Lokalizacja Snapchata nie aktualizuje się? 6 sposobów naprawienia błędu (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Lokalizacja Snapchata nie aktualizuje się? 6 sposobów naprawienia błędu (rozwiązany)

Funkcje mapy Snapchata stały się tak używane, że codzienna osoba używa ich do śledzenia swoich współmałżonków lub przyjaciół i łatwego sprawdzania ludzi.

Możesz nadal korzystać z mapy, aby uzyskać ich lokalizację, jeśli zawsze są w aplikacji. Ale co się stało, gdy lokalizacja Snapchata nie jest aktualizowana.

W większości przypadków lokalizacja Snap Map użytkowników może nie aktualizować się prawidłowo, co może wynikać z kilku powodów, które mogą uniemożliwić udostępnianie lokalizacji. Napisaliśmy różne przyczyny problemu i poprawkę dotyczącą braku aktualizacji lokalizacji Snapchata.

Jeśli użytkownik w Twojej lokalizacji Snap Map nie aktualizuje się w czasie rzeczywistym i trwa to dłużej niż oczekiwano, może istnieć kilka problemów, które ograniczają jego lokalizację w Snap Map. Jak naprawić mapę Snapchata, która nie działa na Androidzie i iPhonie.

Dlaczego lokalizacja Snapchata się nie aktualizuje?

Istnieją różne powody, dla których lokalizacja Snapchata może nie zostać zaktualizowana, nawet dla kogoś, kogo spodziewasz się zobaczyć na Snap Mapie. Jest to najczęstszy problem z funkcją Snap Map.

Niewłaściwe wyświetlanie lokalizacji może mieć kilka przyczyn. Oto najczęstsze powody, dla których lokalizacja Snapchata nie aktualizuje się lub nie działa poprawnie.

1. Użytkownicy od jakiegoś czasu nie używają Snapchata

Jednym z powodów, dla których lokalizacja Snapchata nie aktualizuje się w Snap Map, jest to, że użytkownicy korzystali z aplikacji przez jakiś czas, a dzięki temu ich lokalizacja nie będzie wyświetlana w aplikacji.

Jeśli użytkownik nie otworzy aplikacji w ciągu 8 godzin, Snapchat nie zaktualizuje jego lokalizacji.

Aplikacja śledzi lokalizację użytkowników tylko wtedy, gdy są w aplikacji.

Gdy nie korzystają z aplikacji, lokalizacja Snap Map nie będzie działać i będzie taka sama, jak przy wyłączonym telefonie.

2. Słaba usługa internetowa

Przy słabym połączeniu internetowym Snapchat nie będzie mógł aktualizować lokalizacji użytkowników.

Jeśli znajdujesz się w miejscu, w którym sieć działa w górę iw dół, Twoja lokalizacja nie będzie stabilna.

I nie będzie Cię można zobaczyć na Snap Mapie. Korzystanie z wolnego połączenia internetowego również psuje całą aktualizację lokalizacji.

3. Usługa lokalizacji jest wyłączona

Twoja lokalizacja Snapchata również nie będzie mogła zostać zaktualizowana, jeśli usługa lokalizacyjna telefonu jest wyłączona.

🔥 Zalecana:  Dolce&Gabbana, inBetweeners i UNXD przedstawiają kolekcję „Drip” NFT

Jeśli lokalizacja nie jest włączona, a pozwolenie na użycie na Snapchacie zostało przyznane, mapa utknie bez danych lokalizacji.

4. Tryb Ghost jest włączony

Gdy tryb ducha jest aktywny, ich lokalizacja nie będzie aktualizowana na Snap Mapie, a zatem zniknie.

Prywatność lokalizacji, jeśli osoba lub ty włączyłeś tryb ducha na mapie Snap, twoja lokalizacja na Snapchacie nie zostanie zaktualizowana.

5. Korzystanie z VPN

Korzystanie z VPN z Snapchatem może zmienić lokalizację na Snap Map, stwarza problem z aktualizacją lokalizacji Snapchata.

Za każdym razem, gdy chcesz korzystać ze Snapchata, możesz uniknąć korzystania z VPN.

6. Serwery Snapchata nie działają

Innym powodem, dla którego lokalizacja Snapchata użytkownika nie zostanie zaktualizowana, jest to, że jego serwery mogą nie działać.

Tylko po to, żeby mieć pewność, że możesz odwiedzić Detektor w dół spojrzeć. Jeśli nastąpi przestój serwera, wszystko, co musisz zrobić, to czekać.

Jak naprawić brak aktualizacji lokalizacji Snapchata

Widziałeś różne powody, dla których Twoja lokalizacja Snapchata się nie aktualizuje, a tutaj napisaliśmy, jak możesz naprawić problem z brakiem aktualizacji lokalizacji Snapchata.

Poprawka 1: Wymuś zatrzymanie aplikacji i ponowne uruchomienie Snapchata

Jeśli Twoja lokalizacja nagle przestanie być wyświetlana na Snap Mapie, możesz wymusić zatrzymanie Snapchata i ponownie uruchomić aplikację.

Pozwoli to zatrzymać wszystkie poprzednie uruchomione rzeczy w tle, a następnie wszystko zostanie odświeżone.

Aby wymusić zatrzymanie i ponowne uruchomienie aplikacji Snapchat na Androidzie: Na ekranie głównym lub w szufladzie aplikacji. Dotknij i przytrzymaj Snapchata, aż pojawi się małe menu.

Kliknij małą „Ikonę powiadomienia aplikacji” i dotknij Wymuś zatrzymanie. Następnie ponownie otwórz aplikację Snapchat, powinno to działać dobrze.

W przypadku użytkowników iOS, ponieważ nie możesz wymusić zatrzymania aplikacji Snapchat na swoim urządzeniu, będziesz musiał wymusić ponowne uruchomienie iPhone’a. Następnie ponownie otwórz aplikację Snapchat.

Poprawka 2: Wyłącz tryb ducha

Jeśli włączony jest tryb ducha, lokalizacja Snapchata nie zostanie zaktualizowana. Dzięki temu będziesz musiał wyłączyć tryb ducha w ustawieniach Snapchata. Tryb Ghost pozwala ukryć się przed Snap Map.

Aby Twoja lokalizacja była aktualizowana na Snapchacie, musisz wyłączyć tryb ducha.

Otwórz Snapchata i kliknij swój profil w lewym górnym rogu. Stuknij ikonę Ustawienia w prawym górnym rogu, przewiń w dół do Zobacz moją lokalizację, w obszarze Kontrola prywatności, a następnie wyłącz Tryb ducha.

🔥 Zalecana:  Czy Snapchat powiadamia, gdy kogoś zablokujesz? (Odpowiedziano)

Poprawka 3: Zaktualizuj Snapchata

Aktualizacja aplikacji Snapchat może nadal być najciekawszym sposobem rozwiązania problemu, jeśli występują jakiekolwiek problemy.

Jeśli lokalizacja Snapchata nie aktualizuje się, możesz spróbować zaktualizować aplikację ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

Poprawka 5: Sprawdź usługę lokalizacji

Sprawdź usługę lokalizacyjną telefonu, jeśli jest wyłączona w ustawieniach telefonu. Snap Map wymagał włączenia Twojej lokalizacji, aby móc używać i śledzić Cię w aplikacji.

Jeśli jest wyłączona, musisz włączyć ją w innym, aby Twoja lokalizacja Snapchata działała.

Aby włączyć lokalizację na urządzeniu z Androidem, przejdź do Ustawień telefonu, przewiń w dół i dotknij Lokalizacja.

Następnie włącz go, jeśli jest wyłączony, i upewnij się, że Snapchat może korzystać z usługi lokalizacyjnej.

