Jak zrobić czat grupowy na TikTok (zobacz, jak to zrobić)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zrobić czat grupowy na TikTok (zobacz, jak to zrobić)

Jeśli chcesz wiedzieć, jak prowadzić czat grupowy na TikTok, trafiłeś we właściwe miejsce.

Czasami na TikTok możesz chcieć wysłać wiadomość lub ważny film do wielu osób, ale wysyłanie ich do wszystkich z osobna jest nudne. Czat grupowy może ci w tym pomóc.

Będziesz mógł to zrobić, korzystając z opcji udostępniania lub możesz utworzyć czat grupowy w sekcji skrzynki odbiorczej.

W tym artykule dowiesz się o nowej funkcji czatu grupowego i jak zrobić czat grupowy na TikTok.

PRZECZYTAJ TEŻ: Co daje wysyłanie polubień na TikTok Live? (Zobacz, co lubisz robić)

Czym jest nowa funkcja czatu grupowego w TikTok?

Funkcja czatu grupowego na TikTok to stosunkowo nowa funkcja, która została wprowadzona zarówno dla użytkowników iOS, jak i Androida.

Ta funkcja jest dostępna dla wszystkich, a każdy użytkownik może utworzyć czat grupowy na TikTok.

Ta funkcja czatu grupowego umożliwia użytkownikom TikTok angażowanie się w jedną rozmowę z wieloma osobami zamiast wysyłania wiadomości lub filmów do osób osobno.

Jest to bardzo wygodna funkcja na TikTok, a użytkownicy chętnie ją przyjmują. Pamiętaj, że TikTok nie pozwoliłby na utworzenie grupy z użytkownikami TikTok w wieku poniżej 16 lat.

Jeśli więc spróbujesz porozmawiać na czacie grupowym z osobami poniżej 16 roku życia, funkcja czatu grupowego nie będzie działać. Musisz usunąć je z grupy, aby funkcja działała poprawnie.

W TikTok możesz utworzyć czat grupowy na dwa różne sposoby. Możesz to zrobić za pomocą metody Udostępnij lub sekcji Skrzynka odbiorcza.

PRZECZYTAJ TEŻ: Skąd mam wiedzieć, czy ktoś usunął swój TikTok? (Dowiedz się w ten sposób)

Jak zrobić czat grupowy na Tiktok?

Jak wspomniano wcześniej, istnieją dwa sposoby na utworzenie czatu grupowego na TikTok. Możesz to zrobić za pomocą metody Udostępnij lub sekcji Skrzynka odbiorcza.

🔥 Zalecana:  Jak wybrać odpowiednią bazę danych – w stronę sztucznej inteligencji

Poprzez sekcję skrzynki odbiorczej

Czat grupowy można przeprowadzić za pomocą skrzynki odbiorczej lub sekcji wiadomości bezpośrednich. Oto jak to zrobić

Krok 1: Otwórz aplikację TikTok

Zaloguj się na swoje konto TikTok na urządzeniu z systemem Android lub iOS. Pamiętaj, aby używać danych swojego konta, a nie innych osób.

Krok 2: Stuknij ikonę skrzynki odbiorczej

Po otwarciu aplikacji TikTok dotknij ikony skrzynki odbiorczej u dołu ekranu. To pokaże wszystkie twoje działania TikTok.

Krok 3: Stuknij w ikonę Message Plus

Na tej samej stronie dotknij ikony Wiadomość plus znajdującej się w prawym górnym rogu. Spowoduje to otwarcie twoich bezpośrednich wiadomości na TikTok.

Krok 4: Utwórz czat grupowy

Aby utworzyć czat grupowy, wybierz osobę, którą chcesz należeć do grupy. Po wybraniu więcej niż dwóch osób pojawi się nowy przycisk Rozpocznij czat grupowy.

Stuknij w przycisk „Rozpocznij czat grupowy” u dołu ekranu. Pokaże również całkowitą liczbę osób, które będą uczestniczyć w czacie grupowym.

Teraz możesz wysyłać filmy i wiadomości do znajomych w tym samym miejscu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Ile polubień na TikTok, aby otrzymać zapłatę (Zarabiaj na TikTok)

Poprzez Opcję Akcji

Opcja udostępniania to kolejny sposób na utworzenie czatu grupowego na TikTok, który jest znacznie łatwiejszy i ma prostsze kroki. Oto jak to zrobić:

Krok 1: Otwórz aplikację TikTok

Zaloguj się na swoje konto Tiktok na swoim urządzeniu z Androidem lub iPhonie. Pamiętaj, aby używać danych swojego konta, a nie innych osób.

Krok 2: Znajdź film, który chcesz udostępnić

Znajdź film, który chcesz udostępnić osobom, które chcesz dodać do czatu grupowego. Możesz przewijać swój kanał TikTok, aby znaleźć idealny film

Krok 3: Udostępnij wideo

Teraz dotknij przycisku udostępniania i wybierz osoby, które chcesz dodać do czatu grupowego.

🔥 Zalecana:  Rynki MPost: Kryptowaluty na minusie; bitcoina do 21 000 USD

Krok 4: Utwórz czat grupowy

Kiedy to zrobisz, powinieneś zobaczyć mały tekst obok „Wyślij”, który mówi „Utwórz czat grupowy ze znajomymi”. Stuknij w „tekst”, a następnie stuknij w „Wyślij do grupy”. Następnie wideo pojawi się na nowym czacie grupowym.

Wniosek

Rozpoczęcie czatu grupowego na TikTok jest łatwe i można to zrobić na dwa sposoby. Czaty grupowe są bardzo wygodne, zwłaszcza podczas wysyłania filmów do znajomych.

Funkcja czatu grupowego jest teraz dostępna dla wszystkich użytkowników TikTok. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z instrukcją krok po kroku, aby stworzyć własną.

W tym artykule szczegółowo opisano funkcję czatu grupowego oraz sposób tworzenia czatu grupowego ze znajomymi w celu ułatwienia komunikacji.

PRZECZYTAJ TEŻ: Ile pieniędzy kosztuje 1000 monet na TikTok? (Zobacz kwotę)

Często Zadawane Pytania

Dlaczego nie mogę utworzyć czatu grupowego?

Teraz możesz utworzyć czat grupowy na swoim koncie TikTok. Jeśli nie możesz, oznacza to, że ta funkcja nie została jeszcze wdrożona lub masz mniej niż 16 lat.

Czy mogę dodać osobę poniżej 16 roku życia do mojego czatu grupowego?

Nie. Tiktok nie pozwoliłby na utworzenie grupy z osobą poniżej 16 roku życia. Według TikToka ta osoba jest nieletnia.

Dlaczego warto utworzyć czat grupowy na Tiktok?

Czaty grupowe są łatwiejsze do komunikowania się i wygodniejsze podczas udostępniania filmów wszystkim znajomym w aplikacji TikTok.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie

Table of Contents