Jaka jest różnica między „Dodaj znajomego” a „Zaakceptuj znajomego” na Snapchacie?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jaka jest różnica między „Dodaj znajomego” a „Zaakceptuj znajomego” na Snapchacie?

Dla wielu Snapchat stał się codzienną czynnością. Wysyłanie snapów, wysyłanie SMS-ów i publikowanie snapów to część codziennego życia. Aplikacja sprawia, że ​​łączenie się ze współpracownikami, przyjaciółmi, rodzinami i przypadkowymi osobami jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Jednak chociaż interfejs jest dość prosty, czasami może być mylący.

Na przykład różnica między Dodaj znajomego I Zaakceptuj przyjacielu na Snapchacie jest dla niektórych niejasny. Podczas gdy niektórzy myślą, że są tacy sami, inni są przekonani, że są inni. Ten artykuł wyjaśnia to zamieszanie i odpowiada na inne palące pytania dotyczące funkcji Snapchata.

Jaka jest różnica między „Dodaj znajomego” a „Zaakceptuj znajomego” na Snapchacie?

Różnica pomiędzy Dodaj znajomego I Zaakceptuj przyjacielu na Snapchacie to jest to Dodać sugeruje, abyście się nie obserwowali, a kliknięcie go oznaczałoby wysłanie im prośby, aby mogli Zaakceptować aby rozpocząć z tobą interakcję. Chwila Zaakceptować oznacza, że ​​już wysłał Ci zaproszenie do grona znajomych, klikając na Dodać z ich konta, zaakceptowanie prośby pozwoli Ci rozpocząć z nimi interakcję.

Możesz Dodać kogokolwiek do swojego Snapchata, wyszukując jego nazwę użytkownika i klikając przycisk Dodać obok swojego konta. Możesz także użyć aparatu Snapchata, aby zeskanować ich kod snap lub plik Szybkie dodawanie opcja na Snapchacie, aby dodać użytkowników w pobliżu. Możesz również Zaakceptować każdy, kto dodał Cię, klikając Zaakceptować obok dowolnego konta wymienionego poniżej Dodał mnie listę na swoim Snapchacie.

Jeśli wcześniej usunąłeś lub usunąłeś kogoś ze znajomych na Snapchacie, nadal będziesz widzieć Zaakceptować obok ich imienia i nazwiska, ponieważ nadal mają Cię dodane jako znajomych na swoim koncie. Jeśli jednak oni również cię usunęli lub usunęli ze znajomych, zobaczysz Dodać zamiast tego przycisk.

W zależności od Twoich ustawień prywatności osoba, która dodała Cię do swojego Snapchata, będzie mogła zobaczyć Twoją historię i wysłać Ci wiadomość. Jeśli jesteś na koncie prywatnym, to tylko ty Zaakceptować będzie mógł zobaczyć Twoją historię i wysłać Ci wiadomość.

Czy naprawdę możesz ponownie dodać kogoś na Snapchacie bez ich wiedzy

Niestety nie ma na to sposobu Dodać Lub Dodaj ponownie ktoś na Snapchacie bez ich wiedzy. Jeśli byłeś wcześniej znajomym i usunąłeś ich ze znajomych i zdecydowałeś się dodać ich ponownie, zostaną powiadomieni, że dodałeś ich z powrotem, i będą mogli ponownie zobaczyć Twój wynik snapa. Twoje imię pojawi się również w ich ostatnich, na górze ich listy rozmów oraz na ich liście „Snapchatterów, którzy dodali Cię z powrotem”, dzięki czemu będzie o wiele bardziej oczywiste, że właśnie je ponownie dodałeś.

🔥 Zalecana:  Jak wykonać kopię zapasową konta na Instagramie

Dodatkowo, jeśli nie byłeś jeszcze znajomym lub osoba usunęła Cię ze znajomych, a chcesz ją dodać, zostanie ona powiadomiona, że ​​ją dodałeś. Dlatego jedyną opcją ponownego dodania kogoś na Snapchacie bez jego wiedzy jest posiadanie telefonu przy sobie podczas dodawania, aby można było wyczyścić powiadomienie, zanim je zobaczy.

