Najlepsi influencerzy na Instagramie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsi influencerzy na Instagramie

W dzisiejszych czasach może być mniej osób, które są członkami cyberprzestrzeni, ale nie widziały zdjęć i filmów uroczych, a czasem wyjątkowych zwierząt, zwierząt domowych, które mają dla siebie konta na Instagramie (tzw. pet influencerzy), a użytkownicy lubią je obserwować. Niektóre z tych zwierząt są influencerami.

Można powiedzieć, że zwierzęta dominują obecnie w cyberprzestrzeni.

Ludzie, którzy chcą być znani na platformach społecznościowych, muszą mieć jedno z tych uroczych zwierzątek.

Im mniejsi (młodsi) są ci influencerzy, tym więcej mają obserwujących, tym bardziej ich zwolennicy lubią ich śledzić i wspierać, gdy dorosną.

Większość z nich ma oddzielne strony od swoich właścicieli i działa niezależnie w cyberprzestrzeni, ale nie trzeba dodawać, że za tymi działaniami stoją ich właściciele i zarządzają kontami.

Obecnie znaczna liczba zwierząt domowych ma konta na Facebooku, Instagramie, YouTube, a nawet na Twitterze. Właściciele tych zwierząt godzinami aktualizują swoje strony i wkładają w to tyle wysiłku, że czasami liczba obserwujących te konta przewyższa liczbę prawdziwych celebrytów.

Działalność tych kont nie ogranicza się do publikowania kilku zdjęć i filmów. Administratorzy tych stron komunikują się ze swoimi obserwatorami za pośrednictwem swoich pupili, odpowiadają na komentarze, lajkują ich i dosłownie biorą aktywny udział w mediach społecznościowych.

Popularne zwierzęta z kontami osobistymi nie ograniczają się do psów i kotów. Żółwie, węże, szopy pracze, wiewiórki, jeże i wszelkie dziwne stworzenia, jakie tylko przyjdą Ci do głowy. Obecnie mają dla siebie niezależne strony w wirtualnym świecie.

Innymi słowy, można powiedzieć, że w rzeczywistości istnieją dwie kategorie osób mających wpływ na zwierzęta domowe.

Pierwsza to influencerzy, którzy mogą mieć lub nie mieć zwierząt domowych, co oznacza, że ​​mogą być weterynarzami specjalizującymi się w chorobach zwierząt i tym, jak się nimi opiekować podczas ich szczepienia, czym je karmić i jak to robić.
Te typy nie muszą być weterynarzami, mogą to być ludzie, którzy mają sklepy zoologiczne i dużo wiedzą o zwierzętach i o tym, jak zacząć być rodzicem zwierząt domowych.

Drugą i bardziej atrakcyjną osobą, która ma wpływ na zwierzaki, są ci, którzy są właścicielami zwierzaka i dzielą się jego życiem od podstaw. Ten typ bardziej angażuje publiczność i staje się jak rodzina. Następnie po chwili zwierzak sam zamienia się w personę i przejmuje kontrolę nad kontem.

Pochodzenie influencerów dla zwierząt

Według badań ta praca zwierzęcego influencera zaczęła się od kota.

Historia popularności zdjęć i filmów zwierząt w cyberprzestrzeni zaczęła się, gdy brytyjski fotograf Harry Pointer wykonał kilka bardzo ciekawych zdjęć kotów w określonych sytuacjach. Zdał sobie sprawę, że koty mają dziwny talent do wyrażania swoich emocji, który wygląda jak ludzie i robienie tych zdjęć przyciągnęło widzów do tego typu fotografii i otworzyło drogę kotkom i oczywiście psom w cyberprzestrzeni.

Znane firmy i marki podejmują z nimi współpracę, ta współpraca to coś więcej niż typ influencerów reklamowych dla tych firm, robią reklamy i zarabiają w ten sposób, powiedzieliśmy, że ci influencerzy mają szereg czerwonych linii i większość z nich podążać za linią swojej polityki marki.

🔥 Zalecana:  Problem z ekranem ładowania Snapchata (jak naprawić)

Tutaj trzeba powiedzieć, że influencerzy zwierząt to ci sami, czyli ci managerowie, którzy profesjonalnie zarządzają kontami influencerów zwierząt, tak jak człowiek.

W przypadku tych uroczych zwierząt konto jest zarządzane w ten sam sposób, przestrzegają one określonej polityki i nie wykraczają poza te ramy.

Ile zarabiają pet influencerzy?

Cóż, teraz dochodzimy do zarobków, możesz nie uwierzyć, jeśli powiemy, że zwierzę influencera w cyberprzestrzeni z obserwatorem powyżej 150 000, ile zarabia na podstawie każdego posta?! Co najmniej 3000 euro, wiem, co myślisz, chciałbym, żebyś miał jednego z tych zarabiających pieniądze influencerów, tak, zawsze mówiliśmy, że bycie influencerem to pozornie łatwe zadanie, ale w praktyce jest to całkowicie trudne i skomplikowane, ty muszą być gotowi do robienia zdjęć każdego dnia. I powinieneś robić zdjęcia i nagrywać filmy każdego szczegółu swojego zwierzaka i udostępniać treści swoim odbiorcom prawie codziennie, jeśli idzie do lekarza, kupuje ubrania, nawiązuje przyjaźnie, spacery, je. Twoi obserwatorzy nie dbają o to, jaka jest Twoja sytuacja, chcą znać wszystkie szczegóły.

