Najlepsza aplikacja do zarządzania zadaniami na Androida i iOS

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsza aplikacja do zarządzania zadaniami na Androida i iOS

Wszyscy wiemy, że czas nie jest po niczyjej stronie i nie można go kupić ani zdobyć więcej dla siebie. Odwlekaj, aż zadania, które powinieneś był wykonać, zaleją cię. W tym przewodniku przedstawiamy najlepszą aplikację do zarządzania zadaniami na Androida i iOS.

Ponieważ technologia uczyniła zadania efektywnymi i łatwymi, zmieniamy się, aby skorzystać z tego ulepszenia, które nam przyniosło, od wykonywania prostych i skutecznych zadań za pomocą aplikacji po planowanie zadań biurowych.

Te aplikacje do zarządzania zadaniami są dostępne zarówno dla użytkowników Androida, jak i iPhone’a, ale skąd znasz aplikacje potrzebne do zarządzania harmonogramem i oszczędzania czasu.

ZOBACZ TEŻ

Będziesz musiał wybrać najlepszą aplikację do zarządzania zadaniami w zależności od tego, czego chcesz. Tutaj zebraliśmy jedne z najlepszych aplikacji do zarządzania zadaniami na Androida i iPhone’a.

1. Wunderlista

Wunderlista to łatwa w obsłudze aplikacja, z doskonałymi funkcjami konfigurowania i przypisywania nowych zadań, dodawania komentarzy, prostej współpracy między użytkownikami oraz możliwością przydzielania zadań do określonych grup.

POBIERZ WUNDERLISTĘ

2. Evernote

Evernote to jedna z najlepszych aplikacji do przechowywania notatek, kolejna lista rzeczy do zrobienia, która zawiera mnóstwo funkcji. Pozwala przechowywać wszystkie notatki w jednym miejscu i obsługuje wiele metod robienia notatek i przypomnień.

Możesz także dodawać notatki głosowe, pełne listy i zdjęcia, masz także możliwość dodania wideo do notatki i zsynchronizowania tego wszystkiego na wszystkich urządzeniach, gdy utworzysz na nich konto.

POBIERZ EVERNOTE

3. Wyczyść

Clear to przejrzysta i łatwa w obsłudze aplikacja z listami, która pomaga nie tracić czujności. Clear pozwala uporządkować swoje życie w łatwe do strawienia kategorie, aplikacja umożliwia synchronizację z kontem iCloud, eliminując potrzebę ciągłego aktualizowania listy rzeczy do zrobienia na wszystkich urządzeniach po wykonaniu zadania. aktualizacja

🔥 Zalecana:  Jak znaleźć grupy na Snapchacie? (Dołączyć)

POBIERZ WYCZYŚĆ

4. Google Keep

Google Keep to aplikacja do notatek z łatwą i wyselekcjonowaną listą rzeczy do zrobienia i przechowywania notatek, ta aplikacja robi to, co zrobiłaby normalna aplikacja do przechowywania notatek i więcej. Google zawsze dodaje nowe funkcje, możesz tworzyć notatki i robić notatki głosowe oraz dodawać zdjęcia.

Możesz łatwo oddzielić notatki za pomocą etykiet i zsynchronizować je na całym urządzeniu. Google Keep to bezproblemowa i łatwa w użyciu aplikacja.

POBIERZ ZACHOWAJ

5. Dropbox

Dropbox może być jedną z tych aplikacji do zarządzania zadaniami, które pomogą Ci z czasem, ponieważ wciąż udostępniają nowe funkcje dla swoich usług. Korzystanie z Dropbox jest bezpłatne, możesz edytować wszystkie swoje pliki w jednym miejscu i usprawnić swoją pracę bardziej niż kiedykolwiek dzięki nowej wersji rozszerzenia, dzięki której uzyskasz dostęp do edycji pliku w jednym miejscu, zamiast biegać od jednej aplikacji do drugiej.

POBIERZ DROPBOX

6. Przełącz

Toggl pomaga śledzić czas spędzony na projekcie i zadaniu, dzięki Toggl możesz śledzić czas spędzony na różnych projektach, aby pomóc Ci zarządzać i tworzyć bardziej efektywne zadania.

Aby rozpocząć efektywne zarządzanie zadaniami, musisz wiedzieć, jak spędzasz czas nad projektem, sprawdzać je poprzez analizę i zastanawiać się, jak możesz nimi zarządzać.

PRZEŁĄCZNIK POBIERANIA

7. Niedźwiedź

Starając się zachować zarówno notatkę, jak i listę rzeczy do zrobienia, założę się, że sprawdzisz Niedźwiedź jedna z najlepszych aplikacji do notatek. Niedźwiedź umożliwia formatowanie tekstu, a także możliwość użycia przeceny w celu wprowadzenia szybkich zmian. Możesz także grupować listy i notatki według hashtagów, co ułatwia znajdowanie wszystkich zadań. Niedźwiedź nie jest dostępny na Androida.

POBIERZ MIŚ

8. Czas ratunku

RescueTime to aplikacja do śledzenia czasu, która pokazuje, jak spędzasz czas online, jeśli nie wiesz, jak dobrze spędzasz czas w sieci, możesz sprawdzić RescueTime, aby wysłać raport o tym, jak dobrze spędzasz czas online, dostarczając szczegółowe raporty i najważniejsze wydarzenia dnia. RescueTime pomaga załatwić sprawy, znajdując nowy sposób spędzania czasu.

🔥 Zalecana:  18 najlepszych aplikacji na Androida, które płacą Ci pieniądze

POBIERZ RESCUETIME

CZYTAJ TEŻ

9. Trello

Trello to elastyczny i darmowy sposób organizowania planów i zarządzania projektami. Trello to aplikacja internetowa i mobilna, która pozwala pracować zespołowo i robić więcej. Trello dostosowuje się do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, jakie one mogą być, dla każdej firmy, która łączy projekty zespołowe i komunikację w jednym miejscu.

POBIERZ TRELLO

Nadążanie za czasem i korzystanie z tych aplikacji do śledzenia czasu spędzonego nad projektem w celu efektywnego zarządzania zadaniami. Dzięki tym aplikacjom możesz skonfigurować efektywne zadania przy mniejszym nakładzie pracy i zaplanować dzień tak, aby był dla Ciebie mniej łatwy.

Jeśli lubisz zwiedzać lub wybierasz się na wakacje w te wakacje, powinieneś sprawdzić te najlepsze gadżety dla podróżników lub znaleźć sposoby śledzenia swojego zdrowia za pomocą technologii.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie