Ktoś zablokował mnie w Signal Messenger [See How I Found Out]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ktoś zablokował mnie w Signal Messenger [See How I Found Out]

Podejrzewasz, że ktoś w Signal Cię zablokował? Chcesz wiedzieć, czy rzeczywiście ktoś zablokował Cię w Signal?

Jeśli szukasz sposobów na sprawdzenie, czy ktoś zablokował Cię w Signal Messenger, ten artykuł jest dla Ciebie.

W tym artykule masz zamiar dowiedz się, jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię w Signal Private Messenger. Dowiesz się również, co się stanie, gdy zablokujesz kogoś w Signal.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię w Signal Messenger

Signal Messenger to bardzo wygodna alternatywa dla popularnych aplikacji do przesyłania wiadomości, takich jak WhatsApp Telegram i Messenger.

Czatowanie ze znajomymi w Signal jest dość łatwe. Ma również tę zaletę, że jest bardzo bezpieczny i dlatego jest bardzo godny zaufania, zwłaszcza podczas rozmów z przyjaciółmi.

Kiedy zostaniesz przez kogoś zablokowany, Signal nie wyśle ​​Ci żadnej wiadomości z informacją, że zostałeś zablokowany przez tę osobę.

Najlepsze, co możesz zrobić, to samemu się przekonać, czy rzeczywiście jesteś blokowany przez kogoś w Signal.

Poniżej znajdują się sposoby, dzięki którym możesz się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię w Signal.

Nie będziesz mógł zobaczyć zdjęcia profilowego

Jeśli ktoś zablokował Cię w Signal, nie będziesz mógł zobaczyć jego zdjęcia profilowego.

Gdy podejrzewasz, że ktoś zablokował Cię w Signal, jednym ze sposobów potwierdzenia tego podejrzenia jest sprawdzenie zdjęcia profilowego tej osoby w Signal.

Jeśli nie możesz wyświetlić zdjęcia profilowego, może to oznaczać, że dana osoba Cię zablokowała.

Aby sprawdzić czyjeś zdjęcie profilowe w Signal Messengerwykonaj następujące kroki:

Krok 1: Otwórz sygnał

Otwórz komunikator Signal na swoim urządzeniu. Otwórz rozmowę między tobą a osobą, którą ty podejrzany cię zablokował.

Krok 2: Stuknij nazwę

Stuknij w nazwisko osoby, aby zobaczyć jej profil. Jeśli przesłano zdjęcie profilowe, ale go nie widzisz, może to oznaczać, że dana osoba Cię zablokowała.

🔥 Zalecana:  Sieć Celsjusza wstrzymuje wypłaty, ponieważ CEL spada o 50 procent w ciągu 24 godzin

Zaznaczenie pojedynczej wiadomości

Innym sposobem sprawdzenia, czy zostałeś przez kogoś zablokowany, jest otrzymanie tylko a pojedynczy tik po wysłaniu wiadomości.

Pojedynczy haczyk po wysłaniu wiadomości oznacza, że ​​wiadomość została wysłana, ale nie została odebrana. Dwa znaczniki oznaczają, że wiadomość rzeczywiście została odebrana.

Jeśli nadal będziesz wysyłać wiadomości do określonej osoby w Signal, a wiadomości zaznaczą się tylko raz, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ta osoba Cię zablokowała.

Może to również oznaczać, że przyczyną opóźnienia w odbiorze wiadomości może być problem z siecią

Użyj innego konta

Ostatnim sposobem, aby dowiedzieć się, czy zostałeś zablokowany przez kogoś w Signal Private Messenger, jest używać nowego konta do wysyłania wiadomości do tej osoby.

Jeśli te wiadomości zostaną pomyślnie wysłane i odebrane przez tę osobę, oznacza to, że Twoje oryginalne konto zostało przez tę osobę zablokowane.

Wniosek

Signal to alternatywna aplikacja do przesyłania wiadomości dla WhatsApp i Telegram, jest bardzo bezpieczna i bardzo bezpieczna do rozmów ze znajomymi.

W pewnym momencie możesz podejrzewać, że znajomy zablokował Cię w Signal. Signal Messenger nie daje Ci żadnego powiadomienia, gdy ktoś Cię zablokuje.

Będziesz musiał sam się przekonać, czy ktoś cię zablokował. Możesz sprawdzić swoje wiadomości, aby zobaczyć, czy mają podwójne zaznaczenie podczas wysyłania.

Jeśli jest to tylko pojedyncze zaznaczenie, oznacza to, że Twoja wiadomość została wysłana, ale nie została odebrana przez tę osobę. Możliwe, że rzeczywiście zostałeś zablokowany przez tę osobę.

Możesz również sprawdzić zdjęcie profilowe osoby, o którą podejrzewasz, że Cię zablokowała. Gdy nie widzisz zdjęcia profilowego tej osoby, może to być wygodne wskazanie, że ta osoba Cię zablokowała.

Na koniec możesz także użyć nowego konta do wysyłania wiadomości do tej osoby, aby sprawdzić, czy wiadomości zostały odebrane.

🔥 Zalecana:  Jak zadzwonić do kogoś, kto zablokował Twój numer telefonu

Jeśli dana osoba otrzymała te wiadomości, może to oznaczać, że Twoje oryginalne konto zostało zablokowane przez tę osobę.

Często zadawane pytania dotyczące tego, jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię w prywatnym komunikatorze Signal

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie