Jakiego komputera, monitora, klawiatury, myszy, podkładki pod mysz, zestawu słuchawkowego, fotela do gier używa osłona?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jakiego komputera, monitora, klawiatury, myszy, podkładki pod mysz, zestawu słuchawkowego, fotela do gier używa osłona?

Shroud, którego prawdziwe nazwisko to Michał Grzesiek, to jeden z najlepszych streamerów online. Jest znany z grania w gry takie jak Valorant, Counter-Strike: Global Offensive, Call of Duty Black Ops 4: Blackout, Rainbow Six Siege, Apex Legends, Minecraft, Battalion 1944, World of Warcraft Classic, Fortnite Battle Royale i kilka innych popularnych gier .

Prawdopodobnie zastanawiałeś się, jakiego sprzętu do gier używa, więc w tym artykule podzielę się tym, jakiego komputera, monitora, klawiatury, myszy, podkładki pod mysz, zestawu słuchawkowego i fotela do gier używa Shroud.

Z jakiego monitora korzysta Shroud?

Całun używa Alienware AW2720HF Monitor do gier 27 cali.
Monitor do gier Alienware AW2720HF to jeden z najlepszych monitorów do gier na rynku, charakteryzujący się częstotliwością odświeżania 240 Hz i czasem reakcji 1 ms. Gry są szybsze, a monitor to świetna opcja, jeśli lubisz gry FPS, takie jak Fortnite i COD.
Monitor jest wyposażony w technologię AMD Radeon Freesync, która synchronizuje monitor i kartę graficzną, pomagając kontrolować czas wyświetlania pełnych klatek, więc gdy istnieje ryzyko rozdarcia ekranu, technologia kontroluje to, zmniejszając zniekształcenia grafiki.
Elementy sterujące monitora znajdują się po prawej stronie monitora, dzięki czemu są łatwo dostępne, a nowy joystick sprawia, że ​​poruszanie się po menu jest bardzo łatwe, szybkie i intuicyjne.

Jakiej klawiatury używa Shroud?

Całun używa Mechaniczny Logitech G Pro Klawiatura do gier.
Mechaniczna klawiatura do gier Logitech G Pro jest jedną z najpopularniejszych klawiatur do gier wśród sportowców e-sportowych i jest powszechnie znana ze swojej jakości, szybkości, precyzji i cichej pracy. To jedna z najlepszych klawiatur do gier do rywalizacji.
Jest wyposażony w przełączniki Romer G, które zapewniają szybsze uruchamianie, dzięki czemu niemal natychmiast otrzymujesz odpowiedź na swoje polecenia. Mówi się, że klawiatura ma minimalną żywotność 70 milionów naciśnięć klawiszy. Ma odłączane kable micro USB, dzięki czemu można go łatwo bezpiecznie podłączyć i transportować, kiedy chcesz.
Jeśli chodzi o ergonomię, mechaniczna klawiatura do gier Logitech G Pro jest wyposażona w trzystopniową regulację kąta i gumowe nóżki, dzięki czemu zapewnia doskonałe wsparcie nadgarstka i dobrą stabilność.

🔥 Zalecana:  Co to jest czas odbicia na myszy?

Przeczytaj także: Co to jest współczynnik odpytywania myszy?

Jakiej myszy używa Shroud?

Całun używa Logitech G Pro Wireless Mysz do gier.

Logitech G Pro jest znana wśród profesjonalnych graczy e-sportowych jako jedna z niewielu ultralekkich myszy do gier. Mysz bezprzewodowa ma czas raportowania 1 ms, więc jeśli lubisz profesjonalne gry, możesz pokonać ograniczenia opóźnienia bezprzewodowego, które widzieliśmy w przypadku starszych myszy bezprzewodowych.

Mysz jest również wyposażona w czujnik o rozdzielczości do 16 000 DPI, 10 razy dokładniejszy i bardziej energooszczędny niż starsze bezprzewodowe myszy do gier, dzięki czemu uzyskujesz lepszą reakcję, szybkość i dokładność.