Czy możesz zaakceptować znajomego na Snapchacie po ich usunięciu?

Tak, możesz Zaakceptować znajomego na Snapchacie po ich usunięciu. Jeśli wcześniej usunąłeś lub usunąłeś kogoś ze znajomych na Snapchacie, nadal będziesz widzieć Zaakceptować obok ich imienia i nazwiska, ponieważ nadal mają Cię dodane jako znajomych na swoim koncie. Możesz kliknąć na Zaakceptować przycisk, aby zaakceptować je ponownie. Jeśli oni również cię usunęli lub usunęli ze znajomych, zobaczysz Dodać przycisk zamiast tego i możesz go kliknąć, aby dodać je ponownie.

Czy Snapchat powiadamia kogoś, gdy akceptujesz zaproszenie do znajomych? Skąd wiesz?

Tak, Snapchat wysyła powiadomienie, gdy zaakceptujesz czyjeś zaproszenie do grona znajomych. Jednak można przegapić powiadomienie z powodu usterki lub problemów z siecią.

Oprócz otrzymywania powiadomień, gdy ktoś zaakceptuje lub doda Cię z powrotem na swoim Snapchacie, powinieneś być w stanie zobaczyć jego wynik Snap z jego profilu. Powinieneś również zobaczyć je w swoim kanale Snap, jeśli mają konto publiczne. Użytkownicy kont prywatnych mają zmodyfikowane ustawienia prywatności, aby otrzymywać wiadomości tylko od bliskich przyjaciół, więc jeśli jesteś użytkownikiem prywatnym, będziesz wiedział, kiedy ktoś doda Cię z powrotem, gdy otrzymasz wiadomość, którą wysyła. A jeśli dodasz prywatnego użytkownika, będziesz wiedział, że dodał Cię z powrotem, gdy zobaczy Twoje wiadomości.

Czy możesz wysłać snapa do kogoś, kto cię nie dodał?

Jeśli dana osoba ma publiczne konto Snapchat, każdy może wysyłać jej snapy, przeglądać jej historie i wysyłać wiadomości. Z drugiej strony, jeśli dana osoba ma konto prywatne, tylko osoby, które dodała i zaakceptowała, tj. osoby znajdujące się na liście znajomych, mogą wysłać jej wiadomość, zrobić snapa lub zobaczyć jej historię.

🔥 Zalecana:  Czy Bingo Tour jest legalne? (Moja szczera recenzja)

Tak czy inaczej, gdy wyślesz przystawkę do kogoś, kto Cię nie dodał, przystawka pozostanie oznaczona jako oczekująca (szara strzałka zamiast niebieskiej). Jedyna różnica między nimi polega na tym, że odbiorca z kontem publicznym zobaczy, że wysłałeś przystawkę, podczas gdy odbiorca z kontem prywatnym nie zobaczy go ani nie otrzyma powiadomienia, dopóki cię nie doda.

Skąd wiesz, czy ktoś nie zaprzyjaźnił się z tobą na Snapchacie?

Jeśli ktoś usunie Cię ze znajomych na Snapchacie, nie będziesz już widzieć jego wyniku Snap i nie będzie on wymieniony na Twojej liście znajomych. Nadal możesz zobaczyć ich historię i wysłać im wiadomość, w zależności od ich ustawień prywatności. Jeśli mają konto prywatne i wyślesz do nich wiadomość, zostanie ono oznaczone jako Aż do, i nie będą mogli tego zobaczyć ani odpowiedzieć, jeśli usunęli cię ze znajomych. W przeciwnym razie wiadomość nadal będzie oznaczona jako oczekująca, ale odbiorca będzie wiedział, że wysłałeś mu wiadomość.

Jeśli ponownie dodadzą Cię po usunięciu Cię ze znajomych, otrzymasz powiadomienie z informacją, że dodali Cię z powrotem, a ich imię i nazwisko pojawi się na Twojej liście ostatnich, na górze listy rozmów i Twoich „Snapchatterach, którzy dodali Cię z powrotem” lista.

Innym sposobem na powiedzenie byłoby usunięcie ich ze znajomych – jeśli zobaczysz Dodać przycisk, oznacza to, że usunęli cię ze znajomych. Jednak zobaczenie przycisku Akceptuj oznacza, że ​​nie usunęli Cię ze znajomych i musisz zaakceptować ich z powrotem, aby ponownie zostać przyjaciółmi. Niestety, zostaną powiadomieni, gdy ponownie je zaakceptujesz, ale możesz po prostu winić za to usterkę.

Na koniec, jeśli ktoś usunie cię ze znajomych, ale ty nie usuniesz go ze znajomych, jego historie pojawią się pod Abonamenty sekcja, a nie Przyjaciele Sekcja.

Jak znaleźć kogoś na Snapchacie bez jego wiedzy

Aby znaleźć kogoś na Snapchacie bez jego wiedzy, możesz użyć jego nazwy użytkownika lub numeru telefonu. Jeśli masz ich nazwę użytkownika, możesz ją wyszukać, aby je znaleźć, a oni nie zostaną powiadomieni. Jeśli masz ich numer telefonu zapisany w telefonie, możesz zezwolić Snapchatowi na dostęp do Twojej listy kontaktów, a osoba zostanie Ci polecona, wtedy możesz zobaczyć jej profil.

🔥 Zalecana:  Dr Brian Fiani jest gospodarzem pierwszego seminarium z chirurgii kręgosłupa VR w Metaverse

Aby dodawać znajomych na Snapchacie za pośrednictwem listy kontaktów;

  1. Otwórz Snapchata
  2. Stuknij w Dodaj znajomych ikona w prawym górnym rogu
  3. Kliknij Wszystkie kontakty obok Szybkie dodawanie
  4. Jeśli jeszcze nie zezwoliłeś Snapchatowi na dostęp do listy kontaktów, po prostu dotknij Kontynuować na Wszystkie kontakty strona
  5. Powinieneś teraz zobaczyć a Znajomi na Snapchacie lista uzyskana z Twoich kontaktów
  6. Tutaj zobaczysz wszystkich na Snapchacie na swojej liście kontaktów. Możesz także kliknąć na Dodać przycisk, aby je dodać

Innym sposobem na znalezienie kogoś na Snapchacie bez jego wiedzy jest użycie Szybkie dodawanie funkcja dodawania znajomych w pobliżu. Lista „Szybkie dodawanie” obejmuje osoby w Twojej lokalizacji, które korzystają ze Snapchata. Więc jeśli osoba, którą chcesz znaleźć, jest w pobliżu, możesz użyć tej metody. Wykonaj kroki 1 i 2 powyżej; powinieneś zobaczyć osobę, której szukasz pod Szybkie dodawanie.

Możesz także przesunąć palcem w dół po otwarciu Snapchata, aby zobaczyć mapę Snap. Spowoduje to wyświetlenie mapy z niebieskimi kropkami i Bitmojis, aby pokazać Snapchatterów w Twojej lokalizacji. Należy pamiętać, że ta metoda zadziała tylko wtedy, gdy osoba, którą próbujesz znaleźć, umożliwiła znalezienie swojego profilu za pomocą Znajdź w pobliżu.

Wniosek

Media społecznościowe mogą być kolejką górską, zwłaszcza w przypadku aplikacji wielofunkcyjnych, takich jak Snapchat. Na przykład może być trudno zrozumieć różnicę między Dodaj znajomego I Zaakceptuj przyjacielu na Snapchacie. Jednak po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się o niektórych nieznanych funkcjach i tajemnicach Snapchata.