Lista firm hostingowych, z których możesz skorzystać

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Lista firm hostingowych, z których możesz skorzystać

Wybór z listy firm hostingowych dla Twojej witryny to coś, z czym nie powinieneś się spieszyć, musisz pomyśleć o możliwości, dlaczego musisz zarejestrować się w firmie hostingowej. Lista najlepszych firm hostingowych jest różna, ponieważ to, co oferują, różnicuje je. Musisz więc wziąć pod uwagę fakt, że hostujesz swoją witrynę ze względu na szybkość, wydajność lub cenę.

Istnieją różne rodzaje pakietów hostingowych, ale musisz wiedzieć, który z nich jest odpowiedni dla Twojej witryny. Możesz używać dowolnego CMS-a od WordPress do Wix, Joomla, Square Space i Drupal, o ile odpowiada on Twoim potrzebom.

Witryny hostingowe, np DreamHost, BluehostI Tanio umożliwia użytkownikom zakup nazwy domeny i miejsca na hostingu w celu zachowania danych witryny. Niektóre najlepsze firmy hostingowe oferują bezpłatną domenę, jeśli kupiłeś od nich miejsce na hosting, a nawet oferują bezpłatną migrację witryny.

Lista najlepszych firm hostingowych

 1. Bluehost
 2. HostGator
 3. Tanio
 4. DreamHost
 5. HostMonster
 6. WebHostingHub
 7. WebHostingPad
 8. chmury
 9. Hosting A2
 10. Hosting WPX
 11. Hostinger
 12. GreenGeek

1. Bluehost

Bluehost to firma hostingowa należąca do Endurance International Group. Jest to jeden z 20 największych hostów internetowych, obsługujący ponad 2 miliony domen. Bluehost jest wiodącą firmą świadczącą usługi w zakresie rozwiązań internetowych.

Bluehost wprowadził nowe innowacyjne sposoby, aby umożliwić ludziom wykorzystanie sieci. Bluehost może z łatwością sprawić, że każdy, nowicjusz lub profesjonalista, wejdzie do sieci i będzie się rozwijać. Bluehost jest polecany przez WordPress.org. Hosting witryny na Bluehost to coś, co każdy może zrobić. Bluehost ma instalację WordPress jednym kliknięciem.

 • Wspólny plan zaczyna się od 2,95 USD miesięcznie
 • Plan VPS zaczyna się od 18,99 USD miesięcznie
 • Zarządzany plan WP zaczyna się od 19,95 USD miesięcznie
 • Specjalny plan zaczyna się od 79,99 USD miesięcznie
 • Plan e-commerce zaczyna się od 6,95 USD miesięcznie

Idź z Bluehost

2. HostGator

HostGator to globalna firma hostingowa, która świadczy usługi związane z siecią. HostGator to dostawca hostingu współdzielonego, sprzedawcy, VPS i dedykowanego hostingu internetowego z siedzibą w Houston.

Hosting HostGator jest dostarczany z kreatorem stron internetowych, który zawiera ponad 100 szablonów przyjaznych dla urządzeń mobilnych i bibliotekę obrazów. Dzięki bezpłatnemu transferowi stron internetowych i usłudze transferu domen HostGator oferuje kredyt w wysokości 100 USD zarówno na Google Adwords, jak i Bing Ads.

Ich lista funkcji hostingu obejmuje łatwy w użyciu panel sterowania, niezmierzoną przepustowość, nieograniczoną liczbę subdomen, konta FTP i konta e-mail z czasem działania 99,9% oraz 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

 • Wspólny plan zaczyna się od 2,75 USD miesięcznie
 • Plan VPS zaczyna się od 19,95 USD miesięcznie
 • Zarządzany plan WP zaczyna się od 5,95 USD miesięcznie
 • Dedykowany plan zaczyna się od 89,98 USD miesięcznie
 • Plany chmurowe zaczynają się od 4,95 USD miesięcznie
🔥 Zalecana:  Ćwiczenia spalające kalorie, które możesz wykonywać w domu

Idź z Hostgatorem

3. Tanio

Namecheap to rejestrator akredytowany przez ICANN, który świadczy usługi w zakresie rejestracji nazw domen i oferuje miejsce na hosting. Namecheap ma około 2 milionów klientów i zarządza ponad 5 milionami domen.

