Jaki jest najlepszy czas na publikowanie postów na TikTok w 2023 roku?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jaki jest najlepszy czas na publikowanie postów na TikTok w 2023 roku?

TikTok, podobnie jak inne media społecznościowe, opiera się na aprobacie i zaangażowaniu użytkownika. Aby zdobyć więcej obserwujących, więcej wyświetleń i zaangażowania na TikTok, powinieneś wiedzieć, jak i kiedy udostępniać swoje posty, jaki rodzaj treści umieszczać w swoich postach i kiedy najlepiej kupować Obserwatorzy TokMatik TikTok aby ulepszyć swój profil. W tym artykule mówimy o osi czasu, która ma największe znaczenie w udostępnianiu posta.

Autor nie mówi ci, że „Chodź! Krok do publikowania”! Nie mówi też, żebyś uważał na marnowanie czasu! Te też są ważne, ale kluczowe w rozpoznaniu najlepszy czas na publikowanie na TikTok jest do znajdź swój specjalny czas lokalny, w którym Twoi obserwatorzy są online i korzystają z aplikacji. Wtedy w tym przypadku czas to pieniądz.

Jak dowiedzieć się, kiedy nasi obserwatorzy spędzają czas online?

W rzeczywistości użytkownicy TikTok są rozsiani po całym świecie, a ty jako influencer musisz pamiętaj o swojej złotej strefie czasowej, aby publikować na TikTok. Czy twoi wyznawcy są Chińczykami? Następnie musisz określić, kiedy Chińczycy najczęściej używają TikTok.

To są złoty czas! Ale jak rozumiemy, o której godzinie są online na TikTok? Jak już powiedzieliśmy, istnieją różnice między krajami i ludźmi na całym świecie. Tam są kilka wskazówek, jak określić najlepszy czas na publikowanie na TikTok Kontynuuj.

1. Utwórz konto Pro, aby mieć narzędzie do analizy

TIK Tok zawiera narzędzie tzw Analitykaktóry może określić numer twojego Obserwującyich płeć I Państwa. Jednak ta funkcja jest dostępna tylko w wersji konta Pro. Jeśli naprawdę chcesz zdobyć więcej obserwujących na TikTokproponujemy uaktualnij swoje konto do wersji Pro. Wtedy możesz właściwie korzystać z funkcji narzędzia TikTok Analytics.
Tutaj krótko opisujemy kroki tworzenia konta Pro TikTok:

 • W prawym górnym rogu strony profilu znajduje się opcja. Wybierz go i przejdź do sekcji Zarządzaj moim kontem.
 • W sekcji Zarządzaj moim kontem wybierz opcję Przełącz na konto Pro.
 • Następnie określ rodzaj swojej działalności.
 • Po wykonaniu tych kroków Twoje zwykłe konto TikTok zostanie zmienione na konto Pro.
 • Skorzystaj z sekcji Analityka
🔥 Zalecana:  Microsoft Teams traktuje priorytetowo osoby używające języka migowego

Jak widzisz, sekcja Pro Account Analytics w TikTok ma trzy podkategorie:

 • Streszczenie
 • Treść
 • Obserwujący

W sekcji obserwujących możesz zobaczyć i monitorować tempo wzrostu liczby obserwujących, ich kraje zamieszkania i ich działania (na przykład rodzaj filmów, które Twoi obserwujący oglądają najczęściej). Jeśli zwrócisz uwagę na czas, w którym użytkownicy dołączyli do Twojej strony, dowiesz się, kiedy jest najlepszy czas na publikowanie i jakie treści najbardziej podobają się Twoim odbiorcom. Pamiętaj, aby wykorzystać te informacje generuj treści i udostępniaj je w najlepszym czasie na TikTok.

2. Najlepszy czas na przesłanie filmu na TikTok w oparciu o lokalną strefę czasową odbiorców!

Podsekcja kraju zamieszkania użytkownika pomoże Ci określić kraj zamieszkania odbiorców i ich strefę czasową, aby ustawić złoty czas. Ta cecha jest bardzo ważna w wybór najlepszego czasu na publikację na TikTok. Załóżmy na przykład, że jesteś w Chinach, a duża liczba Twoich obserwujących mieszka w Londynie. Czas londyński różni się od Chin o około 6 godzin.

Powinieneś udostępniaj swoje posty zgodnie ze strefą czasową odbiorców w Londynie, biorąc pod uwagę porę dnia, w której są aktywni w mediach społecznościowych (na przykład wieczorem lub kiedy nie są w pracy lub szkole). Może to być czasami czas, w którym zwykle idziesz spać! Tak więc, jeśli to konieczne, nie ma wyboru i trzeba zmienić swoją rutynę i nawyki.

3. Dowiedz się, w jakich złotych dniach i godzinach Twoi obserwatorzy spędzają najwięcej czasu na TikToku

Narzędzie TikTok Analytics może nie być łatwe jak bułka z masłem, ale jest bardzo korzystne i korzystne. Korzystając z jego funkcji, możesz określić dzienny czas aktywności swoich odbiorców, aby zmaksymalizować produkcję wideo w tych porach.

Ogólnie rzecz biorąc, według przeprowadzonych badań ponad 100 ,00 postów, po prostu odpowiedz na pytanie: „Jaki jest najlepszy czas na publikowanie na TikToku?”

🔥 Zalecana:  Potrzebuję 500 dolarów do jutra – 9 legalnych opcji, aby uzyskać szybką gotówkę

W narzędziu analitycznym dotyczącym obserwujących znajduje się sekcja o nazwie Aktywność obserwujących. W tej sekcji znajdziesz tzw godziny i dni tygodnia Twoi odbiorcy są najbardziej aktywni na TikToku i odwiedziliśmy również Twoje konto.

Nie zapomnij zamienić czasu aktywności odbiorców na ich lokalną strefę czasową

Ponieważ czas TikTok jest oparty na uniwersalnym czasie koordynowanym (UTC), musisz to zrobić dostosuj swoje zajęcia zgodnie z lokalnymi godzinami aby Twoi obserwatorzy wykazywali najwięcej zaangażowania w SM. Jeśli masz konto w innych mediach społecznościowych (takich jak Instagram i Facebook) użyj ich, aby znaleźć najlepszy czas na publikowanie na TikTok przeglądając oś czasu działań Twoich obserwujących na całym świecie.

4. Być może będziesz musiał ocenić swoją produkcję treści

Inny kluczowy punkt w zdobywaniu polubień na TikTok obok określanie najlepszego czasu na udostępnianie treści na tiktok, służy do oceny jakości Twoich postów. Nie ignoruj ​​tego. To może być nudne, ale jest wartościowe i, jak powiedziałem wcześniej, w jakiś sposób istotne. W narzędziu Analytics i podzbiorze treści możesz zobaczyć skuteczność swoich postów, które zostały udostępnione w ciągu ostatnich 7 dni.

Na przykład, jeśli klikniesz jeden ze swoich filmów wideo w tej podkategorii, możesz zobaczyć dane w wydajność Twoich postów (takich jak łączna liczba odwiedzających, średnia z większości odwiedzin, największa liczba odwiedzających w czasie lokalnym oraz lokalizacja użytkowników). Po pierwsze, aby określić najlepszy czas publikowania spójrz na ogólną wydajność swojego posta oraz liczbę polubień i komentarzy oraz liczbę udostępnień. Pomoże to ustalić czas lokalny, który chcesz znaleźć.

 • Jeśli trudno ci poznać na pamięć wszystkie czynniki wymienione w tej sekcji, zapisz informacje na kartce papieru. Może to być pomocne w określeniu najlepszego czasu na udostępnianie multimediów na TikTok.

Zaoszczędź papierową kopię notatnika tylko do zapisania tych danych. Zwróć uwagę na którąkolwiek z pozycji i zapisz związane z nimi dane przed każdą z nich.

 • lubi
 • uwagi
 • Użytkownicy, którzy udostępnili film
 • Całkowity czas odtwarzania wideo
 • Łączna liczba widzów wideo
 • Źródło ruchu odwiedzających
 • Łączna liczba odbiorców, którzy obejrzeli film
 • Kraje odbiorców
🔥 Zalecana:  Odkrywanie sekretów sukcesu w testowaniu produktów

Wniosek

Wszystkie czynniki i kryteria wymienione w ten artykuł pomoże Ci określić najlepszy czas na publikowanie postów na TikTok lub w innych mediach społecznościowych. Korzystanie z narzędzia analitycznego i sprawdzanie danych może wydawać się nieco trudne, ale wyniki są na tyle cenne, że warto poświęcić na to czas. Chociaż udostępniasz wysokiej jakości treści w oparciu o apetyt odbiorców, nadal konieczne jest, aby byli widziani przez obserwujących stać się sławnym na TikToku. Jeśli potrzebujesz konsultacji lub pomocy w organicznym wzmocnieniu konta TikTok, możesz również skorzystać z recenzji na Instamberowy bot TikTok Do zwiększyć zaangażowanie innych użytkowników.