Kalkulator TikTok – ile zarabiają TikTokerzy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Kalkulator TikTok – ile zarabiają TikTokerzy

Jeśli właśnie utworzyłeś konto TikTok i zaczynasz przesyłać filmy TikTok w nadziei, że pewnego dnia zaczniesz zarabiać na TikTok i wykorzystasz całą swoją ciężką pracę, jednocześnie zarabiając na życie, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie,

Stworzyliśmy nasz własny kalkulator TikTok, który daje wyobrażenie o tym, co możesz zrobić ze swojego konta TikTok. Ten kalkulator bierze pod uwagę takie rzeczy, jak liczba wyświetleń wideo i liczba obserwujących TikTok. Im więcej użytkowników ogląda Twoje filmy, tym więcej zarabiasz na TikTok. Podobnie, im więcej masz obserwujących, tym więcej zarabiasz na TikTok.

Ten kalkulator TikTok bierze pod uwagę tylko to, co twórca zarabia na reklamach TikTok i ile zarabia z funduszu twórcy TikTok. Nie obejmuje tego, co Twoi ulubieni twórcy zarabiają dzięki funkcji napiwków, treściom sponsorowanym, wirtualnym prezentom, umowom sponsorskim i innym źródłom przychodów.

Kalkulator TikTok – z ilu źródeł dochodu może korzystać Twoje konto TikTok

Influencerzy TikTok mogą korzystać z prawie wszystkich źródeł dochodów, z których korzystają użytkownicy innych platform mediów społecznościowych. Na przykład, ze względu na rozmiar kont w mediach społecznościowych, twórcy TikTok odnoszą korzyści z promowania marek, sprzedaży towarów, wstawiania linków partnerskich do filmów i publikowania sponsorowanych treści. Mogą nawet sprzedawać bezpośrednio swoim obserwującym.

Promocja marek – Influencer marketing

Nawet mikroinfluencerzy mogą zarabiać na TikTok, promując oferty marek. Wiele marek działa w bardzo małych niszach, co oznacza, że ​​potrzebują wpływowych osób do kierowania ruchu na ich strony internetowe lub strony w mediach społecznościowych. Marki są gotowe dużo zapłacić, jeśli odbiorcami twórców są potencjalni klienci. Im bardziej niszowa jest twoja zaangażowana publiczność, tym większe masz szanse na naliczenie dodatkowej opłaty.

🔥 Zalecana:  Przegląd rankingu SE: zalety, wady, funkcje i alternatywy

Sprzedawaj towar

Jeśli masz niestandardowe przedmioty, takie jak sukienki i koszulki, kubki i buty, które Twoi odbiorcy chcieliby wykorzystać do wspierania Twoich treści, jest to świetny sposób na zarabianie pieniędzy na TikTok. Musisz tylko rozeznać zainteresowania swoich odbiorców i zobaczyć, z czego byliby dumni, mając swoich ulubionych twórców, i zaoferować im to.

Marketing afiliacyjny na filmach TikTok

Podobnie jak inne platformy mediów społecznościowych, możesz promować treści stowarzyszone w swoich postach TikTok i swoim profilu TikTok. Z doświadczenia wynika, że ​​nie jest to tak płynne, jak na YouTube, ale w zależności od Twoich obserwujących może to być szansa na zarobienie większych pieniędzy.

Musisz tworzyć treści dotyczące wspomnianego produktu, regularnie publikować posty i linkować do promowanych produktów, a jesteś na najlepszej drodze do zarabiania pieniędzy na TikTok. Jedyna rada, jakiej możemy udzielić, to upewnienie się, że publikowane treści są zgodne z tematyką strony i zainteresowaniami odbiorców.

Treści sponsorowane dla użytkowników TikTok

Chociaż jest to podobne do promowania markowych filmów wideo, treści sponsorowane obejmują wszystkie treści płatne za opublikowanie. Wielu twórców zarabia na publikowaniu unikalnych treści po otrzymaniu płatności. Mogą to być treści innych twórców lub marek TikTok. Ideą tego jest to, że płacisz za ich publikowanie. Aby znaleźć sponsorowane posty, które możesz opublikować na swojej stronie za pieniądze, zalecamy dołączenie do rynku, takiego jak Rynek twórców TikTok.

Wskazówki od użytkowników TikTok

Możesz także założyć profil na platformach oferujących napiwki, takich jak Patreon, i poprosić zaangażowaną publiczność o przekazanie darowizny na wsparcie Twojego rzemiosła. Możesz mieć system, w którym możesz okazywać wdzięczność swoim widzom w swoich filmach, zachęcając w ten sposób innych odbiorców docelowych do przekazywania darowizn na Twoje rzemiosło.

Kalkulator TikToka

🔥 Zalecana:  15 USD za godzinę to ile kosztuje rok — maksymalizuj i oszczędzaj

Wprowadź liczbę wyświetleń wideo i obserwujących, aby obliczyć, ile zarabia konto:

Dochód: $

Przeczytaj także: Ile wytycznych dla społeczności uderza w TikTok, aby zostać zbanowanym