Ka-ching: 9 łatwych sposobów zarabiania i oszczędzania pieniędzy dzięki aplikacji Cash App

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Ka-ching: 9 łatwych sposobów zarabiania i oszczędzania pieniędzy dzięki aplikacji Cash App

W ciągu ostatniej dekady nastąpiła dramatyczna zmiana w sposobie, w jaki ludzie radzą sobie ze swoimi finansami. Wraz z powszechnym przyjęciem smartfonów i innych urządzeń konsumenci coraz częściej korzystają z portfeli cyfrowych do płacenia za towary i usługi. Eksperci spodziewają się, że trend ten będzie się utrzymywał wraz z postępem technologicznym. Niektóre aplikacje posuwają tę rewolucję dalej, udostępniając użytkownikom różne narzędzia, które potrafią znacznie więcej niż tylko płacenie za przedmioty.

Wejdź do aplikacji gotówkowej

Cash App to jeden z najpopularniejszych portfeli cyfrowych i aplikacji płatniczych peer-to-peer (P2P). Posiadając konto, możesz używać go do szybkiego i bezpiecznego wysyłania i odbierania pieniędzy, zakładania bezpośrednich wpłat, oszczędzania pieniędzy, wydawania pieniędzy oraz inwestować w akcje i bitcoiny. Możesz również zarobić cashback lub darmowy Bitcoin a nawet złożyć zeznanie podatkowe bez dodatkowych kosztów!

Firma umożliwiła użytkownikom wykonywanie wszystkich tych czynności na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu jest to wygodna i przyjazna dla użytkownika opcja dla osób poszukujących kompleksowego rozwiązania dla swoich potrzeb finansowych. Nic dziwnego, że aplikacja Cash App stała się podstawową opcją płatności dla wielu osób.

Co to jest aplikacja gotówkowa?

Aplikacja gotówkowa to platforma finansowa i aplikacja portfela mobilnego podobna do Venmo, Apple Pay, Google Pay, PayPal i Zelle. Działa jako codzienne rozwiązanie bankowe dla osób fizycznych, ale świadczy również usługi dla firm.

Dawniej znana jako Square Cash, Square Inc., aplikacja uruchomiona w 2013 roku, której współzałożycielem jest założyciel Twittera, Jack Dorsey. Został później przemianowany na Cash App.

Należy zauważyć, że Cash App nie jest prawdziwym bankiem, ale platformą finansową współpracującą z bankami. Te partnerstwa umożliwiają Cash App świadczenie usług bankowych i kart debetowych ubezpieczonych przez Federalną Korporację Ubezpieczeń Depozytów (FDIC).

Aplikacja Cash jest obecnie dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Jak działa aplikacja gotówkowa?

Aby zarejestrować się w Cash App, pobierz aplikację, wprowadź swoje imię i nazwisko, kod pocztowy oraz adres e-mail lub numer telefonu i to wszystko! Utworzysz nazwę użytkownika, znaną jako $Cashtag, której inni będą używać zapłacić lub poprosić o pieniądze. Mogą też wyszukiwać według nazwiska, adresu e-mail lub numeru telefonu.

Po utworzeniu bezpłatnego konta musisz połączyć Cash App z jednym z istniejących kont bankowych, aby zacząć korzystać z większości jego usług. Wtedy będziesz mógł przesyłać pieniądze między swoimi kontami oraz wysyłać i odbierać pieniądze.

Kiedy otrzymujesz pieniądze, możesz zatrzymać je w aplikacji Cash App lub przelać je na połączone konto bankowe. Za przelewy natychmiastowe pobierana jest niewielka opłata, ale standardowe przelewy (które trwają 1-3 dni robocze) są bezpłatne.

🔥 Zalecana:  Ponad 10 hacków Best Fetch Rewards, aby szybko zdobyć więcej punktów

Wielu użytkowników Cash App otrzymuje bezpłatną kartę Cash Card, która jest zasadniczo wizą karta debetowa który może być używany w sklepach lub jako portfel cyfrowy do robienia zakupów.

Aby korzystać ze wszystkich funkcji Cash App, musisz mieć ukończone 18 lat. Jednak użytkownicy w wieku 13 lat mogą założyć konto i poprosić o kartę gotówkową (dostęp do niektórych funkcji wymaga zgody rodziców).

Chociaż aplikację Cash App można pobrać bezpłatnie, za niektóre usługi obowiązują opłaty.

Czy aplikacja Cash jest bezpieczna?

Cash App wykorzystuje szyfrowanie, bezpieczne serwery i technologię wykrywania oszustw, aby chronić Twoje dane i pieniądze. Ogólnie rzecz biorąc, jest bezpieczny w użyciu, ale to nie znaczy, że jest niezwyciężony. Jako użytkownik możesz zrobić kilka rzeczy, aby zminimalizować zagrożenia bezpieczeństwa.

Po pierwsze, ponieważ „aplikacja gotówkowa” jest powszechnym terminem, zachowaj ostrożność podczas pierwszego pobierania i konfigurowania konta. Istnieje kilka legalnie wyglądających podrabianych aplikacji, więc upewnij się, że używasz aplikacji Square Inc. Cash.

Po drugie, oszustwa internetowe często wykorzystują markę Cash App, aby zwabić ludzi obietnicą szybkiego zarobienia pieniędzy. Jednym z przykładów jest cashappearn.com, którą większość użytkowników zgłosiła jako oszustwo. Jeśli coś brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, prawdopodobnie tak jest. Informacje o znanych oszustwach i sposobach ich unikania są dostępne na stronie ich strona internetowa.

Po trzecie, płatności Cash App są natychmiastowe i zazwyczaj trudno je anulować. Cash App monitoruje konta i od czasu do czasu anuluje potencjalnie oszukańcze opłaty. Jednak od Ciebie zależy, czy wyślesz pieniądze do właściwej osoby. Jeśli popełnisz błąd lub dasz się nabrać na oszustwo, możesz zażądać zwrotu pieniędzy za pomocą przycisku Żądanie. Niestety tylko tyle możesz zrobić.

Upewnij się, że używasz trudnego do odgadnięcia kodu logowania i kodu PIN. Nigdy nikomu ich nie udostępniaj. Cash App Support nigdy nie poprosi Cię o wysłanie „testowej” płatności ani o zakup lub pobranie programów, które umożliwiają zdalny dostęp.

Skorzystaj z ich dodatkowych środków bezpieczeństwa, w tym:

  • umożliwienie autoryzacji dwuskładnikowej
  • za pomocą Security Lock, gdzie każda płatność wymaga podania hasła
  • wyłączenie karty gotówkowej, jeśli nie używasz jej aktywnie lub jeśli zostanie zgubiona lub skradziona
  • włączenie powiadomień sms lub e-mail o każdej płatności

Jak zarabiać dzięki aplikacji Cash

Pomimo oszustw istnieje kilka legalnych sposobów zarabiania pieniędzy za pomocą Cash App.

1. Poleć nowych użytkowników

Jednym z najłatwiejszych sposobów zarabiania pieniędzy za pomocą Cash App jest ich program polecający. Gdy polecisz nowemu użytkownikowi Cash App, otrzymasz premię w wysokości 5 USD, jeśli użyje on Twojego linku z zaproszeniem. Bonus za zaproszenie to świetny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki. To także świetny sposób, aby zachęcić znajomych i rodzinę do korzystania z Cash App.

🔥 Zalecana:  Jak sprawdzić, kto oglądał Twój TikTok (w ciągu sekundy)

2. Wprowadź Cash App Fridays Giveaways

W każdy piątek Cash App organizuje prezenty lub loterie Świergot I Instagram konta. Ostatnie prezenty wahają się od rabatów w wysokości 25 USD do depozytów Bitcoin o wartości ponad 40 000 USD! Pamiętaj, aby ich przestrzegać i zgłosić się, jeśli kwalifikujesz się do szansy na wygraną.

3. Inwestowanie w aplikacje gotówkowe

Już za 1 USD możesz zacząć inwestować w ułamkowe akcje bez płacenia prowizji za pośrednictwem Cash App Investing.

Możesz śledzić ceny akcji w czasie rzeczywistym, monitorować swoje portfolio inwestycyjne w aplikacji i utwórz listę firm do obserwowania, aby być na bieżąco z ich wynikami. Jeśli akcje mają się dobrze, możesz zarabiać pieniądze. Jednak inwestowanie wiąże się z ryzykiem i zamiast tego możesz stracić pieniądze, więc inwestuj tylko tyle, ile możesz stracić.

Cash App Investing jest dostępny tylko dla mieszkańców USA, którzy ukończyli 18 lat.

4. Kupuj i sprzedawaj Bitcoiny

Oprócz inwestowania na giełdzie, użytkownicy Cash App mogą kupować, sprzedawać i wysyłać Bitcoiny. Za kupowanie i sprzedawanie Bitcoinów może być pobierana niewielka opłata, ale Cash App wyświetli opłatę przed zakończeniem transakcji. Wysyłanie i odbieranie Bitcoinów jest bezpłatne. Podobnie jak akcje, wartość Bitcoin stale się zmienia. Chociaż inwestowanie w Bitcoina jest uważany za wysokiego ryzyka, jest mało prawdopodobne, aby kryptowaluty zniknęły z dnia na dzień, a Bitcoin jest największym z nich wszystkich. Jeśli chcesz podjąć ryzyko, może się to opłacić, w zależności od tego, kiedy kupujesz i sprzedajesz.

Możesz także wybrać „płatność w Bitcoin”, gdzie część Twojej bezpośredniej wpłaty zostanie automatycznie zainwestowana w Bitcoin bez płacenia opłat.

5. Zarabiaj darmowe Bitcoiny dzięki Bitcoin Boosts

Zamiast korzystać z Cash Boost Cash App, aby uzyskać zniżki na zakupy, możesz zarobić darmowe Bitcoiny poprzez Bitcoin Boost. Kwota, którą automatycznie zarobisz, zależy od dokonanych zakupów.

Gdy zarobisz Bitcoina, możesz go sprzedać za gotówkę lub zatrzymać, mając nadzieję, że jego wartość wzrośnie.

To łatwy sposób na zarobienie darmowe pieniądze i świetny sposób, aby dowiedzieć się więcej o inwestowaniu w kryptowaluty.

6. Wysyłaj i odbieraj pieniądze za darmo

Nie ma żadnych dodatkowych opłat za korzystanie z Cash App do wysyłania lub odbierania pieniędzy, co jest jednym z powodów, dla których jest to tak popularna aplikacja. Niezależnie od tego, czy pożyczasz pieniądze od przyjaciół lub rodziny, pożyczasz komuś pieniądze, czy otrzymujesz zapłatę za takie rzeczy twój boczny zgiełkCash App to najprostszy sposób, aby to zrobić.

🔥 Zalecana:  19 najlepszych sposobów na zwiększenie motywacji do zarabiania pieniędzy

Aplikacja jest również wygodna, ponieważ jest powiązana z kontem bankowym i umożliwia przesyłanie pieniędzy za pomocą zaledwie kilku dotknięć.

Jak oszczędzać pieniądze dzięki aplikacji Cash

Oprócz zarabiania pieniędzy za pomocą Cash App, istnieje kilka sposobów, dzięki którym możesz również zaoszczędzić pieniądze.

1. Natychmiastowy zwrot gotówki

Dzięki karcie Cash Card masz dostęp do Cash Boosts, czyli natychmiastowych rabatów cashback, z których możesz skorzystać zaoszczędzić pieniądze w supermarkecierestauracjach, sklepach i podczas zakupów online.

Możesz użyć tylko jednego Cash Boost na raz, ale można je łatwo aktywować w aplikacji i łatwo je przełączać. Kliknij „Zaoszczędź z Boost”, przewiń aktualne ekskluzywne oferty i dodaj Boost, którego chcesz użyć. Następnie użyj swojej karty gotówkowej, aby dokonać zakupu, a aplikacja Cash App odliczy zniżkę z Twojego salda.

[Related Read: How To Spend Less Than $70 A Month On Groceries]

2. Zaoszczędź na opłatach bankomatowych

Gdy skonfigurujesz bezpośrednią wpłatę na swoją wypłatę w wysokości 300 USD lub więcej każdego miesiąca, Cash App zwróci opłaty za bankomat. Oni też się liczą Ubezpieczenie na wypadek bezrobocia depozytów, jeśli jesteś obecnie bez pracy.

3. Złóż swoje podatki za darmo

W 2020 roku Square, Inc. przejęło Credit Karma Tax i zmieniło jego nazwę Podatki od aplikacji gotówkowych. Ta usługa umożliwia użytkownikom aplikacji Cash App składanie podatków z telefonu lub komputera bez dodatkowych opłat.

Bonus: Uzyskaj wcześniejszą wypłatę

Dzięki Cash App możesz otrzymać wypłatę nawet dwa dni wcześniej niż w większości innych banków. Chociaż nie jest to sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, jest to świetny dodatek, jeśli potrzebujesz natychmiastowego dostępu do swoich pieniędzy.

Streszczenie

Jak widać, istnieje kilka różnych sposobów zarabiania i oszczędzania pieniędzy dzięki Cash App. Niezależnie od tego, czy szukasz wygodnego sposobu wysyłania i odbierania pieniędzy, inwestowania lub wcześniejszego otrzymywania płatności, Cash App to świetna opcja. A jeśli jesteś ostrożny i świadomy potencjalnych zagrożeń, jest to bezpieczny i łatwy sposób na zarządzanie finansami.