Najlepsi dostawcy usług hostingowych do utrzymywania witryny online

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Najlepsi dostawcy usług hostingowych do utrzymywania witryny online

Wybierając najlepszych dostawców usług hostingowych, powinieneś być w stanie poznać odpowiedniego hosta do uruchomienia swojej witryny. Założenie bloga naraziło Cię na wybór różnych dostawców usług hostingowych. Z dodanymi funkcjami, ceną, bezpieczeństwem i wydajnością dla każdego planu.

Jeśli dopiero zaczynasz i nadal nie wiesz, z którym dostawcą usług hostingowych powinieneś się połączyć, przeprowadzimy Cię przez to. Jeśli chcesz założyć sklep internetowy, możesz to zrobić za pomocą platformy e-commerce, takiej jak Shopify lub BigCommerce, lub możesz po prostu przejść do WordPress.org za pomocą wtyczki Woocommerce. Mimo to każdy wymieniony lub wymieniony tutaj dostawca usług hostingowych będzie dla Ciebie odpowiedni — bez względu na rodzaj witryny, którą chcesz utworzyć.

W szczytowym momencie przyjrzymy się niektórym z najlepszych dostawców usług hostingowych — od chmury, DreamHost, A2Hosting, Hostinger, Hosting WPXI GreenGeeks. Jesteśmy zaniepokojeni firmami hostingowymi, które zajmują się hostingiem WordPress, Drupal i Joomla.

Dzięki różnym typom hostingu internetowego możesz wybierać z listy, a ich ceny zaczynają się od planów miesięcznych, rocznych lub dwuletnich.

Firmy hostingowe oferują opcję prostej instalacji WordPressa jednym kliknięciem. Wszystkie firmy hostingowe, które wymieniliśmy w tym przewodniku, oferują pełne wsparcie dla prowadzenia witryny WordPress i innych popularnych systemów zarządzania treścią, takich jak Joomla i Drupal.

Najlepsi dostawcy usług hostingowych

Twoja witryna potrzebuje bezpieczeństwa, czasu działania i oczywiście szybkości, aby dążyć do dobrej wydajności. Nie ma znaczenia, który host wybierzesz z tej listy, ponieważ wszystkie najlepsze usługi hostingowe sprawiają, że ich plan jest wyjątkowy i ma inną długoterminową cenę.

Notatka:

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze za pośrednictwem któregokolwiek z tych dostawców usług hostingowych, prawdopodobnie się nie mylisz, ponieważ udzielają oni rabatów nowym klientom przez pierwszy rok. Oto najlepszy dostawca usług hostingowych dla Twojej witryny, z bardziej dogłębną oceną, która pomoże Ci znaleźć najlepszą usługę hostingową, która spełni Twoje potrzeby.

DreamHost

DreamHost jest jednym z najlepszych dostawców usług hostingowych, który jest zoptymalizowany pod kątem szybkiej i bezpiecznej strony internetowej. Jeden z trzech hostingów polecanych przez WordPress, z dobrą obsługą klienta i satysfakcją.

Obsługuje ponad 1,5 miliona witryn używanych na całym świecie. Które oferują instalację WordPress jednym kliknięciem, wszystkie witryny są dostarczane z bezpłatnym certyfikatem SSL, bezpłatną nazwą domeny, bezpłatnym adresem e-mail dla nieograniczonego planu i automatyczną kopią zapasową.

Oferują 100% gwarancję dostępności i imponującą 97-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. DreamHost obsługuje swój panel kontrolny i nie używa standardowego cPanel, z którego korzysta większość hostów. Kompletny niestandardowy panel sterowania, którego będziesz używać do zarządzania swoją witryną.

Oferują uaktualnienia ze współdzielonego planu hostingowego do VPS i hostingu w chmurze, a także serwery dedykowane. Wspólne plany hostingowe dla początkujących zaczynają się od 2,59 USD miesięcznie w cenie promocyjnej. Jest to jedna z najniższych cen hostingu za trzy lata płatności z góry, to świetna opcja dla każdego, kto chce zaoszczędzić trochę dolarów.