Mając jedną z najlepszych cen w branży — zawierał pełne pakiety hostingowe, bezpieczne certyfikaty SSL, usługę ochrony prywatności WhoisGuard i nie tylko.

Hosting Namecheap to wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja witryna działała za 1 USD miesięcznie — na początek z dobrą nazwą domeny w najlepszej jak dotąd cenie. Za 1,44 USD możesz otrzymać współdzielony plan hostingowy od Namecheap z najłatwiejszym i najszybszym sposobem na skonfigurowanie WordPressa.

 • Wspólny plan zaczyna się od 1,44 USD miesięcznie
 • Plan VPS zaczyna się od 11,89 USD miesięcznie
 • Plan Easy WP zaczyna się od 3,88 USD miesięcznie
 • Dedykowany plan zaczyna się od 40,88 USD

Namecheap to świetny konkurent GoDaddy, jeśli chodzi o rejestrację domeny. Zawsze możesz przeczytać tzw Recenzja Namecheap i dowiedz się więcej o tym fantastycznym hoście internetowym.

Idź z Namecheapem

4. DreamHost

DreamHost to firma hostingowa i rejestrator nazw domen. DreamHost jest polecany przez WordPress.org i obsługuje ponad 1,5 miliona stron internetowych. Są zoptymalizowane pod kątem wydajności i łatwej konserwacji.

DreamHost zbudował całkowicie niestandardowy panel sterowania, którego będziesz używać do zarządzania swoją witryną. Nie używają standardowego cPanelu, z którego korzysta większość hostów. Współdzielony hosting DreamHost zapewnia bezpłatną nazwę domeny, szybkie miejsce na dysku SSD i hosting poczty e-mail dla Twojej witryny.

 • Wspólny plan zaczyna się od 2,59 USD miesięcznie
 • Plan VPS zaczyna się od 10 USD miesięcznie
 • Zarządzany plan WP zaczyna się od 2,75 USD miesięcznie
 • Dedykowany plan zaczyna się od 169 USD miesięcznie
 • Plan w chmurze za 0,0075 USD/godz

Idź z DreamHost

5. Potwór-gospodarz

Hostmonster dostarcza rozwiązania hostingowe dla tysięcy firmowych i osobistych stron internetowych od 1996 roku. Hostmonster oferuje niestandardowe nazwy domen i witryny hostujące.

Ich plan zaczyna się od 4,95 USD miesięcznie ze specjalną ofertą wstępną i 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy oraz instalacją WordPressa jednym kliknięciem.

 • Wspólny plan zaczyna się od 4,95 USD miesięcznie
 • Plan VPS zaczyna się od 19,99 USD miesięcznie

Idź z Hostmosterem

6. WebHostingHub

WebHostingHub powstał w 2010 roku z myślą o jednym celu; aby zapewnić łatwe w konfiguracji i niedrogie plany hostingowe. Obsługiwane w przypadku nazw domen, niestandardowych rozwiązań hostingowych i usług projektowania stron internetowych. WebHostingHub zapewnia wysokiej jakości usługi hostingowe i pomaga ludziom w łatwym umieszczaniu ich stron internetowych w Internecie.

WebHostingHub ma konkretny plan, który pasuje do wszystkich potrzeb hostingowych, od blogów WordPress, handlu elektronicznego i niestandardowych stron internetowych.