Przy wadze 80 gramów Logitech G Pro jest dość lekki. Jest bardzo cienki, ma solidną powłokę zewnętrzną. Jest również wyposażony we wsparcie dla ergonomii, dzięki czemu gracze e-sportowi mogą uzyskać maksymalny komfort, przy trwałości ocenianej na 50 milionów kliknięć. Istnieją boczne przyciski, które można zdjąć i dostosować do własnych preferencji.

Szukasz zamiast tego taniej klawiatury i myszy do gier? Oto najlepsze.

Jakiej podkładki pod mysz używa osłona?

Całun używa HyperX Fury S Speed ​​Edition Profesjonalna podkładka pod mysz dla graczy.

HyperX Fury S Speed ​​Edition to jedna z najnowszych podkładek pod mysz dla profesjonalnych graczy. Podkładka ma gęsto tkaną powierzchnię, co czyni ją jedną z najlepszych podkładek pod mysz do gier FPS. Jest bezszwowy, a brzegi dobrze zszyte.

Podkładka pod mysz jest bardzo duża, więc bez problemu zmieści monitor do gier, klawiaturę i podkładkę pod mysz. Nie zbiera łatwo brudu, a nawet jeśli tak, czyszczenie jest bardzo łatwe. Do czyszczenia HyperX Fury S Speed ​​Edition można myć letnią wodą z dodatkiem detergentu.

Jakiego zestawu słuchawkowego używa Shroud?

Całun używa HyperX Cloud Stinger Zestaw słuchawkowy do gier.

HyperX Cloud Stinger to wysokiej klasy zestaw słuchawkowy do gier, który jest bardzo popularny na turniejach e-sportowych. Zestaw słuchawkowy do gier jest dostępny zarówno w wersji przewodowej, jak i bezprzewodowej, a widziałem, jak Shroud używa obu w swoich strumieniach.

🔥 Zalecana:  GameSwift dołącza do Polygon, aby uruchomić innowacyjną platformę gier Web3

HyperX Cloud Stinger to najlepiej sprzedający się zestaw słuchawkowy do gier w USA. Jest powszechnie znany z tego, że waży 275 gramów, a nauszniki można obracać o 90 stopni, co czyni go jednym z najbardziej ergonomicznych zestawów słuchawkowych.

50-milimetrowe przetworniki kierunkowe zapewniają niesamowitą precyzję dźwięku, dzięki czemu otrzymujesz dźwięk przestrzenny i możesz cieszyć się pełnym dźwiękiem z ulubionych gier. Stalowy suwak jest regulowany, możesz kontrolować głośność dźwięku na nauszniku zestawu słuchawkowego. Funkcja redukcji szumów w słuchawkach HyperX Cloud Stinger to jedna z najlepszych funkcji dostępnych w każdym zestawie słuchawkowym do gier.

Z jakiego fotela do gier korzysta Shroud?

Całun używa Krzesło obrotowe Ergohuman z wysokim oparciem z zagłówkiem.

Ponieważ zawodowi gracze spędzają dużo czasu na swoich siedzeniach, bardzo ważne jest, aby siedzenia były wysokiej jakości. Krzesło Ergohuman posiada trzy regulacje kąta nachylenia, dzięki czemu jest jednym bardzo ergonomicznym krzesłem. Możesz użyć regulacji kontroli napięcia, aby kontrolować siłę, pochylać się lub siedzieć prosto.

Poduszkę siedziska, zagłówek i oparcie można dopasować do różnych osób i różnych potrzeb. Wyposażony jest również w mechanizm regulacji głębokości siedziska, który zapewnia prawidłowe siedzenie użytkownika i uzyskanie podparcia we właściwych miejscach.

Przeczytaj także: Jakiego sprzętu do gier używa Sen Bugha?