Chociaż telefoniczna obsługa klienta nie jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, reaguje na czat na żywo i bilety. Obsługa klienta jest nieco mniej tradycyjna: pomoc przez e-mail jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale czat na żywo jest dostępny tylko w godzinach pracy. Możesz zacząć od planu DreamHost Shared Starter za jedyne 2,59 USD miesięcznie.

 • Hosting współdzielony zaczyna się od 2,59 USD miesięcznie
 • Hosting WordPress zaczyna się od 2,59 USD miesięcznie
 • Hosting VPS zaczyna się od 10 USD miesięcznie
 • Serwery dedykowane już od 149 USD/mies
 • Hosting w chmurze zaczyna się od 4,50 USD miesięcznie
🔥 Zalecana:  Rynki MPost: Niektóre kryptowaluty są w górę; cena bitcoina nadal spada

Przejdź do DreamHosta

Bluehost

Bluehost jest jednym z najbardziej polecanych i najlepszych dostawców usług hostingowych dla firm i blogerów, którzy chcą zrobić karierę. Stworzony z myślą o WordPressie, nic dziwnego, że WordPress.org poleca je jako swoje pierwsze miejsce hostingowe. Obsługują ponad 2 miliony zadowolonych klientów na całym świecie.

Gdy hostujesz u nich swoją witrynę, otrzymujesz bezpłatną nazwę domeny i bezpłatny SSL. SSL jest koniecznością, jeśli zamierzasz prowadzić stronę internetową, której ludzie mogą zaufać. Ich plany zaczynają się od 2,95 USD miesięcznie i mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Dzięki narzędziu do tworzenia witryn internetowych w swojej liczbie aplikacji oferują konkretny hosting WordPress i WooCommerce. Integrują się również z innym oprogramowaniem w MOJO Marketplace, a instalacja nowego oprogramowania jest łatwa. Hostując swoją witrynę w Bluehost, otrzymasz bezpłatną nazwę domeny na pierwszy rok wraz z bezpłatnym certyfikatem SSL.

 • Hosting współdzielony zaczyna się od 2,95 USD miesięcznie.
 • Hosting WordPress zaczyna się od 2,95 USD miesięcznie.
 • Hosting VPS zaczyna się od 18,99 USD miesięcznie.
 • Hosting dedykowany zaczyna się od 79,99 USD miesięcznie.

Przejdź do BlueHost

chmury

Cloudways jest jednym z najlepiej zarządzanych dostawców hostingu w chmurze dla WordPress i innego oprogramowania CMS. Opiera się na szybkości, wydajności i prostocie użytkowania, nawet dla nietechnicznych. Nie działa w ramach planu zasobów współdzielonych, ale zarządzana usługa w chmurze, która zapewnia Twojej witrynie wszystkie potrzebne zasoby.

Pozwalają wszystkim obsługiwanym aplikacjom PHP z nieograniczoną liczbą aplikacji i innymi zaawansowanymi funkcjami. Ich serwer jest wysoki na pięć serwerów w chmurze na całym świecie, co zapewnia wysoką wydajność optymalizacji witryny za pomocą ich CDN.

Oferują 3-dniowy plan próbny bez karty kredytowej z bezpłatnym certyfikatem SSL, bezpłatną migrację strony internetowej i swobodę hostowania nieograniczonej liczby aplikacji w dowolnym planie.

Dzięki pomocy technicznej 24/7/365 za pośrednictwem czatu na żywo i ich systemu zgłoszeń, zaawansowane i premium dodatki wsparcia zapewniają szybki czas reakcji i lepszy dostęp do ich zespołu wsparcia.

Ich plan cenowy zależy od wybranego serwera i jest to usługa płatna zgodnie z rzeczywistym użyciem. A jeśli szukasz bezpieczeństwa, zapewniają certyfikaty SSL z mapowaniem domen.

