Kanały tematyczne pod paskiem wyszukiwania (gdzie zniknął?)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Kanały tematyczne pod paskiem wyszukiwania (gdzie zniknął?)

„Kanał tematyczny”. To była bardzo interesująca funkcja dla nas wszystkich.
Ostatnia strona przeglądania na Instagramie była kombinacją postów z różnych tematów i wygląda losowo, chociaż nie dlatego, że Instagram pokazuje posty, które mogą Ci się najbardziej spodobać. Ta nowa funkcja była niesamowita i pozwala łatwiej i wydajniej znajdować i odkrywać ludzi.

Użytkownicy mogą znaleźć Twoje posty na:

  • Strony z hashtagami
  • Ogólna strona eksploracji
  • Ich kanały domowe (jeśli podążają za hashtagiem, którego używasz)

Tematy na Instagramie pod paskiem wyszukiwania

Tematy na Instagramie pod paskiem wyszukiwania to stara funkcja Instagrama, która teraz działa jako pasek wyszukiwania na Instagramie. Możesz teraz wyszukiwać tematy według tagów, miejsca, nazw lub kont.

Możesz zobaczyć kilka „Kanałów tematycznych” w polach u góry strony, takich jak „Jedzenie”, „Podróże”, „Styl” itp., Kiedy otwierałeś stronę eksploracji w nowej aktualizacji Instagrama. Naciskając żądany temat, możesz zobaczyć 2 rzeczy:

Są dwie ważne rzeczy, które powinieneś wiedzieć o kanałach tematycznych:

Po pierwsze, kanał tematyczny nie przypominał strony z hashtagiem. To było jak strona z hashtagiem, ale tak naprawdę nią nie była. Kiedy naciśniesz temat, algorytm Instagrama może pokazać Ci powiązaną treść, która nie była taka sama jak treść na stronie z hashtagiem. To było jak strona eksploracji dla określonych tematów, takich jak sport. Zdjęcia, które pojawiają się na stronie kanału o tematyce sportowej, nie były takie same jak najpopularniejsze posty na stronie z hasztagiem #sport. Oznaczało to, że Twoje treści mogły być odkrywane w lepszy sposób w kanałach tematycznych.

Drugim było to, że możesz zarządzać tematami i treściami, które widzisz. Tematy, które możesz zobaczyć w górnej części ekranu, mogą być oparte na Twojej aktywności na Instagramie. Oznacza to, że jeśli stale lubisz i komentujesz zdjęcia jedzenia, możesz zobaczyć kanały tematyczne związane z jedzeniem. W ten sposób mogłeś zarządzać i kontrolować kanały, z którymi chcesz się spotkać. Może pamiętasz jak? Odpowiedzią było komentowanie, polubienie, obserwowanie i interakcja ze stronami, z którymi chcesz wchodzić w interakcje i najczęściej je oglądać. Algorytm Instagrama może wyświetlać lepsze treści tylko dla Ciebie, analizując Twoje działania. To było jak oglądanie telewizji i oglądanie rzeczy, które naprawdę lubisz.

🔥 Zalecana:  UE przyspiesza regulacje dotyczące sztucznej inteligencji — w kierunku sztucznej inteligencji

Wskazówki dotyczące personalizacji kanałów tematycznych

#1 Przesuń palcem w lewo i w prawo, aby wybrać kanał tematyczny
#2 Usuń kanał tematyczny ze strony Eksploruj, naciskając i przytrzymując temat, a następnie klikając „wycisz” w menu
#3 Odśwież stronę tematu, aby zobaczyć inne posty, przytrzymując palec na ekranie i przeciągając kanał w dół.
#4 Użyj „powiązanych hashtagów”, wybierając temat, który był powiązany z Twoim kontem, zapisz nowe hashtagi, które są istotne dla Twojego konta, a na koniec zapisz je w aplikacji do podglądu
#5 Opublikuj więcej filmów