Jak zostać zarządcą nieruchomości w 5 prostych krokach

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak zostać zarządcą nieruchomości w 5 prostych krokach

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Przy tak wielu opcjach kariery do wyboru w dzisiejszych czasach może być trudno dostrzec te, które są satysfakcjonujące i ekscytujące. Jednym z wyjątkowych wyborów zawodowych, który może zwiększyć popyt, jest zarządca nieruchomości.

Jako zarządca nieruchomości będziesz mógł poznawać nowych ludzi, czerpać inspirację do własnego domu i podziwiać zabytki podczas podróży. Dni są różne i to sprawia, że ​​ten wybór kariery jest ekscytujący.

Możesz zacząć w dziedzinie nieruchomości i zorientować się, jakim typem zarządcy chcesz zostać. Zapoznaj się z krokami opisanymi w tym przewodniku, aby dowiedzieć się, jak zostać zarządcą nieruchomości. To nie jest sukces z dnia na dzień, ale warto zainwestować czas i energię w siebie, aby ta kariera działała dla Ciebie.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Co to jest zarządca nieruchomości?

Zarządcy nieruchomości mają za zadanie zarządzanie domami, mieszkaniami lub wszelkiego rodzaju nieruchomościami. Zarządca nieruchomości jest również znany jako zarządca nieruchomości.

Wykonują tę usługę odpłatnie, gdy właściciel nieruchomości nie jest w stanie zrobić tego samodzielnie. Pomyśl o właścicielach nieruchomości, którzy kupują domy w innym stanie do wynajęcia. Rodziny wojskowe, które przez jakiś czas muszą stacjonować gdzie indziej, ale nie chcą sprzedawać swoich domów, wynajmują je zamiast tego pod opieką zarządców nieruchomości.

Jako zarządca nieruchomości Twoim zadaniem jest upewnienie się, że najemca wynajmujący dom jest wykwalifikowaną osobą, która może dokonywać płatności na czas. Zapewniasz również, że najemcy nie uszkodzą nieruchomości bardziej niż normalne zużycie, a także koordynujesz wszelkie niezbędne usługi konserwacyjne.

Powiązany: Najlepsze pomysły na usługi biznesowe

Czy zarządca nieruchomości wymaga licencji?

W większości przypadków zarządca nieruchomości nie wymaga licencji. Są chwile, kiedy można zrobić wyjątek, ale możesz liczyć na to, że będzie on potrzebny do większości zadań zarządcy nieruchomości. W zależności od stanu, w którym mieszkasz, licencja może się różnić.

🔥 Zalecana:  LangChain: Jak połączyć ChatGPT i Wolfram Alfa, aby uzyskać dokładniejsze i bardziej szczegółowe odpowiedzi

Niektóre stany wymagają licencji na nieruchomości, podczas gdy inne wymagają licencji zarządcy nieruchomości. Upewnij się, że sprawdziłeś w swoim stanie, jakie licencje będą potrzebne, aby zostać zarządcą nieruchomości.

Inne wymagania i kwalifikacje zarządcy nieruchomości

Zarządcy nieruchomości muszą mieć wyjątkowe umiejętności obsługi klienta. Na co dzień będziesz miał do czynienia z ludźmi z właścicielem nieruchomości, najemcami, potencjalnymi najemcami lub innymi pośrednikami w obrocie nieruchomościami. Twoje umiejętności komunikacyjne będą ważne do odświeżenia przez e-mail, SMS-y, etykietę telefoniczną i interakcje twarzą w twarz.

Ponadto rozważ doskonalenie swoich umiejętności marketingowych, aby pomóc w reklamowaniu domów, za które będziesz odpowiedzialny w znalezieniu odpowiednich lokatorów. Posiadanie zdjęć i szczegółowych opisów domów znacznie przyspieszy przyciągnięcie kogoś do drzwi, dzięki czemu będziesz mógł szybsze pieniądze dla właściciela nieruchomości.

Oczekiwania płacowe lub płacowe zarządcy nieruchomości

Według PayScaleśrednia krajowa roczna pensja zarządcy nieruchomości wynosi prawie 51 000 USD. Na najniższym poziomie zarządcy nieruchomości zarabiają około 34 000 USD, a na wyższym poziomie pensja wynosi 76 000 USD. Wynagrodzenie, jakiego możesz oczekiwać, będzie zależeć od Twojego doświadczenia, wiedzy i obszaru, w którym służysz.