 • Tylko plan WordPress
 • Spark za 5,99 USD miesięcznie
 • Nitro zaczyna się od 19 USD miesięcznie
 • Dynamo zaczyna się od 5,99 USD miesięcznie
 • Plan e-commerce zaczyna się od 5,99 USD miesięcznie
🔥 Zalecana:  Mpost Markets: Bitcoin zbliża się do 23 000 $; eter w górę o 11%

Przejdź z Webhostinghub

7. WebHostingPad

WebHostingPad powstał w 2005 roku z zespołem odnoszących sukcesy i sprawdzonych weteranów branży, których celem jest dostarczanie najlepszej wartości w zakresie hostingu. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na niedrogi hosting, firma postanowiła zapewnić najlepszy hosting w cenie, przy której każdy może sobie pozwolić na posiadanie swojego kawałka sieci WWW.

WebHostingPad oferuje hosting współdzielony, hosting WordPress z automatycznym skanerem złośliwego oprogramowania, automatyczne usuwanie złośliwego oprogramowania, automatyczne aktualizacje WordPress i hosting VPS.

 • Wspólny plan zaczyna się od 1,99 USD miesięcznie
 • Plan VPS zaczyna się od 29,95 USD miesięcznie
 • Zarządzany plan WP zaczyna się od 2,99 USD miesięcznie

Przejdź z Webhostingpadem

8. Obłoki

Cloudways to jedna z najlepiej zarządzanych firm hostingowych w chmurze dla WordPress i innych CMS. Cloudways opiera się na szybkości, wydajności i prostocie. Cloudways nie działa w ramach wspólnego planu zasobów, ale zarządzanej usługi w chmurze, która zapewnia Twojej witrynie zasoby, których potrzebuje.

Cloudways pozwalają wszystkim aplikacjom PHP obsługiwanym z nieograniczoną liczbą aplikacji i innymi zaawansowanymi funkcjami. Serwer w chmurze Cloudways jest tak wysoki, jak pięć serwerów w chmurze na całym świecie, co zapewnia wysoką wydajność optymalizacji witryny za pomocą CloudwaysCDN i Cloudways Cache.

 • Zacznij od 10 USD miesięcznie
 • Drugi za 22 USD miesięcznie
 • Trzeci za 80 USD miesięcznie

Idź z Cloudways

9. Hosting A2

A2 Hosting jest jednym z najlepszych w branży, z wykorzystaniem serwerów turbo, aby zapewnić użytkownikom bezpłatny 20-krotny czas ładowania strony. Więc jeśli szukasz czystej prędkości, to najlepszy wybór. Oferują zobowiązanie dostępności przez 99,9% we wszystkich planach.

A2 Hosting oferuje instalację jednym kliknięciem wszystkich popularnych systemów CMS, od WordPress po Joomla i Drupal. Z ich bezpłatną usługą transferu witryn we wszystkich planach, a następnie bezpłatnym dyskiem SSD, SSH i CDN do szybkiego dostarczania treści witryny, jeśli udostępniasz im swoją witrynę.

Oferuje serwery z systemem Linux i Windows, dyski SSD, buforowanie CDN i SSL dla wszystkich planów hostingowych. Podczas gdy niektóre plany oferują monitorowanie czasu pracy i regularne tworzenie kopii zapasowych, wszystkie plany oferują skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania oraz automatyczne łatanie i aktualizacje.

 • Plan wspólny zaczyna się od 2,99 USD miesięcznie
 • Plan VPS zaczyna się od 5 USD miesięcznie
 • Zarządzany plan WP zaczyna się od 11,99 USD miesięcznie
 • Dedykowany plan zaczyna się od 99,59 USD miesięcznie
 • Plan w chmurze 5 USD miesięcznie

Wybierz hosting A2

10. Hosting WPX

WPX Hosting to jedna z najszybszych na liście firm hostingowych do tworzenia stron internetowych i blogów. WPX jest zbudowany z myślą o szybkości, aby obsłużyć duży ruch bez zmiany czasu ładowania strony. Oprócz funkcji szybkiego błyskawicy, WPX zapewnia szybkie i skuteczne wsparcie, brak wsparcia telefonicznego, ale czat na żywo oraz kanały obsługi biletów z e-mailem.

Łatwy w użyciu interfejs, obsługa innych CMS, instalator CMS jednym kliknięciem, bezpłatna migracja witryny z obecnego hosta do WPX Hosting w ciągu 24 godzin, ochrona DDoS na poziomie przedsiębiorstwa, skanowanie złośliwego oprogramowania i czyszczenie z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

 • Rozpoczęcie działalności od 20,83 USD miesięcznie
 • Profesjonalny start od 41,58 USD miesięcznie
 • Plan Elite zaczyna się od 83,25 USD miesięcznie
🔥 Zalecana:  Recenzja Instawork (2023) – Czy naprawdę możesz zarabiać dzięki tej aplikacji do pracy?

Wybierz hosting WPX

11. Hostinger

Nie nadążasz za cenami innych firm hostingowych? Jeśli chcesz utrzymać koszty hostingu na jak najniższym poziomie, poważnie rozważ Hostinger. Jeden z najlepszych dostawców hostingu, którego wspólny plan zaczyna się od mniej niż dolara.

Hostinger działa na swoim panelu sterowania i nie używa standardowego cPanelu, z którego korzysta większość hostów. Zbudowali całkowicie niestandardowy panel sterowania, którego będziesz używać do zarządzania swoją witryną.

Hostinger zapewnia instalację CMS jednym kliknięciem. Oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Obecnie oferują ogromną zniżkę w wysokości 90%, a ceny zaczynają się od 0,99 USD miesięcznie.

 • Wspólny plan zaczyna się od 0,99 USD miesięcznie
 • Plan VPS zaczyna się od 3,95 USD miesięcznie
 • Zarządzany plan WP zaczyna się od 2,15 USD miesięcznie
 • Plan w chmurze za 7,45 USD miesięcznie
 • e-commerce
 • Plan Woocommerce zaczyna się od 7,45 USD miesięcznie
 • Plan PrestaShop zaczyna się od 3,99 USD miesięcznie
 • Magento zaczyna się od 14,95 USD miesięcznie

Idź z Hostingerem

12. GreenGeek

GreenGeeks to interesujący wybór, jeśli szukasz przyjaznego dla środowiska hosta internetowego, przyjaznego dla środowiska hosta internetowego z dziesięcioletnim doświadczeniem.

Firma oferuje infrastrukturę w całości SSD, nieograniczoną liczbę domen na jednym koncie, bezpłatną rejestrację domeny, bezpłatne narzędzie do tworzenia witryn, bezpłatny certyfikat Let’s encrypt Wildcard SSL, nieograniczone konto e-mail, nocne kopie zapasowe, 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i bezpłatną migrację witryny i wykrywania złośliwego oprogramowania.

Funkcja GreenGeeks dla pojedynczego planu jest niesamowita, ale jedynym zmartwieniem jest opłata za odnowienie ceny, ale jest to dobra zniżka.

 • Plan GreenGeekShared zaczyna się od 2,95 USD miesięcznie
 • Plan VPS zaczyna się od 39,95 USD miesięcznie
 • Zarządzany plan WP zaczyna się od 29,95 USD miesięcznie
 • Plan e-commerce zaczyna się od 2,95 USD miesięcznie

Idź z GreenGeeks

Oto niektóre z firm hostingowych, które oferują przestrzeń hostingową w rozsądnej cenie, z funkcjami gotowymi do podbicia Twojej witryny.

Możesz spróbować znaleźć ten, który najlepiej pasuje do Twojego bloga dla WordPressa lub innych platform CMS, a nawet dla handlu elektronicznego. Mam nadzieję, że dzięki temu, co udostępniliśmy, możesz wybrać odpowiednią usługę hostingową dla swojej witryny w oparciu o swoje preferencje.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie