Lektura weekendowa: Aeroplan-Amazon i PC Optimum-Esso Rewards Edition

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Lektura weekendowa: Aeroplan-Amazon i PC Optimum-Esso Rewards Edition

Aeroplan, jeden z najpopularniejszych kanadyjskich programów lojalnościowych, ogłosił, że od 24 kwietnia 2018 r.

członkowie będą mogli gromadzić mile za zakupy dokonywane za pośrednictwem Amazon.ca.

To dobra wiadomość dla 5 milionów członków Aeroplan, którzy mogą teraz zdobywać więcej punktów premiowych za codzienne zakupy na Amazon.

Ogólnie rzecz biorąc, członkowie są w stanie zarobić co najmniej jedną milę Aeroplan za każdego wydanego dolara.

Członkowie ze statusem mogą zarobić więcej, przy czym członkowie ze statusem srebrnym i czarnym zarabiają do 2-krotności mil, a członkowie ze statusem diamentu do 3-krotności mil za transakcję.

Członkowie, którzy dokonują zakupów przy użyciu kart kredytowych stowarzyszonych z Aeroplan (np. karty TD Aeroplan Visa Infinite i American Express AeroplanPlus Gold), również otrzymają więcej mil.

Aby zakwalifikować się do nagród, musisz odwiedzić Amazon.ca za pośrednictwem strony internetowej Aeroplan (Aeroplan.com).

Oto jak opisuje to firma:

Aeroplan – inne zmiany

Od 1 czerwca 2018 r.

członkowie Aeroplan nie będą już mogli gromadzić mil Aeroplan bezpośrednio na stacjach Esso.

Dzieje się tak dlatego, że drogi spółek-matek (Imperial Oil Ltd.

i Aimia) się rozchodzą.

Jeśli jednak płacisz za gaz za pomocą kart kredytowych stowarzyszonych z Aeroplan, nadal będziesz mógł zarobić 1,5 mili za każdego 1 dolara wydanego w Esso.

Jak wcześniej ogłoszono, partnerstwo między Air Canada a programem nagród Aeroplan również zakończy się w czerwcu 2020 r.

W międzyczasie możesz nadal wykorzystywać i gromadzić punkty bezpośrednie, robiąc zakupy w Air Canada i ponad 75 markach partnerskich, w tym Costco.ca, Toyota, Avis, Home hardware itp.

Zbieraj punkty Optimum na PC w Esso

Posiadacze kart PC Optimum mogą teraz zdobywać punkty Rewards za tankowanie na ponad 1800 stacjach Esso, począwszy od tego lata.

🔥 Zalecana:  5 najlepszych kart debetowych Rewards w Kanadzie na rok 2023

Punkty będą naliczane według stawki 10 punktów za litr paliwa oraz 10 punktów za dolara wydanego na kwalifikujące się zakupy w sklepach wielobranżowych/myjniach samochodowych.

To więcej punktów, które możesz wymienić na „darmowe” artykuły spożywcze itp. 🙂

Nie jest jeszcze jasne, czy w związku z tym nowym programem nastąpią jakiekolwiek zmiany w punktach zdobytych przy użyciu karty PC Financial Mastercard na stacjach Esso.

Obecnie otrzymujesz premię w wysokości 2 centów/litr, gdy płacisz za gaz przy użyciu karty PC Financial World Mastercard i 3 centy/litr, jeśli korzystasz z karty PC Financial World Elite Mastercard.

Program lojalnościowy PC Optimum łączy programy PC Plus i Shoppers Optimum i działa od 1 lutego 2018 roku.

Najlepsza bezprowizyjna karta kredytowa Cash Back w Kanadzie