Jak zrobić drugie konto na TikTok?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zrobić drugie konto na TikTok?

Chociaż TikTok jest bardzo nowym zjawiskiem w historii światowych mediów społecznościowych, ma ogromne trendy. Zwłaszcza wśród nastolatków i młodzieży. Z drugiej strony, trendowanie to trudna praca na TikTok dla konta, szczególnie dla nowych stolarzy i nowych firm. Jednak jest to naprawdę łatwiejsze w przypadku kont, które są popularne na innych platformach, takich jak Instagram i Twitter. Tak więc, kiedy przestawią się na TikTok, przyciągną również wszystkich fanów i obserwujących na tę platformę.

Zgodnie z przytoczonymi faktami rozwiązaniem jest założenie drugiego konta na TikTok. Uważano, że nie da się tego zrobić, ale TikTok to umożliwił i to bez instalowania trzeciej aplikacji jako pośrednika. Tak więc w dalszej części artykułu instruujemy, jak założyć drugie konto na TikTok.
Nawiasem mówiąc, wspaniale jest mieć dwa lub więcej kont, na przykład jedno do konta firmowego, a drugie do osobistych i zabawnych rzeczy.

Limit wielu kont TikTok wynosi 3

Możesz utworzyć i mieć do 3 kont TikTok na tym samym urządzeniu. Kiedyś limit wynosił 5, ale już nie jest. Jedynym sposobem na przekroczenie tej liczby i posiadanie większej liczby kont TikTok jest posiadanie dodatkowych urządzeń.

Możesz także korzystać z TikTok na PC, a dla każdej przeglądarki masz 2 różne konta (jedno w prywatnej przeglądarce).

Ważne: zgodnie z wytycznymi dla społeczności aplikacji NIE należy „Operate wiele kont TikTok pod fałszywym lub oszukańczym pretekstem do rozpowszechniania komercyjnego spamu”.

Jeśli więc masz więcej niż jeden profil TikTok na swoim urządzeniu, upewnij się, że nie angażujesz się w działania spamerskie, takie jak polubienie własnych treści. W przeciwnym razie możesz spotkać się z banem lub zawieszeniem.

Wiele kont TikTok

Jak założyć nowe konto TikTok z tym samym numerem telefonu?

Możesz mieć drugie konto TikTok za pomocą aplikacji TikTok. Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest pobranie i zainstalowanie najnowszej wersji TikTok w sklepie z aplikacjami lub Google Play, aby móc utworzyć wiele kont TikTok.

Aby dodać kolejne konto na TikTok:

 1. Zaloguj się do aplikacji TikTok, wprowadzając nazwę użytkownika i hasło
 2. Uzyskiwać “Profil” w prawym dolnym rogu.
 3. Stuknij swoją nazwę użytkownika i wybierz „Dodaj konto
 4. Uzyskiwać “Zapisać się” i kontynuuj instrukcje wyświetlane na ekranie

Uwaga: jeśli nie widzisz menu rozwijanego lub nie możesz go znaleźć, przejdź do ustawień. (Jest dostępny za pośrednictwem menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu sekcji „Ja”). Przewiń w dół, aż zobaczysz opcję „Dodaj konto”. Stuknij go, a następnie postępuj zgodnie z poprzednimi instrukcjami.

Innym powodem, dla którego użytkownicy, zwłaszcza popularni, mają więcej niż jedno konto, jest możliwość włamania lub pominięcia. Tworzą więc drugie konto, aby chronić swoich obecnych obserwujących.

Podczas tworzenia drugiego konta TikTok możesz przełączać się między nimi, dotykając swojej nazwy użytkownika.

Innymi słowy, posiadanie konta TikTok jest dość łatwe; wystarczy pobrać aplikację na swój telefon i rozpocząć rejestrację za pomocą adresu e-mail, numeru telefonu lub dowolnego innego konta w mediach społecznościowych. Bez względu na to, który sposób wybierzesz, ważne jest, aby zapamiętać go do końca procesu. Następnie wypełnij część weryfikacyjną, wklejając kod dostarczony przez TikTok, aby wprowadzić go w polu weryfikacyjnym i potwierdź, że jesteś człowiekiem.

Jak zalogować się na inne konta TikTok?

