Jeśli ktoś mnie zablokował, czy nadal będzie otrzymywać moje SMS-y?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jeśli ktoś mnie zablokował, czy nadal będzie otrzymywać moje SMS-y?

Podejrzewasz, że jeden z Twoich kontaktów zablokował Twój numer telefonu? A teraz – zastanawiając się nad wysłaniem im SMS-a – pytasz: „jeśli ktoś mnie zablokował, czy nadal będzie dostawał moje SMS-y?”

Niestety, możesz zobaczyć wiadomości wysłane po Twojej stronie, ale odbiorca ich nie otrzyma jeśli kontakt naprawdę cię zablokował.

Jedynym sposobem jest jednak ukrycie swojego identyfikatora dzwoniącego lub skorzystanie z anonimowych usług SMS, które umożliwiają wysyłanie SMS-ów bez podawania numeru telefonu.

Ale skąd wiesz, czy ktoś zablokował twoje SMS-y? W tym artykule odpowiem tym, którzy pytają: „jeśli ktoś mnie zablokował, czy nadal otrzyma mojego SMS-a”. Powiem Ci również, jak rozpoznać, kiedy zostałeś zablokowany i jak wysłać wiadomość tekstową do kontaktu, który Cię zablokował.

Jeśli ktoś mnie zablokuje, czy nadal będzie otrzymywać moje SMS-y?

Jeśli kontakt zablokował Twój numer, nie otrzyma Twojego SMS-a, nawet jeśli wszystko dzieje się na Twoim poziomie, tak jakby wiadomości zostały pomyślnie dostarczone.

Na Androidzie nie będą otrzymywać powiadomień o twoich wiadomościach tekstowych w momencie ich dostarczenia, ani nie zobaczą wiadomości, gdy nadejdą. Na iPhonie nie otrzymają twoich wiadomości, jeśli twoja linia zostanie zablokowana.

Różnica w Androidzie polega na tym, że gdy kontakt blokuje Ci wysyłanie wiadomości tekstowych, Twoje wiadomości trafią bezpośrednio do sekcji Spam i Zablokowane, tak jak na koncie e-mail, jak widać poniżej:

Z powyższego wynika, że ​​pierwsza wiadomość to wiadomość Spam, a druga to wiadomość od zablokowanego kontaktu.

Skąd wiesz, czy ktoś zablokował Twoje SMS-y lub numer?

Jeśli wysyłasz SMS-y do kontaktu, a on nie odpowiada lub podejrzewa, że ​​zablokował Ci możliwość wysyłania SMS-ów, jednym ze sposobów sprawdzenia jest próba zadzwonienia do niego. Pamiętaj, że nie otrzymasz SMS-a od kontaktu, który zablokował Twój numer.

Czasami nie usłyszysz dzwonka, gdy spróbujesz do nich zadzwonić lub możesz zostać przekierowany do poczty głosowej po usłyszeniu dzwonka przez kilka sekund. Jeśli są dwa lub więcej dzwonków, oznacza to, że nie zostałeś zablokowany.

🔥 Zalecana:  Zdalny wolumin Roku nie działa? Najlepsze poprawki

Zanim stwierdzisz, że Twój numer został zablokowany, pamiętaj, że możesz uzyskać te same wyniki (jeden lub dwa dzwonki), jeśli odbiorca ma słaby sygnał lub jeśli jego telefon komórkowy jest WYŁĄCZONY.

Aby wykluczyć możliwość, że kontakt, z którym chcesz się skontaktować, wyłączył swój telefon, możesz natychmiast do niego oddzwonić, używając ukrytego numeru.

Aby nawiązać połączenie z ukrytym numerem na iPhonie, przejdź do Ustawienia >> Telefon >> Pokaż mój identyfikator dzwoniącego i przełącz na WYŁĄCZONY.

Na Androidzie przejdź do Telefon, a następnie dotknij trzech pionowych kropek w prawym górnym rogu ekranu. Następnie idź do Ustawienia >> Ustawienia połączeń >> wybierz swoją kartę SIM >> Inne Ustawienia >> ID dzwoniącego >> Ukryty numer.

Jeśli to nie jest właściwa ścieżka dla Twojego Androida, przejdź do telefonu i dotknij trzech pionowych kropek w prawym górnym rogu ekranu. Następnie idź do Ustawienia >> Konta telefoniczne (wybierz dostawcę sieci) >> Dodatkowe ustawienia >> ID dzwoniącego a następnie włącz Ukryty numer.

Smartfony nie mogą blokować nieznanych numerów. Jeśli więc wykonasz dwa połączenia, jedno ze swoim numerem, drugie z nieznanym, a drugie połączenie nie przekieruje Cię automatycznie do poczty głosowej, oznacza to, że odbiorca zablokował Twój numer. Przepraszam za to! Istnieją jednak sposoby wysyłania im wciąż wiadomości.

Ale nie polegaj ani nie nadużywaj połączeń z ukrytymi numerami. Większość ludzi nie reaguje na to, co może prowadzić do konsekwencji prawnych, gdyż może to być odebrane jako nękanie. Operatorzy mogą ujawnić tożsamość dzwoniącego w przypadku reklamacji.

Możesz jednak wysłać SMS-a do zablokowanego kontaktu, choć nie w konwencjonalny sposób.

Jak mogę wysłać SMS-a do osoby, która mnie zablokowała?

Po pierwsze, nie możesz wysłać do nich SMS-a za pomocą aplikacji do obsługi wiadomości w telefonie, ponieważ cię zablokowali. Ale zawsze możesz wysłać im SMS-a anonimowo, korzystając z anonimowej usługi SMS, takiej jak Wyślij anonimowego SMS-a, która jest bezpłatna.

  1. Idź do serwisu
  2. Wpisz sfałszowany numer, który może być Twoim numerem lub numerem telefonu dowolnego innego odbiorcy
  3. Wpisz numer odbiorcy, treść wiadomości, a następnie wyślij.
🔥 Zalecana:  Jak zostać technikiem rzęs w domu

Jeśli telefon jest WYŁĄCZONY, czy wiadomość będzie zawierała informację o dostarczeniu?

Jeśli telefon odbiorcy jest WYŁĄCZONY, nie otrzymasz powiadomienia Dostarczono, dopóki jego telefon nie zostanie ponownie WŁĄCZONY. Dotyczy to użytkowników Androida i iPhone’a.

To samo dzieje się, gdy wysyłasz wiadomość do kogoś na WhatsApp lub innych platformach. Na przykład, jeśli wyślesz wiadomość do kogoś na WhatsApp, którego telefon jest WYŁĄCZONY lub którego połączenie transmisji danych nie jest WŁĄCZONE, otrzymasz tylko jeden znacznik wyboru, który oznacza, że ​​Twoja wiadomość została wysłana.

Dwa znaczniki wyboru oznaczałyby, że została dostarczona. Niebieskie znaczniki oznaczają, że zostały dostarczone, odebrane i przeczytane.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię w iMessage

Wysyłając wiadomość, możesz dowiedzieć się, czy Twój numer został zablokowany na iPhonie odbiorcy. Na przykład, jeśli wyślesz wiadomość iMessage, a wiadomość nigdy nie pokazuje „Dostarczony” Lub “Czytać” i pozostaje niebieski, być może zostałeś zablokowany, ale nie zawsze.

Jeśli iMessage przejdzie i wyświetli komunikat „Czytać”, możesz być pewien, że nie został zablokowany. Należy jednak pamiętać, że wskaźnik odczytu może być wyłączony na iPhonie odbiorcy.

Prawdopodobnie nie zostałeś zablokowany, jeśli iMessage przechodzi i pokazuje wskaźnik „Dostarczono”.

Jeśli wiadomość nie może zostać wysłana i po różnych próbach wysłania wiadomości zmienia kolor na zielony zamiast niebieskiego, może to oznaczać wiele rzeczy. Na przykład, być może odbiorca nie ma usługi na swoim iPhonie, nie ma połączenia danych, wyłączył iMessage lub korzysta z Androida (lub innego systemu operacyjnego) itp.

Istnieje wiele powodów, dla których niektóre iMessages mogą nie działać i nie zawsze oznacza to, że odbiorca zablokował Cię na swoim iPhonie.

Pamiętaj też, że gdy wysłane wiadomości są zielone zamiast niebieskiego, oznacza to, że iPhone próbuje wysłać tradycyjną wiadomość tekstową (SMS) zamiast iMessage.

Jak wyłączyć czyjś telefon za pomocą wiadomości tekstowej na iPhonie

Możesz spowodować awarię i WYŁĄCZYĆ czyjegoś iPhone’a za pomocą wiadomości tekstowej, wysyłając mu następującą wiadomość w iMessage:

skuteczny. Moc لُلُصّبُلُلصّبُررً ॣ ॣh ॣ ॣ 冗 skuteczna. Moc لُلُصّبُلُلصّبُررً ॣ ॣh ॣ ॣ 冗 skuteczna. Moc لُلُصّبُلُلصّبُررً ॣ ॣh ॣ ॣ 冗 skuteczna. Moc لُلُصّبُلُلصّبُررً ॣ ॣh ॣ ॣ 冗 skuteczna. Moc لُلُصّبُلُلصّبُررً ॣ ॣh ॣ ॣ 冗

🔥 Zalecana:  Czy należy umieścić docelowe słowo kluczowe w pierwszym akapicie?

Jak sprawić, by czyjeś wiadomości przychodziły na Twój telefon

Możesz przeczytać czyjąś wiadomość na swoim telefonie za pomocą oprogramowania szpiegującego. Jest to jeden ze sposobów, w jaki intruzi i hakerzy uzyskują informacje z telefonów swoich celów, w tym uzyskiwanie dostępu do haseł i pinów.

Dlaczego wciąż otrzymuję SMS-y z zablokowanego numeru?

Przyczyną tego są niektóre błędy systemu operacyjnego. Spróbuj zaktualizować system operacyjny. Innym powodem mogą być ustawienia wiadomości; jeśli nie ustawiłeś blokowania SMS-ów od kontaktu, nadal możesz otrzymywać jego SMS-y. Może się również zdarzyć, że zablokowany numer używa anonimowej usługi SMS do wysłania wiadomości.

Czy iMessage zmieni kolor na zielony, jeśli zostanie zablokowany?

Kolor nie mówi ci, czy odbiorca widział twoje wiadomości. Na przykład kolory zielony lub niebieski nie mają nic wspólnego z tym, czy jesteś zablokowany, czy nie. Niebieski oznacza iMessage, który służy do wiadomości wysyłanych przez Apple, a zielony oznacza wiadomości wysyłane przez SMS.

Czy jeśli zablokujesz kogoś w iMessage, wiadomości zostaną usunięte?

Jeśli zablokujesz numer w iMessage, nie możesz odbierać wiadomości wysyłanych przez kontakt, a Twój iPhone ich nie zapisuje. Więc nie można ich odzyskać z iPhone’a. Lepiej znajdź wiadomości z zablokowanego telefonu, odblokuj je i poproś o ponowne wysłanie.