Jak zrobić przerwę na Instagramie?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zrobić przerwę na Instagramie?

Podziały linii na Instagramie nie są czymś wyjątkowym, ale wydaje się, że korzystanie z nich jest również trudne do zrozumienia. Ostatnio statystyki pokazują, że każdego miesiąca w Google wyszukiwanych jest około 14 000 haseł „jak zrobić podział linii na Instagramie”. Jak więc możemy utworzyć podział linii na Instagramie i jak możemy wykorzystać podziały linii na Instagramie, aby nasze posty były bardziej atrakcyjne?

Co to jest przerwanie linii?

Podział wiersza to spacja, której używasz między dwoma wierszami tekstu podczas pisania. Podziały wierszy to jedna z najważniejszych zasad edycyjnych, których należy przestrzegać w każdym rodzaju tekstu. Podział wiersza może zawierać znaki interpunkcyjne, symbole pisma lub emotikony.

Z pewnością wszyscy wiecie, że bardzo ważne jest przestrzeganie punktów edycyjnych podczas pisania. Przestrzeganie wskazówek dotyczących pisania i edytowania sprawi, że Twój tekst będzie wyglądał bardziej artystycznie i efektownie. Podziały wierszy nie oznaczają, że zamierzasz zakończyć wiersz, ale zamiast tego są one traktowane jako początek innego tekstu. Jedną z zasad poprawnego pisania, która sprawia, że ​​pismo jest bardziej wyraziste, jest przestrzeganie odległości między wierszami. Niestety, w podpisach i komentarzach na Instagramie ta przestrzeń jest niewielka i jeśli podczas pisania kilka razy przesuniesz się między wierszami, te spacje zostaną automatycznie usunięte, a teksty w każdej linii znów będą blisko siebie. Na szczęście istnieje bardzo proste rozwiązanie, aby ominąć Instagram. Więc nie przegap dalszej części artykułu, aby dowiedzieć się o tej interesującej sztuczce.

Jak zrobić Line Break na Instagramie?

Najprostszym sposobem na utworzenie podziału linii na Instagramie jest wpisanie tekstu w dowolnej innej aplikacji obsługującej tekst, a następnie skopiowanie całości na Instagram. Nie wpisuj żądanego tekstu bezpośrednio w aplikacji Instagram!

🔥 Zalecana:  13 powszechnych opłat bankowych w Kanadzie i jak ich uniknąć

Na przykład użyj aplikacji Facebook (zarówno na Androida, jak i iOS) i wpisz swój tekst w sekcji Status aktualizacji. Możesz także tworzyć żądane spacje podczas pisania. Następnie skopiuj i wklej wybrany tekst do żądanego pola tekstowego.

Po opublikowaniu Twojego posta lub komentarza zobaczysz, że Twój tekst będzie wyświetlany dokładnie tak, jak wpisałeś go na Facebooku lub innym programie. Można do tego celu wykorzystać również wiele innych aplikacji, ale bez wątpienia najwygodniejszy jest domyślny komunikator systemu Android lub iOS lub aplikacja Notatka w telefonie.

Aby skorzystać z tej metody, nie wszystkie aplikacje działają dla wszystkich użytkowników i lepiej samemu przetestować kilka aplikacji i wybrać najlepszą.

Jakie są darmowe narzędzia do robienia linii Beak na Instagramie?

Jednym z najpopularniejszych i najłatwiejszych narzędzi do tworzenia dobrych napisów lub biosów na Instagram z prawidłowym wykorzystaniem podziałów linii jest generator podziału linii Instagram. Możesz napisać swój tekst w generatorze, a następnie zrobić jego kopię i użyć go do swoich postów lub komentarzy na Instagramie. Korzystając z generatora podziału linii, możesz uniknąć usunięcia tekstu przez Instagram. Generator podziału linii na Instagramie jest bezpłatny i można go znaleźć, wyszukując w Google.

Jakie są podstawowe struktury pisania tekstu na Instagramie?

Ponadto musisz znać kilka podstawowych instrukcji dotyczących pisania napisów na Instagramie, aby nie napotkać żadnych problemów. Punkty te są następujące:

  • -Jeśli wpisałeś kilka linii rozdzielających w swoim tekście, Instagram automatycznie przekonwertuje je na jedną linię.
  • -Niektóre znaki, takie jak -, $, % i inne powodują usunięcie wszystkich spacji między wierszami.
  • -Hashtagi obsługują linie oddzielające i możesz łatwo wpisać każdy ze swoich hashtagów w osobnej linii bez sklejania ich razem.
  • -Możesz również użyć tych linii w komentarzach i biografii swojej strony.
  • – Limit długości tekstu podpisu na Instagramie to 2200 znaków, a jak wiadomo każda spacja liczy się jako jeden znak.
  • -Komentarze obsługują maksymalnie 240 znaków i oczywiście możesz kontynuować swój tekst w kolejnych komentarzach, wpisując znak (…).
🔥 Zalecana:  Jak zresetować Apple Watch Series 3: Przewodnik krok po kroku, jak odzyskać kontrolę

Czy jest jakiś limit używania podziałów wierszy?

Nie ma ograniczeń co do liczby podziałów wierszy, których można użyć w tekście, ale należy wziąć pod uwagę fakt, że Instagram nie obsługuje dużych otwartych przestrzeni ani podziałów wierszy bez żadnych znaków. Jeśli napiszesz podpis z więcej niż jednym podziałem wiersza bez żadnego znaku, Instagram automatycznie usunie dodatkowe podziały wierszy i połączy je razem.

Wniosek

Podziały wierszy w podpisach na Instagramie sprawiają, że Twoje posty są o wiele piękniejsze i bardziej zrozumiałe. Więc teraz, gdy już zapoznałeś się z używaniem podziałów linii na Instagramie i znasz zasady, spróbuj użyć go do lepszej komunikacji.