Ładowarka bezprzewodowa Samsung miga na żółto, niebiesko, czerwono i zielono – przyczyny i rozwiązania

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ładowarka bezprzewodowa Samsung miga na żółto, niebiesko, czerwono i zielono – przyczyny i rozwiązania

Dlaczego bezprzewodowa ładowarka Samsung miga na żółto? Co oznacza ta kontrolka i inne? A co możesz zrobić, jeśli natkniesz się na to na swojej mobilnej ładowarce bezprzewodowej? W tym artykule omówimy te i wiele więcej.

Wiele razy, gdy bezprzewodowa ładowarka Samsung miga na żółto, telefon przestaje się ładować i pozostaje w ten sposób albo na stałe, albo nie można naładować urządzenia, dopóki go nie odłączysz i nie podłączysz ponownie.

Od tego, że jest to spowodowane niekompatybilnymi komponentami, po coś lub ktoś żuje przewody, oto kilka rzeczy do rozważenia, jeśli Twoja bezprzewodowa ładowarka Samsung miga na żółto.

Ładowarka bezprzewodowa Samsung miga na żółto – przyczyny i rozwiązania

Dlaczego bezprzewodowa ładowarka Samsung miga na żółto? Gdy bezprzewodowa ładowarka Samsung miga na żółto, w większości przypadków oznacza to, że ładowarka jest w trybie przerwania. Wyjście ładowarki jest wyłączone, a zresetowanie go powinno w większości przypadków naprawić sytuację.

Możesz zresetować tryb przerwania, po prostu odłączając ładowarkę od gniazdka elektrycznego, czekając około 5 minut i podłączając ją z powrotem do gniazdka elektrycznego.

Prawdopodobnie zobaczysz migające żółte światło, gdy nie można całkowicie naładować baterii.

Uszkodzony przewód ładujący, podkładka lub wtyczka

Twoja bezprzewodowa ładowarka Samsung prawdopodobnie miga na żółto, ponieważ coś uszkodziło przewód.

Jeśli masz dzieci i zwierzęta, możesz spróbować sprawdzić, czy jakakolwiek część przewodu nie została przeżuta, podczas gdy będziesz chciał wizualnie zbadać oba końce przewodu, aby upewnić się, że kabel nie został pociągnięty z obu stron – stroną adaptera i stroną podkładki ładującej.

Chcesz również potwierdzić, że przewody są całkowicie podłączone zarówno do podkładki ładującej, jak i do adaptera ściennego. Coś tak małego powoduje, że żółte światło zaczyna migać.

Niekompatybilny kabel, adapter lub podkładka

Migająca na żółto bezprzewodowa ładowarka Samsung często wynika z użycia AFC lub klocka, który nie pasuje do danego telefonu. Chcesz mieć pewność, że masz kable, adaptery i podkładki, które są zgodne z urządzeniami Samsung.

Jeśli widzisz migające żółte światło, zalecamy szybkie rozwiązanie problemu poprzez wymianę każdego elementu ładowarki, ponieważ niedziałające ze sobą elementy są jedną z najczęstszych przyczyn migania bezprzewodowej ładowarki Samsung.

Oto dwie wysokiej jakości bezprzewodowe ładowarki, które polecamy dla Androida i iPhone’a. The Ładowarka bezprzewodowa Samsunga i Ładowarka MOSHI OTO.

Słabszy adapter ścienny

Jeśli masz ten problem z ładowarką Duo, korzystanie ze zgodnych komponentów jest zbyt ważne. Widzieliśmy użytkowników, których problemy wynikały przede wszystkim z używania jednego adaptera ładowarki bezprzewodowej do bezprzewodowej podkładki ładującej Duo.

Zasadniczo próba naładowania dwóch telefonów mocą jednego spowodowała, że ​​żółte światło zaczęło migać. Użycie odpowiedniego adaptera rozwiązało problem niemal natychmiast.

🔥 Zalecana:  Mpost Markets: Bitcoin zamyka miesiąc na zielono; może szybko osiągnąć 30 tys., mówi analityk

Jeśli używasz jednej ładowarki bezprzewodowej i masz ten problem, spróbuj kupić adapter, który dostarcza 2 ampery lub więcej jak ten.

Adaptery z czasem stają się słabsze, więc możesz wypróbować nowszy adapter, jeśli ten, który masz, zacznie powodować problemy.

Ale słabsze adaptery ścienne prawie zawsze powodują, że bezprzewodowa ładowarka Samsung miga na żółto.

Ładowarka bezprzewodowa Samsung miga na niebiesko — przyczyny i rozwiązania

Dlaczego bezprzewodowa ładowarka Samsung miga na niebiesko? Podczas gdy świecąca na stałe niebieska dioda LED wskazuje, że ładowarka ma dobre połączenie, migająca na niebiesko ładowarka bezprzewodowa oznacza, że ​​urządzenia nie są w pełni połączone i może być konieczna zmiana położenia podkładki ładującej i telefonu, aby to naprawić.

Usuń przeszkody

Jeśli korzystasz z bezprzewodowej podkładki ładującej z telefonem po raz pierwszy, zalecamy wyjęcie telefonu z futerału i umieszczenie telefonu bezpośrednio na podkładce ładującej. Większość etui na telefony ma magnesy i ciężki plastik, które mogą zakłócać jakość ładowania podczas korzystania z ładowarki bezprzewodowej.

Wskazanie, że akumulator jest w pełni naładowany

Chociaż zdarza się to rzadko, widzieliśmy użytkowników, którzy zauważyli migającą niebieską diodę LED, gdy telefon ładuje się do 100%, a podniesienie telefonu powoduje zatrzymanie migającego światła.

Niektórzy zauważyli, że gdy telefon znajduje się przez chwilę na podkładce ładującej, niebieskie światło zaczyna migać (nawet gdy telefon nie jest w pełni naładowany).

Jednak w wielu z tych przypadków podniesienie i umieszczenie telefonu z powrotem na podkładce rozwiązuje problem.

Bezprzewodowa ładowarka Samsung miga na czerwono – przyczyny i rozwiązania

Dlaczego bezprzewodowa ładowarka Samsung miga na czerwono? Ładowarka bezprzewodowa Samsung miga na czerwono, gdy telefon nie obsługuje ładowania bezprzewodowego lub nie obsługuje używanej ładowarki bezprzewodowej. Potwierdź więc, że Twój telefon obsługuje funkcję ładowania bezprzewodowego i używaną ładowarkę bezprzewodową.

Sprawdź położenie telefonu

Drugim powodem, dla którego bezprzewodowa ładowarka Samsung miga na czerwono, będzie nieprawidłowe umieszczenie telefonu na ładowarce bezprzewodowej. Zawsze ostrożnie umieszczaj urządzenie na środku ładowarki bezprzewodowej, a w wielu przypadkach powinno działać dobrze.

Ładowarka bezprzewodowa Samsung miga na zielono — przyczyny i rozwiązania

Dlaczego bezprzewodowa ładowarka Samsung miga na zielono? Ładowarka bezprzewodowa Samsung miga na zielono, ponieważ urządzenie nie ładuje się prawidłowo. Odłączenie i ponowne podłączenie kabla USB, usunięcie wszystkich ciał obcych między telefonem a podkładką ładującą, w tym plastikowych i metalowych obudów, często rozwiązuje ten problem.

Kody świetlne bezprzewodowej ładowarki Samsung

Jeśli zastanawiasz się, jakie są kody świetlne bezprzewodowej ładowarki Samsung, pomyślałem, że powinniśmy je wymienić, aby ułatwić zrozumienie, gdy je zobaczysz.

 • Czerwony: Zasilacz sieciowy działa dobrze i dostarcza zasilanie do podkładki ładującej.
 • Miga na czerwono: nieobsługiwana ładowarka lub telefon nieobsługujący ładowania bezprzewodowego
 • Żółty: ładowanie telefonu
 • Miga na żółto: tryb przerwania
 • Zielony: akumulator w pełni naładowany
 • Miga na zielono: telefon nie ładuje się prawidłowo (wymaga zmiany położenia, coś prawdopodobnie zakłóca ładowanie, metale, obudowy telefonów itp.)
 • Niebieski: podkładka ładująca i telefon mają dobre połączenie i są gotowe do ładowania.
 • Miga na niebiesko: Zakłócenia w podkładce ładującej i telefonie (obudowa telefonu, moneta i inne metale lub twardy plastik)
🔥 Zalecana:  Jak zarabiać na udostępnianiu linków w Internecie

Co to jest bezprzewodowa ładowarka Samsung z TA (adapterem podróżnym)?

Bezprzewodowa ładowarka Samsung Duo to bezprzewodowa ładowarka z dwoma podkładkami do ładowania i portem USB, dzięki któremu możesz ładować dwa urządzenia jednocześnie.

Znacznie szybciej niż poprzednia wersja, ładuje się od 27% do 36% szybciej dzięki funkcji szybkiego ładowania ograniczonej tylko do urządzeń Samsung Galaxy S10, S10+ i S10e. Jest również kompatybilny z innymi urządzeniami Qi.

Jak działa bezprzewodowa ładowarka Samsung?

 • Najpierw podłącz bezprzewodową ładowarkę Samsung do gniazdka elektrycznego przez złącze USB. Po podłączeniu zacznie migać lampka kontrolna.
 • Gdy chcesz rozpocząć ładowanie, umieść kompatybilne urządzenie (takie jak telefon, słuchawki douszne Samsung lub smartwatch) na ładowarce bezprzewodowej. Pamiętaj, aby położyć go na plecach, ponieważ tylko w ten sposób można go naładować. Składane telefony Samsung powinny być zamknięte tak, aby ich tyły stykały się z ładowarką bezprzewodową.
 • Twoje urządzenie może nie ładować się prawidłowo ze względu na etui, zwłaszcza jeśli etui jest zbyt grube, więc zdejmij etui, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Etui Mophie miga, ale się nie ładuje? Możliwe przyczyny

Etui Mophie może się nie ładować, chociaż nadal miga z kilku powodów.

 • Pakiet soku może nie otrzymywać wystarczającej ilości prądu, aby go zasilić. Na przykład może się to zdarzyć, jeśli podłączysz go do portu USB komputera. Upewnij się, że opakowanie soku jest podłączone do odpowiedniego źródła zasilania, takiego jak gniazdko ścienne lub przedłużacz.
 • Etui bezprzewodowe może również nie ładować się prawidłowo.

Dlaczego moja bezprzewodowa ładowarka Samsung nie działa?

Gdy bezprzewodowa ładowarka Samsung nie działa prawidłowo, miga kontrolka lub wydaje dziwne dźwięki. Może to być spowodowane tym, że podkładka ładująca nie jest prawidłowo podłączona lub niektóre części zostały uszkodzone; postrzępione przewody wygięte połączenia itp.

Jeśli podkładka ładująca nadal miga bez przerwy, możesz:

 • Odłącz go od zasilania i sprawdź, czy kable ładujące nie są uszkodzone.
 • Ponownie podłącz ładowarkę do działającego gniazdka lub przedłużacza. Lampka kontrolna będzie krótko migać, a następnie wyłączy się, gdy ładowarka będzie gotowa.
 • Skontaktuj się z pomocą techniczną Samsung, aby uzyskać pomoc.

Jeśli bezprzewodowa ładowarka Samsung wydaje dziwne dźwięki, może to być spowodowane tym, że wentylator chłodzi ładowarkę podczas ładowania. Wentylator jest bardziej słyszalny podczas szybkiego ładowania, ponieważ musi wykonać dodatkową pracę, aby schłodzić ładowarkę. Hałas można zmniejszyć, wyłączając szybkie ładowanie.

🔥 Zalecana:  Napraw problem z niedziałającym powiadomieniem na Instagramie (w 3 minuty)

Dlaczego moja ładowarka bezprzewodowa ciągle miga?

Gdy bezprzewodowa ładowarka Samsung stale miga, oznacza to, że na podkładce ładującej umieszczono nieobsługiwane urządzenie lub urządzenie zostało umieszczone nieprawidłowo. Jeśli na przykład umieścisz przód kompatybilnego urządzenia, dioda LED będzie nadal migać bez końca.

Dlaczego moja bezprzewodowa ładowarka Mophie miga?

Ładowarka Mophie miga przez około 20 sekund po podłączeniu, aby pokazać, że jest podłączona i trwa ładowanie. Będzie również migać po naciśnięciu przycisku wskaźnika z tyłu, informując o poziomie naładowania akumulatora.

Co oznacza żółta opłata na iPhonie?

Gdy ikona baterii Twojego iPhone’a świeci na żółto, tryb niskiego zużycia energii został aktywowany. Możesz przywrócić normalny tryb, przechodząc do Ustawień, przewiń do opcji Bateria i wyłącz przełącznik trybu niskiego zużycia energii.

Dlaczego moja bezprzewodowa ładowarka Samsung nie ładuje się szybko?

Czasami, jeśli używasz ładowarek bezprzewodowych w obszarach o słabym sygnale sieciowym, możesz stracić zasięg sieci, powodując spadek prędkości ładowania i skracając czas potrzebny do pełnego naładowania urządzenia.
Przed rozpoczęciem ładowania upewnij się również, że w ustawieniach urządzenia jest włączone szybkie ładowanie bezprzewodowe.

Dlaczego etui na słuchawki Galaxy Buds miga na czerwono?

Kiedy Twoje pąki Samsung Galaxy migają na czerwono, może to wynikać z kilku problemów. Po pierwsze, może to oznaczać, że wystąpił błąd ładowania. Jeśli źle założyłeś końcówki skrzydeł (gumowe pokrycie), może to również spowodować miganie czerwonej kontrolki.

Ostatnia aktualizacja 22.06.2023 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.