Jak zrobić zdjęcie profilowe na Twitterze jako GIF (co robić)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zrobić zdjęcie profilowe na Twitterze jako GIF (co robić)

Jeśli szukasz sposobu na zrobić zdjęcie profilowe na Twitterze jako GIFtrafiłeś we właściwe miejsce.

Zdjęcie profilowe to obraz, który reprezentuje Cię na Twoim koncie w mediach społecznościowych i we wszystkich jego interakcjach na stronie.

Na Twitterze Twoje zdjęcie profilowe pozwala obserwującym zidentyfikować Twoje tweety i reprezentuje Twoją markę.

W tym artykule dowiesz się, czy ty może dodać GIF do swojego zdjęcia profilowego na Twitterze na swoim urządzeniu z Androidem lub iOS.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego Twitter ciągle mnie wylogowuje? Zobacz, jak to naprawić

Czy można przesłać zdjęcie profilowe na Twitterze jako GIF?

Nie, nie możesz przesłać pliku GIF jako zdjęcia profilowego na Twitterze. Nie jest to możliwe, ponieważ ta funkcja nie jest już obsługiwana na Twitterze.

Dla konta, które zostało zarejestrowane dawno temu, przed 2013 rokiem. Oświadczają online, że konto na Twitterze może dodawać GIF-y jako zdjęcie profilowe.

Ale aby to zadziałało, osoba musi już przesłać GIF do swojego zdjęcia profilowego przed 2013 rokiem.

Nie testowałem tego i nie byłbym pewien, czy to działa. Nie znam nikogo osobiście ze starym kontem na Twitterze, który wcześniej dodał GIF do swojego zdjęcia profilowego na Twitterze, zanim funkcja została usunięta w 2013 roku.

Więc skoro nie jesteśmy pewni, wiemy, że jeśli to nie zadziała. Dokładnie zbadaliśmy ten problem i nic nie możesz na to poradzić.

Twitter usunął tę funkcję z aplikacji i nie będziesz mógł dodawać GIF-ów jako swojego zdjęcia profilowego na Twitterze.

PRZECZYTAJ TEŻ: Dlaczego Twitter jest tak toksyczny? Wyjaśnione

Co zrobić, jeśli nie możesz przesłać GIF-a jako swojego zdjęcia profilowego

Jeśli próbowałeś przesłać plik GIF jako zdjęcie profilowe i nie możesz przenieść zdjęcia profilowego, oznacza to, że Twitter już go nie obsługuje.

🔥 Zalecana:  Jak korzystać z rurek do przytulania twarzy? – W stronę SI

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś przesłać plik GIF, zamiast tego otrzymasz zdjęcie. Więc nic nie możesz zrobić, aby rozwiązać ten problem. Twitter już usunął tę funkcję, ponieważ może nigdy nie wrócić.

Ale hej, możesz wziąć Elona i poprosić o tę funkcję na Twitterze. Zapytaj go, czy Twitter może zezwolić użytkownikowi na dodawanie GIF-ów jako zdjęcia profilowego.

Wniosek

Zdjęcie profilowe na Twitterze identyfikuje Cię dla obserwujących, a także identyfikuje Twoje tweety.

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz zrobić zdjęcie profilowe na Twitterze jako GIF, nie, nie możesz. Nie jest to już możliwe, ponieważ funkcja została usunięta z aplikacji.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zmienić dźwięk powiadomienia aplikacji na Twitterze

Często Zadawane Pytania

Czy mogę użyć pliku JPEG lub PNG jako zdjęcia profilowego na Twitterze?

Tak, możesz to zrobić, otwierając lub logując się na Twitterze, przechodząc do strony profilu, klikając Edytuj profil, przesyłając i wybierając plik JPEG lub PNG, którego chcesz użyć.

Ile razy można zmienić zdjęcie profilowe na Twitterze?

Nie ma ograniczeń co do tego, ile razy możesz zmienić swoje zdjęcie profilowe na Twitterze, więc możesz je zmieniać tyle razy, ile chcesz.

Czy Twitter akceptuje animowane GIF-y?

Nie. Twitter nie obsługuje animowanych plików GIF dla zdjęć profilowych, a nawet obrazów nagłówkowych. Każde konto na Twitterze utworzone po 2013 roku nie będzie mogło używać animowanego GIF-a jako zdjęcia profilowego.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie