Jeśli usuniesz wiadomość w iMessage, czy zostanie ona usunięta dla drugiej osoby?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jeśli usuniesz wiadomość w iMessage, czy zostanie ona usunięta dla drugiej osoby?

iMessage to bezpłatna funkcja dostępna na urządzeniach z systemem iOS, umożliwiająca użytkownikom wysyłanie bezpłatnych wiadomości tekstowych, zdjęć, filmów i nie tylko do każdego, kto ma iPhone’a, iPada lub iPoda Touch.

IMessage jest wysyłany przez Internet (WiFi lub 5G) zamiast SMS/MMS, co oznacza, że ​​jest kierowany przez serwery Apple i może być używany, nawet jeśli odbiorca nie ma iPhone’a. Oznacza to również, że możesz korzystać z funkcji iMessage, nawet jeśli w ogóle nie masz żadnej usługi komórkowej.

Jak usunąć wiadomości z iPhone’a:

W aplikacji Wiadomości dotknij i przytrzymaj rozmowę, którą chcesz usunąć. Po lewej stronie każdej wybranej wiadomości pojawi się czerwone kółko z białym znakiem X. Stuknij czerwone kółko z białym X. Wybrane wiadomości zostaną usunięte.

Teraz, gdy wiesz, jak usunąć wiadomość na iPhonie, porozmawiajmy o tym, co się stanie, gdy to zrobisz.

Jeśli usuniesz wiadomość w iMessage, czy zostanie ona usunięta dla drugiej osoby?

Jeśli usuniesz wiadomość ze swojego iMessage, zostanie ona również usunięta z historii iMessage innej osoby, jeśli jeszcze jej nie pobrała. Jeśli już pobrali wiadomość, pozostanie ona w ich historii iMessage.

Czy to oznacza, że ​​jeśli usuniesz wiadomość w iMessage, zostanie ona usunięta dla drugiej osoby? Odpowiedź brzmi: tak, ale tylko wtedy, gdy jeszcze nie pobrali wiadomości. Po pobraniu wiadomości pozostanie ona w historii iMessage.

Jak usunąć wszystkie wiadomości z iPhone’a

Jeśli chcesz usunąć wszystkie wiadomości na swoim iPhonie jednocześnie, możesz to zrobić.

Po prostu przejdź do Ustawień, Wiadomości i włącz opcję Usuń wszystko. Spowoduje to usunięcie wszystkich wiadomości naraz, a jeśli masz dużo wiadomości, może to zająć trochę czasu.

🔥 Zalecana:  20 najlepszych aplikacji dla kierowców dostarczających, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy

Jeśli chcesz trwale usunąć wszystkie wiadomości z historii iMessage, musisz użyć iTunes lub iCloud. Możesz także użyć jednej lub obu tych metod, aby przywrócić wiadomości, jeśli coś pójdzie nie tak.

Pierwszym sposobem jest przywrócenie za pomocą iTunes:

 1. Podłącz iPhone’a do komputera.
 2. Wybierz swój iPhone w iTunes i kliknij kartę Podsumowanie.
 3. Kliknij Przywróć kopię zapasową i wybierz najnowszą kopię zapasową swojego iPhone’a.
 4. Po zakończeniu przywracania pojawi się monit o skonfigurowanie iPhone’a jako nowego urządzenia lub przywrócenie z kopii zapasowej. Wybierać Przywróć z kopii zapasowej i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby przywrócić dane.
 5. Po wyświetleniu monitu zaloguj się za pomocą identyfikatora Apple ID, którego używasz w iMessage.
 6. Po zalogowaniu się na konto wszystkie wiadomości powinny być widoczne w historii iMessage.

Drugim sposobem jest przywrócenie za pomocą iCloud:

 1. Przejdź do ustawień; Wiadomości i włącz opcję Usuń wszystko. Spowoduje to usunięcie wszystkich wiadomości naraz, a jeśli masz dużo wiadomości, może to zająć trochę czasu.
 2. Po usunięciu wiadomości przejdź do witryny iCloud.com i zaloguj się za pomocą swojego Apple ID.
 3. Kliknij Ustawienia, a następnie kliknij Przywróć kopię zapasową.
 4. Wybierz najnowszą kopię zapasową swojego iPhone’a i kliknij Dalej.
 5. Wprowadź hasło Apple ID i kliknij Przywróć.
 6. Po zakończeniu przywracania pojawi się monit o skonfigurowanie iPhone’a jako nowego urządzenia lub przywrócenie z kopii zapasowej. Wybierz opcję Przywróć z kopii zapasowej i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby przywrócić dane.
 7. Po wyświetleniu monitu zaloguj się za pomocą identyfikatora Apple ID, którego używasz w iMessage.
 8. Po zalogowaniu się na konto wszystkie wiadomości powinny być widoczne w historii iMessage.

Oto kilka często zadawanych pytań dotyczących usuwania wiadomości na iPhonie:

Czy mogę usunąć wiadomość iMessage, którą już wysłałem?

Chociaż nie możesz usunąć wiadomości po jej wysłaniu, możesz WYŁĄCZYĆ powiadomienia dla tej konkretnej rozmowy. Podczas przeglądania rozmowy w Wiadomościach stuknij Szczegóły, a następnie odznacz pole Pokaż alerty.

🔥 Zalecana:  Przegląd programu partnerskiego Home Depot: czy jest lepszy niż Amazon?

Spowoduje to, że iMessage nie będzie wysyłać Ci alertów, gdy ktoś odpowie na Twoje wiadomości, a także uniemożliwi drugiej osobie zobaczenie Twoich powiadomień iMessage. Nadal będziesz mógł zobaczyć ich odpowiedź w wątku konwersacji bez jego otwierania.

Jak mogę usunąć wiadomość, którą już wysłałem, aby druga osoba jej nie widziała?

Niestety, nie ma możliwości usunięcia już wysłanej wiadomości. Nawet jeśli WYŁĄCZYSZ powiadomienia dla tej rozmowy, druga osoba nadal będzie mogła zobaczyć Twoją wiadomość w swojej historii iMessage.

Co się stanie, jeśli usuniesz rozmowę w iMessage?

Jeśli usuniesz rozmowę, zostanie ona usunięta z Twojej historii iMessage, ale druga osoba nadal będzie ją miała w swojej historii iMessage. Jeśli chcesz również usunąć wiadomości z ich historii iMessage, musisz przywrócić z kopii zapasowej lub usunąć wiadomość z ich urządzenia.

Co się stanie, gdy ukryjesz alerty i usuniesz rozmowę w iMessage?

Gdy ukryjesz alerty, Twój iPhone przestanie wysyłać Ci powiadomienia, gdy ktoś odpowie na Twoje wiadomości. Nadal będziesz widzieć ich odpowiedź w wątku konwersacji bez jego otwierania. Jeśli usuniesz rozmowę, nie usunie ona jej z historii iMessage.

Czy możesz usuwać wiadomości w iMessage na iOS 14?

Tak, możesz usuwać wiadomości w iMessage na iOS 14. Robi się to, przesuwając wiadomość w lewo i dotykając przycisku Usuń.

Table of Contents