Komentarze nie ładują się na YouTube? Najlepsze poprawki, gdy komentarze nie są wyświetlane

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Komentarze nie ładują się na YouTube? Najlepsze poprawki, gdy komentarze nie są wyświetlane

Jak w każdym innym serwisie społecznościowym, sekcja komentarzy jest doskonałym miejscem do podzielenia się ze społecznością YouTube przesłaniem zachęty lub konstruktywnej krytyki.

Jest to jednak możliwe tylko wtedy, gdy sekcja komentarzy ładuje się poprawnie. Kiedy doświadczasz komentarze nie ładują się na YouTube, w większości przypadków może to być spowodowane problemem z przeglądarką lub połączeniem sieciowym. Jeśli masz trudności z komentarze nie ładują się na YouTubemożesz rozwiązać problem, wykonując poniższe kroki rozwiązywania problemów.

Komentarze nie ładują się na YouTube? Najlepsze poprawki

Odśwież YouTube. Nie zawsze istnieją jasne powody, dla których doświadczasz komentarze się nie ładują Youtube. Jednak chociaż przyczyna może nie być od razu widoczna, rozwiązanie (dla większości) jest proste: po prostu ponownie załaduj stronę.

Są chwile, kiedy internet lub ładowanie strony jest zakłócone. Może to skutkować komentarze nie ładują się na YouTube. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk Odśwież w przeglądarce i powinno być możliwe jej ponowne uruchomienie. Jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej, po prostu przeciągnij w dół z góry strony i powinno działać dobrze.

Może to jednak działać tylko wtedy, gdy nie ma innych problemów z przeglądarką lub połączeniem.

Czy Twoje połączenie internetowe działa?

Potencjalną przyczyną mogą być problemy z połączeniem internetowym komentarze nie ładują się na YouTube. Możesz to naprawić, wyłączając transmisję danych oraz telefon lub komputer. Poczekaj kilka minut, a następnie uruchom ponownie telefon i włącz dane.

Anuluj połączenia VPN lub proxy

Jeśli łączysz się z Internetem przez VPN lub serwer proxy, strony takie jak YouTube nie będą się poprawnie ładować.

🔥 Zalecana:  Marketing telegramowy: właściwa droga do promocji biznesu

Może to być celowe, ponieważ niektóre witryny mogą ograniczać ładowanie części całej strony, gdy używana jest znana sieć VPN lub serwer proxy w celu ograniczenia ryzyka spamu lub ataków sieciowych.

Sprawdź, czy nie ma uszkodzonych rozszerzeń

Czasami instalujesz rozszerzenia w przeglądarce, aby poprawić wydajność, ale nie wszystkie są kompatybilne. Jeśli komentarze nie ładują się w YouTube po zainstalowaniu rozszerzenia, może to być źródłem Twojego problemu.

Aby ustalić, czy to rozszerzenie powoduje, że komentarze nie ładują się w YouTube, spróbuj otworzyć YouTube w trybie przeglądania incognito. Otwórz Chrome i naciśnij klawisz kontrolny + Shift + N aby otworzyć okno incognito.

W trybie incognito wszystkie rozszerzenia są wyłączone, więc będziesz mógł określić, czy komentarze, które nie ładują się w Twoim YouTube, są spowodowane tym rozszerzeniem, czy nie. Zacznij od włączania rozszerzeń jeden po drugim i zdecyduj, czy możesz uzyskać dostęp do komentarzy bez niektórych z nich.

Przeczytaj także: Co znaczy ^^, KPK, ^^”, F i ^_^ w symbolach czatu i SMS-ów

Zmień układ swojego YouTube

Jeśli żaden z powyższych kroków nie zadziała, możesz spróbować przywrócić poprzedni układ YouTube. Ten krok pomógł wielu użytkownikom YouTube obsługiwać sekcję komentarzy.

  • Otwórz YouTube, a następnie kliknij swoje zdjęcie profilowe na stronie głównej
  • Wybierz Studio YouTube
  • W menu w lewym dolnym rogu wybierz Klasyczną wersję Studia twórców
  • Wybierz opcję Strona główna z trzywierszowego menu w lewym górnym rogu.

To powinno przywrócić oryginalny interfejs YouTube.

Usuń swoje dane przeglądania

Za każdym razem, gdy otwierasz witrynę, automatycznie zapisuje ona niektóre dane na Twoim urządzeniu do przeglądania w celu wydajnego ładowania, gdy odwiedzasz tę witrynę. Jednak wszystkie te chaotyczne dane mogą mieć różny wpływ na YouTube, z których jednym jest komentarze nie ładują się na YouTube.

🔥 Zalecana:  Jak cele cenowe są wykorzystywane do manipulowania zapasami

Chociaż czyszczenie danych przeglądarki nie jest niezawodną metodą, upewnienie się, że wszystko działa płynnie, jest rozsądne. Na przykład, zamiast wczytywać YouTube przy użyciu historii stron zapisanej w pamięci podręcznej, ta opcja zapewnia prawidłowe ładowanie YouTube w przeglądarce.

Powinno to rozwiązać wszelkie problemy z próbą załadowania przez YouTube skryptów, które nie są już dostępne lub uległy uszkodzeniu w pamięci podręcznej, co może spowodować, że komentarze się nie ładują.

Aby usunąć dane przeglądania:

  • Otwórz przeglądarkę, kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu
  • Wybierz ustawienie
  • Stamtąd przejdź do prywatności i bezpieczeństwa i kliknij Wyczyść dane przeglądania
  • Otworzy się ikona wyświetlająca różne dane do wyczyszczenia, upewnij się, że zakres czasowy jest ustawiony na cały czas i zaznacz wszystkie pola wyboru.
  • Następnie wybierz wyczyść dane.

Możesz ponownie otworzyć sekcję komentarzy YouTube po wyczyszczeniu danych przeglądania. Wadą tego jest to, że musisz ponownie zalogować się wszystkimi swoimi danymi po otwarciu dowolnej witryny.

Przeczytaj także: Co oznaczają inni użytkownicy Snapchata na Snapchacie

Utrzymuj czysty system Windows

Czasami Twoje komentarze w YouTube znikają z powodu śmieci na komputerze. Usunięcie wszystkich tych plików może pomóc w utrzymaniu czystego systemu okien, a tym samym w rozwiązaniu tego problemu.

Możesz przejrzeć ustawienia i aplikacje telefonu lub komputera i wyczyścić wszelkie niepotrzebne pliki lub pamięć podręczną, które mogą mieć wpływ na twoje okno

Sprawdź aktualizacje

Jeśli Twoja aplikacja YouTube jest nieaktualna lub występują problemy z aktualizacją, prawdopodobnie zdarzy się sytuacja, w której komentarze YouTube nie będą się wyświetlać. Jeśli ostatnio aktualizowałeś YouTube, możesz spróbować wycofać aktualizację, a jeśli minęło trochę czasu od aktualizacji aplikacji, teraz może być dobry moment na aktualizacja aplikacji.

Podsumowanie

Komentowanie filmu to długa droga. Pomaga twórcy wiedzieć, co i gdzie poprawić lub jak dobra jest jego praca. To także sposób na zdobycie dodatkowych informacji. Jeśli więc komentarze nie ładują się w YouTube za każdym razem, gdy próbujesz skomentować film, możesz spróbować dowolnego z kroków, o których wspomniałem powyżej, aby rozwiązać problem.

🔥 Zalecana:  8 sierpnia Sankcja Tornado Cash blokuje MakerDAO, gdy kwestionuje się zabezpieczenie USDC

Przeczytaj także: Aparat na Instagramie nie działa? Najlepsze poprawki