Powiązany: Jak zarobić na życie w domu

Jak zostać zarządcą nieruchomości w 5 prostych krokach

Nie ma zbyt wielu kroków, aby zostać zarządcą nieruchomości. Jednak rozpoczęcie tej nowej kariery może zająć trochę czasu.

1. Weź udział w kursach nieruchomości

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zbadać wymagania swojego stanu, aby wiedzieć, o którą licencję musisz się ubiegać. Po określeniu wymagań swojego stanu rozpocznij wyszukiwanie odpowiednich kursów dotyczących nieruchomości.

Kurs np Sztuka nieruchomości z Robertem Reffkinem na Masterclass.com może być świetnym kursem. Robert Reffkin jest prezesem i założycielem amerykańskiej firmy zajmującej się nieruchomościami o nazwie Compass.

Robert był partnerem Goldman Sachs i odszedł, by realizować swoje marzenia w branży nieruchomości. Zasiadał w większej liczbie zarządów Fortune 500 niż ktokolwiek inny w historii.

Kursy nieruchomości pomogą Ci uzyskać certyfikat zarządcy nieruchomości. Zapisz się na kurs Roberta rozpocząć naukę, jak zostać zarządcą nieruchomości.

Powiązany: Najlepsze tanie alternatywy mieszkaniowe

2. Połącz się z agentami nieruchomości

Najlepszym sposobem na zaistnienie w świecie nieruchomości jest kontakt z innymi agentami nieruchomości. Mogą skierować Cię w stronę właścicieli domów poszukujących zarządców ich nieruchomości. Mogą również dać ci wgląd w zasoby, z których możesz skorzystać, takie jak fotografowie nieruchomości, firmy i inne.

Powiązania, które nawiązujesz z agentami nieruchomości, muszą być autentyczne. Chociaż branża nieruchomości jest bardzo konkurencyjna, istnieją sposoby, dzięki którym możesz się wyróżnić i stać się popularną osobą dzięki swojej prawdziwej osobowości.

3. Szukaj pracy

Skorzystaj z różnych platform internetowych, które pomagają w znalezieniu pracy. Przeszukaj swoją okolicę, aby dowiedzieć się o możliwościach, lub rozważ zostanie przedsiębiorcą i dowiedz się, jak założyć firmę zarządzającą nieruchomościami.

Powiązany: Najlepsze oferty pracy w domu, które zatrudniają od zaraz

🔥 Zalecana:  Najlepsza bezprzewodowa mysz do gier dla profesjonalnych graczy 2023

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

4. Poproś o skierowania

Poproś o rekomendacje od nowych i byłych klientów, rodziny i przyjaciół oraz o wszelkie inne kontakty, które nawiążesz podczas przechodzenia do tej branży. Ważne jest, aby prosić ludzi o to. Nikt nie będzie wiedział, jak ci pomóc w nowej karierze, jeśli mu o tym nie powiesz lub nie poprosisz o pomoc.

5. Zbieraj recenzje

Najlepszym sposobem na przyciągnięcie większej liczby klientów są entuzjastyczne recenzje poprzednich klientów. Recenzje pokazują innym, jakie są Twoje umiejętności i jakość wykonywanej przez Ciebie pracy. Im więcej masz recenzji, tym większe prawdopodobieństwo, że zdobędziesz więcej klientów.

Powiązany: Najlepsza praca w finansach domowych

Pytania, które zadają nowi zarządcy nieruchomości

Skok wiary w nową karierę może być przerażający. Zobacz, o co proszą inni nowi zarządcy nieruchomości, aby lepiej zrozumieć, czego możesz się spodziewać na wczesnych etapach tej nowej kariery.

Jak długo trwa zostanie zarządcą nieruchomości?

W zależności od tego, ile czasu możesz poświęcić na ukończenie wszystkich zajęć i przystąpienie do egzaminu, może to zająć około 18-24 miesięcy, aby zostać certyfikowanym zarządcą nieruchomości.

Jak trudne jest zarządzanie wynajmowaną nieruchomością?

Poziom trudności będzie różny dla każdego. To, co jest trudne dla kogoś innego, może nie być trudne dla Ciebie. Nie ma prawdziwej odpowiedzi na to pytanie poza zrozumieniem poziomu zaangażowania, aby określić, czy jesteś gotów włożyć pracę, aby to się stało.

Jak w przypadku wszystkiego w życiu, jeśli jesteś w czymś nowy, istnieje krzywa uczenia się. Oznacza to, że nie obudzisz się pewnego dnia i nie będziesz zarządcą nieruchomości bez wcześniejszego poświęcenia czasu i pracy.

Czy zarządzanie nieruchomościami to dobry zawód?

Używanie terminu „dobry” jest subiektywne i dla każdego będzie inne. Jeśli jesteś zainteresowany tą karierą i jesteś gotów poświęcić się byciu najlepszym w branży, to będzie to dobra kariera dla ciebie. Prognozy wynagrodzeń są uczciwe, a rosnący rynek sugeruje, że ta kariera będzie się rozwijać w nadchodzących latach.

Powiązany: Jak inwestować i zarabiać pieniądze

Czy bycie zarządcą nieruchomości jest stresujące?

Twój poziom stresu będzie się różnić w zależności od twojej osobowości i cech. Każda praca może być stresująca, jeśli jesteś osobą, która łatwo się niepokoi. Dodatkowo, jeśli nie wiesz, jak zarządzać swoim obciążeniem pracą, łatwo będzie się przepracować.

Zastanów się, co możesz zrobić wcześniej, aby obniżyć poziom stresu w życiu osobistym. Może to pomóc ci zrozumieć metody, które działają, aby obniżyć poziom stresu podczas pracy.

🔥 Zalecana:  Czy fraza jest gorąca jak grad lub piekło? (Rozwiązany i wyjaśniony)

Jakie są zalety bycia zarządcą nieruchomości?

Bycie zarządcą nieruchomości ma wiele zalet. Jeśli podoba Ci się pomysł podróżowania, ta praca pozwoli Ci poznać różne miasta. W tej karierze poznasz również wielu nowych ludzi, co może przełożyć się na wiele przyjaźni po drodze i spełnione życie.

Ta kariera wiąże się również z dużą elastycznością pracy, kiedy chcesz. To zależy od firmy, z którą współpracujesz. Jeśli jednak jesteś przedsiębiorcą w terenie, możesz dyktować swój własny harmonogram.

Ponadto ta kariera jest bardzo poszukiwana, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić, że Twoja kariera nie będzie trwała.

Powiązany: Jak zostać księgowym

Kto powinien zostać zarządcą nieruchomości?

Jeśli szukasz kariery, która wymaga od ciebie niewielkiej pracy, to nie będzie to kariera dla ciebie. Zarządca nieruchomości to ktoś, kto jest oddany, troskliwy i zaangażowany w spełnianie marzeń wszystkich zaangażowanych osób. Twój poziom energii potrzebny do tego, aby tak się stało, przyczyni się do wyniku, jaki uzyskasz jako odnoszący sukcesy zarządca nieruchomości.

Poświęć trochę czasu, aby poznać wszystkie tajniki nieruchomości, a także trendy występujące na rynku. Ważne jest również, abyś był na bieżąco z wszelkimi zmianami wymagań prawnych w miarę upływu lat. W tej karierze zawsze będzie można się czegoś nowego nauczyć, co czyni ją zabawną, wciągającą i satysfakcjonującą karierą.

Nie bój się spróbować czegoś nowego. Jeśli ta kariera była czymś, czym byłeś zainteresowany, zacznij komunikować się z osobami już w tej dziedzinie i ucz się na podstawie ich doświadczeń z pierwszej ręki. Często rozmowa z tymi, którzy już w tym są, pomoże zmotywować Cię do wejścia do branży.

Na koniec nie wybiegaj przed siebie. Poświęć czas na naukę, łączność i badania. Skorzystaj z kursu Roberta Reffkina aby dowiedzieć się jeszcze więcej o branży. Twoja kariera będzie dzięki temu jeszcze lepsza.

Powiązany: Jak założyć firmę opieki dziennej w swoim domu