Aby włączyć lokalizację na urządzeniu z systemem iOS, otwórz Ustawienia telefonu i przejdź do Prywatność > Usługi lokalizacyjne. Włącz przełącznik obok usług lokalizacyjnych.

Poprawka 6: Zgłaszanie problemu

Jeśli wypróbowałeś wszystkie powyższe poprawki i wydaje się, że nikt nie pracuje nad rozwiązaniem problemu z brakiem aktualizacji lokalizacji Snapchata.

Jedynym wyborem, którego nie masz, jest rozważenie skontaktowania się z Centrum pomocy Snapchata, podpowiedzą Ci, jak wysłać wiadomość pomocy. Wyjaśnij im swój problem.

Dlaczego moja lokalizacja przyciągania się nie aktualizuje, ale robię przyciąganie?

Dzieje się tak, ponieważ włączasz tryb ducha lub Twoja lokalizacja jest wyłączona. W przypadku wystąpienia którejkolwiek z tych sytuacji lokalizacja Snap Map nie będzie mogła zostać zaktualizowana. Jedynym sposobem rozwiązania tego problemu jest naprawienie go za pomocą jednej z powyższych metod.

Dlaczego czyjaś lokalizacja Snap Map miałaby zniknąć?

Lokalizacja osoby zniknie z Snap Map tylko wtedy, gdy nie była ona aktywna przez ponad 8 godzin.

Ich Bitmoji również zostanie usunięte i nie będzie można ich zlokalizować w aplikacji. Dzieje się tak również wtedy, gdy urządzenie jest wyłączone przez ponad 8 godzin.

Jak często Snap Map aktualizuje lokalizację w ciągu dnia?

Snap Map aktualizuje lokalizację tyle razy, ile razy korzystasz z aplikacji, jeśli pozostajesz w aplikacji od rana do wieczora, aplikacja będzie wyświetlać Twoją lokalizację przez ten czas.

Czy mogę sprawić, by moja mapa Snapchata nie była aktualizowana?

Tak, możesz sprawić, by Twoja Snap Map nie była aktualizowana i ukryć swoje Bitmoji przed znajomymi.

🔥 Zalecana:  Metaverse Art Week zawiera ekskluzywne grafiki Fridy Kahlo

Możesz to zrobić, wyłączając usługę lokalizacyjną na swoim urządzeniu. Lub użyj trybu ducha w ustawieniach Snapchata

Otwórz Snapchata i kliknij swój profil w lewym górnym rogu. Stuknij ikonę Ustawienia w prawym górnym rogu, przewiń w dół do Zobacz moją lokalizację, w obszarze Kontrola prywatności. Następnie włącz tryb ducha.

Aby wyłączyć lokalizację na urządzeniu z Androidem, przejdź do Ustawień telefonu, przewiń w dół i dotknij Lokalizacja. Następnie wyłącz go.

Aby wyłączyć lokalizację na urządzeniu z systemem iOS, otwórz Ustawienia telefonu i przejdź do Prywatność > Usługi lokalizacyjne. Wyłącz przełącznik obok usług lokalizacyjnych.

Czy Snapchat automatycznie aktualizuje lokalizację?

Tak, Snapchat może automatycznie aktualizować Twoją lokalizację tylko wtedy, gdy nadal korzystasz z aplikacji i jesteś aktywny.

Jeśli korzystasz z aplikacji, Twoja lokalizacja będzie się aktualizować, chyba że włączysz tryb ducha lub wyłączysz usługę lokalizacji urządzenia.

Jeśli spróbujesz sprawdzić czyjąś lokalizację na Snapchacie i to się nie powiedzie, Bitmoji tej osoby zniknie z mapy. Możesz spróbować skontaktować się z tą osobą za pośrednictwem innej aplikacji do przesyłania wiadomości prywatnych.

Wniosek

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, sprawdź: Jak naprawić błąd „Ups! Nie mogliśmy znaleźć pasujących danych uwierzytelniających” i Czy lokalizacja Snap Map wyłącza się, gdy telefon umiera?

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie