Komentarze TikTok się nie wyświetlają? 14 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Komentarze TikTok się nie wyświetlają? 14 sposobów, aby to naprawić (rozwiązany)

Czy Twoje komentarze TikTok się nie wyświetlają?? Widzieliśmy ostatnio wiele raportów i muszę powiedzieć, że była to powszechna rzecz dla wszystkich.

Jeśli komentarze ładują się wolno lub w ogóle się nie wyświetlają, być może jesteś na łasce błędu lub drobnego problemu, który wymaga naprawy.

Jeśli zauważysz, że Twoje komentarze TikTok nie zachowują się normalnie, a ich publikowanie jest powolne, znikają lub po prostu zacinają się podczas ładowania. Może to powodować kilka problemów, z których jednym może być nasz ukochany błąd TikTok.

W tym przewodniku dowiesz się jak naprawić nie wyświetlające się komentarze TikTok, oraz powód, dla którego ten problem wpływa na Twoje konto TikTok. Oprócz naprawienia innych błędów komentarzy, takich jak „Komentowanie zbyt szybkie”.

Jeśli masz ten sam problem, a Twoje komentarze TikTok nie są wyświetlane, napisaliśmy kilka poprawek, które mogą Ci pomóc.

Istnieją szybkie sposoby na naprawienie niewidocznych komentarzy TikTok, z których jednym jest zamknięcie i ponowne otwarcie aplikacji.

Jeśli to nie zadziałało, oto kilka poprawek, które pomogą wyświetlać Twoje komentarze TikTok.

Poprawka 1: Upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto TikTok

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, gdy Twoje komentarze TikTok się nie wyświetlają, jest sprawdź, czy Twoje konto TikTok zostało wylogowane.

Ponieważ jeśli tak, nie będziesz mógł zobaczyć żadnych komentarzy, ponieważ TikTok nie pozwala ci zobaczyć, czy nie masz konta.

Być może dlatego wciąż zastanawiasz się, dlaczego nie widzisz żadnych komentarzy.

Więc jeśli przez pomyłkę wylogujesz się ze swojego konta, możesz zalogować się teraz, aby sprawdzić komentarze TikTok.

Ale jeśli masz pewność, że tego nie zrobiłeś, a komentarze nadal się nie wyświetlają, wykonaj te inne poprawki.

Jeśli Twój komentarz TikTok nie wyświetla się w aplikacji, może to być spowodowane filtrem i słowami, których używasz w sekcji komentarzy.

Jeśli TikToker ma zablokował słowo kluczowe z wyświetlania w sekcji komentarzy, nie będziesz mógł komentować, gdy użyjesz tego słowa kluczowego.

I nie zostanie opublikowana, będziesz tam po prostu czekać.

Aby rozwiązać ten problem, przepisz komentarze i usuń wszystkie słowa, które Twoim zdaniem zostały zablokowane przez TikTokera.

Gdy to zrobisz, będziesz mógł zobaczyć swoje komentarze.

Jeśli jesteś twórcą, możesz filtrować słowa i blokować obraźliwe komentarze, zanim jeszcze dotrą do Twojej sekcji komentarzy do filmów.

Poprawka 3: Zrób sobie przerwę

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego Twój komentarz się nie wyświetla, zadaj sobie pytanie, dlaczego spamujesz filmy TikTok lub po prostu komentujesz dowolny film, który widzisz.

Jeśli skomentujesz za szybko TikTok mógł cię zbanować w cieniua to ograniczy wyświetlanie Twoich komentarzy.

Zbyt szybkie komentowanie na TikTok spowoduje, że aplikacja zbanuje Cię w tle i nie zobaczysz nigdzie swoich komentarzy, jeśli będziesz je komentować.

Więc jeśli chcesz ponownie łatwo komentować dowolny film. Zrób sobie przerwęi poczekaj dzień lub dłużej, zanim ponownie skomentujesz.

Poprawka 4: Wyczyść pamięć podręczną TikTok

TikTok to zaleca wyczyść pamięć podręczną aplikacji gdy Twoje komentarze nie pojawiają się pod żadnym filmem.

Te dane z pamięci podręcznej są plikami tymczasowymi dla aplikacji. Po wyczyszczeniu plików wszystko zostanie załadowane bezpośrednio z serwera TikTok i zostanie odświeżone.

Sam TikTok zaleca to podejście podczas rozwiązywania problemów.

Wyczyszczenie pamięci podręcznej TikTok może pomóc w usunięciu komentarzy, które nie wykazują problemów. Oto jak możesz wyczyścić pamięć podręczną TikTok w aplikacji.

Otwórz aplikację TikTok, dotknij 3 linii w prawym górnym rogu ekranu i wybierz Ustawienia i prywatność, na tej stronie przewiń w dół i przejdź do opcji Zwolnij miejsce w sekcji DANE CACHE & CELLULAR. Stuknij w Wyczyść, aby usunąć pamięć podręczną TikTok.

Poprawka 5: Wyczyść dane aplikacji TikTok

Jeśli wyczyściłeś pamięć podręczną aplikacji TikTok, a komentarze nadal nie działają, możesz spróbuj wyczyścić dane aplikacji TikTok.

Spowoduje to wymazanie wszystkiego w aplikacji i usunięcie całego konta, jeśli masz więcej niż dwa loginy.

🔥 Zalecana:  Jak usunąć wielu znajomych na Snapchacie (The Best Way 2023)

Będzie tak, jakbyś właśnie pobrał aplikację TikTok ze sklepu Play lub Apple App Store.

  • Dla Android: przejdź do sekcji Aplikacje i powiadomienia > Informacje o aplikacji > TikTok > Pamięć i pamięć podręczna > Wyczyść pamięć.
  • Dla iOS: Ustawienia > TikTok > Wyczyść dane.

Poprawka 6: Uruchom ponownie aplikację

Jeśli nadal nie widzisz komentarzy na TikTok, możesz spróbować ponowne uruchomienie aplikacji.

To może być błąd, a zrobienie tylko kilku może pozwolić ci ponownie zobaczyć komentarze. Możesz spróbować ponownie uruchomić aplikację na urządzeniu z systemem Android lub iOS.

Aby ponownie uruchomić aplikację TikTok na swoim urządzeniu, otwórz sekcję wielozadaniowości i przesuń aplikację w górę, aby usunąć ją z sekcji wielozadaniowości.

Spowoduje to zamknięcie aplikacji. Zrób to samo dla urządzeń z Androidem i iPhone’a.

Możesz także spróbować wymusić ponowne uruchomienie iPhone’a i wymusić zatrzymanie aplikacji na Androidzie, aby usłyszeć aplikację. Następnie ponownie otwórz aplikację.

Poprawka 7: Wyloguj się i zaloguj

Istnieje wiele powodów, dla których Twój komentarz TikTok nie działa i wiele można z tym zrobić.

Błędy to główne czynniki, które na to wpływają, a wylogowanie się z konta TikTok i ponowne zalogowanie się na konto może załatwić sprawę.

Niektórzy użytkownicy stwierdzili, że to działa dla nich, możesz też spróbować.

Poprawka 8: Zaktualizuj aplikację TikTok

Jeśli wypróbowałeś powyższe poprawki i wydaje się, że nic nie działa, może to pochodzić od samego TikTok, a jedynym sposobem na pozbycie się komentarzy, które nie są wyświetlane na TikTok, jest uaktualnić aplikację.

W aplikacji może tkwić błąd, który czeka, aż pojawi się jeszcze więcej. Dlatego sprawdzaj aktualizacje na swoich urządzeniach mobilnych.

Aby zaktualizować TikTok na iPhonie, przejdź do Apple App Store i sprawdź, czy aplikacja TikTok ma nową aktualizację.

Jeśli zostanie znaleziony, zaktualizuj aplikację, aby uzyskać nową wersję. W przypadku systemu Android odwiedź Sklep Google Play, aby zaktualizować do najnowszej wersji.

Po aktualizacji sprawdź, czy komentarz się wyświetla.

Poprawka 9: Odinstaluj i ponownie zainstaluj TikTok

Jeśli zaktualizowałeś aplikację, a komentarze nadal nie działają, możesz to zrobić odinstaluj aplikację z urządzenia i zainstaluj ją ponownie później.

