Jak zrobić profil publiczny na Snapchacie 2023 (przewodnik krok po kroku)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zrobić profil publiczny na Snapchacie 2023 (przewodnik krok po kroku)

Jeśli szukasz jak utworzyć profil publiczny na Snapchaciemamy wszystko, co musisz wiedzieć i co zrobić, jeśli nie masz ukończonych 18 lat.

Profil publiczny Snapchata jest tym, z czego korzystają popularni ludzie w aplikacji, jeśli nie jesteś jeszcze sławny i kiedy zacząć budować, możesz go rozpocząć.

Dzięki profilowi ​​publicznemu użytkownicy Snapchata nie będą musieli być Twoimi znajomymi w aplikacji, aby zobaczyć Twoją historię, a ponadto będą mogli wysyłać Ci wiadomości i wysyłać do snapa.

W tym przewodniku dowiesz się jak zrobić profil publiczny na Snapchacie. Dowiesz się również wszystkiego, czego potrzebujesz, aby rozważyć założenie konta publicznego.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zmienić Cameo Selfie na Snapchacie (przewodnik krok po kroku)

Co to jest profil publiczny na Snapchacie?

Profile publiczne na Snapchacie pomagają twórcom poznawać więcej ludzi i poszerzać grono odbiorców bez bycia ich przyjaciółmi. Dzięki kontu twórcy możesz dotrzeć do większej liczby osób.

Użytkownicy będą mogli subskrybować Twoje konto w profilu publicznym Snapchata, a Ty nadal będziesz mieć oddzielne konto prywatne, dzięki czemu będziesz mógł rozmawiać ze znajomymi.

Profil publiczny umożliwia dodawanie informacji, którymi chcesz się podzielić z odbiorcami, takich jak linki, biografia, historie i obiektywy. Jeśli chcesz, możesz również wyświetlić liczbę subskrybentów na profilu publicznym.

PRZECZYTAJ TEŻ: Ekran ładowania Snapchata utknął po dotknięciu, aby załadować? 9 sposobów, aby to naprawić

Kto może utworzyć profil publiczny na Snapchacie?

Każdy może teraz uzyskać profil publiczny Snapchata, ale niektóre rzeczy mogą uniemożliwić niektórym kontom jego utworzenie.

Większość wymagań, aby utworzyć profil publiczny na Snapchacie, to mieć co najmniej 18 lati nie naruszyłem Wytyczne społeczności Snapchata.

🔥 Zalecana:  Jak korzystać z RRSP i innych wskazówek dotyczących planowania emerytalnego

Jeśli właśnie utworzyłeś konto w mniej niż 24 godziny nie będziesz mógł utworzyć profilu publicznego na Snapchacie. I upewnij się, że masz co najmniej jeden dwukierunkowy przyjaciel w aplikacji.

Nie możesz po prostu utworzyć nowego konta Snapchat tylko po to, aby założyć profil publiczny. Dodaj co najmniej jedną osobę do listy znajomych.

Ta funkcja nie jest dostępna we wszystkich krajachwięc aby użyć opcji Utwórz profil publiczny, karta będzie dostępna w Twoim profilu Snapchata.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak uzyskać tryb ciemny Snapchata na Androida i iOS

Jak utworzyć profil publiczny na Snapchacie

Możesz utworzyć profil publiczny na Snapchacie na swoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem, co możesz zrobić z poziomu swojego profilu konta.

Notatka że profil publiczny nie jest jeszcze dostępny we wszystkich krajach. Jeśli nie widzisz funkcji tworzenia konta publicznego, oznacza to, że Snapchat nie wprowadził tej funkcji w Twoim kraju.

Krok 1: Otwórz Snapchata

Otwórz aplikację Snapchat na swoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem, a następnie dotknij swojego Bitmoji w lewym górnym rogu.

Krok 2: Stuknij Utwórz profil publiczny

Na stronie profilu przewiń w dół, a zobaczysz kartę Profil publiczny. Stuknij w Utwórz profil publiczny.

Krok 3: Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie

Odtąd będziesz musiał postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie aplikacji. Stuknij Kontynuuj, a następnie Rozpocznij.

Po dotknięciu Pierwsze kroki zobaczysz wyskakujące okienko, dotknij Utwórz, a będziesz mógł skonfigurować swój profil publiczny na Snapchacie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak zrobić zrzut ekranu na Snapchacie bez ich wiedzy

Jak edytować swój profil publiczny

Aby Twój profil publiczny wyglądał profesjonalnie, musisz go edytować i dodać takie elementy, jak biografia, zdjęcie profilowe i inne przydatne informacje.

Krok 1: Otwórz Snapchata

Otwórz aplikację Snapchat na swoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem, a następnie dotknij swojego Bitmoji w lewym górnym rogu.

🔥 Zalecana:  Jak korzystać z ChatGPT jako doradca zawodowy

Krok 2: Stuknij opcję Profil publiczny

Na stronie profilu przewiń w dół, a zobaczysz kartę Profil publiczny, otwórz ją, a następnie dotknij Edytuj profil.

Krok 3: Edytuj profil

Na stronie ustawień profilu publicznego będziesz mógł dodawać informacje, które chcesz udostępnić publicznie, dodać swoją biografię, zdjęcie profilowe, ustawić lokalizację itp.

Możesz dodać swoje poprzednie Snapy; stuknij Zapisz historię w swoim profilu i wybierz Snapy, które chcesz upublicznić.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak odblokować obiektyw motyli na Snapchacie

Wniosek

Jeśli chcesz być twórcą na Snapchacie, aby dotrzeć do większej liczby osób, potrzebujesz profilu publicznego, aby dotrzeć do szerszej publiczności. Ale musisz spełnić pewne kryteria.

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie będziesz mógł założyć profilu publicznego. Musisz mieć ukończone 18 lat i upewnić się, że nie naruszyłeś żadnych wytycznych dla społeczności.

A jeśli właśnie utworzyłeś konto, musisz mieć co najmniej jednego znajomego, osobę, która również Cię akceptuje. A konto powinno być dłuższe niż 24 godziny.

Gdy spełnisz to kryterium, będziesz mógł założyć publiczny profil na Snapchacie; Stuknij swoje Bitmoji > Przewiń w dół i stuknij Utwórz profil publiczny > A następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

PRZECZYTAJ TEŻ: Jak skontaktować się z pomocą techniczną Snapchata

Często Zadawane Pytania

Czy liczba subskrybentów Snapchata jest widoczna publicznie?

Liczba subskrybentów pojawi się na Twoim profilu publicznym, gdy osiągniesz 100 000 subskrybentów. Możesz go również włączać i wyłączać, jeśli chcesz, w ustawieniach profilu publicznego.

Czy mogę utworzyć profil publiczny na Snapchacie, jeśli nie mam 18 lat?

Nie, jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie będziesz mieć możliwości założenia profilu publicznego na Snapchacie. Nie można tego obejść z bieżącego konta, chyba że utworzysz nowe konto.

🔥 Zalecana:  Google przegrywa wyścig AI z Microsoftem

Czy ktoś może zobaczyć, czy przeglądam jego profil publiczny na Snapchacie?

Nie, nie będą wiedzieć, że przeglądałeś ich profil, a nawet jeśli wykonasz zrzut ekranu, Snapchat nie powiadomi twórcy. Ponieważ konto jest dostępne publicznie, nie mogą sobie pozwolić na to, by 200 000 użytkowników zrobiło zrzut ekranu Twojej historii.

Dlaczego konta Snapchata nie kwalifikują się do profilu publicznego?

Jeśli Twoje konto Snapchat nie kwalifikuje się do profilu publicznego, oznacza to, że masz mniej niż 18 lat lub nie masz przynajmniej jednego dwukierunkowego znajomego. Może to być spowodowane tym, że naruszyłeś jedną z wytycznych społeczności Snapchata lub funkcja nie jest dostępna w Twoim kraju.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie