Jak zrobić zrzut ekranu na Snapchacie bez ich wiedzy 2023 (to działa)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zrobić zrzut ekranu na Snapchacie bez ich wiedzy 2023 (to działa)

Snapchat pozwala robić zrzuty ekranu, ale powiadamia o tym użytkowników zrzut ekranu ich profil, przystawkę lub historię.

Aplikacja społecznościowa nie pozwala robić zrzutów ekranu ich treści lub profilu bez powiadomienia użytkowników.

Jeśli szukasz sposobu na zrobienie zrzutu ekranu na Snapchacie bez ich wiedzy, mamy doskonały przewodnik roboczy [tested].

W tym artykule dowiesz się jak zrobić zrzut ekranu Snapchata bez ich wiedzy. Poznasz różne metody pracy, których możesz użyć.

PRZECZYTAJ TEŻ: Ekran ładowania Snapchata utknął po dotknięciu, aby załadować? 9 sposobów, aby to naprawić

Co robić, gdy musisz potajemnie robić zrzuty ekranu na Snapchacie

Jeśli chcesz potajemnie robić zrzuty ekranu na Snapchacie bez wiedzy użytkownika, musisz użyć jednej z poniższych metod.

Co więcej, właśnie to musisz zrobić, aby potajemnie wykonać zrzut ekranu na Snapchacie bez wiedzy kogokolwiek.

Najlepsza opcja, którą rozważamy w tym celu; jest wbudowana funkcja rejestratora ekranu który jest dostępny na Twoim urządzeniu z Androidem [works perfectly even with mobile data].

Działa dobrze dla każdego, kto ma Urządzenie z Androidema nawet jeśli masz włączoną mobilną transmisję danych, nadal będziesz mógł przeglądać migawki, profile i historie bez ich wiedzy.

Możesz także użyć funkcji nagrywania ekranu na komputer Mac aby nagrać ekran iPhone’a.

Inną opcją, którą możesz wypróbować, jest przesyłanie ekranu do komputera i stamtąd zrzut ekranu [work without any notification from Snapchat].

Inną opcją, którą możesz rozważyć, jest pstryknięcie urządzenia bez innego urządzenia.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak odblokować obiektyw motyli na Snapchacie

Jak potajemnie zrobić zrzut ekranu na Snapchacie

Napisaliśmy wszystkie działające metody, których możesz użyć do zrzutu ekranu na Snapchacie bez wiedzy osoby.

Użyj wbudowanego nagrywania ekranu Androida [Work]

Jedną z najlepszych wypróbowanych przez nas opcji, która doskonale sprawdza się w przypadku zrzutów ekranu Snapchata, jest użycie wbudowanego rejestratora ekranu w urządzeniu z Androidem.

Przetestowaliśmy to i nawet podczas korzystania z mobilnej transmisji danych nie będą mogli wiedzieć, że nagrywasz zawartość ekranu. A kiedy skończysz, nagraj to.

Możesz otworzyć wideo z dowolnej aplikacji do odtwarzania wideo, a podczas oglądania możesz wykonać zrzut ekranu wybranego ekranu.

🔥 Zalecana:  Czy FBI obserwuje mój telefon? Jak stwierdzić, czy rząd cię teraz obserwuje

Jeśli używasz Androida 9 i nowszych wersji, powinieneś mieć możliwość nagrywania ekranu telefonu.

Aby wyświetlić nagranie na Androidzie, przejdź do Panel Szybkie ustawienia [swipe down from the top of your screen, and swipe again to get to the Quick Settings panel].

Znajdź ikonę nagrywania ekranu według przesuwając w lewo i dotykając go, aby rozpocząć nagrywanie, a będziesz mógł robić zrzuty ekranu Snapchata z wideo nagranie.

Jeśli nie widzisz ikony nagrywania ekranu, stuknij ikonę mała edycja po lewej stronie panelu, a następnie znajdź ikonę nagrywania ekranu przeciągnij i upuść to na górze.

Jeśli używasz Android urządzenie, a opcja nagrywania ekranu nie jest dostępna w Twoim telefonie, zobacz listę najlepszych rejestratorów ekranu Android.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak szybciej uzyskać wynik Snap

Użyj Asystenta Google [Android]

Jeśli używasz urządzenia z Androidem, istnieje wiele sposobów na zrobienie zrzutu ekranu na Snapchacie bez ich wiedzy.

W przypadku Androida 8 lub nowszego możesz użyć Asystenta Google. Asystent Google może pomóc Ci zrobić zrzut ekranu Snapchata bez otrzymywania przez osobę żadnych powiadomień.

Dzięki tej metodzie Asystent nie będzie bezpośrednio zapisz zrzuty ekranu w swojej galerii, ale pozwoli ci to udział zrzuty ekranu z innymi aplikacjami.

Stamtąd będziesz mógł zapisać zrzuty ekranu. Możesz udostępnić zrzut ekranu na swoim Dysku Google, a następnie pobierać zdjęcie później.

Możesz uzyskać dostęp do Asystenta Google za pomocą Przycisk strony głównej jeśli Twoje urządzenie je posiada, lub przesuwając od dołu w prawo lub w lewo rogu do środka ekranu.

Jeśli już aktywowałeś głos, po prostu powiedz [“Ok Google” or “Hey Google”] “zrobić zrzut ekranu” Lub “przechwyć zrzut ekranu” [or type “take a screenshot.”]

Po przechwyceniu zrzutu ekranu przez Asystenta wybierz aplikację, w której chcesz udostępnić zrzut ekranu. Następnie możesz go stamtąd zapisać.

PRZECZYTAJ TEŻ: Snapchat nie działa? 10 sposobów rozwiązania problemu

Użyj przesyłania ekranu [Work]

Jeśli używasz iPhone’a lub urządzenia z Androidem, będziesz mógł robić zrzuty ekranu swojego Snapchata bez ich wiedzy, korzystając z funkcji screencastingu [mirror] opcja.

Dzięki tej metodzie będziesz mógł przesłać ekran swojego telefonu komórkowego na swój komputer [laptop]. Stamtąd będziesz mógł wykonać zrzut ekranu laptopa.

Wystarczy podłącz swój mobilny hotspot do laptopa a następnie stuknij w Zrzut ekranu z Szybkich ustawień systemu Android lub Panelu sterowania na iPhonie.

🔥 Zalecana:  Przedsprzedaż Uwerx (WERX) przekracza oczekiwania i wyprzedza Chainlink (LINK) i Injective (INJ)

Po uruchomieniu ekranu ekran odbicie lustrzane na komputer, wystarczy, że wykonasz zrzuty ekranu swojego laptopa.

Otwórz Snapchata na swoim urządzeniu mobilnym, a wyświetli się on na ekranie laptopa, a następnie przejdź do profilu, snapa lub historii, którą chcesz zachować i zrzut ekranu ekran laptopa.

Jeśli nie wiesz, jak wykonać zrzut ekranu, oto przewodnik krok po kroku, który pokaże Ci, jak to zrobić. Najłatwiejszy sposób zrób zrzut ekranu w systemie Windows 10 lub Windows 11 jest z klawiszem Print Screen (PrtScn).

PRZECZYTAJ TEŻ: Mój Snapchat jest zablokowany? Jak odblokować swoje konto Snapchat

Użyj QuickTime na Macu [Work]

To tak, jak przesyłanie ekranu z ekranu laptopa. Jeśli używasz telefonu iPhone i komputera Mac, możesz skorzystać z przechwytywania ekranu QuickTime na komputerze Mac.