Idź do Cloudways

Hosting A2

A2 Hosting jest jednym z najlepszych i najszybszych dostawców usług hostingowych w branży, wykorzystując swoje serwery turbo, aby zapewnić użytkownikom bezpłatny 20-krotny czas ładowania strony. Jeśli szukasz prędkości, jest to najlepszy wybór.

Oferują zobowiązanie dostępności na poziomie 99,9% we wszystkich planach. Dzięki instalacji jednym kliknięciem dla wszystkich CMS — od WordPress po Joomla, Drupal i Magento. Ich bezpłatna migracja witryny jest dostępna we wszystkich planach, a następnie bezpłatny dysk SSD, SSH i CDN do szybkiego dostarczania treści Twojej witryny — jeśli udostępniasz im swoją witrynę lub blog.

Dostawca usług hostingowych oferuje serwery z systemem Linux i Windows, dyski SSD, buforowanie CDN i SSL dla wszystkich planów. Podczas gdy niektóre plany oferują monitorowanie czasu pracy i regularne tworzenie kopii zapasowych, wszystkie plany oferują skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania oraz automatyczne łatanie i aktualizacje. Firma oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Ich zespół wsparcia jest czasami silny dzięki obsłudze klienta 24/7/365 dostępnej nie tylko na czacie na żywo i e-mailu, ale także przez telefon. Współdzielony plan hostingowy to najniższy poziom ze wszystkich planów hostingowych, który zaczyna się od 2,96 USD miesięcznie. Jedna sztuczka, aby zaoszczędzić pieniądze z A2 Hosting: ceny promocyjne kończą się po odnowieniu. Aby zachować 63% zniżki tak długo, jak to możliwe, skorzystaj z rozliczenia trzyletniego, które będzie rozliczane jednocześnie przez trzy lata.

 • Hosting współdzielony zaczyna się od 2,96 USD miesięcznie.
 • Hosting WordPress zaczyna się od 2,96 USD miesięcznie.
 • Hosting dla sprzedawców zaczyna się od 9,80 USD miesięcznie.
 • Hosting VPS zaczyna się od 5 USD miesięcznie.
 • Serwery dedykowane już od 99,59 USD/mies.
🔥 Zalecana:  Najlepsze prywatne aplikacje do przesyłania wiadomości z lepszym szyfrowaniem

Przejdź do hostingu A2

Hosting WPX

WPX Hosting to jeden z najszybszych dostawców usług hostingowych do tworzenia stron internetowych i blogów. WPX jest zbudowany z myślą o szybkości, aby obsłużyć duży ruch bez zmiany czasu ładowania strony.

Oprócz funkcji szybkiego błyskawicy zapewnia szybkie i skuteczne wsparcie. Brak wsparcia telefonicznego, ale czat na żywo to szybka reakcja 24/7/365 i kanały obsługi zgłoszeń, e-mail jest bardzo szybki.

Łatwy w użyciu interfejs, obsługuje inne systemy zarządzania treścią, nie tylko WordPress, zawiera instalator jednym kliknięciem. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, imponująca gwarancja dostępności przez 99,95%.

Nieograniczona bezpłatna migracja witryny z obecnego hosta do WPX Hosting w ciągu 24 godzin, ochrona DDoS na poziomie przedsiębiorstwa, skanowanie złośliwego oprogramowania i czyszczenie. Pomagają również skonfigurować konto e-mail w ramach atrybucji domeny.

 • Hosting biznesowy zaczyna się od 20,83 USD miesięcznie
 • Profesjonalny hosting już od 41,58 USD miesięcznie
 • Elitarny hosting zaczyna się od 83,25 USD miesięcznie

Przejdź do hostingu WPX

Hostinger

Nie nadążasz za cenami innych firm hostingowych? Jeśli chcesz utrzymać koszty hostingu na jak najniższym poziomie, poważnie rozważ Hostinger. Jeden z najtańszych dostawców usług hostingowych w sieci, którego plan zaczyna się od mniej niż dolara.

Hostinger działa na swoim panelu sterowania i nie używa standardowego cPanelu, z którego korzysta większość hostów. Zbudował całkowicie niestandardowy panel sterowania, którego będziesz używać do zarządzania swoją witryną, z łatwym w użyciu pulpitem nawigacyjnym.

Hostinger zapewnia instalację jednym kliknięciem na dowolnej platformie. Firma oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz otrzymać cztery lata hostingu za 47,52 USD.

Wszystkie te stawki są promocjami, więc wzrosną po odnowieniu. Ale możesz zablokować te absurdalne ceny przy dłuższej subskrypcji.

 • Hosting współdzielony zaczyna się od 0,99 USD miesięcznie.
 • Hosting WordPress zaczyna się od 0,99 USD miesięcznie.
 • Hosting VPS zaczyna się od 3,95 USD miesięcznie.
 • Hosting w chmurze zaczyna się od 9,99 USD miesięcznie.

Przejdź do Hostingera

GreenGeeks

GreenGeeks to interesujący wybór, jeśli szukasz przyjaznego dla środowiska hosta internetowego, przyjaznego dla środowiska hosta internetowego z dziesięcioletnim doświadczeniem.

Przy trzykrotnie większej ilości energii zużywanej z powrotem do sieci firma kupuje kredyty na energię wiatrową, aby zrekompensować 1390 funtów dwutlenku węgla, które generuje każdy serwer sieciowy.

GreenGeeks funkcja dla jednego planu jest niesamowita, ale jedynym zmartwieniem jest opłata za odnowienie ceny, ale jest to dobra zniżka.

Firma oferuje infrastrukturę opartą wyłącznie na dyskach SSD, nieograniczoną liczbę domen na jednym koncie, bezpłatną rejestrację domeny, bezpłatne narzędzie do tworzenia witryn oraz bezpłatny certyfikat SSL typu „zaszyfrujmy wieloznacznie”.

Nieograniczone konto e-mail, nocne kopie zapasowe, całodobowa pomoc telefoniczna, 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy oraz bezpłatna migracja witryny i wykrywanie złośliwego oprogramowania.

Jeśli zarejestrujesz się w ich planie współdzielonym, uzyskasz nieograniczone miejsce na pliki i przepustowość oraz będziesz mógł cieszyć się ich wydajnością z rabatem 2,95 USD miesięcznie, a po wygaśnięciu tego okresu zakupu z rabatem podstawowy hosting współdzielony przeskoczy do 9,95 USD miesięcznie przy opłatach za odnowienie.

 • Hosting współdzielony zaczyna się od 2,95 USD miesięcznie.
 • Hosting WordPress zaczyna się od 2,95 USD miesięcznie.
 • Hosting dla sprzedawców zaczyna się od 19,95 USD/miesiąc.
 • Hosting VPS zaczyna się od 5 USD miesięcznie.
 • Serwery dedykowane już od 169 USD/mies

Przejdź do GreenGeeks

Jak zacząć

Oto przewodnik, jak wybrać najlepszego dostawcę usług hostingowych, zanim zaczniesz ścigać się, aby trafić do tego usługodawcy hostingowego, zastanów się, dla kogo jest Twoja witryna oraz ogólnie o wydajności i bezpieczeństwie witryny.

🔥 Zalecana:  Eksploracja Exorde, zdecentralizowanego rozwiązania dezinformacji online

Jaki typ strony internetowej tworzysz

Tworzysz witrynę biznesową czy hobbystyczną? oto, co powinieneś sobie zadać, i to powinno być pierwszą rzeczą, która przychodzi ci do głowy, jeśli znasz odpowiedź na to pytanie, nie będzie problemu z wyborem usługodawcy hostingowego.

Jeśli tworzysz swojego bloga, na początek możesz skorzystać z planów hostingu współdzielonego. Ale jeśli tworzysz witrynę, która musi sprawiać wrażenie profesjonalnej, będziesz potrzebować planów o wyższej wydajności, takich jak VPS.

Chmura, aby przyspieszyć Twoją witrynę

Gdy już to wiesz, będziesz mógł wybrać rodzaj hostingu, którego potrzebujesz do stworzenia idealnej witryny dla swojego bloga biznesowego lub osobistego.

A jeśli myślisz o stworzeniu wielu witryn, współdzielony hosting startowy nie wystarczy, ponieważ zasoby są ograniczone. Jeśli jest to tylko jeden, nie potrzebujesz zbyt wielu zasobów na początek.

Jak ważne jest dla Ciebie wsparcie?

Jeśli nie jesteś technikiem i wiesz, że prawdopodobnie utkniesz w aspekcie konfigurowania swojej witryny, będziesz potrzebować usługodawcy hostingowego, który oferuje wsparcie 24/7, aby pomóc Ci rozwiązać problemy, gdy „ ponownie w dół drogi.

Uważaj na sztuczki cenowe

Należy pamiętać, że większość dostawców usług hostingowych oferuje zniżkę przy rejestracji u nich, co zapewnia plan hostingowy w niskiej cenie. Cena wzrasta wraz z końcem okresu obowiązywania umowy. Zawsze poznaj opłatę za odnowienie przed rejestracją.

Rodzaje rozwiązań hostingowych stron internetowych

Różne hosty witryn oferują różne rodzaje hostingu. Dlatego podczas tworzenia strony internetowej będziesz musiał wybrać odpowiedni rodzaj hostingu dla swojej witryny. Tak więc wybór odpowiedniego rodzaju hostingu zależy od Twoich potrzeb. Oto krótkie omówienie rodzajów hostingu internetowego.

Hosting współdzielony

Hosting współdzielony to najtańszy rodzaj hostingu, ten rodzaj hostingu jest idealny dla blogów osobistych lub biznesowych, które dopiero zaczynają i zaczyna się od kilku dolarów miesięcznie.

Wirtualny serwer prywatny (VPS)

To coś więcej niż hosting współdzielony, ale dzięki wirtualnemu serwerowi prywatnemu masz zarezerwowaną pewną liczbę zasobów dla swojej witryny.

Hosting WordPressa

Hosting WordPress służy do hostowania CMS specyficznego dla WordPress w celu szybkiej optymalizacji oraz możliwości szybszego i bezpieczniejszego uruchamiania WordPress.

Hosting dedykowany

Dedykowany hosting serwerów zajmuje cały serwer i samodzielnie zarządza całym hostingiem. Jeśli masz znaczącą witrynę internetową dla dużej organizacji, ta droższa opcja zapewnia największą kontrolę nad hostingiem.

Hosting e-commerce

Hosting e-commerce jest przeznaczony dla firm, które chcą sprzedawać online i dokonywać płatności drogą elektroniczną. Platforma specjalnie do budowy witryny e-commerce z funkcją sprzedaży online, hostów internetowych i określonych witryn hostujących, takich jak Magento I Shopify udostępniamy narzędzie do hostowania i tworzenia tego typu witryn.

Hosting w chmurze

Firmy hostingowe oferują hosting w chmurze, z wieloma serwerami w różnych lokalizacjach. Dzięki hostingowi w chmurze Twoja witryna poradzi sobie ze wzrostem ruchu. Jeśli nie masz pewności, jakiego rodzaju hostingu użyć, wybierz hosting w chmurze, który może obsłużyć Twoją witrynę w dowolnym momencie, gdy stanie się globalny. Zwykle płacisz za hosting w chmurze podczas korzystania z niego i otrzymujesz rachunek na koniec miesiąca na podstawie wykorzystania zasobów.

Gotowy do wybrania hosta internetowego?, oto cena i zniżka dostawcy usług hostingowych.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie