Jak zresetować bezprzewodowe słuchawki i wkładki douszne Skullcandy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zresetować bezprzewodowe słuchawki i wkładki douszne Skullcandy

Od Skullcandy Crusher po Skullcandy Hesh Evo, Skullcandy produkuje jedne z najlepszych słuchawek, zarówno na rynku indyjskim, jak i międzynarodowym. Wypróbowaliśmy je, zapewniają niesamowitą jakość dźwięku i na pewno mają słuchawki pasujące do prawie każdego stylu i gustu.

Ponieważ są to słuchawki bezprzewodowe / Bluetooth, mogą powodować problemy i może być konieczne zresetowanie słuchawek lub wykonanie innych zadań związanych z rozwiązywaniem problemów, dlatego tworzymy ten artykuł, aby pokazać, jak zresetować słuchawki bezprzewodowe Skullcandy.

Będę się starał, aby te procesy resetowania były specyficzne dla urządzenia – każdy model słuchawek Skullcandy z własnym procesem – ale jeśli to nie zadziała, odkryłem, że jeden proces może działać z więcej niż jednym modelem słuchawek Skullcandy, więc nie krępuj się wypróbować innych, jeśli jeden nie działa dla Ciebie.

Jak zresetować bezprzewodowe słuchawki Skullcandy (Crusher, Hesh, Venue, Icon, Riff, Cassette)

Poprawka nr 1. W przypadku większości słuchawek bezprzewodowych Skullcandy działa jeden proces resetowania: Włącz słuchawki Bluetooth >> naciśnij głośność i środek słuchawek (w niektórych przypadkach trzeba będzie nacisnąć przycisk zasilania zamiast środka słuchawek), aby je zresetować >> przejść do listy sparowanych słuchawek na urządzeniu inteligentnym — telefonie lub komputerze — i zdejmij słuchawki Skullcandy w pytaniu >> ponownie włącz zestaw słuchawkowy i ponownie sparuj z telefonem lub komputerem.

Poprawka nr 1. Zapomnij i usuń słuchawki z listy sparowanych urządzeń Bluetooth w telefonie lub komputerze >> Naciśnij przycisk zwiększania i zmniejszania głośności jednocześnie przyciski na prawym nauszniku przez 3-4 sekundy (lub do momentu, gdy dwie kontrolki LED zaczną migać na żółto) >> poczekaj, aż usłyszysz dwa krótkie sygnały dźwiękowe >> zapomnij o słuchawkach na telefonie lub komputerze >> ponownie sparować słuchawki z telefonem lub komputerem.

🔥 Zalecana:  Jak inżynieria systemów informatycznych pomaga służbie zdrowia przejść na odległość

Poprawka nr 3. Innym szybkim sposobem na zresetowanie słuchawek bezprzewodowych Skullcandy jest naciśnij i przytrzymaj tylko przycisk zasilania aż wskaźnik LED na słuchawkach Bluetooth zacznie migać na czerwono lub niebiesko.

Przeczytaj także: Co zrobić, gdy jedna strona słuchawek bezprzewodowych nie działa

Jak zresetować Skullcandy Indy Evo

Aby dowiedzieć się, jak zresetować słuchawki bezprzewodowe Skullcandy, które nie działają po wypróbowaniu powyższej poprawki, możesz wypróbować następną poprawkę, jeśli używasz Skullcandy Indy Evo. Po prostu naciśnij przycisk z tyłu elementu dousznego, aż zestaw słuchawkowy włączy się i wyłączy >> umieść wkładkę douszną w etui ładującymzamknij obudowę na kilka minut >> wyjmij obie wkładki douszne i powinien sparować się automatycznie po zresetowaniu.

Przeczytaj także: Najlepsze słuchawki audiofilskie do gier

Jak zresetować Sesh Skullcandy

Aby zresetować Skullcandy Sesh, WYŁĄCZ Bluetooth na telefonie lub komputerze >> należy również zapomnieć o Sesh z listy sparowanych urządzeń >> wyjmij lewe ucho wkładki dousznej Sesh (pozostawiając prawą wkładkę w etui) >> naciśnij przycisk na słuchawce 6 razya dioda LED powinna migać na CZERWONO, automatycznie resetując i wyłączając wkładkę douszną >> włóż lewą wkładkę douszną do etui >> wyjmij dwie wkładki douszne z etui do ładowania i powinny się automatycznie włączyć i rozpocząć parowanie >> po zakończeniu parowania usłyszysz sygnał dźwiękowy, a dioda LED po lewej stronie zacznie migać na czerwono i niebiesko, wskazując na parowanie >> możesz teraz ponownie włącz Bluetooth w telefonie lub komputerze i ponownie sparuj ze słuchawkami.

Jak zresetować Push Skullcandy

Rozparuj i zapomnij o słuchawkach Skullcandy Push z listy urządzeń w telefonie lub komputerze >> wyjmij obie słuchawki z etui ładującego I ręcznie je WYŁĄCZYĆ dotykając i przytrzymując przycisk na pąkach przez 6 sekund >> po ich wyłączeniu, dotknij i przytrzymaj przycisk MFB na obu pąkach przez 10 sekund aby je zresetować >> miejsce oba pąki w etui, aż dioda LED na obu pąkach zmieni kolor na czerwony >> ty wyjmij je z powrotem i poczekaj, aż diody LED zaczną migać na niebieskopo zsynchronizowaniu lewy pączek będzie migać na czerwono i niebiesko >> możesz teraz ponownie sparuj ze swoimi urządzeniami (upewnij się, że wybrałeś wszystkie monity „Paruj” i „OK”, które pojawiają się na ekranie telefonu lub komputera podczas parowania).

🔥 Zalecana:  5 kroków do tworzenia aplikacji internetowych: przewodnik dla początkujących

Przeczytaj także: Najlepsze zestawy słuchawkowe Bluetooth do muzyki