Aby skorzystać z funkcji robienia zrzutów ekranu na Snapchacie bez ich wiedzy, musisz podłączyć iPhone’a do komputera Mac

Otworzyć Odtwarzacz QuickTimenastępnie kliknij „Plik” > I kliknij „Nowe nagranie filmu” > kliknij małą strzałkę obok przycisku nagrywania [you can choose another recording option]

A następnie wybierz swój iPhone jako wejście kamery, a ekran zostanie wyświetlony na komputerze Mac. Teraz możesz otworzyć Snapchata i zobaczyć snapy i historie [it’ll display on your Mac].

Możesz nagrać za pomocą przycisku lub zrzutu ekranu, naciskając Command + Shift + 4 na komputerze Mac, a następnie naciskając spację, a ujęcie zostanie zapisane na komputerze.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak działa Snap Score na Snapchacie? (Oto jak)

Użyj innego telefonu, aby przyciągnąć ekran [Work]

Cóż, jest to najbardziej podstawowa i prawdopodobnie ta, której ludzie nie będą chcieli wypróbować, ale jest to kolejna metoda, której możesz użyć, jeśli nie masz urządzenia z Androidem, nie masz MacBooka ani komputera z systemem Windows.

Ale jeśli masz dodatkowy iPhone leżący w domu, możesz użyć tej metody.

Wszystko, co musisz zrobić, to wyświetlić przystawkę lub historię, którą chcesz zrzutować, a następnie użyć drugiego telefonu, aby przyciągnąć ekran zawierający przystawkę.

A następnie użyj jednej z najlepszych aplikacji do edycji wideo na telefonie komórkowym, aby przyciąć i edytować zdjęcie, a następnie otrzymasz zrzut ekranu bez wiedzy osoby.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak skontaktować się z pomocą techniczną Snapchata

🔥 Zalecana:  Wonder Studio opracowuje aplikację AI, która zastępuje osobę modelem CGI w czasie rzeczywistym

Wniosek

Snapchat rejestruje czynności, które wykonujesz w aplikacji, jeśli robisz zrzut ekranu profilu osoby, użytkownik otrzyma powiadomienie, że zrobiłeś zrzut ekranu jego profilu.

Jeśli chcesz potajemnie robić zrzuty ekranu i historie oraz uniemożliwić Snapchatowi powiadamianie użytkowników, musisz przeskanować nagranie za pomocą Androida.

Będziesz także mógł korzystać z komputera z systemem Windows lub Mac z urządzeniem mobilnym; poprzez rzutowanie ekranu i wykonywanie zrzutów ekranu komputera.

Jest to najlepsza opcja, która może działać, możesz także użyć opcji Asystenta Google na urządzeniu z Androidem, aby zapisywać snapy bez wiedzy osoby.

Ten przewodnik dotyczący robienia zrzutów ekranu na Snapchacie bez ich wiedzy został przetestowany i będziesz mógł go używać do zapisywania snapów i historii, tak aby nikt się o tym nie dowiedział.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak uzyskać tryb ciemny Snapchata na Androida i iOS

Często Zadawane Pytania

Czy możesz stwierdzić, czy ktoś robi zrzuty ekranu z Twojego Snapchata?

Tak, możesz stwierdzić, czy ktoś zrobił zrzut ekranu Twojego Snapchata, aplikacja poinformuje Cię, wysyłając powiadomienie, że dany użytkownik zrobił zrzut ekranu Twojego profilu, snapa lub historii. Ale użycie opcji nagrywania ekranu na Androidzie może pozwolić użytkownikom na ominięcie tej funkcji na Snapchacie.

Czy robienie zrzutów ekranu historii Snapchata jest nielegalne?

Nie, robienie zrzutów ekranu na Snapchacie nie jest nielegalne, nie pozwól nikomu mówić gówna. Ponieważ jeśli tak, oznacza to, że zrzuty ekranu z Facebooka, WhatsApp i historii na Instagramie są nielegalne i wszyscy są winni. Więc robienie zrzutów ekranu na Snapchacie bez ich wiedzy nie jest nielegalne. Robię zrzut ekranu historii na Snapchacie i pozwalam osobie zobaczyć, że zrobiłem zrzut ekranu jej historii.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie