Kik nie wysyła wiadomości? 9 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Kik nie wysyła wiadomości? 9 sposobów rozwiązania problemu (rozwiązany)

Aby naprawić, że Kik nie wysyła wiadomościpierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić połączenie internetowe, ponownie uruchomić urządzenie, wyczyścić pamięć podręczną, odinstalować i ponownie zainstalować aplikację itp.

Kik to popularna aplikacja do przesyłania wiadomości społecznościowych, ale ludzie narzekają, że Kik nie wysyła wiadomości. I nie tylko ty masz problem, i mamy poprawkę.

W tym artykule dowiesz się jak naprawić, że Kik nie wysyła wiadomości na Androidzie lub iPhonie. Porozmawiamy również o tym, dlaczego problem występuje na Twoim urządzeniu i jak działają potwierdzenia wiadomości.

PRZECZYTAJ TEŻ: Czat wideo Kik nie działa? 8 sposobów rozwiązania problemu

Co robić, gdy Kik nie wysyła wiadomości?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, gdy Kik nie wysyła wiadomości, jest sprawdź serwer Kik i zobacz, czy inne osoby w pobliżu mają ten sam problem.

Jeśli nie jesteś jedynym, który ma problem, będziesz musiał poczekać, aż zrobi to zespół Kik wymyślić poprawkęa następnie zaktualizuj aplikację Kik w App Store lub Play Store.

Jeśli tylko Ty masz problem, oznacza to, że w aplikacji wystąpiła drobna usterka lub wystąpił błąd w urządzeniu.

Może być też tak, że Twój Internet połączenie jest słabe. Wszystko czego potrzebujesz to odświeżać Twoje urządzenie lub aplikację.

Teraz będziesz chciał ponownie uruchomić swoje urządzenie, w razie potrzeby wyłącz aplikację (iPhone) lub odinstaluj i ponownie pobierz ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

Aktualizowanie aplikacja może również naprawić Kik, który nie wysyła wiadomości, jeśli wcześniej korzystałeś ze starszej wersji aplikacji.

PRZECZYTAJ TEŻ: Kik Captcha nie działa? 7 sposobów rozwiązania problemu z weryfikacją

Jak działają potwierdzenia wiadomości Kik

Kik to aplikacja do przesyłania wiadomości społecznościowych, co oznacza, że ​​używa Internetu do wysyłania wiadomości do innych użytkowników.

A te wiadomości, które są wysyłane, przechodzą przez trzy kroki, które określają, czy wiadomość została wysłana, czy nie.

Za każdym razem, gdy wysyłasz wiadomość do kogoś na Kik, wiadomość idzie przez trzy kroki, które są:

  • S: Oznacza to, że wiadomość została wysłana i nadal znajduje się na serwerze Kik.
  • D: Oznacza, że ​​wiadomość została dostarczona do odbiorcy, ale jej nie przeczytał.
  • R: Oznacza, że ​​wiadomość została przeczytana przez odbiorcę, do którego ją wysyłasz.

Przechodzi przez kolejne etapy, dzięki czemu wiesz, czy dana osoba przeczytała Twoją wiadomość, czy nie.

Ale dlaczego komunikat Kik nie działa, a znak nie zmienia się ani na D, ani na R. Oznacza to, że jest problem.

Jeśli wiadomość na Kik nie jest wysyłana, a znak nie jest wysyłany, przyczyną mogą być pewne problemy.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak naprawić niedziałającą aplikację Kik (8 poprawek roboczych)

Dlaczego Kik nie wysyła wiadomości?

Tam są różne powody Kik nie wysyła wiadomości na Twoje urządzenie. Może to być problem związany z serwerem lub aplikacja nie działa dobrze na Twoim telefonie.

Może to być pamięć podręczna i mogła zepsuć aplikację Kik lub dostawca Internetu jest po prostu zły w świadczeniu swoich usług. Ale oto wszystkie powody, dla których wiadomości Kik nie są wysyłane.