Pierwszym krokiem jest zalogowanie się na swoje pierwsze konto TikTok i zapisanie danych logowania, aby zautomatyzować proces późniejszego logowania.
Kliknij ikonę w prawym górnym rogu domu TikTok. Następnie dotknij nazwy swojego konta i kliknij ikonę +, aby dodać inne konta.

🔥 Zalecana:  Hiperautomatyzacja — automatyzacja nowej ery ze sztuczną inteligencją — w kierunku sztucznej inteligencji

Pozostałe kroki są takie same, jak przy pierwszej rejestracji, pamiętaj, aby wprowadzić inny adres e-mail lub numer.
Dobrą wiadomością jest to, że możesz mieć pięć różnych kont TikTok (w tej chwili) na jednym urządzeniu, z których każde ma inny adres e-mail. Powyższy fakt dotyczy kont firmowych, a jeśli masz zwykłe konta, będziesz potrzebować wielu urządzeń.
Po założeniu konta przełączanie się między kontami jest bardzo proste. Uruchom program i kliknij nazwę swojego konta, a następnie wybierz pomiędzy kontami.

Jak zrobić trzecie konto?

Tworzenie trzeciego konta jest podobne do tworzenia drugiego. Przejdź do sekcji „Ja”, dotknij menu rozwijanego i wybierz „Dodaj konto”, obok którego znajduje się ikona +. Następnie wybierasz sposób logowania lub zakładasz nowy profil.

Pamiętaj, że Twoje trzecie konto na TikTok jest ostatnim dodatkowym profilem, jaki możesz mieć na swoim urządzeniu.

Jak mieć wiele kont TikTok na PC?

chyba że aplikacja mobilna, nie możesz utworzyć wielu kont na PC. Jeśli chcesz zalogować się na swoje konta, powinieneś użyć różnych przeglądarek lub zainstalować odtwarzacz aplikacji, taki jak aplikacja Blue Stacks.

Czy posiadanie wielu kont TikTok jest złe?

Cóż, jak powiedziałem wcześniej, możesz mieć do 3 kont TT na tym samym urządzeniu. Możesz jednak mieć tyle kont, ile chcesz, o ile masz wiele urządzeń i różne e-maile, z którymi możesz utworzyć konto TT. Ale ogólnie rzecz biorąc, posiadanie wielu kont TT to zły pomysł i powiem ci, dlaczego jest zły.

Jeśli naprawdę potrzebujesz więcej niż jednego konta TT, na przykład 2 i potrzebujesz jednego z nich dla swojej firmy, to jest to dobry pomysł. Jednak niektórzy użytkownicy myślą, że jeśli mają wiele kont, mogą współpracować ze sobą i rozwijać się na TT, ale to nieprawda.

Ponadto, gdy masz wiele kont z jakichkolwiek powodów, zwłaszcza na jednym urządzeniu, jest to skrajnie sprzeczne z zasadami TT. Więc jeśli masz wiele kont i przełączasz się między nimi, TT będzie o tym wiedział i istnieje wysokie ryzyko shadowbanu, a TT w końcu zablokuje cię bez żadnych wątpliwości.

Jeśli masz wiele kont lub myślisz o założeniu wielu kont, powinieneś przestać. Są sprytni i dokładnie wiedzą, co robisz, obserwują cię!

Krótko mówiąc, posiadanie wielu kont przyniesie więcej szkody niż pożytku.

Jak założyć wspólne konto TikTok ze znajomymi?

Niestety nie ma możliwości założenia wspólnego konta na TT, jednak możliwe jest nakręcenie wspólnego filmiku na TT ze znajomymi. Tutaj pokażę ci, jak możesz to zrobić.

 • Otwórz swoje TT i znajdź film, z którym chcesz zrobić jointa.
 • Na dole menu paska bocznego w prawym rogu stuknij Udział ikona, która wygląda jak strzałka.
 • Na dole Dzielić się z dotknij menu Duet.
 • Teraz u dołu ekranu dotknij ikony Czerwony przycisk i zacznij nagrywać wideo.
 • Twój film pojawi się po lewej stronie ekranu, a film twojego znajomego pojawi się po prawej stronie ekranu.
 • Po zakończeniu nagrywania przejdź dalej i stuknij ikonę ikona znacznika wyboru po prawej stronie ikony nagrywania.
 • Możesz dodać dowolny tekst lub naklejkę, a następnie możesz po prostu opublikować swój wspólny film.

Shadowban na wielu kontach TikTok

Posiadanie wielu kont to duża czerwona flaga dla TT. Więc jeśli masz wiele kont, przerwij to natychmiast, jeśli nie chcesz zostać zbanowany lub nawet zablokowany. Oprócz zakazu cienia, powstrzyma cię to od rozwijania się na TT.

Jak założyć nowe konto TikTok?

Stworzenie konta TikTok jest takie proste. Przeprowadzę Cię przez kilka kroków i pokażę, jak go utworzyć. Przejdźmy więc od razu do rzeczy.

 • Otwórz TT i uderz Zapisać się.
 • Teraz masz cztery różne opcje utworzenia konta TT.
 • Śmiało i uderzaj Skorzystaj z telefonu lub poczty elektronicznej.
 • Teraz wybierz swój Data urodzenia i uderzyć Następny.
 • Tutaj masz znowu dwie opcje. Możesz zarejestrować się za pomocą numeru telefonu lub możesz zarejestrować się za pomocą swojego numeru telefonu.
 • Więc do tego samouczka wybiorę E-mail.
 • Teraz wpisz swój adres e-mail i kliknij Dalej.
 • Tutaj aplikacja poprosi o hasło, wybierz silne hasło i naciśnij Dalej.
 • Teraz musisz Stwórz nazwę użytkownika dla twojego konta, a następnie naciśnij Zapisać się.
🔥 Zalecana:  Jak sprzedawać używane opony w 2023 roku: 8 najlepszych miejsc na szybką gotówkę

Jak zmienić konto na TikTok bez wylogowania (2022)?

Przełączanie między kontami na TT jest tak proste i możesz to zrobić z łatwością. Po prostu wykonaj poniższe czynności.

 • Otwórz swoje TT iw prawym dolnym rogu stuknij ikonę ikona profilu.
 • U góry ekranu dotknij swojego Nazwa profilu.
 • Następnie stuknij + Dodaj konto.
 • Na dole ekranu śmiało i dotknij Zaloguj sie.
 • Stuknij pierwszą opcję, która mówi Użyj telefonu / adresu e-mail / nazwy użytkownika.
 • Następnie możesz wybrać swój adres e-mail lub telefon.
 • Wybierać E-mail i wpisz swój adres e-mail, a następnie wpisz swój hasło.
 • Następnie po prostu dotknij Zaloguj sie.
 • Pomyślnie dodałeś dwa konta TT i możesz przełączać się między nimi.
 • Teraz, jeśli dotkniesz swojego profilu u góry ekranu, pojawi się okno lub menu i zobaczysz oba dodane konta.
 • Możesz po prostu dotknąć dowolnego konta, którego chcesz użyć. Jeśli chcesz się przełączać między nimi, po prostu przejrzyj ten sam proces i wybierz inne konto. Możesz dodać maksymalnie 3 konta.
 • Istnieje również inny sposób przełączania się między kontami. Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności.
 • Otwórz swój profil i w prawym górnym rogu dotknij ikony ikona trzech kropek.
 • Przewiń w dół do miejsca, w którym jest napisane Przełącz konto i dotknij go.
 • Teraz możesz zobaczyć dodane konta.

Jak zmienić konto na TikTok PC?

Niestety, nie ma możliwości przełączania się między kontami TT na PC. Sam to przetestowałem i nie było żadnych możliwych opcji. Więc jeśli chcesz przełączać się między kontami, możesz to zrobić tylko za pomocą telefonu i za pomocą dwóch metod, które ci pokazałem. W końcu TT jest stworzone do używania w naszych telefonach.

Jeśli jednak chcesz wiedzieć, jak zarejestrować się z komputera PC lub laptopa, pokażę ci to.

 • Otwórz przeglądarkę na swoim urządzeniu. Nie ma znaczenia, jakie przeglądarki wybierzesz, każda przeglądarka wykona zadanie.
 • Śmiało i wpisz tiktok.com.
 • Stuknij w górnej części ekranu Zaloguj sie.
 • Teraz pojawi się okno, przejdź dalej i kliknij Zapisać się
 • Teraz kliknij Skorzystaj z telefonu lub poczty elektronicznej.
 • Następnie musisz wprowadzić swój urodziny jak to co widać na zdjęciu.
 • Musisz także podać swój numer telefonu lub adres e-mail.
 • Więc wpisz swój adres e-mail a następnie wybierz A hasło dla twojego konta.
 • Następnie kliknij Wyślij kod.
 • Po wykonaniu tej czynności zostanie wysłany 6-cyfrowy kod, więc śmiało wpisz go i kliknij Następny.
 • Teraz należy utworzyć nazwę użytkownika. Możesz po prostu kliknąć pomiń i wybrać nazwę użytkownika później.
 • Po utworzeniu nazwy użytkownika kliknij Zapisać się.
 • Twoje konto jest utworzone i gotowe!

Co się dzieje, gdy masz wiele kont na jednym urządzeniu?

TikTok zmienia Twój status na „Konto firmowe”. Zapewnia to dodatkowe funkcje, takie jak szczegółowy wgląd w odbiorców. Jednak niektórzy sugerują, że obniża to priorytet Twojego profilu, ponieważ aplikacja chce, aby profile biznesowe promowały ich treści. W najgorszym przypadku posiadanie więcej niż jednego konta na urządzeniu może zmniejszyć liczbę wyświetleń lub wskaźnik zaangażowania.

🔥 Zalecana:  Uczenie maszynowe AZ w skrócie — część 2 — W stronę sztucznej inteligencji

Jak pominąć numer telefonu lub adres e-mail podczas rejestracji w TikTok

Jedynym sposobem na założenie konta TikTok bez numeru telefonu lub adresu e-mail jest rejestracja za pośrednictwem Facebooka, Twittera lub Instagrama.

Pamiętaj jednak, że później będziesz musiał połączyć numer telefonu ze swoim profilem. W przeciwnym razie możesz nie mieć możliwości czatowania z użytkownikami, którzy Cię obserwują.

Tworzenie kolejnego konta TikTok z tym samym adresem e-mail lub numerem telefonu

Każdy adres e-mail lub numer telefonu może być powiązany tylko z jednym kontem. Nie możesz więc używać tego samego adresu lub numeru w wielu profilach. Jedynym obejściem jest zarejestrowanie się przy użyciu innego konta w mediach społecznościowych (np. na Twitterze lub Facebooku) utworzonego przy użyciu tego samego adresu e-mail/numeru.

Załóżmy, że użyłeś swojego Gmaila do utworzenia konta TikTok. Ale chcesz użyć tego samego adresu, aby zarejestrować się ponownie i mieć nowy profil. W takim przypadku możesz utworzyć konto na Facebooku/Twitterze z tym adresem e-mail i użyć go do zarejestrowania się w TikTok. Ta metoda technicznie umożliwia powiązanie jednego adresu e-mail lub telefonu z wieloma profilami.

Innym sposobem jest usunięcie informacji kontaktowych z poprzedniego konta, aby można było ich użyć do utworzenia nowego. Przejdź do swojego profilu (sekcja „Ja”) i przejdź do „Ustawień”. Dotknij „Menedż konta” i wybierz „E-mail” lub „Telefon”, aby edytować swoje informacje. Po usunięciu ich z bieżącego profilu możesz użyć tego samego adresu e-mail lub numeru, aby utworzyć kolejne konto TikTok.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak rozwijać swoje konto TikTok jak profesjonalny influencer?

W końcu, niezależnie od tego, czy masz jedno konto TikTok, czy wiele, chcesz je ulepszyć i sprawić, by stały się popularne, aby Twoja firma również mogła się rozwijać.

Aby rozwinąć swoje konto TikTok, nie przegap fasady swojego konta, w tym profilu, zdjęcia profilowego, świetnego wprowadzenia i motywu konta. Konieczne jest również tworzenie świetnych treści i wdrażanie popularnych hashtagów. Aby absorbować obserwujących, dobrze jest obserwować osoby, które interesują się Twoją branżą biznesową.
Wszystkie powyższe metody mają zastosowanie i są przydatne, jednak obserwowanie i lajkowanie jest czasochłonne, więc cały pakiet można zlecić na zewnątrz. Jednym ze sposobów automatycznego wykonywania działań jest zatrudnienie botów TikTok. Na przykład Instagram bota TikToka to najbezpieczniejszy i najpotężniejszy bot, który pomoże Ci przyspieszyć proces dodawania obserwujących i serc.
Ma różne funkcje i jest tak prosty w obsłudze, ustawiając wymagane elementy nazw użytkowników i hashtagów. Sam bot inteligentnie follow-unfollow i lajkuje odpowiednie i wybrane konto.