Jak zrobić przyciągającą wzrok czcionkę do historii na Instagramie?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zrobić przyciągającą wzrok czcionkę do historii na Instagramie?

Wszyscy podświadomie staramy się być bardziej atrakcyjni i staramy się wybierać najbardziej atrakcyjne rzeczy. W dzisiejszych czasach, kiedy wszyscy spędzamy dużo czasu na Instagramie, musimy szukać więcej uroków, w szczególności generatora stylowych czcionek, aby móc lepiej przedstawiać nasze treści innym. Czcionki to jedno z najważniejszych narzędzi zwiększania atrakcyjności. W tym artykule porozmawiamy o witrynach i aplikacjach zmieniających czcionki historii na Instagramie.

Jakie strony służą do zmiany czcionki historii na Instagramie?

Jeśli szukasz atrakcyjnych czcionek dla swojego Biografia i historia na Instagramiemożesz w tym celu skorzystać z następujących witryn.

Witryna Igfonts do zmiany czcionki historii na Instagramie

Praca z witryna igfonts dla czcionki Instagram jest całkowicie łatwe. Po prostu wejdź na stronę i wpisz żądaną frazę w białym polu. Po wprowadzeniu frazy zostaną wyświetlone różne rodzaje czcionek do użycia. Skopiuj dowolną z tych czcionek, które lubisz. Następnie umieść go w Instagram Bio, Story lub gdziekolwiek chcesz.

Witryna Instafonts dla historii na Instagramie

The Instafonty strona internetowa jest prawie podobna do innych stron internetowych, które przedstawiliśmy powyżej. Aby zmienić czcionkę, wystarczy wpisać frazę, którą chcesz wyświetlić w różnych czcionkach, a następnie skopiować i wkleić.

Witryna metatagów, aby zmienić czcionkę

The witryna metatagów jest jednym z najciekawszych miejsc do zmiany Biografia i czcionka historii na Instagramie.
Jedną z największych cech tej witryny jest to, że wpisując żądaną frazę, możesz zobaczyć frazę z tą samą czcionką w biografii na Instagramie.

strona lingojamu

Inną witryną, która jest bardzo popularna do zmiany czcionek na Instagramie dla historii i innych treści, jest żargon. Po wejściu na stronę w puste pole po lewej stronie wpisz frazę, aby wyświetlić różne czcionki.

🔥 Zalecana:  Jak zamienić 10 dolarów na 100 dolarów – 9 najlepszych metod do wypróbowania!

Oprogramowanie do zmiany czcionek historii na Instagramie

Instalując to oprogramowanie, możesz wybierać różne czcionki z poziomu aplikacji mobilnej bez surfowania po różnych stronach.

Fajne czcionki do aplikacji Instagram

Pobierając oprogramowanie, możesz stworzyć przyciągającą uwagę biografię na Instagramie. Oczywiście nie tylko na Instagramie. Możesz używać tego oprogramowania do wszystkich mediów społecznościowych i wybierać różne czcionki.
To oprogramowanie ma ponad 140 pięknych i artystycznych czcionek.

Czcionka na Instagram

Za pomocą oprogramowania możesz zmienić swoją historię i czcionkę biograficzną na Instagramie. W tym programie możesz wybrać różne rodzaje czcionek o różnych kolorach.

Aplikacja Canva dla sieci społecznościowych

To oprogramowanie to jedno z najbardziej zaawansowanych programów do tworzenia profesjonalnych zdjęć i czcionek. Jeśli chcesz profesjonalnie tworzyć treści na Instagramie, od postów i relacji po zmianę czcionek, to oprogramowanie jest dobrą opcją.

Jak zmienić tło historii na Instagramie?

Po zmianie czcionki Instagrama w relacji i zmianie koloru tekstu, Instagram udostępnił użytkownikom kolejną funkcję. Korzystając z możliwości zmiany tło tekstu w relacji na Instagramie użytkownicy mogą z łatwością publikować swój tekst w 3 trybach (bez tła, pełne tło i półprzezroczyste tło). Wszystko, co musisz zrobić, to zaznaczyć tekst lub kliknąć go; Następnie kliknij ikonę A w lewym górnym rogu ekranu, aby zmienić tło. Za każdym razem, gdy go klikniesz, tło się zmienia.

Musisz zwrócić uwagę na ważną kwestię! Jeśli użyjesz tła, kolor wybrany w poprzednim kroku zostanie zastosowany do tła, a Twój tekst nabierze kontrastowego koloru tła, aby był doskonale czytelny! Jeśli więc wybierzesz tło po zmianie koloru tekstu w opowiadaniu, kolor może nie odpowiadać Twojemu gustowi; Po prostu zaznacz tekst jeszcze raz i zmień kolor tła za pomocą narzędzia do zmiany koloru.

jak zmienić rozmiar czcionki i tło posta w relacji na Instagramie?

Czy chcesz zmienić rozmiar czcionki w historii? Jest na to rozwiązanie. Aby zmienić rozmiar klasycznej czcionki w relacji na Instagramie, po prostu zaznacz swój tekst; Po lewej stronie konta na Instagramie znajduje się narzędzie do zmniejszania lub powiększania tekstu

🔥 Zalecana:  Jak napisać stronę z wytycznymi dotyczącymi marki (z przykładowymi plikami PDF)

Zmień czcionkę historii na Instagramie

Tam są 5 różnych stylów aby zmienić czcionkę Instagrama w relacji. Instagram daje Ci możliwość napisania pożądanych tekstów w 5 różnych czcionkach! Każda czcionka ma swoje własne zastosowanie i piękno, a co ważniejsze, odbiorcy każdej czcionki są inni; Na przykład niektóre czcionki są używane na kontach przeznaczonych dla mężczyzn, ale niektóre czcionki są bardziej atrakcyjne dla kobiet. Czcionka, która jest domyślna i zwykle jest taka sama jak czcionka na telefonie komórkowym! Ta czcionka jest znana jako Klasyczna czcionka na Instagramie i można zobaczyć w Sekcja zmiany czcionki na Instagramie o tej samej nazwie. Ale dodatkowo istnieją 4 inne interesujące czcionki, które wyjaśnimy tutaj.

Różne rodzaje czcionek historii na Instagramie:

  • Nowoczesny
  • Neon
  • Maszyna do pisania
  • Mocny

Czcionki te mają różne zastosowania, które są odpowiednio określone; pierwszy służy do pisania nowoczesnego i oficjalnego. Drugi przeznaczony jest dla pań, trzeci i cztery przeznaczone są dla tekstów ogólnych i ważnych.

Zmiana koloru tekstu w relacji na Instagramie

Po wybraniu Czcionka historii na Instagramie, możesz również zmienić jego kolor. Zachowaj ostrożność przy wyborze koloru czcionki, ponieważ jest to jedna z najważniejszych rzeczy zwiększających interakcję użytkownika. Po wpisaniu żądanego tekstu wystarczy wybrać jeden z kilku kolorów wyświetlanych na dole konta.
Zawsze wybieraj kolor, który nie zmniejsza czytelności dla odbiorców. Jeśli chcesz zmienić położenie tekstu, musisz umieścić palec na tekście i przeciągnąć go w wybrane miejsce, a następnie puścić.

Niektórzy użytkownicy chcą, aby cały tekst był w jednym kolorze, ale tylko jednemu lub kilku określonym słowom nadać inny kolor; Aby to zrobić, musisz wybrać te słowa osobno i zastosować do nich żądany kolor! Zauważ, że jeśli masz na myśli kilka słów, które nie występują w rzędzie, musisz zaznaczyć każde słowo osobno i zmienić kolor.

🔥 Zalecana:  Jak rozmawiać z kimś siedzącym samotnie w barze

Na koniec w tym artykule przedstawiamy różne metody nauczenia Cię, jak zmienić czcionkę historii na Instagramie i przedstawić niektóre strony internetowe i aplikacje. Jeśli chcesz poznać więcej sztuczek na temat Instagrama, możesz zajrzeć na inne blogi Instamber. A jeśli masz jakieś pytania, możesz je zadać w sekcji komentarzy.