Jakiej klawiatury, myszy, podkładki pod mysz, przełączników i zestawu słuchawkowego używa teraz Mongraal

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jakiej klawiatury, myszy, podkładki pod mysz, przełączników i zestawu słuchawkowego używa teraz Mongraal

Mongraal, którego prawdziwe nazwisko to Kyle Jackson, jest jednym z najlepszych graczy Fortnite Battle Royal. Jest również znany w społeczności graczy jako jeden z najszybszych graczy w Fortnite, budujący i edytujący z niesamowitą szybkością. Mongraal współpracował z kilkoma innymi wielkimi nazwiskami w branży gier i jest znany ze swoich unikalnych ustawień i czułości Fortnite.

Ale jakiej klawiatury używa Mongraal? Jakiej myszy do gier, podkładki pod mysz i zestawu słuchawkowego używa Mongraal? Omówimy to wszystko szczegółowo w tym artykule.

Jakiej klawiatury używa Mongraal?

Faza Mongraal używa Mechaniczna klawiatura do gier SteelSeries Apex Pro TKL.

SteelSeries Apex Pro TKL jest wyposażony w bardzo żywe światła LED o niesamowitej widoczności. Możesz także dostosować różne profile oświetlenia, które są uruchamiane automatycznie po uruchomieniu komputera i konsoli do gier. Wyświetlacz OLED można również dostosować, dzięki czemu możesz dodawać logo i animowane pliki GIF według własnego uznania. SteelSeries Apex Pro TKL jest wyposażony w magnetyczną podpórkę pod nadgarstek, którą można łatwo odłączyć. Nie ma teksturowanych rowków, więc nie będzie szybko zbierać brudu, a nawet jeśli już, możesz go łatwo wyczyścić.

Szukasz biurka do komputera do gier na wiele monitorów? Oto najlepsze.

Oprogramowanie SteelSeries Apex Pro TKL nie wymaga dużej mocy procesora do działania w tle, przełączniki nie przeszkadzają, ale nadal są klikalne. Klawiatura do gier jest bardzo wygodna, ma wsparcie dla ergonomii, więc możesz ją dostosować do swojej konfiguracji.

Mechaniczna klawiatura do gier wybierana przez Mongraala i wielu innych profesjonalnych graczy to SteelSeries Apex Pro TKL i nie bez powodu. To prawie jedna z najlepszych klawiatur do gier, jakie możesz zdobyć.

🔥 Zalecana:  Latający rower jest dobry, ale czy kiedykolwiek będzie wystarczająco tani?

Jakiej myszy używa Mongraal?

Zastosowania Mongraala Logitech G402 Hyperion Fury FPS Mysz do gier.

Mysz do gier Logitech G402 Hyperion Fury FPS to niesamowity dodatek do każdego zestawu do gier. Jego czujnik jest bardzo czuły, wydaje się ciężki, wytrzymały i doskonale ukształtowany do dłuższych sesji grania.

Jest wyposażony w 8 programowalnych przycisków, dzięki czemu będziesz mógł dostosować swoje wrażenia z gry i zapisać preferowane ustawienia we wbudowanej pamięci. Ma szybkość raportowania 1 ms, więc będziesz w stanie śledzić do 10 metrów na sekundę, co odpowiada 429 ips.

Przeczytaj także: Co to jest współczynnik odpytywania myszy?

Mysz Logitech G402 Hyperion Fury FPS Gaming Mouse dobrze ślizga się po podkładce pod mysz do gier. Jest responsywna, a dzięki łatwości dostosowania jej do własnych preferencji pozostaje jedną z najlepszych myszy do gier na rynku, której zaufali najlepsi gracze na świecie.

Szukasz myszy do gier z cichym kliknięciem? Oto najlepsze.

Z jakiego biurka korzysta Mongraal?

Biurko do gier, z którego korzysta Mongraal, to Biurko gamingowe Seven Warrior 55-CALOWY z gniazdem zasilającym i uchwytem na dwa monitory.

Jakiego zestawu słuchawkowego używa Mongraal?

Mongraal używa HyperX Cloud II zestaw słuchawkowy do gier.

HyperX Cloud II to jeden z najlepszych zestawów słuchawkowych do gier na świecie, nic dziwnego, że najlepsi gracze ufają mu ze względu na jego jakość. Jakość dźwięku jest świetna, masz opcję izolacji, dzięki czemu można usłyszeć każdy szczegół ścieżki dźwiękowej. Jest również wyposażony w konfigurowalne ustawienia, dzięki czemu można go dostosować w oparciu o konfigurację gry.

Szukasz bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier w cenie poniżej 100 USD? Oto najlepsze.

Jest wygodny w uszach, dobrze leży na głowie i nie powoduje dyskomfortu przy dłuższym użytkowaniu. Mikrofon jest dobrze zbudowany, członkowie Twojego zespołu będą Cię słyszeć wyraźnie, nie wychwytuje przypadkowych dźwięków, a słuchawki całkowicie zanurzą Cię w każdą grę, ponieważ całkowicie odcinają się od hałasu z zewnątrz.

🔥 Zalecana:  Mieszkania dla pracowników w odległych lokalizacjach: 6 czynników, które należy wziąć pod uwagę

Jakich przełączników klawiatury używa Mongraal?

Obecne zastosowania Mongraala Przełącznik OmniPoint, Cherry MX przełącznik klawiatury w swojej konfiguracji do gier.

Jakiej podkładki pod mysz używa Mongraal?

Mongraal używa Powierzchnia do gier SteelSeries QcK.

SteelSeries QcK Gaming Surface to jedna z najlepszych podkładek pod mysz dla graczy na rynku, której zaufali najlepsi gracze. Ma dodatkową grubość, podstawa jest antypoślizgowa jak guma, więc pad do gier pozostaje przyklejony do biurka i nie porusza się niepotrzebnie. Większość graczy potrzebuje maksymalnej ilości miejsca, więc posiadanie podkładki pod mysz do gier, która jest wystarczająco duża, aby pomieścić wszystkie ślizgi, jest super.

Szukasz zamiast tego taniej klawiatury i myszy do gier? Oto najlepsze.

SteelSeries QcK Gaming Surface to niesamowita opcja podczas grania w gry wymagające mniejszej czułości, takie jak FPS. Krawędzie są również solidne, nie strzępią się po pewnym czasie użytkowania, a chociaż pod spodem znajduje się antypoślizgowa guma, możesz go łatwo przenosić i przenosić podczas grania w gry takie jak Call of Duty i Dota 2.

Przeczytaj także: Jakiego sprzętu do gier używa Tfue?