Jakie są najlepsze generatory fałszywych numerów telefonów?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jakie są najlepsze generatory fałszywych numerów telefonów?

Prawie wszystkie zadania online, które teraz wykonujemy, wymagają pełnych informacji lub przynajmniej niektórych danych osobowych. Czasami nie chcemy udostępniać ani podawać naszych prawdziwych numerów telefonów tym witrynom i aplikacjom, ponieważ nie wiemy o ich bezpieczeństwie. Tak więc wszyscy w końcu pewnego dnia potrzebujemy fałszywego numeru, aby pozbyć się wielu rzeczy, które nas dotyczą.

Fałszywe numery telefonów są pomocnymi narzędziami do inicjowania połączeń głosowych i SMS-ów oraz uzyskiwania ich. Ponadto czasami możesz korzystać z aplikacji bez obawy o zabranie danych. Na tej stronie chcemy Ci powiedzieć, dlaczego możesz potrzebować drugiego numeru telefonu, jak używać fałszywego numeru telefonu i jakie są najlepsze narzędzia do uzyskania ulubionego fałszywego numeru telefonu.

Dlaczego warto wybrać fałszywy numer telefonu?

O wiele bardziej realne jest posiadanie dwóch oddzielnych telefonów stacjonarnych dla każdej osoby niż tylko jednego. Każdy, kto musiał posiekać i zmienić swoje życie zawodowe i domowe za pomocą tylko jednego numeru telefonu, przyzna, jakie to trudne.

Narzędzia, które oferują zapasowy numer komórki, ułatwiają zachowanie odrębnego profilu służbowego i społecznościowego, zapewniając jednocześnie szybki dostęp do obu zestawów kontaktów. Zdobycie fałszywego numeru telefonu to świetny sposób na zachowanie w tajemnicy swojej tożsamości podczas wykonywania ruchów online. Możesz używać tych numerów jako standardowych numerów telefonów, ale możesz także używać ich jako numerów call center i dodawać je do swoich aplikacji biz.

Jakie są najlepsze aplikacje do tworzenia fałszywego numeru telefonu?

Najpierw najlepiej porównać funkcje różnych aplikacji, a następnie wybrać taką, która odpowiada Twoim potrzebom. Zwykle aplikacje do obsługi numerów telefonicznych oferują standardowe funkcje, takie jak przekazywanie połączeń, blokowanie połączeń, poczta głosowa, identyfikacja dzwoniącego, zawieszanie połączeń, przenoszenie numerów i wykonywanie wielu połączeń. Należy wziąć je wszystkie pod uwagę, zanim wybierzesz swoją ulubioną. Zanim dołączysz, sprawdź „warunki użytkowania” aplikacji i wybierz aplikacje z całodobowym wsparciem i tańszymi subskrypcjami. Oto najlepsze opcje, o których powinieneś pomyśleć:

🔥 Zalecana:  Gdzie jest generator kodów na Facebooku? (Dowiedz się tutaj)

Burner to jedno z najładniejszych i najprostszych narzędzi do fałszywych liczb, a jego nazwa jest idealna dla odbiorców w Ameryce Północnej. Służy do nawiązywania i odbierania połączeń, wysyłania SMS-ów i pozostawiania poczty głosowej. Aby korzystać z funkcji aplikacji, wystarczy się zalogować, a następnie wybrać plan, który będzie dla Ciebie odpowiedni w zależności od tego, jak często chcesz odbierać połączenia i jak długo chcesz, aby numer był aktywny.

Wbudowane blokery śmieci oznaczają, że nawet nie pomyślisz o niechcianym kontakcie z kimś, komu nie zezwoliłeś na kontakt. Za pomocą Burnera możesz wysyłać zwykłe wiadomości tekstowe i wiadomości multimedialne (MMS), aw aplikacji nie ma reklam. Możesz nawet zacząć od nowa z przypadkowymi nowymi liczbami, jeśli nie podobają ci się te, które zrobiłeś.

Hushed to jedna z najbardziej niezawodnych jednorazowych aplikacji do obsługi numerów telefonów. Ta usługa jest dostarczana w pakiecie z unikatowymi sfałszowanymi numerami telefonów do anonimowego wysyłania SMS-ów, wiadomości multimedialnych (MMS) i wiadomości głosowych. Ma cyfry dla 40 krajów i zwykle działa z dużo większej liczby. To fantastyczne narzędzie dla tak wielu numerów palników i możesz go używać do obsługi różnych numerów telefonów i pozbycia się wyciszonego numeru, gdy już go nie potrzebujesz.

Po zainstalowaniu musisz wprowadzić swoje dane logowania (adres e-mail, hasło), a następnie uruchom aplikację i wybierz kraj, w którym ma być aktywny nowy numer.

Największym urokiem Sideline jest to, że jest w pełni darmowy i może podawać niedokładne numery telefonów, które można łączyć z przydzielonymi minutami SMS-ów i rozmów przez obecnego operatora. Chociaż jego bezpłatna wersja zawiera reklamy, pozwala na przenoszenie linii do iz innych przewoźników. Jest to doskonały numer palnika do pracy zespołowej w biurze i obsługi klienta, a także funkcja numeru zespołu, która umożliwia przekazywanie połączeń z jednego telefonu do drugiego.

🔥 Zalecana:  Ponad 23 najlepsze letnie prace dla nastolatków: Zarabiaj podczas przerwy!

Aplikacja ma profesjonalny plan, dzięki któremu możesz zrobić znacznie więcej niż tylko uruchamiać promocje i kampanie reklam tekstowych z wykorzystaniem dołączonych masowych wiadomości tekstowych. To dopiero początek tego, co możesz zrobić za pomocą tych narzędzi.

Ulepsz swój biznesplan za pomocą numerów wirtualnych

Bez względu na to, jak duża lub mała jest Twoja firma, dobrze jest ułatwić klientom kontakt z Tobą. Prawie każda firma jest obecna cyfrowo, a klienci chcą różnych sposobów komunikowania się z firmami. W niektórych obszarach fałszywe numery telefonów umożliwiają zarówno połączenia wychodzące, jak i przychodzące, umożliwiając korzystanie z wiadomości tekstowych w planie marketingowym, liście płac lub ważnych wiadomościach. Aby poprawić świadomość marki, możesz podawać różne fałszywe numery telefonów. Możesz sprawdzić dzienniki połączeń w panelu uruchamiania identyfikatora dzwoniącego, aby dowiedzieć się, jak dobrze działa każda kampania marketingowa.

  • Nie możesz zrobić nic lepszego niż Nextiva jeśli szukasz fałszywego numeru telefonu służbowego. Korzystając z ich aplikacji na komputerze PC, smartfonie, tablecie lub telefonie stacjonarnym, kierowanie fałszywym numerem telefonu jest dziecinnie proste. Każda subskrypcja zawiera mnóstwo przydatnych funkcji, takich jak transkrypcja VoIP/nielimitowane połączenia głosowe i monitorowanie połączeń.

Możesz użyć aplikacji, aby przejąć pełną kontrolę nad systemem telefonicznym firmy, w tym przekazywaniem połączeń, nagrywaniem rozmów, dzwonkami, życzeniami urlopowymi, spotkaniami pracowników, identyfikacją dzwoniącego i nie tylko.

Konkluzja

Uzyskanie telefonu stacjonarnego przed przeprowadzką za granicę, aplikacje randkowe, kupowanie/sprzedaż na portalach ogłoszeniowych i aukcje internetowe to tylko niektóre z najczęstszych powodów korzystania z usługi fałszywych numerów. Możemy ukryć naszą prawdziwą tożsamość, uzyskując nowy numer telefonu za pomocą generatora fałszywych numerów. Jest najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy, gdy jest używany w ten sposób, ponieważ odfiltrowuje nieistotne treści, takie jak reklamy i hiperłącza. Większość opcji i rzeczy znalezionych w narzędziu do generowania fałszywych liczb jest udostępniana bezpłatnie, można je szybko pobrać i można ich bezpiecznie używać.