Łamanie kodu, jak zdobyć darmowe pieniądze: 15 sposobów, które musisz znać

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Łamanie kodu, jak zdobyć darmowe pieniądze: 15 sposobów, które musisz znać

Czy „darmowe pieniądze” naprawdę istnieją? Jeśli tak, wiesz, że chcesz trochę. Chociaż na tym świecie nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch, istnieje kilka sprytnych sposobów na zarabianie przy minimalnym wysiłku. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać.

Wiele firm promuje swoje marki i szuka talentów online, otwierając wiele możliwości zarobku. Przez większość czasu nie musisz nawet wychodzić z domu.

Wystarczy gadżet, łącze internetowe i odrobina wysiłku, aby zwiększyć swoje dochody w domu.

Spójrzmy na kilka legalnych i skutecznych sposobów na zdobycie darmowe pieniądze.

Łatwe sposoby na zdobycie pieniędzy

Z 32% Amerykanów nie jest w stanie pokryć nagłej potrzeby o wartości 400 USDludzie muszą wiedzieć, jak szybko zarobić pieniądze w Internecie.

Jednym ze sposobów jest szukanie pobocznych zajęć, które pomogą Ci zarobić dodatkowe pieniądze. Może to obejmować podjęcie pracy w niepełnym wymiarze godzin, założenie własnej firmy lub blogowanie.

Możesz spróbować wynegocjować wyższą pensję w pracy na etacie lub poszukać możliwości zwrotu gotówki podczas zakupów. Aplikacje Cashback zapewniają procent ceny zakupu poprzez rabaty gotówkowe.

15 sposobów na zdobycie darmowych pieniędzy

1. Płatne ankiety

Jednym z najłatwiejszych i najbezpieczniejszych sposobów zarabiania pieniędzy jest wypełnianie ankiet. Możesz to zrobić z dowolnego miejsca na świecie.

Wszystko, co musisz zrobić, to zapisać się do ankiety online i zarobić dodatkowe pieniądze lub otrzymać karty podarunkowe. Rozpoczęcie korzystania z różnych witryn z ankietami online jest dość proste.

Wynagrodzenie za witryny z ankietami może wynosić zaledwie 2 USD za godzinę, ale może być wyższe w przypadku platform premium. Chociaż nie jest to sposób na szybkie wzbogacenie się, może przynieść dodatkowe pieniądze do twojej kieszeni.

2. Polecanie znajomych

Udostępniając link polecający, możesz zarobić dodatkowe pieniądze, zachęcając innych do zarejestrowania się w Twojej ulubionej usłudze. Ponadto często otrzymują również premię.

Rozpoczęcie nic nie kosztuje. Sprawdź swoje konto w swojej ulubionej usłudze, aby zobaczyć, czy oferuje program rekomendacji i udostępnij swój unikalny link znajomym i rodzinie.

Niektóre firmy płacą zaledwie 10 USD, podczas gdy inne oferują wyższe premie, do 50 USD lub więcej.

3. Płatne aplikacje do chodzenia

Chodzenie jest łatwe i zdrowe i prawie na pewno już to robisz. Daj sobie więc dodatkową (finansową) zachętę do wyprowadzenia psa lub osiągnięcia dziennej docelowej liczby kroków.

Te aplikacje monitorują Twoją aktywność fizyczną i rekompensują Ci wszystkie wykonane kroki za pomocą wirtualnych pieniędzy. Te wirtualne pieniądze możesz wymieniać w znanych sklepach i restauracjach, ale co najważniejsze, możesz je również wykorzystać do zdobycia darmowych pieniędzy.

Zarabianie darmowych pieniędzy z tych aplikacji do chodzenia nie sprawi, że szybko staniesz się milionerem. Mimo to jest to sposób na zarabianie pieniędzy poprzez coś, co już robisz.

4. Skanuj rachunki za gotówkę

Innym świetnym sposobem na zdobycie darmowych pieniędzy jest skanowanie paragonów w poszukiwaniu gotówki. Różne aplikacje do skanowania paragonów płacą za przesyłanie kopii rachunków za każdą transakcję dokonaną u dowolnego sprzedawcy. Otrzymasz monety lub żetony za każdym razem, gdy prześlesz paragon, nawet jeśli nie otrzymasz zapłaty gotówką za każdy z nich.

🔥 Zalecana:  Szybsze szkolenie R-CNN przy użyciu interfejsu API wykrywania obiektów TensorFlow z niestandardowym zestawem danych | przez zespół redakcyjny Towards AI

Możesz spieniężyć, gdy uzbierasz wystarczającą liczbę monet, aby wypłacić je jako kupony Amazon lub darmowe pieniądze za pośrednictwem PayPal.

5. Dołącz do grup fokusowych

Dzięki grupom fokusowym możesz zarobić do 150 USD na godzinę – znacznie więcej niż w ankietach online. Płatne grupy fokusowe to małe grupy ludzi, którzy przekazują opinie na określony temat, zwykle w dyskusji.