Okazało się to również rozwiązaniem problemu braku ładowania komentarzy i innych problemów.

Odinstalowanie TikTok z telefonu komórkowego jest takie samo, czy na Androidzie, czy na iOS.

Znajdź aplikację TikTok na swoim urządzeniu, dotknij i przytrzymaj, a następnie przeciągnij w górę, aby odinstalować lub wybierz ikonę odinstalowania.

Jeśli sprawdzisz, czy Twoja własna sekcja komentarzy wideo TikTok jest pusta i nikt nie komentuje, możesz sprawdzić ustawienia prywatności w aplikacji.

Możesz filtrować komentarze lub blokować wszystkich komentowania Twojego filmu bez wiedzy.

Aby sprawdzić ustawienia prywatności: Przejdź do swojego konta TikTok, dotknij 3 linii > dotknij Ustawienia i prywatność > Prywatność > przewiń w dół Komentarze. W sekcji Kto może komentować Twoje filmy i historie wybierz opcję Wszyscy, Obserwator, którego obserwujesz lub Nikt.

Poprawka 11: Wypróbuj VPN

Możesz korzystać z VPN aby zobaczyć, czy nadal będziesz mieć ten sam błąd. Korzystanie z VPN sprawi wrażenie, jakbyś korzystał z innego urządzenia.

Znajdź dobrą sieć VPN do użycia i wypróbuj ją, jeśli działa, wiedz, że zostałeś tymczasowo zbanowany i musisz tylko poczekać.

Poprawka 12: Zmień ustawienia internetowe

Twoje ustawienia internetowe mogą również stanowić problem dla twojego problemu.

Jeśli skonfigurowałeś jakieś ustawienia internetowe, mogą one ograniczać sposób przesyłania danych między aplikacją a serwerem.

Ustawienia jak Tryb oszczędzania danych może ograniczać ile danych może wykorzystać aplikacja.

  • Dla iphone: Ustawienia > Dane mobilne > Opcje danych mobilnych > wyłącz Tryb małej ilości danych
  • Dla Android: Ustawienia > Sieć i Internet > Oszczędzanie danych > wyłącz tryb Oszczędzanie danych

Wyłącz go i ponownie sprawdź swoje komentarze TikTok, jeśli się wyświetla. Teraz przez aplikację będzie przepływać dużo danych.

Możesz także przełączać się między siecią komórkową a Wi-Fi, aby sprawdzić, czy Twoje komentarze będą się poprawnie ładować.

Przejdź do centrum sterowania iPhone’a lub paska stanu w systemie Android, aby przełączać się między komórkową transmisją danych a Wi-Fi.

W tym miejscu możesz także wyłączyć tryb Oszczędzanie danych.

Poprawka 13: Wypróbuj wersję internetową TikToker

Inny sposób na sprawdzenie, czy nie zostałeś zablokowany w aplikacji za komentowanie lub czy aplikacja zawiera błąd, który ogranicza ładowanie sekcji komentarzy. Czy iść do Wersja internetowa TikToka żeby zobaczyć, czy tam jest inaczej.

🔥 Zalecana:  Decentraland, Versus i Lumiere współpracują przy tworzeniu NFT „The Infinite Machine”.

Zaloguj się, znajdź film i dotknij ikony komentarzy, aby sprawdzić, czy komentarze ładują się prawidłowo i czy możesz również komentować.

Jeśli komentarze ładują się szybko i wydaje się, że nie ma problemu z plikiem sieć wersji, może to oznaczać, że aplikacja ma problem.

Aktualizacja powinna naprawić brak wyświetlania lub publikowania komentarzy TikTok. Jeśli TikTok nie opublikował jeszcze aktualizacji, sprawdzaj dalej.

Poprawka 14: Poczekaj, aż TikTok rozwiąże problem

Jak stwierdziliśmy powyżej, jeśli okazało się, że wersja internetowa działa poprawnie bez żadnych usterek lub błędów, które Cię ograniczają.

A aplikacja wydaje się działać odwrotnie, wszystko, co musisz zrobić, to poczekaj, aż TikTok naprawi problem i wyślij nową aktualizację aplikacji.

Jeśli jeszcze go nie ma, sprawdzaj swój sklep Apple App Store lub sklep Google Play. Lub możesz spróbować zainstalować poprzednią wersję TikTok.

Wersje te można pobrać z zewnętrznego sklepu z aplikacjami. Albo poczekaj, aż wypuszczą nowy.

Poprawka 15: Zgłoś się do pomocy technicznej TikTok

Jeśli wypróbowałeś wszystkie powyższe poprawki i wydaje się, że żadna nie działa, możesz zgłosić problem do TikTok za pośrednictwem ich sekcji pomocy w aplikacji.

Przejdź do swojego konta TikTok, dotknij trzech linii > dotknij Ustawienia i prywatność > Prywatność > przewiń w dół Zgłoś problem. W ramach WSPARCIA.

Istnieją różne powody, dla których Twój komentarz nie wyświetla się na TikToker, sekcja TikTok nawet się nie ładuje lub możesz opublikować komentarz.

Wiele czynników determinuje: Twoje połączenie internetowe może być po prostu wolne, a TikTok może zablokować lub ograniczyć możliwość komentowania przez określony czas.

Oto dlaczego komentarz TikTok się nie wyświetla.

1. Na TikToku jest błąd

Jeśli Twój komentarz nie ładuje się poprawnie lub zachowuje się nietypowo, istnieje większe prawdopodobieństwo, że jest to spowodowane błędem.

Co spowoduje, że sekcja komentarzy będzie się ładować w nieskończoność lub w ogóle się nie załaduje.

Aby to naprawić, po prostu musisz wyczyść pamięć podręczną i dane aplikacji TikTok lub zaktualizuj aplikację ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

2. Serwer TikTok nie działa

Jeśli sekcja komentarzy TikTok nie ładuje się, może to być inny powód Serwery TikTok nie działają ze względu na konserwację lub drobny problem, który można naprawić.

To sprawi, że Twoje komentarze i inne funkcje aplikacji będą miały pewne problemy, ale po aktualizacji TikTok zacznie działać poprawnie.

Jeśli nie widzisz żadnych komentarzy do filmu, być może twórca wyłączył komentarze na wideo.

I jest ograniczony tylko do osób, które obserwują ją lub wszystkich, zgodnie z jej ustawieniami komentarzy.

Jeśli zobaczysz je na większości filmów użytkownika, będziesz wiedział, że przestali otrzymywać komentarze od użytkowników lub obserwujących.

Jeśli publikujesz obraźliwe komentarze na filmach ludzi, dobry Boże, twoje komentarze nie są wyświetlane na jednej ze stron twórcy.

Odfiltrowaliby komentarze i zablokowali ich wyświetlanie.

TikTok pozwala twórcy filtrować słowa kluczowe, spam i obraźliwe komentarze.

Jeśli zobaczysz za szybko komentuje zauważ, że oznacza to, że TikTok zablokował Ci możliwość komentowania dowolnego filmu.

Dzieje się tak, ponieważ publikujesz zbyt wiele komentarzy w krótkim czasie. Jedynym sposobem, aby to ominąć, jest zaprzestanie komentowania przez następne 24 godziny.

Jest to mało prawdopodobne, jeśli nie ma komentarzy, może to również oznaczać, że są brak komentarzy do filmu.

Prawie wszystkie filmy TikTok mają komentarze do nich. Brak komentarzy oznacza, że ​​twórca zdecydował się na zablokowanie komentarzy pod filmem.

Tak czy inaczej, nadal może to być powód. Ale możesz skomentować tylko po to, aby zobaczyć, czy jesteś pierwszy, czy też jest to problem z aplikacją.

Wiele czynników może mieć wpływ na to, że Twoje komentarze nie wyświetlają się w filmie innej osoby.

🔥 Zalecana:  Levi's obejmuje przyszłość mody: modele generowane przez sztuczną inteligencję jako uzupełnienie modeli ludzkich w celu spersonalizowania zakupów

Pierwszym może być to, że masz leniwe połączenie na swoim urządzeniu.

Komentarze, które próbujesz napisać, i słowa kluczowe, których używasz, zostały przefiltrowane przez twórcę.

Możesz również zostać zablokowany przez TikTok przed komentowaniem przez 24 godziny, ponieważ komentujesz za dużo w określonym czasie.

A najważniejsze jest to, czy w aplikacji jest błąd. Napisaliśmy powyższą poprawkę, aby pomóc Ci rozwiązać ten problem.

Wniosek

Dzięki tym poprawkom jesteśmy pewni, że możesz zacząć komentować filmy TikTok, które lubisz, jeśli problem będzie się powtarzał, mogą to być błędy, które nie chcą Cię puścić.

Ale TikTok znajdzie sposób na rozwiązanie problemu, gdy wyślesz im raport.

Chcesz wykorzystać komentarze dla swojej firmy lub odpowiedzieć i po prostu dodać opinię, naprawienie tego powinno być Twoim priorytetem.

Mam nadzieję, że ten przewodnik po komentarzach TikTok, niedziałające poprawki, może rozwiązać problemy z komentarzami.

Większość poprawek działa dla innych użytkowników, znajdź tę, która działa dla Ciebie. Próbując pojedynczo.

Często Zadawane Pytania

Jeśli nie możesz polubić komentarzy na TikTok, może to być spowodowane tym, że serwer TikTok nie działa lub masz słabe połączenie internetowe. Aby ponownie polubić komentarze, sprawdź problem i napraw go.

Jeśli masz słabe połączenie internetowe, komentarze TikTok nie będą działać poprawnie. Może to być również błąd powodujący problem i inne.

Sprawdź serwery TikTok, jeśli nie działają, uruchamia ponownie TikTok. Sprawdź swoje połączenie z internetem. Zaktualizuj aplikację TikTok. Wyczyść pamięć podręczną TikTok. Ponownie zainstaluj TikToka.

Zmień opcje wyświetlania komentarzy, aby wyświetlić komentarze według polubień. Aby wybrać inną opcję sortowania, wybierz Lubię to. Przejdź do swojego wpisu, wybierz Wyświetl komentarze, a następnie wybierz Sortuj według polubionych.

Jeśli nie widzisz żadnych komentarzy do swojego posta, TikTok może mieć małą usterkę. Uruchom ponownie aplikację. Jeśli w ogóle nie widzisz komentarzy pod czyimś postem, być może ta osoba zablokowała wszystkim możliwość komentowania danego filmu.

Stuknij opcję Profil w prawym dolnym rogu, a następnie stuknij ikonę z trzema liniami w prawym górnym rogu ekranu, stuknij w > Ustawienia i prywatność > Prywatność > Komentarze. Wybierz, komu chcesz zezwolić na wyświetlanie komentarzy.

Nie możesz wiedzieć, czy ktoś usunie Twoje komentarze do swojego posta. TikTok nie wyśle ​​Ci powiadomienia, że ​​Twoje komentarze zostały usunięte. Będzie tak, jakby nic się nie stało. Chyba że ponownie sprawdzisz sekcję komentarzy do postów.

Otwórz swój film TikTok, stuknij wyświetl komentarze, a następnie wybierz Sortuj według polubień. Możesz wybrać inne opcje: według daty lub odpowiedzi.

Użyj słów kluczowych filtru i wpisz słowa kluczowe używane przez komentującego. Włączył trzy, Filtruj wszystkie komentarze, Filtruj spam i obraźliwe komentarzeI Filtruj słowa kluczowe.

Każdy może zobaczyć Twój komentarz na TikTok. Gdy dodasz komentarz do innego filmu, wszyscy będą mogli go zobaczyć i nie możesz tego zmienić, aby kilka osób mogło zobaczyć komentarze.

Oznacza to, że publikujesz zbyt wiele komentarzy w krótkim czasie. A to powoduje błąd zbyt szybkiego komentowania. Aby móc ponownie komentować, poczekaj 24 godziny.

Oznacza to, że dana osoba usunęła swoje powiadomienie. Gdy otrzymasz powiadomienie o komentarzu i klikniesz je, ale nic nie znajdziesz, oznacza to, że dana osoba je usunęła.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie