Kioski wymiany kart podarunkowych: jak uzyskać szybką gotówkę (dzisiaj!)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Kioski wymiany kart podarunkowych: jak uzyskać szybką gotówkę (dzisiaj!)

Kioski wymiany kart podarunkowych Coinstar oferowały kiedyś świetny sposób na sprzedaż kart podarunkowych za natychmiastową gotówkę, z lokalizacjami na całym świecie.

Jednak teraz przeszli na model skupiający się na zarabianiu groszy (i innych monet) na karty podarunkowe, takie jak kupon gotówkowy Amazon, zamiast na odwrót, w którym można wymienić kartę podarunkową z Amazon na gotówkę.

Oznacza to, że jeśli szaleńczo szukałeś w Google „kiosku wymiany kart podarunkowych w pobliżu mnie”, Coinstar już nie będzie działać. Na szczęście znaleźliśmy kilka świetnych alternatyw dla wymiany niechcianych kart podarunkowych na gotówkę – w tym kilka opcji natychmiastowej sprzedaży kart podarunkowych online!

Czy w Coinstar można wymienić karty podarunkowe na gotówkę?

Nie, już nie. Kioski wymiany kart podarunkowych Coinstar umożliwiały wymianę kart podarunkowych na gotówkę. Jednak teraz wymienili swoje kioski wymiany kart podarunkowych, podobno ze względu na wysokie koszty wynajmu powierzchni w sklepach na nie.

Wcześniej, jeśli, powiedzmy, chciałeś wymienić kartę podarunkową Amazon na gotówkę, ponieważ nie lubisz robić zakupów w Amazon lub ponieważ wygasała jej ważność, mogłeś po prostu znaleźć kiosk wymiany kart podarunkowych Coinstar w pobliżu i zamienić ten kredyt z Amazon na gotówka.

Tak jednak już nie jest. Oznacza to, że na razie kioski wymiany kart podarunkowych Coinstar stały się:

 • Miejsca, w których można zdeponować monetyw tym służąc jako maszyna do liczenia monet. Jest to następnie wymieniane na kartę podarunkową (w tym z Amazona) lub darowiznę charytatywną
 • Droga do wymieniać monety na banknoty
 • Sprzedawcy bitcoinów Coinstar, w tym możesz wymienić gotówkę na bitcoiny
 • Maszyna na monety Amazon, w której możesz zdobądź kupon gotówkowy Amazon, używając gotówki, aby dodać ją do swojego salda Amazon (co czyni go w zasadzie tym samym, co uzyskiwanie pliku Karta podarunkowa Amazon)

Istnieje szansa, że ​​w najbliższej przyszłości zaktualizują swoje usługi, aby umożliwić Ci sprzedaż kart podarunkowych online, ale jeszcze tak nie jest. Jeśli jednak tak się stanie, z pewnością zaktualizujemy ten artykuł, aby Cię o tym poinformować!

Aby otrzymać bezpłatną kartę podarunkową o wartości 5 USD, którą można wymienić na gotówkę, wystarczy zarejestruj się w Swagbucks za BEZPŁATNY bonus powitalny w wysokości 5 USD, tylko za weryfikację adresu e-mail.

Swagbucks

Darmowy bonus za rejestrację: $10

Świetna aplikacja do zarabiania dodatkowych pieniędzy, w tym z zwrot gotówki z zakupów online, oglądania filmów, grania w gry i więcej.

I dane wypłacono ponad 550 milionów dolarów przez Amazon, Paypal i inne karty podarunkowe, jest to w 100% legalne.

Jak mogę wymienić karty podarunkowe na gotówkę?

Dobrą opcją wymiany kart podarunkowych na gotówkę jest Gift Card Granny. Jako agregator witryn, które umożliwiają sprzedaż kart podarunkowych online, wystarczy wprowadzić kartę podarunkową, którą chcesz sprzedać, oraz saldo. Następnie wyświetli listę witryn, które zapłacą za tę kartę podarunkową.

Możesz dowiedzieć się więcej, sprawdzając Gift Card Granny bezpośrednio, ponieważ dla mnie jest to z pewnością najlepsza internetowa alternatywa dla Coinstar.

Jednym z głównych powodów, dla których jest to mój najlepszy wybór, jest to, że zawiera tylko legalne witryny na liście potencjalnych nabywców. Od razu zobaczysz też oferowaną cenę za kartę podarunkowąco wyniesie do około 92% salda.

Możesz zobaczyć przykład poniżej, kiedy poprosiłem o sprzedaż karty podarunkowej o wartości 100 USD od Target.

Po prostu wiedz, że w niektórych przypadkach nie możesz natychmiastowo sprzedawać kart podarunkowych online za pomocą tej metody, ponieważ witryny zazwyczaj płacą ci dopiero po zweryfikowaniu, że twoja karta jest legalna. W zależności od tego, jak poprosisz o zapłatę, może minąć kilka dni, zanim pieniądze dotrą.

Czy można sprzedawać karty podarunkowe za gotówkę?

Jeśli chcesz osobiście wymienić kartę podarunkową na gotówkę, opcje nie są już tak zróżnicowane, jak w poprzednich latach.

🔥 Zalecana:  Przegląd programu partnerskiego Etsy: Jak zarabiać na promowaniu produktów Etsy

Niektóre duże centra handlowe nadal czasami mają kioski do wymiany kart podarunkowych różnych firm, ale jest ich coraz mniej, ponieważ firmy te przechodzą na model wyłącznie online ze względu na koszty związane z utrzymaniem fizycznych kiosków.

Kiedyś Target oferował opcję wymiany niechcianych kart podarunkowych na kartę podarunkową Target, chociaż nie byłaby to wymiana jeden do jednego. Oznacza to, że wymienią tylko procent salda oryginalnej karty podarunkowej na kredyt Target.

Niestety, wszystkie informacje na ten temat są dość nieaktualne, a na samej stronie Target wygląda na to, że nie ma już żadnych informacji, więc wydaje się, że nie jest to już możliwe.

Oznacza to, że najbardziej prawdopodobnym sposobem sprzedaży kart podarunkowych za gotówkę jest sprzedaż ich na stronach takich jak Craigslist lub Facebook Marketplace. Jeśli kiedykolwiek widziałeś, jak ktoś próbuje sprzedać tam kartę podarunkową Amazon o wartości 100 USD za 75 USD, to właśnie o tym mówię.

Oczywiście największym ryzykiem związanym z szaleńczym poszukiwaniem „gotówki na karty podarunkowe blisko mnie” i podążaniem za niektórymi opcjami, które się pojawiają, jest oszustwo. Oznacza to, że sprzedawcy mogą wahać się, czy to zrobić, gdy nie mają możliwości sprawdzenia, czy sprzedawana przez Ciebie karta podarunkowa jest autentyczna.

Częściowo dlatego musisz oferować swoją kartę podarunkową po tak obniżonej cenie: każdy kupujący, który to robi, podejmuje ryzyko, oddając Ci swoje pieniądze.

Niemniej jednak zdecydowanie jest to opcja!

I możesz dodać do tego z bezpłatna karta podarunkowa o wartości 5 USDpo prostu przez rejestracja w Swagbucks tutaj aby otrzymać darmowy bonus powitalny w wysokości 5 $, który jest następnie wypłacany jako karta podarunkowa!

Kto w pobliżu kupuje karty podarunkowe?

Aby znaleźć osoby chętne do zakupu kart upominkowych w pobliżu, sprawdź, czy w pobliżu znajduje się partner GiftCardBin. Niektóre lombardy również kupią je od ciebie. Możesz również znaleźć osoby prywatne w pobliżu, które mogą chcieć kupić Twoją kartę podarunkową.

Po prostu pamiętaj o tych wszystkich opcjach, których nie powinieneś oczekiwać, że zbliżą się do pełnego salda. W rzeczywistości, zwłaszcza w lombardzie, będzie to dobry wynik, jeśli dostaniesz nawet połowę wartości karty.

GiftCardBin i prywatni nabywcy mogą zapłacić nieco więcej, do około 70% salda. Chociaż może to nie być idealne, oznacza to przynajmniej, że będziesz mógł natychmiast wymienić kartę podarunkową na gotówkę.

Jak mogę natychmiast sprzedawać karty upominkowe za gotówkę w pobliżu?

Witryny takie jak Craigslist lub Facebook Marketplace to najlepsze opcje, jeśli chcesz natychmiastowo sprzedawać karty podarunkowe za gotówkę w pobliżu. Dzieje się tak, ponieważ będziesz mógł bezpośrednio wymienić swoje karty podarunkowe na prawdziwe pieniądze z kimś osobiście.

Jak wspomniano powyżej, prawdopodobnie nie dostaniesz tutaj wymiany jeden do jednego. Oznacza to, że większość ludzi nie zapłaci, powiedzmy, 50 USD za kartę podarunkową z saldem w wysokości 50 USD.

Zamiast tego spodziewaj się około 25% zniżki. Częściowo wynika to z ryzyka, jakie bierze na siebie kupujący, kupując od Ciebie tę kartę podarunkową za gotówkę, a częściowo dlatego, że zasadniczo wyświadczają Ci przysługę, dając Ci za to gotówkę.

A jeśli chodzi o pytanie „kto właściwie kupuje karty podarunkowe za gotówkę w pobliżu mnie?” odpowiedź będzie brzmiała: prawie każdy! Może chcą podarować Twoją kartę upominkową komuś innemu lub po prostu chcą uzyskać zniżkę u sprzedawcy, płacąc mniej niż saldo Twojej karty. W rzeczywistości może to być dla nich świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy – i idealne rozwiązanie dla ciebie, aby zdobyć na to trochę gotówki.

Możesz być zainteresowanym także tym:

Co można zrobić z niechcianymi kartami podarunkowymi?

Masz kilka możliwości zrobienia z niechcianymi kartami upominkowymi:

 • Sprzedaj niechcianą kartę podarunkową za gotówkę osobiście
 • Skorzystaj z wymiany kart podarunkowych witrynę internetową, aby sprzedawać je online
 • Przekaż kartę podarunkową na cele charytatywne
 • Podaruj to do kogoś
 • Wymień to na kartę podarunkową innego sprzedawcy z kimś, kogo znasz
 • Użyj karty podarunkowej, aby kupić rzeczy żebyś potem sprzedawał
 • Zwróć kartę podarunkową sprzedawcy czy to przyjmą
🔥 Zalecana:  Jak długo trwa zwrot pieniędzy na kartę debetową Visa?

Jakie karty podarunkowe akceptuje Coinstar Exchange?

Coinstar Gift Card Exchange akceptuje szeroką gamę kart podarunkowych od ponad 150 sprzedawców detalicznych. Obejmowały one główne, takie jak Best Buy, Amazon, Walmart, Starbucks i inne. Jednak nie akceptują już kart podarunkowych, a kioski wymiany Coinstar są teraz zastępowane alternatywami.

Oznacza to po prostu, że będziesz musiał sprawdzić jedną z pozostałych opcji, aby wymienić swoje karty podarunkowe na gotówkę.

Czy Coinstar kupuje karty podarunkowe?

Coinstar nie kupuje już kart podarunkowych, chociaż kiedyś pozwalał ci otrzymywać gotówkę z kart podarunkowych od ponad 150 sprzedawców detalicznych. Zamiast tego pozwala teraz wymieniać monety na karty podarunkowe, co oznacza, że ​​​​teraz zasadniczo wykonuje odwrotną pracę niż wcześniej kioski wymiany kart podarunkowych Coinstar.

Oznacza to, że jeśli chcesz zdobyć gotówkę na kartę podarunkową, powinieneś przyjrzeć się innym opcjom, jak to zrobić. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czym one są.

Czy Coinstar daje karty podarunkowe?

Coinstar daje karty podarunkowe w zamian za gotówkę! Wszystko, co musisz zrobić, to udać się do kiosku Coinstar, wybrać żądaną kartę podarunkową, włożyć monety do automatu, a otrzymasz kartę podarunkową do wykorzystania online lub w sklepie.

Mają ogromny wybór sprzedawców detalicznych do wyboru, w tym Amazon, Dominos, Gap, Nike, Sephora, Starbucks i iTunes.

Chcesz dodać do tego za pomocą a bezpłatna karta podarunkowa o wartości 5 USD w tych miejscach i nie tylko? Po prostu zarejestruj się w Swagbucks tutaj a otrzymasz darmowy bonus powitalny w wysokości 5 $, który możesz następnie zamienić na kartę podarunkową!

Jaka jest opłata za wymianę kart podarunkowych Coinstar?

Kurs wymiany kart podarunkowych Coinstar jest jeden do jednego, jeśli chodzi o karty podarunkowe. Oznacza to, że niezależnie od wartości monet, które włożysz do kiosku, będzie warta karta podarunkowa, którą otrzymasz. Za wymianę monet na banknoty pobierana jest jednak opłata serwisowa w wysokości 11,9%.

Jest to dość strome, zwłaszcza że oznacza to, że jeśli zdeponujesz 100 $ monet, stracisz z tego prawie 12 $. Dlatego dobrym pomysłem może być sprawdzenie innych opcji, w których można bezpłatnie wypłacić resztę.

Jak mogę bezpłatnie wymienić resztę?

Najlepszym sposobem na darmowe spieniężenie reszty jest udanie się do banku, który zrobi to za Ciebie. Nie każdy bank oferuje tę usługę, więc upewnij się, że zadzwonisz z wyprzedzeniem, aby uniknąć niepotrzebnego noszenia wielu monet przez miasto.

Niektóre banki wymagają również wstępnego rzucenia monetami, co nie jest takie trudne, gdy już to zrozumiesz, ale może zająć trochę czasu. Jeśli wolisz tego uniknąć, być może spróbuj skontaktować się z kilkoma różnymi bankami, zanim pogodzisz się z popołudniowymi zmaganiami z resztkami.

Jeśli chcesz spróbować zrobić to sam, dowiedz się, jaką wartość musi mieć każda rolka monet, która będzie zależała od wartości każdej pojedynczej monety. Możesz zobaczyć pełną listę Tutaj.

Powiedzmy, że chcesz rolkę dziesięciocentówek – będziesz potrzebować 50 monet o wartości 5 USD. Zrób ich stos i zmierz ich długość, a następnie dodaj około trzech do czterech cali na każdym końcu. Tak długi będzie każdy kawałek papieru.

Wcześniej wytnij wiązkę, używając zapasowego papieru, który masz pod ręką, ponieważ będzie to łatwiejsze niż przerwanie i rozpoczęcie cięcia. Stamtąd, powodzenia! … i być może wcześniej przejrzyj kilka filmów na YouTube, aby zobaczyć najlepszy, najszybszy i najmniej frustrujący sposób na zrobienie tego.

🔥 Zalecana:  22 najlepsze prace weekendowe, aby zarobić dodatkową gotówkę

Gdzie w pobliżu znajduje się kiosk wymiany kart podarunkowych Coinstar?

Aby znaleźć kiosk wymiany kart podarunkowych Coinstar w pobliżu, przejdź do jego witryny i po prostu wprowadź swoją lokalizację, aby znaleźć dowolny z tych kiosków. Pamiętaj tylko, że przynajmniej w Stanach Zjednoczonych kioski wymiany kart podarunkowych Coinstar zostały zastąpione kioskami oferującymi inne usługi.

W szczególności, jeśli gorączkowo szukasz w Google „kiosku wymiany kart podarunkowych w pobliżu” i jesteś w Stanach Zjednoczonych, przejdź do tej strony. Znajdziesz tu również linki do stron internetowych Coinstar w innych krajach, jeśli chcesz znaleźć tam kiosk w pobliżu.

Czy kupony pieniężne Coinstar tracą ważność?

Kupony pieniężne Coinstar tracą ważność w dniu wydrukowanym na nich. Zwykle jest to od 24 do 48 godzin po wydrukowaniu kuponu, ponieważ masz wydrukować kupon gotówkowy Coinstar, a następnie natychmiast udać się do kasy w sklepie, w którym znajduje się kiosk, aby wymienić kupon na gotówkę.

To nie tylko pomaga szybciej uzyskać gotówkę, ale jest również znacznie bezpieczniejsze, więc nie zgubisz przypadkowo swojego kuponu ani nie zostanie ci on skradziony.

Powiązane: 17 powodów, dla których Twoja karta debetowa nie działa – i jak to naprawić

Czy w Walmart można wymienić kartę podarunkową na gotówkę?

Nie, nie możesz wymienić karty podarunkowej na gotówkę w Walmart. Można go użyć tylko do zakupu towarów w Walmart. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, gdy saldo karty podarunkowej jest bardzo niskie, na przykład mniej niż 1 USD. W takich przypadkach Walmart może przekazać saldo w gotówce.

Możesz jednak wymienić kartę podarunkową Walmart na gotówkę w innych miejscach – chociaż niestety nie w pobliskich kioskach wymiany kart podarunkowych Coinstar, ponieważ zostały one usunięte.

Ostatnie przemyślenia na temat korzystania z giełdy kart podarunkowych Coinstar w pobliżu

Chociaż wiem, że byłem bardzo rozczarowany, widząc, że może nie być już możliwe znalezienie kiosku wymiany kart podarunkowych Coinstar w pobliżu mnie, istnieje wiele alternatyw Coinstar dla tych, którzy chcą wymienić kartę podarunkową na gotówkę.

W szczególności sprzedaż kart podarunkowych online wydaje się najłatwiejszą i najbezpieczniejszą opcją. Fakt, że te witryny mogą zagwarantować kupującym, że karty podarunkowe są legalne, oznacza, że ​​prawdopodobnie najszybciej dostaniesz tam gotówkę, ponieważ kupujący są mniej wahani przed zakupem kart podarunkowych za pośrednictwem tych dedykowanych witryn w porównaniu z, powiedzmy, Craigslist.

To mówi, użycie karty podarunkowej do zakupu czegoś, co możesz następnie odsprzedać, może spowodować, że otrzymasz więcej pieniędzy za ten przedmiot, niż gdyby ktoś kupił Twoją kartę podarunkową za procent salda. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy używasz karty podarunkowej do zakupu przedmiotu objętego wyprzedażą, co oznacza, że ​​możesz go odsprzedać po pełnej cenie.

Tak czy inaczej, można śmiało powiedzieć, że na pewno masz kilka opcji, jeśli utkniesz z niechcianą kartą podarunkową!