  • Problem techniczny
  • Aplikacja ma usterkę
  • Twoje urządzenie ma błąd
  • Dostawca internetu ma problem
  • Serwer wyłączony w twoim regionie
  • Nadmierna pamięć podręczna
🔥 Zalecana:  Ryder Ripps stworzył kopię kolekcji BAYC

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak transmitować na żywo w KIK 2022 (pełny przewodnik)

Jak naprawić brak wysyłania wiadomości przez Kik

Wypróbowaliśmy różne rozwiązania i przeprowadziliśmy wiele badań na temat tego, że Kik nie wysyła wiadomości. I napisałeś poprawkę, która pomoże ci rozwiązać problem.

Więc jeśli masz czas na wykonanie pracy, oto jak naprawić problem Kik nie wysyłający wiadomości na twoim urządzeniu.

Poprawka 1: poczekaj, aż problem zostanie rozwiązany

Jeśli Kik nie wysyła wiadomości na Twoje urządzenie, może to być problem techniczny i cokolwiek zrobisz, nie rozwiąże to problemu.

Jeśli występuje ten problem, może to dotyczyć określonego regionu, w którym serwer nie działa. I nie będziesz w stanie nic zrobić, aby to naprawić.

To, co musisz zrobić, to poczekać, aż zespół Kik rozwiąże problem i wyda nową aktualizację aplikacji.

Poprawka 2: Zmień lepszą sieć internetową

Innym problemem, który może powodować, że aplikacja się nie ładuje, jest dostawca Internetu, który może mieć przerwę w zasięgu sieci.

Najlepszą rzeczą, jaką musisz zrobić, to zmienić sieć komórkową. Przełącz się na innego dostawcę siecii sprawdź, czy Kik wysyła wiadomości

Możesz także przełączyć się na połączenie Wi-Fi, jeśli w urządzeniu nie ma innego operatora sieci. Jeszcze lepiej, zdobądź nową kartę SIM.

Jeśli wcześniej korzystałeś z Wi-Fi jako połączenia internetowego, zmień je na swoją sieć komórkową, a to naprawi, że Kik nie wysyła wiadomości na twoje urządzenie.

Poprawka 3: Odśwież aplikację Kik

Jeśli wiadomości nie są wysyłane, możesz to zrobić uruchom ponownie aplikację Kik na swoim urządzeniu, a pomoże to w wysłaniu wiadomości do odbiorcy.

Jeśli używasz urządzenia z Androidem, możesz wymusić zatrzymanie aplikacji, co spowoduje zatrzymanie jej działania w tle. Następnie ponownie otwórz aplikację.

Aplikacja Kik musi być otwarta, abyś mógł nacisnąć przycisk Force Stop.

Aby wymusić zatrzymanie aplikacji na Androida, otwórz telefon Ustawienia > Stuknij w Aplikacje i powiadomienia > Stuknij w Informacje o aplikacji lub Zobacz wszystko [Num] aplikacje > Następnie znajdź aplikację Kik > A następnie stuknij w Wymuś zatrzymanie.

Możesz także stuknąć i przytrzymać aplikację Kik na ekranie głównym, a następnie stuknąć ikonę Informacje o aplikacji i stuknąć Wymuś zatrzymanie.

Możesz odświeżyć aplikację Kik na swoim iPhonie, wystarczy odświeżyć aplikację w tle.

Aby ponownie uruchomić aplikację, otwórz telefon Ustawienia> A następnie dotknij Ogólne> Stuknij w Odświeżanie aplikacji w tle> Znajdź aplikację Kik> Wyłącz aktywność aplikacji w tle.

Następnie ponownie otwórz aplikację Kik, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany, czy nie. Jeśli nie, użyj następnej poprawki.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego nie mogę dołączyć do grup Kik? Zobacz, jak to naprawić

Poprawka 4: Uruchom ponownie urządzenie

Jeśli aplikacja nie działa, możesz ponownie uruchomić telefon. Po ponownym uruchomieniu urządzenia i otwarciu aplikacji Kik problem powinien zostać rozwiązany.

Aplikacja Kik może mieć po prostu drobną usterkę, która powoduje nieprawidłowe działanie aplikacji i nie działa zgodnie z oczekiwaniami.

Ponowne uruchomienie iPhone’a lub urządzenia z Androidem to pierwsza rzecz, którą musisz zrobić, aby rozwiązać problem.

Aby ponownie uruchomić Androida lub iPhone’a:

Stuknij przycisk zasilania w prawym rogu ekranu, a następnie stuknij opcję Uruchom ponownie. Możesz go wyłączyć i odczekać kilka minut przed włączeniem.

Na iPhonie możesz miękko lub wymusić ponowne uruchomienie urządzenia. Spowoduje to usunięcie usterki i zatrzymanie uruchamiania aplikacji w tle.

Poprawka 5: Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Kik

Jednym z najlepszych sposobów rozwiązania dowolnego problemu z aplikacjami jest wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji. Jeśli używasz urządzenia z systemem Android i napotykasz problem, możesz to zrobić wyczyść pamięć podręczną Kik.

🔥 Zalecana:  Kołowrotki na Instagramie nie działają? Wypróbuj te 9 rozwiązań, aby to naprawić

W przypadku użytkowników iPhone’a nie można bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w ustawieniach aplikacji na iPhone’a.

Ta funkcja nie jest dostępna na urządzeniu, jedyne, co możesz tutaj zrobić, to odciążyć aplikację.

Aby rozwiązać problem z aplikacją Kik na swoim urządzeniu, musisz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji Kik.

W przypadku urządzenia z Androidem: otwórz Ustawienia Androida> Stuknij w Aplikacje i powiadomienia> Stuknij w Informacje o aplikacji> A następnie znajdź aplikację Kik> Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna> Stuknij w Wyczyść pamięć podręczną.

Możesz także uzyskać dostęp do aplikacji z poziomu ustawień Android Storage. Otwórz Ustawienia> Pamięć> Inne aplikacje lub Aplikacje> Stuknij w Kik> Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna> Stuknij Wyczyść pamięć podręczną.

Ponieważ nie możesz bezpośrednio wyczyścić pamięci podręcznej w aplikacji Kik lub w ustawieniach aplikacji na iPhone’a, musisz odciążyć aplikację.

Otwórz Ustawienia iPhone’a > A następnie stuknij Ogólne > Stuknij Pamięć iPhone’a > Następnie znajdź aplikację Kik i otwórz ją > I stuknij przycisk Odciąż aplikację.

Po wyładowaniu aplikacji z iPhone’a musisz ponownie zainstalować ją z App Store, dotykając ikony aplikacji na ekranie głównym.

Następnie sprawdź aplikację Kik po wyczyszczeniu pamięci podręcznej i powinieneś móc używać aplikacji Kik do wysyłania wiadomości.

Poprawka 6: Wyczyść dane aplikacji Kik

W przypadku użytkowników Androida wyczyszczenie danych aplikacji może rozwiązać każdy problem bez odinstalowywania aplikacji z urządzenia.

Jeśli posiadasz telefon z Androidem, a Kik nie wysyła wiadomości, możesz wyczyścić dane i wszystko, w tym Twoje konto, zostanie usunięte z aplikacji.

Musisz ponownie zalogować się na swoje konto i ponownie wysłać wiadomość. To powinno zadziałać.

Aby rozwiązać problem z brakiem wysyłania wiadomości Kik na urządzeniu, musisz wyczyścić dane aplikacji Kik.

W przypadku urządzenia z Androidem: otwórz Ustawienia Androida> Stuknij w Aplikacje i powiadomienia> Stuknij w Informacje o aplikacji> A następnie znajdź aplikację Kik> Stuknij w Pamięć i pamięć podręczna> A następnie stuknij w Wyczyść pamięć.

Poprawka 7: Zainstaluj starą wersję aplikacji Kik

Jeśli niedawno zaktualizowałeś aplikację, a problem zaczął powodować, że aplikacja Kik nie działa poprawnie, być może nowa wersja zawiera błąd.

To, co musisz zrobić, to wrócić do poprzedniej aktualizacji. W przypadku urządzeń z systemem Android możesz przejść do jednego ze sklepów z aplikacjami innych firm, aby zobaczyć wszystkie poprzednie wersje aplikacji.

Możesz zobaczyć poprzednią wersję aplikacji na Androida w sklepach innych firm, takich jak Uptodown.

Jeśli to zrobisz, aplikacja Kik zacznie ponownie działać. Teraz musisz poczekać na stabilną aktualizację.

Poprawka 8: Zaktualizuj aplikację Kik

Jeśli nie aktualizowałeś swojej aplikacji od dłuższego czasu, aktualizacja aplikacji teraz to dobry moment, aby naprawić problemy z aplikacją Kik.

Stara wersja aplikacji może teraz nie działać poprawnie, w zależności od używanego urządzenia.

Aby zaktualizować aplikację Kik na swoim urządzeniu, przejdź do sklepu Google Play lub Apple App Store, gdy zobaczysz aktualizację, kliknij ją, aby zaktualizować.

Ta aktualizacja naprawi usterki i błędy poprzedniej wersji aplikacji, a pozbycie się starej wersji aplikacji pozwoli ci dobrze z niej korzystać.

Poprawka 9: Odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację Kik

Jeśli próbowałeś zaktualizować aplikację, a Kik nadal nie działa zgodnie z oczekiwaniami, musisz usunąć aplikację ze swojego urządzenia i odczekać około 3 minuty przed jej ponowną instalacją.

To naprawia Kik, który nie wysyła wiadomości, i będziesz mógł ponownie używać aplikacji do wysyłania wiadomości do osób znalezionych w aplikacji.

🔥 Zalecana:  AI przewiduje raka trzustki z trzyletnim wyprzedzeniem

Odinstalowywanie aplikacji z Androida i iPhone’a nie różni się zbytnio. Jeśli nie wiesz jak.

Dotknij i przytrzymaj aplikację, a zobaczysz opcję Odinstaluj u góry, przeciągnij i upuść aplikację, aby usunąć ją z telefonu z Androidem. Lub dotknij kosza, aby usunąć aplikację

W przypadku iPhone’a: ​​dotknij i przytrzymaj aplikację Kik, a następnie w małym wyskakującym menu dotknij Usuń aplikację i potwierdź. Aplikacja zostanie usunięta z Twojego urządzenia.

Po usunięciu aplikacji z telefonu musisz odczekać około 3 minuty, a następnie ponownie uruchomić telefon przed ponowną instalacją aplikacji.

Wniosek

Kik nie wysyła wiadomości prawdopodobnie jest spowodowany przez serwer lub aplikacja nie działa poprawnie. Czasami Twój dostawca sieci może mieć pewne problemy.

Może to być problem techniczny dotyczący całej aplikacji, który powoduje, że wiadomość Kik nie jest wysyłana, a będziesz musiał poczekać na aktualizację poprawki.

Aby rozwiązać ten problem, możesz odinstalować aplikację i zainstalować ją ponownie z Apple App Store lub Google Play Store.

Większość aplikacji po prostu przestaje działać bez powodu, a Ty nie jesteś problemem. To aplikacja lub serwer.

Aby znów działało, musisz poczekać, aż aplikacja się zrestartuje, lub skorzystać z powyższego przewodnika, aby rozwiązać problem Kik.

Często Zadawane Pytania

Dlaczego Kik jest taki wolny?

Jeśli aplikacja Kik działa wolno na Twoim urządzeniu, powodem jest to, że Twoje urządzenie ma mało pamięci RAM do pracy. Może to być również spowodowane słabym połączeniem internetowym lub usterką techniczną aplikacji.

Co oznaczają 3 kropki na Kik?

Kiedy widzisz trzy kropki „…” oznacza to, że Kik próbuje nawiązać połączenie, a Twoja wiadomość nie dotarła do serwera i jest gdzieś w czyśćcu wiadomości Kik.

Dlaczego Kik przestał pracować?

Kik przestał działać z powodu problemów technicznych z aplikacją. Może to być również spowodowane przez serwer lub aplikację, która właśnie zdecydowała się źle działać w tym momencie. Możesz odinstalować i ponownie zainstalować aplikację, aby ją naprawić.

Jak naprawić, że Kik nie otrzymuje wiadomości?

Aby naprawić brak otrzymywania wiadomości w Kik, możesz sprawdzić połączenie internetowe, odświeżyć aplikację, ponownie uruchomić urządzenie, wyczyścić pamięć podręczną i dane aplikacji, zaktualizować aplikację lub odinstalować i ponownie zainstalować zaktualizowaną wersję aplikacji.

Dlaczego moja wiadomość Kik nie jest wysyłana?

Jeśli Twoja wiadomość nie została wysłana na Kik, oznacza to, że aplikacja ma problem techniczny lub masz problem z siecią, zwłaszcza z urządzeniem. Spróbuj zmienić dostawcę internetu, aby sprawdzić, czy wiadomość zostanie wysłana.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie