Miejsca, w których można kupić numery telefonów do telemarketingu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Miejsca, w których można kupić numery telefonów do telemarketingu

Więc prawdopodobnie przeczytałeś nasz artykuł o tym, jak rejestrować numery telefonów do połączeń spamowych i SMS-ów, a teraz zastanawiasz się, gdzie możesz kupić numery telefonów do telemarketingu od dostawców list telemarketingowych. W zależności od grupy docelowej dostawcy ci mogą zapewnić dostosowaną listę potencjalnych klientów.

Przed skontaktowaniem się z usługodawcą najlepiej jest określić wiek, dochody, zawód, stan cywilny i lokalizację docelowych odbiorców – pomoże to w określeniu szczegółów.

Przed zakupem warto zapytać, czy lista nie została sprzedana innym telemarketerom. Jeśli korzystasz z usług nowego dostawcy, przed dokonaniem płatności możesz poprosić o numery próbek, aby upewnić się, że odpowiadają one Twoim specyfikacjom.

Miejsca, w których można kupić numery telefonów do telemarketingu

Niektórzy z najlepszych dostawców list telemarketingowych to;

 1. Telephonelists.biz
 2. Colelists.com
 3. Hoovers.com
 4. Infofree.com
 5. Goleads.com
 6. Datamangroup.com

Jak już wiesz, wiele z tych opcji jest płatnych i być może będziesz musiał wydać sporo pieniędzy, aby uzyskać żądany rozmiar liczb oraz wysłać żądany rozmiar i ilość SMS-ów. Mamy więc kilka opcji, które zasugerowaliśmy poniżej, aby pomóc Ci zacząć tanio iz całkiem nieograniczonym potencjałem.

Ekstraktory/skrobaki numerów telefonów

Możesz użyć ekstraktorów numerów telefonów lub skrobaków telefonicznych. W ciągu kilku minut te ekstraktory/skrobaki gromadzą miliony aktywnych numerów telefonów, komórek lub faksów do telemarketingu lub marketingu SMS.

Możesz także wyeksportować zebrane liczby w formatach Excel, CSV i Text. Mogą również oferować różne opcje filtrowania, aby ograniczyć wyszukiwanie pod względem trafności.

Dwa z najlepszych i najpopularniejszych wyciągów/skrobaczy numerów telefonów to; ładny ekstraktor numerów telefonów internetowych i ekstraktor najlepszych leadów.

Inne obejmują;

 1. Ekstraktor ołowiu atomowego
 2. Mininarzędzie internetowe
 3. Wskazówki binarne
 4. Nauka małpy

Niektóre programy do wyodrębniania wiadomości e-mail to;

 1. Przechwytywacz wiadomości e-mail
 2. oprogramowanie autoparku
 3. Ekstraktor poczty 14
 4. Profesjonalny ekstraktor e-maili
 5. Górny ekstraktor ołowiu
 6. Ładny ekstraktor e-maili internetowych
 7. Ekstraktor przewodów Y
 8. Rozszerzenie Chrome do ekstraktora wiadomości e-mail
 9. Ekstraktor poczty Gmail
 10. Sprawdzanie poczty e-mail / ekstraktor wiadomości e-mail
🔥 Zalecana:  36 miejsc, w których można otrzymać zapłatę za swoje wynalazki (zgłoszenia online)

Robodialer

Inną i nowszą metodą pozyskiwania numerów telefonów do telemarketingu jest wybieranie przez robota. Robotdialer pomaga wybrać zakres numerów, aby znaleźć aktywne.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać numer kierunkowy i prefiks. Robotdialer wybierze następnie każdy numer od 0000 do 9999. Połączenie zostanie przekazane do Ciebie, jeśli ktoś odbierze lub kliknie 1 lub cokolwiek, co ustawisz. Jeśli nikt nie odbierze, połączenie przechodzi na kolejny numer.

Przeczytaj także: Jak zatrzymać wiadomości spamowe z różnych numerów

Mapy Google/Biznes

Większość ludzi o tym nie wie, ale możesz uzyskać świat informacji z map Google. W dzisiejszych czasach większość ludzi używaMapy Google‘ I ‘Google moja firma‘, aby rozwinąć swoje biznesy. Tutaj możesz znaleźć dane kontaktowe kilku firm w zależności od celu.

Na przykład chcesz wprowadzić na rynek nowe narzędzie stolarskie. Idziesz więc do map Google i szukasz „Cieśla w Minnesocie”. Mapy Google podają następnie listę stolarzy w Minnesocie wraz z nazwami ich firm, lokalizacją, oceną klientów i godzinami pracy.

Kliknięcie nazwy firmy zapewnia jeszcze więcej informacji, w tym link do strony internetowej firmy, adres, kod pocztowy, numery telefonów, wskazówki dojazdu, zdjęcia i pobliskie lokalizacje.

Minusem korzystania z tej metody jest przeniesienie z map Google do formatu Excel lub CSV. Należy to zrobić ręcznie. Mogą jednak istnieć narzędzia online lub dodatki do przeglądarki, które przyspieszają ten proces. Jednym z takich narzędzi jest „ListGrabber„– pomaga zebrać informacje z map Google na listę. Niestety nie jest to darmowe narzędzie.

Czytaj także: Czym jest zemsta Robo?