Trudno powiedzieć, czy poradzisz sobie z całą tą ekspozycją, ale jest warta zarobionych pieniędzy.

Według badania jednego na 10 zwierząt domowych w Stanach Zjednoczonych ma konto w sieciach społecznościowych, a według badania przeprowadzonego przez Leader University większość użytkowników cyberprzestrzeni odczuwa radość lub smutek podczas oglądania. Zdjęcia i filmy zwierząt są przyjemne, a ich emocje zrównoważone, można powiedzieć, że wszyscy uczestnicy ankiety przyznali, że lubią oglądać filmy i zdjęcia zwierząt i uwielbiają je oglądać.

Teraz rozumiemy, dlaczego wielkie marki, takie jak Google i Nikon, używają reklam, w których występują zwierzęta; Ponieważ jego rozgłos w cyberprzestrzeni jest szybszy i można powiedzieć, że jest gwarantowany.

Niektórzy obrońcy praw zwierząt sprzeciwiają się reklamom i stronom, twierdząc, że powodują one znęcanie się nad zwierzętami, a niektórzy obrońcy praw zwierząt twierdzą, że poprawiają one relacje między zwierzętami a ludźmi. Ludzie mogą lepiej poznać zachowanie i rodzaj trzymanych zwierząt, a ta praktyka jest dla nich korzystna.

Pierwszy przykład tych wpływowych zwierząt, który tutaj podajemy, jest dla mnie interesujący, ponieważ jest to zwierzę inne niż psy i koty i ma własną książkę.

Dynia

Jest bardzo popularnym szopem na Instagramie z prawie 1,5 miliona obserwujących.
Jest całkowicie sławny w porównaniu z innymi wpływowymi zwierzakami, a nawet ma dla siebie książkę zatytułowaną „Pumpkin: The Raccoon Who Thinking He Is a Dog”. Rozmawiali i pokazywali jego zdjęcia.

Manny

To pies typu pit bull, który ma około miliona wyznawców.

Jego identyfikator na Instagramie to manny_the_francuskipojawił się także w Good Morning America i pojawił się w kilku reklamach.

Harlow, Indiana i Riz, jako osoby mające wpływ na zwierzaki

Liczba obserwujących na Instagramie tych zwierzaków wynosi 1,4 miliona, te trzy piękne szczeniaczki, które widzicie na odpowiednich zdjęciach, zdołały zyskać dla siebie wielu fanów na Instagramie. Te niegrzeczne szczeniaki, z których jeden to wyżeł weimarski rasy Harlow i dwa krótkonogie psy o imieniu Indiana i Tiny, stały się znane na całym świecie.

🔥 Zalecana:  30 dolarów za godzinę to ile kosztuje rok? Czy wystarczy na wygodne życie?

Harlow w stanie Indiana i Reese współpracują z Cloroxem, aby podnieść świadomość na temat (śmiertelnego psiego wirusa). Psy te pomagają również bezdomnym psom znaleźć dom w oparciu o dochody ich wyznawców. Innym godnym uwagi punktem jest to, że te psy mają również innych klientów reklamowych, takich jak ubezpieczenia zwierząt Petco, Figo i Subaru. Pani Vega stworzyła nawet inne konto na Instagramie o nazwie harlowandfriends, które pokazuje wyłącznie zdjęcia psów dostępnych do adopcji.

ta_dziewczyna_jest_wiewiórką

Innym rodzajem influencera wśród innych domowych influencerów, który nie jest psem ani kotem jak inni, jest ta dziewczyna, zabawna wiewiórka. I jest całkowicie popularny wśród użytkowników Instagrama.
Oprócz Instagrama wiewiórkę można znaleźć na koszulkach jako zdjęcie.

Lokiego

Konto Lokiego na Instagramie ma 2 miliony obserwujących. Zamiast korzystać z przystojnych gwiazd filmowych, Mercedes-Benz wykorzystał Lokiego (psa Husky) w swojej kampanii reklamowej promującej SUV-a GLS 2017. Należy wziąć pod uwagę, że ta firma podjęła ryzyko szczęścia ludzi i była gotowa zainwestować w reklamy tych zwierząt.

„Loki i jego historie pasują do naszego portfolio” – powiedział Didagi Ark Aikman, dyrektor generalny ds. usług marketingowych w Mercedes-Benz USA. „Ponieważ nasze badania wykazały, że duża liczba właścicieli SUV-ów ma zwierzęta”.

Znany na Instagramie jako Loki the Wolfdog. Loki the Wolfdog spędza dni podróżując na świeżym powietrzu ze swoim właścicielem Clevelandem, który przekazuje pieniądze dwóm organizacjom charytatywnym zajmującym się zwierzętami: Canine Support Teams. Rezerwat Wilka Górskiego Szlakiem Orłów.
Loki przyciągnął uwagę marek, które chcą promować styl życia na świeżym powietrzu, a także wspiera w mediach społecznościowych znane marki, takie jak OptOutside, GoPro, Rigid Industries Lighting LED i Google Photos.

Nala, jedna z najsłodszych influencerek dla zwierząt

Teraz chcemy Wam przedstawić Nalę, 6-letnią kotkę syjamsko-pręgowaną o niebieskich oczach i krótkich, pulchnych nogach. Odkąd po raz pierwszy pojawił się na Instagramie w 2012 roku, udało mu się przyciągnąć wielu obserwujących (4 miliony obserwujących).

Był opisywany w mediach społecznościowych, takich jak BuzzFeed i Daily Mail. To urocze zwierzątko reklamuje znane marki, takie jak Friskies, Persil ProClean i Zappos. Nala od niedawna pracuje również jako modelka promocyjna nowej serii smartfonów Google o nazwie Pixel.

Nala jest własnością osoby mieszkającej w Los Angeles. Znany jest również pod pseudonimem „Pookie”. Ta osoba ma tytuł MBA, a jedną z jego wyjątkowych cech jest to, że jest inteligentnym biznesmenem. Pokey zbudował także imperium dla swojego drugiego kota, pana White’a, który ma 3,1 miliona obserwujących na Instagramie. @white_coffee_cat

Tuńczyk

Tuna ma 1,8 miliona obserwujących na Instagramie. Tuńczyk pochodzi z rodziny Shi Hua. Ten piękny pies mógł mieć dla siebie wielu obserwujących, a ze względu na dużą liczbę obserwujących różne marki chcą współpracować z tym pięknym psem.

🔥 Zalecana:  Najlepsi influencerzy TikTok Beauty w 2020 roku

Szczeniak współpracuje z organizacjami ratującymi zwierzęta i organizacjami charytatywnymi, a także prowadzi sklep internetowy, w którym sprzedaje okulary, koszule i inne przedmioty.

Juniperfoxx

W jego biografii jest napisane: Najszczęśliwszy lis, najsłodszy lis z ogromną liczbą obserwujących (3 miliony). Jego widzowie go kochają i lubią chwile dzielenia jego życia. Nawiasem mówiąc, jest jednym z najbogatszych influencerów dla zwierząt domowych.

Lily, Boris i Darcy z dziennym dochodem w wysokości 800 funtów

Te trzy piękne psy były wzorowane na takich markach jak Dyson, Sainsbury’s, Wax, Rafuer, Perpleribrix, Barbour i innych. Susie Cole ma 28 lat, jest właścicielką trzech psów i mieszka w West Bridgford. Trzy psy, które są zwierzętami influencerów na Instagramie, pochodzą z rodziny, a Lily, która ma 8 lat, jest matką rodziny, Boris jest ojcem rodziny i ma 5 lat, a Dorsey, ich dziecko, które ma 2 lata.

Piwo Ruperta

Rupert słyszy kliknięcie aparatu, gdy słyszy, że nadszedł czas na pyszny posiłek. Jego właścicielka, 43-letnia Karen Power z Portsmouth, mówi, że fascynuje go pozowanie przed kamerą.

Po uruchomieniu psiego konta na Instagramie Karen postanowiła wprowadzić ją w świat mody. 3-letni Rupert, który jest obecnie influencerem na Instagramie, je głównie świeżą żywność i współpracował z takimi markami jak Mark Spencer, Yapi i Fitch. Karen nauczyła swojego psa pięknego pozowania przed kamerą i mówi, że kupiła 30 identycznych ubrań, które para nosi jak bliźniaki.

todougthepug

Dzięki 3,9 obserwującym robi wspaniałe rzeczy na swoim Instagramie. Jest bardzo popularny w mediach społecznościowych i dwukrotnie zdobył nagrodę People’s Choice Award.

Jak sprawić, by moje zwierzę stało się influencerem?

Jeśli poprosisz rodziców zwierząt domowych, aby opowiedzieli o swoich doświadczeniach ze swoimi zwierzętami, jednogłośnie powiedzą, że mieli miłość, radość, szczęście i śmiech ze swoimi zwierzętami domowymi, a potem postanowili podzielić się swoimi doświadczeniami ze światem. Możesz więc zrobić to samo, aby zamienić swoje zwierzaki w influencerów.

Jako zwierzęta domowe mogą zapewnić rodzicom popularność i sławę, a także umożliwić im maksymalne wykorzystanie tej popularności do zarabiania pieniędzy; istnieje duży odsetek użytkowników mediów społecznościowych, którzy chcą zostać influencerami.

Zaleta bycia wpływowymi zwierzakami

Po pierwsze, może to prowadzić do zarobienia dużej ilości pieniędzy. Firmy wezmą cię za swoich sponsorów, abyś mógł robić ich reklamy i żądać pieniędzy.
Na przykład sklep zoologiczny planuje zareklamować swoje towary i wybiera wybitnego zwierzaka, który jest uwielbiany przez swoich zwolenników i może mieć na nich duży wpływ.
Rezultatem będą duże dochody.