalne oświetlenie Chroma RGB.

Hybrydowa mechaniczna klawiatura do gier Razer Ornata Chroma jest wyposażona w przełączniki mecha-membranowe, które wytwarzają dotykowe sprzężenie zwrotne podczas naciskania klawiszy mechanicznych. Klawisze są również bardzo wygodne na opuszkach palców, co chroni przed drętwieniem, które często jest spowodowane długimi sesjami grania. Używanie i konfigurowanie klawiatury do gier nie było skomplikowane, uderzanie w klawisze na klawiaturze nie powoduje zwykłego stukania, które można znaleźć na klawiaturach.

Ergonomiczne podparcie pod nadgarstek pozwala cieszyć się maksymalnym komfortem podczas grania przez dłuższy czas. Jest również wyposażony we wbudowane magnesy, co ułatwia ustawianie.

Podświetlenie jest znacznie jaśniejsze, cieplejsze i bardziej atrakcyjne dla oczu. Klawisze hybrydowej mechanicznej klawiatury do gier Razer Ornata Chroma wydają się unosić nad oświetleniem RGB, co sprawia, że ​​jest to jedno fajnie wyglądające oświetlenie klawiatury. Klawisze są wystarczająco dobre, aby zapewnić widoczność podczas grania w ciemności.

Ogólnie rzecz biorąc, grałem w gry FPS i MMO na tej mechanicznej klawiaturze do gier i nie odczuwałem stresu, nie miałem też problemów z drętwieniem kciuka lub bólem nadgarstka. Jeśli szukasz niedrogiej kompaktowej klawiatury do gier, polecę hybrydową mechaniczną klawiaturę do gier Razer Ornata Chroma.

Recenzja Logitech G Pro — najlepsza klawiatura do gier konkurencyjnych

Mechaniczna klawiatura do gier Logitech G Pro to jedna z najpopularniejszych klawiatur do gier wśród profesjonalnych graczy. Jest znany ze swojej ultraprzenośnej konstrukcji i odłączanego kabla USB.

Jeśli potrzebujesz cichego monitora do gier, który spełnia wysokie wymagania konkurencyjnych gier, to Logitech G Pro jest doskonałym rozwiązaniem. Jest również wyposażony w niesamowitą szybkość i precyzję, które są dwiema rzeczami, których potrzebujesz w klawiaturze do gier, jeśli chcesz rywalizować w grach.

Romer G pomaga uzyskać o 25% szybsze uruchamianie niż w przypadku większości standardowych przełączników mechanicznych. Pomaga to uzyskać superszybkie reakcje na naciśnięcia klawiszy. Mechaniczna klawiatura do gier Logitech G Pro ma również trwałość 70 milionów naciśnięć klawiszy.

🔥 Zalecana:  10 darmowych gier bingo, które płacą prawdziwe pieniądze [Top Bingo Apps]

Te przełączniki Romer G są fantastyczne do gier. Oświetlenie przechodzi przez klawisze, co poprawia łatwość odnalezienia klawiszy w ciemności. Wydaje się, że pod podświetleniem klawiszy nie ma żadnego prześwitu.

Oprogramowanie było bardzo łatwe w użyciu, z dużą swobodą dostosowywania do zabawy. Klawiatura jest solidna, dobrze zbudowana i ma niesamowitą wagę. Klawisze są pokryte ładnym wykończeniem.

Twoje palce się nie zsuwają, a długie sesje grania nie powodują drętwienia koniuszków. Docenisz również to, że ma wsparcie dla ergonomii, dzięki czemu możesz ustawić go pod kątem i na odpowiedniej dla siebie wysokości, z podpórką pod nadgarstek, która pomaga zmniejszyć ból nadgarstka.

HyperX Alloy FPS Pro Tenkeyless — najlepsza klawiatura do gier dla Fortnite, PS4, Xbox One X.

Klawiatura mechaniczna HyperX Alloy FPS Pro to jeden z najmocniejszych monitorów do gier, jakie znajdziesz. Jest wyposażony w ultra-minimalistyczną konstrukcję bez klucza numerycznego, co jest doskonałą cechą, jeśli lubisz profesjonalne gry FPS.

HyperX Alloy FPS Pro jest również bardzo przenośny, z odłączanym kablem, co czyni go niesamowitą klawiaturą podróżną. Otrzymasz również klawisze z czerwonym podświetleniem, które można dostosować, aby uzyskać różne efekty w zależności od unikalnych potrzeb w zakresie gier.

W przeciwieństwie do niektórych innych klawiatur do gier, mechaniczna klawiatura do gier HyperX Alloy FPS Pro ma przycisk i górę w całości ze stopu.

Oświetlenie RGB było również bardzo jasne, a kliknięcia były jednymi z najbardziej satysfakcjonujących, jakich doświadczyłem. Nie potrzebujesz oprogramowania do konfigurowania trybów oświetlenia, a do wyboru masz 6 różnych trybów oświetlenia.

Klawisze są również bardzo responsywne i ciche, a to są cechy, których szukasz, gdy otrzymujesz klawiaturę do gier, która pomaga Ci w profesjonalnych zawodach e-sportowych i taką, która nie wydaje wielu dźwięków podczas transmisji.

HyperX Alloy FPS Pro jest również dostępny w dwóch stopniach regulacji wysokości, nóżki są solidne i pokryte antypoślizgową gumą. To sprawia, że ​​jest to świetna opcja, jeśli potrzebujesz klawiatury do gier z obsługą ergonomii, nadgarstka i łatwością regulacji. Przewód jest pleciony i pasuje do oświetlenia, nie plącze się łatwo i wygląda jak ten, który został zaprojektowany z myślą o trwałości.

Kompaktowa recenzja Redragon K552 – najlepsza budżetowa klawiatura do gier poniżej 50 USD

Kompaktowa mechaniczna klawiatura do gier Redragon K552 to najlepsza ekonomiczna klawiatura do gier poniżej 50 USD. Ma tak wiele funkcji, że doszliśmy do wniosku, że jest to jedna z najlepszych ofert na budżetowy kompaktowy mechaniczny monitor do gier. Klawiatura do gier jest wyposażona w pyłoszczelne przełączniki mechaniczne. Klawisze doskonale nadają się do szybkich gier akcji, ponieważ są płynne, z minimalnym oporem i dużą szybkością reakcji.

🔥 Zalecana:  Jak przygotować firmę na okres wzrostu

Monitor do gier jest również wyposażony w 19 różnych tęczowych efektów podświetlenia LED RGB, 2 tryby gry, 2 tryby zdefiniowane przez użytkownika, 6 kolorów oraz opcję ustawienia jasności podświetlenia klawiatury, co jest funkcją rzadko spotykaną w niektórych droższe klawiatury do gier.

Kompaktowa mechaniczna klawiatura do gier Redragon K552 ma również ergonomiczne wsparcie w swojej konstrukcji. Możesz dostosować wysokość klawiatury do gier do swoich potrzeb, a także podpórkę pod nadgarstek, a to dwie rzeczy, których nie chcesz wyrzucać przez okno, jeśli bierzesz udział w maratonach gier.

Klawiatura jest solidnie wykonana, jest dość ciężka, a jej podstawa sprawia, że ​​nie ślizga się po biurku. Jakość wykonania była świetna, jakość klawiszy również była przepustką. Klawisze są powlekane, aby chronić Cię przed drętwieniem kciuków, które może wynikać z długich sesji grania.

Ogólnie rzecz biorąc, ostatnia klawiatura na naszej liście najlepszych tanich mechanicznych klawiatur do gier poniżej 100 USD to jedna z najlepszych opcji, w którą nie żałujesz zainwestowania.

Jaki typ klawiatury jest najlepszy do gier?

Typ klawiatury, który najlepiej nadaje się do gier, to A kompaktowa mechaniczna klawiatura do gier. Zwykłe klawiatury biurowe nie są przeznaczone do gier, więc chociaż możesz ich używać jako punktu wyjścia, profesjonalne i częściej gry wymagają bardziej zaawansowanej klawiatury, więc mechaniczna klawiatura do gier jest najlepsza do gier.

Szukasz taniego zestawu klawiatury i myszy do gier na PS4? Oto najlepsze.

Ostatnia aktualizacja 2023-06-21 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.