Te dyskusje i sesje opinii mogą być prowadzone online lub osobiście. Odbywają się on-line i trwają zwykle 1-2 godziny.

Najpierw musisz mieć profil w określonej grupie fokusowej i przejść ankietę przesiewową, aby upewnić się, że się kwalifikujesz, i to wszystko. W takim razie możesz już iść.

6. Oglądaj filmy online

Oglądanie Filmy na youtube to świetny sposób na zarabianie pieniędzy w domu w wolnym czasie. Platformy takie jak iRazoo i MyPoints upraszczają ten proces.

Po prostu zarejestruj się na tych platformach, a następnie zacznij oglądać filmy, krótkie klipy, rolki i reklamy, aby zdobyć wymienialne punkty nagrody.

Jeśli przejdziesz przez niezawodną platformę, możesz zarobić od 100 do 200 USD miesięcznie.

7. Zarabiaj podczas zakupów

Jednym ze sposobów na zarobienie trochę dodatkowych pieniędzy podczas zakupów jest zapisanie się do programów nagród oferowanych przez aplikacje cashback, w tym Swagbucks i Rakuten. Dzięki tym programom możesz zdobywać punkty za każdego wydanego dolara, który możesz wymienić na rabaty lub zwrot gotówki.

Inną opcją dla tych, którzy chcą zarabiać podczas zakupów, jest tajemniczy klient. Mystery Shopping polega na odwiedzeniu sklepu lub restauracji i przekazaniu informacji zwrotnej na temat zakupów.

Przedmioty, których już nie potrzebujesz, możesz także sprzedawać w witrynach takich jak eBay. Ma to dwie wyraźne zalety: więcej darmowej gotówki i mniej bałaganu!

8. Robo-inwestowanie

Robo-inwestowanie to nowy sposób inwestowania, który polega na wykorzystaniu algorytmów i oprogramowania do podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Zamiast samodzielnie analizować giełdę, pozwól, aby oprogramowanie dostosowało Twój portfel w oparciu o Twój apetyt na ryzyko.

Acorns i M1 Finance to dwie platformy oferujące roboty inwestujące. Upewnij się, że inwestujesz tylko pieniądze, które możesz stracić, ponieważ giełda nie gwarantuje wzrostu w krótkim okresie.

9. Praca na własny rachunek

Jako freelancer możesz tworzyć własne harmonogramy i wybierać własne projekty. Chociaż nie jest to sposób na zarabianie „darmowych pieniędzy”, elastyczność z pewnością ułatwia zarabianie. Strony internetowe, takie jak Upwork i Fiverr, oferują tysiące możliwości dla freelancerów na wszystkich poziomach umiejętności. Możesz znaleźć pracę w niezależnym pisaniu, projektowaniu graficznym, tworzeniu stron internetowych lub w dowolnej innej kategorii odpowiadającej Twoim umiejętnościom.

W tym celu stwórz atrakcyjny profil, wyświetl portfolio, dodaj stawkę godzinową, zwerbuj umiejętności i zacznij licytować projekty. W ten sposób będziesz w stanie zarobić od 28 do 500 USD na godzinę, w zależności od Twoich umiejętności.

🔥 Zalecana:  Jak rozwinąć listę e-mailową swojej witryny WordPress za pomocą prezentów w mediach społecznościowych

10. Transkrypcja audio

Jeśli sprawnie piszesz i masz doskonałe umiejętności słuchania, możesz zająć się transkrypcjami audio swoich ulubionych programów Netflix.

Transkrypcję lub napisy można wykonać ręcznie, słuchając dźwięku i wpisując słowa. Można to również zrobić automatycznie za pomocą oprogramowania do zamiany mowy na tekst.

Chociaż jest to czasochłonne, można to ułatwić, stosując odpowiednie narzędzia i strategie. Na przykład w przypadku programów nagranych wcześniej lub transmitowanych na żywo obowiązują płatne stawki w zależności od poziomu doświadczenia. Wynoszą od 10 do 140 dolarów za godzinę.

11. Publikuj eBooki

Każdy, kto ma laptopa i bezpieczne połączenie internetowe, może opublikować e-booka i zarabiać w Internecie. Nie musisz być zawodowym pisarzem ani kimś z wieloletnim doświadczeniem.

Możesz napisać e-booka na dowolny temat, jaki przyjdzie ci do głowy. Kluczem jest znalezienie niszy rynkowej skłonnej zapłacić za informacje. Na przykład, jeśli jesteś ekspertem w szkoleniu psów, możesz napisać eBook o tym, jak szkolić swojego psa.

Istnieje kilka sposobów reklamowania swojego eBooka, w tym tworzenie strony internetowej, pisanie postów na blogu, Amazon i korzystanie z mediów społecznościowych.

12. Graj w gry

Zarabianie pieniędzy może być przyjemne i łatwe, jeśli możesz to zrobić grając w gry.

Większość platform, takich jak Mistplay, wymaga tylko smartfona i połączenia z Internetem. Ponadto można go bezpłatnie pobrać i grać za darmo. Gdy zarobisz wystarczająco dużo, możesz wymienić je na karty podarunkowe ze swoich ulubionych sklepów, w tym Amazon, Google Play, Steam i innych.

Istnieją opcje aktualizacji w zależności od tego, ile wydajesz na gry, co prowadzi do większej ilości pieniędzy.

13. Korepetycje

Więcej osób kształci się teraz online niż kiedykolwiek wcześniej. Oznacza to, że korepetytorzy online są bardzo poszukiwani. Dlaczego więc nie wykorzystać swoich umiejętności i zarobić dodatkowe pieniądze na boku?

Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w dziedzinie matematyki, nauk ścisłych, języka angielskiego czy innego przedmiotu, możesz wykorzystać swoją wiedzę, aby pomóc innym w nauce.

W tym celu zdecyduj, czego będziesz uczyć, a następnie znajdź odpowiednią platformę, która Ci odpowiada. Skonfiguruj profil, zacznij uczyć i otrzymuj wynagrodzenie co miesiąc. Dzięki korepetycjom zarobisz od 10 do 39 USD za godzinę.

14. Oferty rejestracji

Możesz uzyskać wiele witryn oferujących gotówkę, nagrody i punkty tylko rejestrując się w nich, gdy szukasz

Niektóre popularne oferty rejestracji obejmują zwrot gotówki za zakupy, bezpłatną wysyłkę, a nawet bezpłatny okres próbny. Jeśli jednak szukasz ofert rejestracji, przeczytaj uważnie drobny druk.

Niektóre oferty mogą wymagać karty kredytowej, a inne mogą ograniczać ilość pieniędzy, które możesz zarobić.

15. Zamień prezenty na karty podarunkowe

Dawanie i otrzymywanie prezentów to wspaniałe gesty. Są jednak sytuacje, w których ktoś zrobi wszystko, aby zdobyć drogi prezent, gdy wolisz mieć gotówkę.

Jeśli tego właśnie chcesz, możesz poprosić rodzinę, przyjaciół lub kogokolwiek innego, aby po prostu zaoferował Ci kartę podarunkową.

🔥 Zalecana:  Międzynarodowy program GIC dla studentów HSBC: Co musisz wiedzieć

Da ci to większą elastyczność w późniejszym korzystaniu z kart podarunkowych, aby uzyskać to, czego chcesz, lub sprzedawać karty podarunkowe online na tych platformach.

Często zadawane pytania – Jak zdobyć darmowe pieniądze

Kto da mi pieniądze za darmo?

Wbrew powiedzeniu „w życiu nie ma nic za darmo”, istnieją strony i aplikacje crowdfundingowe, w których nieznajomi mogą dać ci pieniądze. Strony zbierające fundusze, takie jak GoFundMe, IndieGoGo, Patreon, Kickstarter, FundMyTravel i CyberBeg to tylko niektóre przykłady.

Wystarczy dobra historia lub propozycja, aby zebrać pieniądze na rachunki medyczne, projekty artystyczne, wydatki na szkołę, wycieczki, start-upy i inne cele osobiste, biznesowe lub artystyczne.

Czy są jacyś milionerzy rozdający pieniądze?

Ludzie tacy jak Bill Gates, George Soros i MacKenzie Scott oddali miliardy swoich pieniędzy na różne cele charytatywne. Zwykle odbywa się to za pośrednictwem ich oficjalnych fundacji lub organizacji charytatywnych.

Jaka jest najlepsza aplikacja, aby uzyskać darmowe pieniądze?

Aplikacje takie jak Ibotta, Survey Junkie, InboxDollars i Rakuten to jedne z najlepszych sposobów na zdobycie legalnych, darmowych pieniędzy, zwykle wypłacanych w formie kart podarunkowych. Niektóre aplikacje, takie jak Swagbucks, Toluna Influencers i Free cash, płacą przez PayPal. Za pośrednictwem tych platform możesz również otrzymać darmowe zabawki lub darmowe próbki perfum, co pomoże Ci jeszcze bardziej zaoszczędzić pieniądze.

Wniosek – Jak zdobyć darmowe pieniądze

Chociaż pieniądze nie rosną na drzewach, w dzisiejszych czasach zdobycie darmowych (lub łatwych) pieniędzy jest możliwe. Dzięki najnowszym osiągnięciom komercyjnym i technologicznym możesz po prostu pobierać aplikacje, pracować w domu i zarabiać pieniądze od firm, które chcą promować swoje produkty lub zatrudniać ludzi do prac dorywczych.

Po prostu wybierz aplikacje, które najlepiej służą Twoim celom i okolicznościom. Jakość ponad ilość, stawiaj na pierwszym miejscu te, które zapewnią Ci najlepsze zwroty bez poświęcania zbyt wiele czasu. Możesz nie uzyskać wystarczających dochodów z tych opcji, aby rzucić codzienną pracę, ale mogą one zaspokoić twoje krótkoterminowe potrzeby finansowe.

A teraz idź po te darmowe pieniądze!